RE: únor 2011

18.4.2012 (10:39) #866570 b bivinkaRegistrovaný uživatel Peti, já nechala Adámka řvát, aby pochopil,že když už to zvládne, tak ať se snaží, tak tu řval a řval. Tak jsem šla dát do myčky nádobí, abych jí zapla a hned bylo po řvaní a hned byl u myčky a tam v pohodě se vytáhl a byl na […]

#866570
b bivinka
Registrovaný uživatel

Peti, já nechala Adámka řvát, aby pochopil,že když už to zvládne, tak ať se snaží, tak tu řval a řval. Tak jsem šla dát do myčky nádobí, abych jí zapla a hned bylo po řvaní a hned byl u myčky a tam v pohodě se vytáhl a byl na kolínkách. Zas tak vysoký gauč nemáme, stačí mu taky jít na kolínka a je to a on se občas snaží zvednout z lehu*-)
S tím padáním jsem to už taky slyšela a navíc prý ty děcka to pak čekají,že je někdo chytne,tak se to nemá dělat, že pak je to lepší.
S tím zateplením, prý postaví lešení kolem celého baráku a dva měsíce budou dělat jednu stranu a pak druhou. Jen hned všem na začátku sundají zábradlí na balkonech a nebude se tam moc chodit. Máme okna na jednu stranu, jen v kuchyni máme na jinou, tak snad ta stranu bude aspoň na větrání, páč tam to je už zateplené. No mě by to zas tolik asi nevadilo, kdybych chodila do práce, ale když budeme skoro furt s Adámkem doma,tak mě jebne z toho. Možná v létě odjedeme na chalupu, aby jsme si oddychli a pak k našim taky.. to asi by pak pomohlo.
Jen s tím sušením prádla je to debilní, koukala jsem na sušičky,ale nevím, levné jsou takové divné a ty značky, člověk neví, zda to nebude hrůza sušička. Peti, ale tys psala o jedné kamarádce, že nějakou levnou koupila, že ? No asi to je jediné řešení, fakt tu nechci doma furt sušit na sušáku..
No určitě pro zateplení jsem, určitě to pak ušetří za topení a hlavně nám v těch mrazech furt plesnivěli rohy, jak to není zateplené. Tak to těch pár měsíců prostě pak přežijeme.
Já už jsem po snídani, Adámek až po deváté, dřív do něj nic nedostanu a pak vyrazíme ven.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist