RE: únor 2011

6.6.2012 (22:02) #866980 b bivinkaRegistrovaný uživatel Já jsem právě slyšela,že i tady v Praze jsou ty slevičky do rossmanna,ale znáte letáky, když je člověk chce,tak nejsou.. Nám je nehážou do schránek,ale vedle nástěnky jsou přihrádky a když člověk nepřijde včas,tak nic nenajde. On si je tam jaksi všechny bere nějaký chlap z baráku a asi […]

#866980
b bivinka
Registrovaný uživatel

Já jsem právě slyšela,že i tady v Praze jsou ty slevičky do rossmanna,ale znáte letáky, když je člověk chce,tak nejsou.. Nám je nehážou do schránek,ale vedle nástěnky jsou přihrádky a když člověk nepřijde včas,tak nic nenajde. On si je tam jaksi všechny bere nějaký chlap z baráku a asi to pak dává do sběru.. přitom to není jen pro něj.. ale nebudu se s ním přeci hádat.
Peti,tak ať se ti to zlepší tím cvičením:)
U nás se ještě nespí, Adámek si zas schrupnul odpoledne.. takže jsem koupala před chvílí. Ale musím říct,že se začíná mladý pán pěkně vztekat.Tak jen pak na něj koukám,jak řve a čekám až ho to přejde.. No a to ještě sebou nemlátí o zem..
My máme chůvičku kapsáři nad přebalovákem, ale už na ní taky šahal,když stál v tom rohu postýlky,ale pak toho nechal..tak zatím funkční,ale už nám taky asi dvakrát slítla..
Jen občas ta chůvička chytá nějaké zvonění či bzučení mobilu,což je fakt hrůza..
tak asi malej jde do postýlky..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist