Ahojky holky! Tak jsem sem včera psala takovej dlouhatánskej příspěvěk – teda upřímně už ani nevím co – vždy reaguju na to co si přečtu nebo co mě zrovinka napadne a dnes jsem zjistila, že tu není :O . jsem to asi nějak blbě poslala či co.:( . jsem trdlo, že jsem si to nezkontrolovala no.
jinak Kosto docela tě obdivuju starat se o nemodného tchána musí být záhul. já jsem měla dědu, který měl alzhajmra (nevím jak se to píše):$ . a bylo to děsný – odcházel jen v trenýrkách z baráku a potuloval se nám po městě – dokonce utekl i policajtům 😀 . nakonec jsme homuseli dát do důchoďáku nedalo se nic dělat. Tak ti budu držet palce aby jsi to zvládla. Mimčo a ještě tchána 😐 .
Mno jinak mě se tedy také už blbě spí – pořád sebou mrskám tak aby to našemu milému zlatíčku vyhovovalo a o čůrání???……ani nemluvim záchod je v tuto chvíli muj největší kámoš 😀 .
Babyzno mě z těch dvou se víc líbí ta 120.
lenunko jsem taky ráda, že ta tvá kamarádka je zatím ok. Budu jí držet palečky ať se z toho v pohodě oba dostanou a je brzo zdravá 🙂 .
Tak snad se mi to dnes odešle. Pááááček a krásný den a zdravím mimíska