RE: únor 2011

12.6.2012 (17:20) #867031 AnonymHost Ivčo, za kolik se dá běžně koupit sunar? Přemýšlím na tím, že teda přejdeme na jiné mléko, ale pořád nějak nevím na které, aby bylo dobré a cenově výhodnější. Teoreticky by mělo stát max. 210 kč (za 600g), aby se to vyplatilo. Nutrilonu sice máme ještě 2,5 krabice, ale pokud u […]

#867031
Anonym
Host

Ivčo, za kolik se dá běžně koupit sunar? Přemýšlím na tím, že teda přejdeme na jiné mléko, ale pořád nějak nevím na které, aby bylo dobré a cenově výhodnější. Teoreticky by mělo stát max. 210 kč (za 600g), aby se to vyplatilo. Nutrilonu sice máme ještě 2,5 krabice, ale pokud u něho zůstaneme, tak budu muset zase brzo objednat. Nebo možná koupit na nějakou slevu v DM a pak objednat zase to výhodné velké balení. Ono taky vypláznout skoro 1800 najednou je náročný.
Kub zase spí, tak jsem mohla chvíli pracovat. No, pracovala bych dýl, ale nehorázně jsem se vytočila. V každém spise byla nějaká chyba a já to musela opravovat. Už mě to fakt nebaví. Pokaždé se nas…
No nic, jdu nachystat malýmu sváču a budu čekat až se probudí. Snad zvládneme jít na chvíli ven. Večer musím nakoupit nějaké jídlo a taky do práce zpracovat všechno, co jsem si tam teď vytiskla.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist