RE: únor 2011

28.1.2011 (15:56) #863234 AnonymHost Ahoj holky,musím říci, že jsem také nejistá, zda jsem vše provedla s papírem na mateřskou dobře. Dostala jsem ho od dr. a donesla zaměstnavateli. Perla byla, že se mě asistentka (i šéfová) ptala, co s tím mají dělat. Jsme malá firma a účetní a personální máme externí a tudíž s nimi […]

#863234
Anonym
Host

Ahoj holky,
musím říci, že jsem také nejistá, zda jsem vše provedla s papírem na mateřskou dobře. Dostala jsem ho od dr. a donesla zaměstnavateli. Perla byla, že se mě asistentka (i šéfová) ptala, co s tím mají dělat. Jsme malá firma a účetní a personální máme externí a tudíž s nimi komunikujeme přes naši asistentku. Tak doufám, že to bude vše v poho.
Co se týče oblečků, tak jsem skoro vše také pořizovala přes bazárek, něco jsem dostala od příbuzných a snad pouze na dvě či tři věci jsem neodolala a koupila. V malých velikostech toho mám také opravdu málo. Přinejhorším pošlu manžela něco pořídit a dočasně budu používat větší.
Dnes jsem byla poprvé v poradně v porodnici. Naštěstí je vše OK, což jsem ráda, protože jsem ráda, že se vůbec pohybuji.
Co se týče křtění, my určitě křtít nebudem, manžel je nevěřící a nepřeje si to, já jsem sice křtěná a věřící, ale k žádné církvi se moc neřadím. V křtění v raném věku, pokud alespoň jeden z rodičů nepraktikuje víru (nechodí do kostela), vidím jednu nevýhodu. Pokud se dítě v dospělosti rozhodne k nějaké jiné víře, musí nejdříve vystoupit ze stávající a pak může přijmout novou (alespoň jsem to tak slyšela).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist