Rosický první, Geislerová třetí. Co? Miminko!

Uplynulý týden byl pro české slavné osobnosti a jejich potomky více než úspěšný. Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický společně s přítelkyní Radkou Kocurovou radostně oznámili narození syna Tomáše v předvečer víkendu. Aňa Geislerová porodila v sobotu ráno syna Maxe.

Aňa Geislerová – do třetice všeho dobrého?

Původně se Aňa Geislerová měla objevit na právě probíhajícím festivalu v Karlových Varech, který uvede film Líbánky, v němž Aňa hraje. Vše ale nakonec dopadlo jinak a Aňa v sobotu 29. června v brzkých ranních hodinách porodila syna Maxe. Zprávu potvrdila její mluvčí Pavlína Fechterová: „Aňa je velmi šťastná, má velkého zdravého kloučka. A pozdravuje celý festival včetně Johna Travolty.“ Aňa tak letos filmový festival zcela vynechá.

Vzhledem k přítomnosti novinářů v Karlových Varech proběh porod nerušeně v soukromí, které v poslední době herečce příliš dopřáno nebylo. Aňa si navíc stále nechává pro sebe, kdo je otcem jejího dítěte, a tak se spekulace o její nevěře s milionářem Martinem Shenarem jen prohlubují. V každém případě je Aňa zpátky u svého manžela Zdeňka Janáčka, s kterým má osmiletého syna Bruna Fidelia a pětiletou dceru Stellu Ginger.

V těhotenství Aňu významně podporovala její kamarádka, herečka Tatiana Vilhelmová, která sama porodila syna Aloise jen pár týdnů před Aňou. Otcem malého Lojzíka není nikdo jiný než populární zpěvák a herec Vojta Dyk.

Tomáš Rosický a Radka Kocurová konečně hovoří o štěstí

tomas_rosicky_2007.jpg
Creative Commons / Flickr / Ronnie Macdonald

Úterý 25. června 2013 bude pro Radku Kocurovou a jejího partnera Tomáše Rosického jednou pro vždy důležitým dnem. V brzkých hodinách v pražském Podolí se jim narodil syn Tomáš. Šťastný otec radostnou informaci vzápětí potvrdil s tím, že matka i dítě jsou zcela v pořádku. „Konečně se to povedlo, už je ze mě babička! Malý Tomáš je krásné a zdravé miminko, a to je to nejdůležitější,“ komentovala událost matka fotbalového reprezentanta, Eva Rosická.

Novopečení rodiče jsou o to šťastnější, neboť před dvěma lety Radka v pátém měsíci potratila. Druhé těhotenství proto provázely obavy, aby se situace neopakovala. „Cítím se dobře, doktoři mi doporučili klidný režim, hodně odpočívat. Dalo se to čekat po mé minulé zkušenosti. Nechci ani pomyslet na to, co by se mohlo stát, pořád to mám v sobě, takže se samozřejmě bojím. Na druhou stranu jsem velmi šťastná a oba se těšíme, protože to bude letní miminko,“ svěřila se Radka poté, co oznámila druhé těhotenství.

Kvůli svým obavám značně omezila cesty do Anglie a zůstávala v Česku. „Na cesty za Tomášem do Londýna můžu zapomenout, lékař nedoporučuje cestovat letadlem v pokročilém stadiu těhotenství,“ sdělila Kocurová v médiích. Opatrnost se vyplatila a Radka se nyní může radovat ze svého prvorozeného syna.

S příchodem miminka se opět začíná spekulovat o svatbě oblíbeného páru. Tomáš Radku překvapil zásnubním prstenem již před dvěma lety, plánování svatby ale přerušila smutná událost, se kterou se oba partneři dlouho vyrovnávali. Naštěstí krizi společně ustáli a konečně si mohou začít užívat svých vytoužených rolí.

1.7.2013 12:52 | autor: Eva Kouřímová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist