RE: únor 2011

15.1.2012 (18:38) #865704 b bivinkaRegistrovaný uživatel Klidně bych tomu věřila,že může mít spurt i nyní, pokud chce víc jídla. U nás je to spíše odpor k obědu 😛 Ráno totiž dostal nastrouhanou broskev a tu jedl.. Odpoledne dostal znovu tu polévku a občas tu pusu otevřel,ale dost se u toho otřásal. Přitom ta polévka byla […]

#865704
b bivinka
Registrovaný uživatel

Klidně bych tomu věřila,že může mít spurt i nyní, pokud chce víc jídla. U nás je to spíše odpor k obědu 😛 Ráno totiž dostal nastrouhanou broskev a tu jedl.. Odpoledne dostal znovu tu polévku a občas tu pusu otevřel,ale dost se u toho otřásal. Přitom ta polévka byla dobrá.. tak jsem mu dala ještě namazaný chleba s máslem a to baštil..
Já fakt nevím, co už mu dávat, aby to jedl a rozhodně mu nechci oběd nahrazovat flaškou.. Zítra zkusím bram. kaši se šunkou.. snad to bude jíst.. Jinak asi budu muset volat doktorce,jak to dále řešit, když mi to nebude jíst..
Jinak Aďa se dnes v noci vzbudil ve tři a začal si povídat, ale já jsem ho tam nechala a ani jsem ho nepřebalovala a tak usnul. Spal pak do čtvrt na sedm, ale po sunaru už nechtěl spát a furt tam hýkal a pak jsem na něj koukla a to jsem neměla dělat, protože se rozzeřval jak tůr. Tak jsem vzbudila taťku,ať mi ho dá do postele, páč mě furt bolela ta ruka..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist