Dobré ránko,
Evi,ten Kubík je fakt nezmar :))
Adámek spinkal do šesti,ale vykoukla jsem z postele až na půl sedmou. Jinak s těmi dudlíky je to fakt síla, Adámek chvilku podudá a hned ho hodí ven z postýlky nebo i z kočáru,takže když jsme venku,tak mu ho už ani nedávám. A normálně usne venku i bez něj. Možná začnu pomalu odnaučovat:) To by bylo príma.
Peti,ten fusak asi musíš přivázat těmi gumičkami,taky jsem na to koukala,co je to za nesmysl,ale já doma našla ten pásek s karabinkama,tak jsem to protáhla a tím to přicvaknu na kočár. Nebo mě ještě napadlo,že bych si k tomu našila to co je u toho zimního,že bych to koupila.
Jo a včera Adámek prvně skřípal zubama. Už má venku kousek horního zubu a tak skřípe.
A taky mě začal pěkně štípat a hlavně do kůže zatne i nehty,tak jsem mu ráno řekla ne, a tyty a on pak schválně mě jen plácal do ruky..
A taky se Aďa začal pěkně vztekat,když mu něco nejde,nebo mu vezmu to co zrovna někde ulovil,tak začne vztek.
Taky se vám vztekají ?
Kájo,vy už máte 12 zoubků? téda, Adámek dva a horní rostou.. S tou rodičovskou by to mělo jít změnit.
tak zatím pááá