• Toto téma neobsahuje zatím 9žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891316
    Anonym
    Host

    tak brzy na kontrolu super,ja mela prvni ultrazvuk az v 11tydnu!!Kalhoty sem nosila bokovky,a ty byli v poho do 16tydne,kalhoty do prace sem musela vymenit v 21tydnu!!!Byli na knoflik,a tak od 18tydne sem ho mela rozepnuty a v nem gumicku,ktera to drzela,jedna kamoska mi ukazala jak tam protahnout gumicku a to mi pomohlo na extra mesic!!
    Pak sem koupila i saty a tehu leginy,jsem dost narocna takze sem prolitala tak cele 3dny po obchodech,ale vyhral Top shop a Mothercare.Zkus si neco koupit v tom Birminghamu kalhoty a leginy sem mela z Hm,saty Top shop,mother care plavky,saty,bluzu.Next hruza!!Tak nake tipy!!pekny den

    #891317
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    tam asi nic nenakoupím, budu celých 5 dnů v the NEC na výstavišti, takže hned u letiště. Tam máme i hotel a přímo tam i letím. Doktor si dělal srandu že si mám dávat pozor abych tam neblila nějakou delegaci 🙂 A ptal se jestli se mi tam chce. Snad by mi dal neschopenku kdybych řekla, že nechce, mile mě překvapil.
    A taky druhý důvod proč nebudu nic kupovat, jsem lehce pověrčivá. Myslím, že tak brzy na kontrolu jdu jen proto, že plod je tak malý. Kdyby byl v normálu pozve mě až za 4 týdny…
    Jinak TopShop a MotherCare máme v Praze taky. Takže tam si udělám výlet až to bude aktuální. Dík moc. Taky jsem náročná… 😀
    Včera sem usnula kolem osmé večer a vstala až dnes ráno. Odpo jsem se překvapila jak jsem byla čiloučká a večer to na mě padlo o to silněji |-)

    #891318
    Anonym
    Host

    Ahoj Bery,tak je jasne,ze se neda nakupovat moc dopredu,ale nevim ci Top Shop v Praze ma maternity,Mothercare v Praze ma,ale maly vyber a zaplatis dvojite ceny.V kolikatem tydnu budes na te sluzebce,to uz je za chvili ze??
    tak tehu oblecky by jsi urcite vynosila!!!Tak treba budes mit jinou sluzebku pak kam jeste pojedes???Co Londyn,ze bysme dali Starbuks ha ah??
    Maly uz zacina byt aktivnejsi ha ha,ale delam jogu a bazen takze se vzdy nabiji energii.
    Tak opatruj maly zazrak a moc nepracuj!!

    #891319
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.BERY gratuluji k těhotenství<:o) <:o) <:o) .Jak vydíte podle fotografie tak já už svého drobečka už mám.Matyášek už brzy oslaví šest měsíců co nám dělá radost.Taky sem se už koukala kdy se ukážou nějaký ty těhulky 2012 a bylo mi divný že stále nic:^) .Věřím že se tady brzy rozrostete o další těhulky.Bylo to pro mě děsně fajn sdílet společně s ostatníma těhulkama strasti i slasti těhulkování.Když sem byla těhotná před lety tak něco takového jako je babyweb neexistovalo nebo sem o tom neměla tušení a tak sem si těhotenství s Matyáškem patřičně užívala i na webu.Je fakt že se mi po tom bříšku stýská ale malej mi to dostatečně vynahrazuje a když ho tady poslouchám jak mi k tomu datlování pozpěvuje nejradši bych ho samou láskou snědla.Doufám že nevadí že sem se vtíla.

    #891320
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Evíku to víš, že nevadí, ale zatím to tady vypadá dost jako samomluva. Odepisují mi samé maminky. Babyweb prostě nespolupracuje a neotáčí kalendářem dost, aby jim v redakci došlo, že většina současných těhulek bude rodit v příštím roce. Psala sem jim už dvakrát, jednou to nefungovalo a podruhé začátkem tohoto týdne, když začali shánět novou těhulku do klubu. To evidentně někomu došlo. Ale neozvali se zatím zpět, ani neotevřeli tu 2012. Je to dle mne obrovská škoda, protože je ubydou návštěvníci stránek 🙁 a přitom to tu je tak našláplý, se spoustou užitečných článků!
    Jogo s tou cenou máš asi pravdu!! Ale já tam opravdu nic nekoupím, přiletím tam, pěšky dojdu na výstaviště (pod stejnou střechou co letiště) a do hotelu, na druhém břehu rybničku před výstavištěm a tam se budu placatit celých 5 dní a zas poletím zpátky 🙁 Nejradši bych tam vubec nejela. Nemam ráda anglické snídaně, a nemam představu kde se tam budeme občerstvovat během dne! Asi samá čokoláda…. Jsem teď v 8. týdnu (vždycky od úterý) takže tam přejdu do devátého, ale pupík už mam slušnej :$ Já v podledních letech na nic krom práce neměla čas a tak sem celá všude povolená. Představuju si, že takový pupík maj normálně maminky tak v 15.týdnu. To mě teda napadlo dneska, když jsem se ohla abych si zavázala tkaničky od bot. Raději už nosím jen boty na suchej zip ať je to mačkání břicha rychleji za mnou. A v autě… nevydržim bez povoleného knoflíku! No mazec prostě. A to ta píďa má sotva centimetr!!!!

    #891321
    Anonym
    Host

    Bery tak dobre sou tehu leginy a saty jak te tak posloucham,to je pohodlne.Takze kolem 16tydne budes muset vyrazit na shopping!!!A kolik mas jeste sluzebek do vanoc?
    ja mela na zacatku tehu porad hlad a zrovna sem letela do Prahy,tak maminka byla arda,ze ji pekne papam.
    Anglicke snidane nesnasim,ale miluji prawns a smoked salmon,na tom bych mohla zit.Tak uzivej tehu,a urcite se nekdo prida tak 2012musi nekdo nekde byt!!!

    #891322
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.BERY s tim povolenym knoflíkem si mě pobavila.Moc dobře to znám.Až budeš v devátym tak se budeš obouvat na ponorku sama uvidíš:) 🙂 .To se nadechneš ponoříš obuješ jednu botu,vynoříš nadechneš a zase ponoříš aby sis obula druhou:D 😀 .Je Ti špatně poránu?Já u první dcery nevolnosti neměla vůbec.U druhé mi bylo špatně 24hodin denně a u Matyáška jen ráno.Mám nápad porozhlídnu se po svém okolí a když narazim na nějakou tu těhulku co čeká v příštím roce tak jí doporučim tenhle web:) .Je fakt že Ti to musí bejt divný že seš tady jako těhulka jediná ale když se budeš potřebovat na něco zeptat tak neváhej ,rády zapátráme v paměti a jako už zkušený bejvalí těhulky poradíme nebo uklidníme.Necháš si říct co to bude?Nebo to bude překvápko?

    #891323
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Holky dík oběma! To je sranda s tím obouváním!! S tím oblíkáním mi to přijde spíš jako mučení. Já moc oblečení nenakupuju. Když už něco koupím, je to pěkné a kvalitní a takže drahé, takže to správně peru a dlouho mi to vydrží. Mam oblíbený trička i 10 let. Takže se toho těhu oblíkání dost děsim. Nejsem zrovna fanda šatů a sukní a nesnášim punčocháče. Zato se těším na džíny s tím pasem přes bříško. Prostě si nedovedu předtavit, jak zhruba budu vypadat v lednu a únoru až budou ty největší mrazy a co budu nosit :S
    Špatně mi stále ještě neni, ale po ránu a večer bývá těžko. Bojím se kolikrát pohnout aby se nestala nehoda. Ale zachvilku to přejde. Nemám žádný chutě ani citlivej nos. Spíš bojuju se svým tělem. Prsa mi denně připomínají, že se něco děje a břicho mam jak z rozsolu, když se v noci překuluju z boku na druhý, mam pocit ze mam pod kůží akvárko s vodou a kolikrát si pomáhám rukou. Přitom na kila sem pořád stejně.
    Domluvili jsme se, že chceme vědět co to bude. Ale pokojík a kočár budu kupovat v neutrál barvách. Zrovna včera jsem narazila na Jané Slalom ve svítivě žluté a to je pecka!

    #891324
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Jogo zítra cestuju do toho Birminghamu, v listopadu mě čeká St.Gallen ve Švýcarsku, to je na hranici s Německem, takže to snad dám tim autem. Pak mi tam hrozí jedna Paříž, ale z toho se hodlám vymluvit. A to je vše.
    A pro info teď jsem v půlce 8. týdne a v 10. jdu na druhou kontrolu. Myslíte že vyfásnu průkazku?

    #891325
    Anonym
    Host

    Prukazka se dava tak kolem 12tydne??
    jinak ja v zivote nenosila leginy,ale v tehu byli super,saty byli v tehu nejvice idealni,protoze i tehu kalhoty v 8mesici jsou o nicem.Strucne kalhoty tehu 2trimestr,leginy 3trimestr tak moc nepracuj ja se chystam na bazen,a maly mne zamestnava 72h denne ha ah

    #891326
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    ha ha! Kdo ti ho hlídá, když plaveš?

    #891327
    Anonym
    Host

    Chodim na bazen a jogu hlida mi vzdy manzel,dela na smeny tak muzu chodit pres den na cviceni coz je bomba!!
    Zitra jdu do prace delam 1*tydne.Takze se nenudim.Tak si uzij Anglicke snidane delaji i continentalni,tak hladke pristani

    #891328
    Anonym
    Host

    Jeste k tomu tehu clovek vlastne zacina vypadat tehotne az tak v 6mesici!!to je pak brisko videt a vypada super,pred tim bych rekla je to takovy boj s tloustnutim.
    ha ha
    ale nakupky zacinaji tak v 4mesici nejdriv a kdy mas vlastne termin??ses totiz podobne tehu,ja byla loni touto dobou tak naky 4tyden,takze budes mit take SUMMER BABY!!!
    A DOPORUCUJI TEHOTENSKOU JOGU CI PILATTE

    #891329
    Anonym
    Host

    Jeste tu neni stroj!
    Tak to ja sem cca o mesic vic, zitra koncim 8.tyden. Dneska sem se v tech 6 rano soukala do pripravenych kalhot a nedala sem to. Zhoupnul se mi zaludek, tak sem chvili uvazovala o te tvoji gumicce, ale pak sem to sundala a sla pro jine. Takove co sem si koupila jednou omylem, jsou mi kratke a vubec sem je nenosila. Tak je mam tak nizko ze mi z nich cumi kalhotky i vepredu, ale drzi a jsou i akorat dlouhe :D!!! Jak rikam, sem nezpecnena, takze mam uz slusne vxvaleny brisko.
    Tesim se na tvoje zkusenosti s prvni zimou, absolutne si nedovedu predstavit co tomu miminku budu na pul roce do mrazu oblikat. Uvazuju, ze bych uplne vynechala hlubokej kocar…

    #891330
    Anonym
    Host

    Ahojky BERY TAK TY UZ SI ZASE NA SLUZEBCE,CO BYLO K SNIDANI.
    Jinak ja koupila kocar s korbickou co je rovnou i sportak a budu ho pouzivat tak pocitam do 2let!!!mel letni barvu tedy svetla!!,s kocarem to byl problem,vubec sem nevedela o nich nic.Ale vybirala sem podle vahy,ten ma kolem 10kg jsou kocary i 15kg,mam i golfky ty maji jen kolem 6kg,na zimu mam pripravene kombinezy na zimu,ale i zateplene dziny a bundy!!!Chystame se v lednu na hory,takze zimne musime byt vybaveni!!maly bude sedet tak muze zkusit sanky ha ha
    bokove kalhoty sou nej,ono to tehu leti,tahne se jen ten konec,za chvili budes v pulce ani se nenadejes!!
    ja hodial dnes jogu a bazenek zitra to same paradicka!!Jo vlastne od kud jsi tusim,ze z Prahy.Moc nepracuj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 90)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist