RE: únor 2011

24.4.2012 (15:16) #866644 b bivinkaRegistrovaný uživatel Bambulko,to se ti nedivím.To naštve,když napíšeš a pak to zmizí.Taky už se mi to stalo, nebo s emailem a to pak už se mi nechce psát to znova..Tak Adámek stále ještě vychrupkává, to zas bude spát do dvou a pak oběd nic moc.. Četla jsem si předtím články,jak na […]

#866644
b bivinka
Registrovaný uživatel

Bambulko,to se ti nedivím.To naštve,když napíšeš a pak to zmizí.Taky už se mi to stalo, nebo s emailem a to pak už se mi nechce psát to znova..
Tak Adámek stále ještě vychrupkává, to zas bude spát do dvou a pak oběd nic moc.. Četla jsem si předtím články,jak na dítě,když nejí.. Tak hlavně trpělivost a stále to zkoušet a zkoušet a prý se dítě nevyhladový, prostě některé jí víc,některé méně.. A na některou chuť si musí přivyknout a má se to zkoušet tak 10x než to začne jíst..
Evi,tak dávat ovoce a dávat ovoce 😀 😀
Jen jsem tam jaksi nevyčetla,jak nakrmit to dítě obědem,když nechce pořádně otevřít pusu. Adámek jí zásadně otvírá jen na kousíček a tam se lžička s jídlem nedostane. Aspoň jsem se pobavila u toho čtení:))
Myslela jsem,že si s Adámkem dáme společný oběd,ale už jsem hlady nevydržela. Budit ho nemá cenu,páč by byl protivný a tuplem by nejedl. Ráno taky papal chvilku rohlík, dala jsem mu tedy půlku,nejdříve nechtěl vůbec,ale pak jsem mu ho dala k pusince a začal do něj kousat a pak jsem jakoby ho dávala dolů a hned si ho chytnul a kousel ho chvilku a nakonec s ním mrsknul na zem. Ale aspoň už ho chvilku jedl.
Jsem stačila i vytřít. Jen ten náš kocour je fakt blázen, mi tu honil mop a pak snad schválně šel na svoje wc a vytahl z něj zas kočkolit. Do vytřené chodby.. a nejvíc mě naštal,když si šel tahat zadek zas na koberec. Takže večer dostane ty tablety a běda mu,jestli tu kapsičku s tím nesežere!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist