Skutečně zelený kočárek představuje švédská značka Emmaljunga. Uděláte s ním parádu ve městě i na horách

Vybíráte kočárek pro své miminko, sepisujete si všechna pro a proti, co by takový kočárek měl/neměl obsahovat a jaké parametry by měl splňovat? Kočárky pro děti nabízí v dnešní době nespočet firem a společností. Jen některé ale při výrobě zohledňují dopad na životní prostředí a udržitelnost. Mezi velmi pokrokové se v tomto směru řadí švédská firma Emmaljunga, pro kterou je ekologie na předním postu priorit, vedle stoprocentní bezpečnosti, komfortu a praktičnosti. Veškerá výroba ve firmě Emmaljunga bere ohledy na rodiče, dítě a životní prostředí a směřuje k stoprocentně zelenému výrobnímu procesu.

nxt-90-titul-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Zvolíte-li pro své miminko kočárek z produkce Emmaljungy, můžete se spolehnout, že jste vybrali kočárek se skvělými vlastnostmi, výborně vypadající a že jde o volbu šetrnou pro životní prostředí. Příklad za všechny? Veškerá odpadní voda při výrobě ve fabrikách společnosti Emmaljunga se opětovně čistí a vrací zpět do oběhu. Emmaljunga navíc není žádná “rychlokvaška”, která se veze na moderní ekologické vlně – právě naopak! Jde o zavedenou, mnoha lety a spotřebiteli po celém světě prověřenou tradiční značku, která funguje již více než 95 let.

Všechny materiály, se kterými v Emmaljunze pracují, průběžně testují akreditované laboratoře, a vyhovují nejpřísnějším environmentálním a bezpečnostním normám EU. Výrobky vznikají za využití energie z přírodních zdrojů – zejména solární a vodní. Přebytečné teplo z výroby je využíváno na vytápění továrny, veškeré zbytky plastů z výroby se znovu granulují a opětovně používají. Speciální metoda barvení látek výrazně snižuje množství použité vody.

Ve speciální edici představila nově švédská značka dokonale všestranný kočárek Emmaljunga NXT90F, který je prodáván v setu. I ten splňuje všechny atributy ekologické výroby. Díky velikým kolům a sofistikovanému odpružení ho využijete pro všechny typy procházek, od městských “pochůzek” po pořádné výšlapy v terénu. Parádu s ním díky luxusnímu vzhledu, modernímu a elegantnímu skandinávskému designu a olivové barvě uděláte vždy a všude.

Pohledný univerzální kočárek vyrobili ve Švédsku ručně, a to z pečlivě zvolených a vysoce kvalitních materiálů. Speciálně vyvinuté látky s UV ochranou 50+ jsou odolné vůči nečistotám a vodě a miminko ochrání také před sluncem, větrem a chladem. Jejich výroba a speciální postup barvení spotřebovává o 80 procent méně vody a zabraňuje blednutí a vyšisování. Kočárek tak bude i při častém pobytu na sluníčku vypadat stále stejně. Luxusní robustní podvozek kočárku je vyrobený z nízkouhlíkového hliníku, který má čtvrtinovou stopu oxidu uhličitého oproti běžně používanému hliníku. Každý kočárek je tak minimálně z padesáti procent recyklovatelný a spolehněte se na to, že díky šetrné výrobě i daleko víc vydrží.

Vzhledem k tomu, že kočárky značky Emmaljunga mají oproti jiným kočárkům vyšší konstrukci, bude vase miminko chráněno před prachem, vlhkostí a dalšími nečistotami. Můžete si být jisti také bezpečností kočárku i tím, že se v něm miminko bude cítit maximálně pohodlně. Vám se s ním skvěle pojede mimo jiné díky velkým offroadovým kolům či bytelné outdoorové a prakticky nastavovací rukojeti. Bez potíží můžete s kočárkem také cestovat, do automobilu ho snadno složíte jednou rukou.

Set NXT90F Olive ve speciální edici obsahuje vše, co pro své dítě potřebujete. Konstrukci NXT90, hlubokou korbu, která je vhodná pro miminko od narození do 6 měsíců (9 kilogramů) i sportovní FLAT nástavbu, kterou jednoduše vyměníte, až miminko vyroste a bez starostí můžete vyrážet dál.

Nosnost kočárku je 22 kg. Sportovní ergonomická nástavba je navíc uzpůsobena na cesty po i proti směru jízdy. V neposlední řadě na konstrukci můžete snadno nasadit i autosedačku.

Produkty značky Emmaljunga dodává na český trh firma Babypoint s.r.o.

Více informací o švédské značce najdete na webových stránkách, Facebooku, Instagramu.

20.6.2022 3:51 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist