RE: únor 2011

6.3.2012 (9:51) #866168 AnonymHost noc byla žůžo 🙂 , jako párkrát zaknourala, dokonce 1x měla snahu se za mnou dostat, tím že vstala a natahovala ke mě ruce. ale řekla jsem hají, ona sebou zas práskla do matrace a spalo se dál.že já pitomá tam nešla dřív, ale nechci to zakřiknout 🙂 Ivi, přesně tak, […]

#866168
Anonym
Host

noc byla žůžo 🙂 , jako párkrát zaknourala, dokonce 1x měla snahu se za mnou dostat, tím že vstala a natahovala ke mě ruce. ale řekla jsem hají, ona sebou zas práskla do matrace a spalo se dál.že já pitomá tam nešla dřív, ale nechci to zakřiknout 🙂
Ivi, přesně tak, chci aby si tam zvykla a pak už bude jen n chůvičce. uvidím jak to bude s tím dudlem, klidně tam s ní budu spát. tím že je zas novinka v jiné místnosti, tak jsem jí nenechávala vyřvat se kvůli dudli, ale rovnou vstala a dala do pusy. ale další změna na řadě bude právě dudel. bud si ho najde sama, nebo má smůlu a bude řvát.
jinak já to otáčení v postýlce a jak leží nějak neřeším. umí spát i v sedě nebo děsně schoulená, až jí to není příjemné, přelehne si.
Ivi, pak napiš jak jste u dr dopadli. zatím z těch našich dětí vali všechny předehnala a to jsme tehda byli nejmenší ve 3 měsících :), nutrilon dělá divy.
Evi, Kubíkovi se v herně určitě bude líbit. my jdeme 17. do naší herny také, ale na narozeniny. kámoška dala radějc za pronájem herny, než aby pořád doma uklíela, vychystávala. což je zas fajn. bude to snad sláva na 30 lidí + děti. se i těším.
Kubík je teda potvůrka také s tím spánkem. ale určitě nám to jednou oplatí a budou pak později hodní 😀 😀 😀 , u nás by chůva taky martina nevzbudila, jeho totiž nevzbudí ani pláč když leží přímo vedle.
tak jdem přebalit hovínko od dupky, nachystat jogurt a pak si hrát. zatím pá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist