RE: únor 2011

12.11.2010 (23:29) #862665 p petra.hejskovaRegistrovaný uživatel Leni hormony neřeš, úplně v poho :-). A na auto jsi tedy borec, já bych jela normálně dál. Už týden mi auto vříská, servis, ale je to asi jen žárovka. Nějak není čas zajet za klukama do servisu. Manžel už opravovat na mém autě nic nechce, minule měnil žárovku, […]

#862665
p petra.hejskova
Registrovaný uživatel

Leni hormony neřeš, úplně v poho :-). A na auto jsi tedy borec, já bych jela normálně dál. Už týden mi auto vříská, servis, ale je to asi jen žárovka. Nějak není čas zajet za klukama do servisu. Manžel už opravovat na mém autě nic nechce, minule měnil žárovku, špatný přístup, měkké součástky a tak výměna žárovky stála skoro 3 tis. Musela se vyměnit celá levá lampa. Od té doby mi nechce šáhnout na auto, i když jsem mu vůbec nevynadala. Naopak pochválila, že má snahu a že se to může stát každému i v servise. No asi malé ego zapracovalo.

Jinak u nás je pokojíček plně nachystán pro velké dítko od psacího stolu (který bude nyní sloužit jako přebalovák) po postel 140*200, která kdyby náhodou bude sloužit chvíli pro mě. Postýlku chceme dát asi zatím do ložnice, uvidíme jak to bude v praxi. Manžel je elektrikář a dělá denně pod proudem, tak musí být vypsaný víc než já, co dělám s lidmi v klidu u nich doma. Mám takovou představu, že pokud budu kojit, budu mít dítě v ložnici v postýlce, jakmile přestanu, přestěhuje se mimčo do svého pokojíčku na chůvičky. Ale představa se asi může hodně odlišovat od skutečnosti jak to pak bude.

Dnes byl zas náročný den, o vycházkách do práce, ale bylo fajn, kufr s notasem mi klienti nosí až ke stolu, dostala jsem večeři (obložené chleby a čajík) a pak zas kufr od stolu až do auta. Vážně fullservis. Valinka se pak kolem 21 přihlásila o druhou večeři a teď máme zrovna klídek. Blbě se mi dnes spalo, tak i když není ještě 11, půjdu se už natáhnout.

Dobrou noc všem

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist