Zvolené téma neobsahuje zatím 9žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 5 let, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 90)
  • Autor

Anonym

nové těhulky sem 🙂

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

Jen na vysvětlenou pro rozhodnutí založit tuto skupinu:
    Psala jsem do redakce a přišla mi automatická odpověď v nepřítomnosti, že adresát pracuje jen externě a máme se obracet na jinou emailovou adresu. Tak jsem tam prosbu o založení nového fóra poslala a přišla mi automatická odpověď nedoručitelné 🙁

Tak snad tohle prozatímní řešení nikoho nenaštve. Díky moc.

Anonym

Jéééééééé Bery, gratuluju k těhotenství
    Koukám že ti autosedačka cos měla už ve snažíme se otěhotnět přinesla štěstí …. Tak držim palečky aby všechno probíhalo tak jak má – takže jen dobře a co možná nejlíp

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

To teda nevím, jestli se po 13ti měsících ve snažilkách dá mluvit o nějakém štěstí, ale asi je to zázrak vždycky! Díky
    Tak doufám, že se tady ke mě někdo připojí :O

p
    Peťula
    Registrovaný uživatel

Bery taky jsem se divila,že ještě není rok 2012,ale když jsem pročítala těhulku live a klub těhulek tak nějaká Magda ta co tenhle web vedla už tam není a je to problém,protože se o to ostatní už moc nestarají.Ta těhulka Lucka co se jí narodila Lili tak ta tam skoro až do porodu neměla žádnou fotku z těhu tak je dobře,že jsi to založila alespoň takhle,protože jak vidíš tam nahoře je vždycky bordel ať je to v čemkoli.
    Přeji ti,aby se ti sem holky rychle nahlásily,ale do snažilek piš taky tam máš tu mojí štafetu

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

já jen doufám, že se celej babyweb neřítí někam do záhuby, protože ho mam ráda. Za ten rok ve snažilkách, jsem si zvykla na jisté porce informací a krom toho by to byla škoda. Pro všechny holky co se chtějí dozvědět a pokecat o tom „jak to všechno funguje“.

Anonym

13mesicu je uplne v poho,znam nekolik paru co se snazily mnohem dele,takze ja nerikam stesti,ale rodi se v tobe velky zazrak.Urcite si te tu nove tehulky najdou a preji moc stesti,ve snazilkach nam,ale pis!!

Anonym

Holky, co já za sebe můžu říct tak odemě tady příspěvky mít budete a taky spoustu otázek 🙂 Takže si babyweb vlastně můžeme udělat my – těhule, snažilky a prostě všechny ženy a tátové 🙂

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

Jogo já jsem z toho tvého příspěvku zmatená. Vyznělo to, že jsi snažilka, ale ty přece máš čerstvě mimino, nebo si tě pletu? To snad ne??

Anonym

Bery diskuse se jmenuje tusim snazilky kvetinky uz konecne tehulky,takze sem to napsaal jen snazilky,sem to stale ja,malemu budou zitra presne 3mesice!!jedeme na tyden do Skotska je tu babi leto,takze pohoda.A co tve cestovani budes jezdit na cesty pracovni i v tehu??
    Jinak nakup si co muzes!!ha ha s mimcem ja mam ted nakupy na poslednim miste.
    Radsi si zajdu na jogu a bazen,a do obchodu nestiham ha ha.Max koupim nakou letenku do Prahy za babickou to je nastesti pres internet.
    Dej vedet co rikala doktorka ja tu ted tyden nebudu tak se tu opatrujte!!

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

Přeju hezký výlet! Nikdy jsem tam nebyla, musí tam být krásná příroda? Byla jsem ale 2 roky na Novém Zélandu… tak si to představuju.
    V práci jsme těsně před svatbou přiznali, že po svatbě chceme mít rodinu a že potřebujeme přibrat člověka na naší pozici (s manželem děláme spolu). Tak máme od srpna posilu, to se teď na podzim hodí – je hodně služebek a já už jsem tak o 3 přišla :)! Nicméně v říjnu mě čekají 2 výlety letadlem, 6dní v Římě a pak 6 dní v Birminghamu. Pak už snad nic. V listopadu ještě možná jedna Paříž, ale to (bude-li vše v pořádku) už budu skoro 12 týdnů, takže se toho nebojim.
    Jedu nakupovat dneska 😀 No, taky tady teď týden nebudu a na kontrolu jdu až potom. Mam jenom 5 týdnů zatím!!!!

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

tady nic nového. ok. 🙂

Anonym

Ahojky Bery takze pocitam si na sluzebce ci po ni.Ja letela letadlem v 9tydnu,a pohoda!!Tak kdy jdes k te doktorce?
    Lake Districk bylo babi leto,padaji tu rekordy v teplotach.
    Maly vetsinu cesty prospal v aute,takze to byla pohoda.
    Zatim se nikdo nepridava,tak se se zatim vtirnu ha ha,i kdyz jsem baby 2011,ja jsem tehu v praci tajila do 16tydne,to to zaclo byt trosinku videt.
    A tehu oblecky jsem musela nakupovat v 20tydnu.Kup si neco pak na sluzebce v Praze neni takovy vyber napr Top shop ma uzasnou maternity modu!!tak zatim pekny vecer

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

Ahoj Jogo, jsem po služebce. na kontrolu jdu zítra, napodruhé, doufám, že mě to už vyjde. Podle MS budu 6+6.
    Nevím jak jsi to dokázala vydržet s normál oblečením do půlky? Já teda zatím nijak nerostu ale přes břicho jsou mi nepříjemné veškeré džíny atd při řízení v autě a taky v práci při sezení v kanceláři. 🙁

b
    Bery
    Registrovaný uživatel

Jsem po kontrole. Je tam dle doktora plůdě! 😀 Hurááá Ale zatím jen strašně malý, ani o srdíčku nic neřikal a to už bych měla být 6+6, takže kontrola za 14 dní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 90)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist