RE: únor 2011

11.3.2012 (9:05) #866229 b bivinkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko,tak jsme včera byli na té oslavě narozenin. Nejdříve oběd v restaurace. Myslela jsem si,že asi Adámek tam moc jíst nebude a taky že moc nejedl. Objednala jsem hovězí vývar s nudlemi,tak si dal asi tři lžičky a pak furt měl v pusince ty nudle a už další […]

#866229
b bivinka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko,
tak jsme včera byli na té oslavě narozenin. Nejdříve oběd v restaurace. Myslela jsem si,že asi Adámek tam moc jíst nebude a taky že moc nejedl. Objednala jsem hovězí vývar s nudlemi,tak si dal asi tři lžičky a pak furt měl v pusince ty nudle a už další nechtěl. A objednala jsem si svíčkovou,že tedy dám i Aďovi a tak snědl zas tři lžičky a už nechtěl.. nakonec jsem mu dala přesnídávku,co jsem si přivezla pro něj. Tu snědl celou a už se začal na všechny usmívat. Taky tam byli Adámkovi vzdálení malí příbuzní ( tříletý bratránek a dvouletá sestřenice). Tomu staršímu bylo divné,že Adámek ještě nemluví a furt se na něj mračil a pak mi říkal,že ho naučí mluvit.
Pak jsme se přesunuli na oslavu domu. Já jsem Adámkovi vzala na hraní ty kelímky a pak hrací foťák a kelímky zabavily děti a i ten foťák. Adámek nakonec si hrál se šnůrkama od žaluzií a seděl tam s tetou. Vyhrál si tam dlouhou dobu. Ty dvě děti byly jak tornádo, skákaly, mluvily, ta holčička občas i křičela. Občas spadly na Aďu. A Adámek byl celou dobu hodný, jen se občas po nich podíval. 🙂 Ale bylo vidět,že je rád mezi dětmi. Mě a Aďu babi odvezla domů po šesté, takže jsem doma udělala kaši, vykoupala Adámka a po kaši hned usnul. Já ještě vyprala a umyla si lahvičky a šla v půl deváté taky spát, jsem byla uplně K.O. To se mi dlouho nestalo..
Evi, my máme na kočáru nafukovací kolečka a vůbec se nám do nich žádné kamínky nezapichují a to jezdím i v terénu. Jen za určitý čas se musí přifouknout, aby zas se jelo s kočárem dobře. Já jsem s tím spokojená. My máme i odpružený kočár, takže v pohodě. Ale pokud máte kočár odpružený,tak by ty kola snad neměla vadit, ne??
Bambulko, tak už byla lepší noc ?
Tak zatím pááá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist