• Toto téma neobsahuje zatím 9žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891331
    p pklaara
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak já se teda taky přidám… Všem moc gratuluji k těhotenství. Taky mám termín v roce 2012. Jsem od začátku na ryzikovým, ale doma se rozhodně nenudím…:D
    Jinak zde píšete, že vás zlobí hned od začátku těsný kalhoty. Já jsem zjistila že su těhotná a hned sem měla asi 3 kg nahoře, takže jsem ryfle úplně vyřadila, nosila max. bokovky a nebo hodně volný. Tak ať nemáte žádné problémy, aspoň nic závažnýho…hezký den 🙂

    #891332
    Anonym
    Host

    Tak Birmingham ma zpozdeni! Nekdo mi ten mavrat domu proste potrebuje osladit! Ale je tu wifi, tak aspon neco.
    Zvladla sem to dobre, sem sice dost unavena, ale ne nejak do mdlob. Jen v utery sem byla uplne marna. Cely den na brek :/ a priserne vycerpana.
    Ja jsem puvodne z Prahy, ale uz par let tam neziju. Ted jsem u Pardubic.
    Z oblikani se nic nepovedlo, nebyla moznost vyrazit do mesta 🙁 ale pujdu pak u nas a pujdu aspon s kamaradkou, tak si to uzijem.

    #891333
    Anonym
    Host

    Tak dej pak vedet jak si pochodila v obchodech,kdy ze mas toho doktora.?
    Ja si tu hazim svou jogu a bazenky,maly roste jako s vody porod se zda byt davnou minulosti,uzivejte brisek strasne to leti cele tehu.MNe se vlekl 9mesic sem myslela,ze se unudim ha ha a ted potrebuji den mit 48h ha ah

    #891334
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Pklara – ahoj. Ve kterém jsi týdnu? Já jiné džíny než bokovky v životě nenosila, takže se ještě vejdu do těch svých širších, ale při deslším sedění už mi začínají být taky nepříjemné. Vubec nejradši mam na sobě pánské tepláky 😀 Myslím, že nemam nahoře víc než kilo. Na další kontrolu jdu tento týden, pujdu asi v uterý nebo ve středu, tak uvidím co se dovím. Budu v 10. týdnu. Doufám, že bude všechno v pořádku, mam všelijaké strachy, zejména proto, že manžel tu novinu radsotně hlásá na všechny strany tak brzy…

    #891335
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Bery.Ty jsi z Pardubic no to je kousek.
    No na jednu stranu tvýho přítele chápu,že to chce rozhlásit do světa,ale já,že jsem si prošla jedním špatným zážitkem tak jsme to hlásili až po tom sreeningu v 12-13tt.Je to taková jistota.Samozřejmě nepřeju nic špatného,ale chybyma se člověk učí.
    Já jdu taky ve středu či čtvrtek na kontrolu a doufám,že už mi alespoň řekonou,že se otvírám.Doteď to k porodu nevypadalo a to pátku jsem chodila plavat.Teď už to radši vypustím a budu s čubkou chodit na procházky do lesa ať je nějaký pohyb.Ikdyž doma vůbec neležím-stále něco dělám.v pátek jsem si pověsila záclony a týden před tím jsem si umyla okna.Jsem doklad doho,že když tam to mimčo má být tak ho odtamtuď nic nedostane.I sdcerou jsem tři neděle před porodem okopávala a plela jahody a nic.A jak se říká,že když se myjou okna tak se dítě zamotá do pupeční šňůry tak to je pověra.To záleží jak je ta pupeční šnůra dlouhá a mimčo jak ej živé-jak se otáčí a hlavně si s ní hraje.To by člověk nesměl třeba ani míchat těsto.

    Holky přeju vám krásné těhulkování,mě to už brzy skončí,ale je to to nejkrásnější v životě každé ženy.

    #891336
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky a nová těhulko PKLAARA gratuluji k těhotenství.BERY konečně ses dočkala nové těhulky co?Holky já mam novinku:D 😀 .Náš Matyášek má od včerejška první zoubek heč:) 🙂 .Já sem si v pátek udělala radost a vyrazila sem s kamaádkou na disco.Čtyři hodiny v kuse sem tančila a pak frčela dom kojit(hlídal tatínek).Vlastně sem si vyrazika poprvé od té chvíle co sem zjistila že sem těhotná.No tak sem si pak dala tři hodinky spánku a vyrazila pomoct kámošce se stěhovánim.večre sem pak padala únavou a usnula sem jen co sem se dotkla polštáře.Dnes sme už jen vybalovali a v tom ostatně budem pokračovat i vdalších dnech.Malího hlídala mladší dcera a ta právě včea ráno našla ten zoubek a hned mi volala.Bery gratuluji k úspěšnému návratu ze služebky.Holky užívejte si těhulkování je to pro ženu nezapomenutelný období které nám chlapi můžou jen závidět.I přes různé nepříjemnosti jako je třeba ranní nevolnost,kila navrch nebo oteklé nohy a bolavá záda.

    #891337
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    já se na všecko můžu vyprdnout 😀 dělám to co chci, když se na to cítím. Dneska jsem začala hledat nějaké cvičení pro těhotný. Fakt mě baví, jak je většina kurzů ve všední den dopoledne!!! To mam v práci jako vysvětlit jak?? Holky, udělejte to tady za mě, já si jdu zacvičit 😀 😀 Takže vlastně nemam volbu a je tam jen jediný v neděli odpoledne.
    Zítra se chystám na kontrolu, dneska sem 8+6 nebo tak nějak. Vubec nevim co můžu čekat. Hodlám se jen zeptat jestli můžu už do bazénu a jestli to už můžu říct v práci. Dneska sem to ukecala a na příšernou služebku do Paříže nejedu. Vyfásla jsem ale místo toho jedno Švédsko na 4 dny. Myslim, že už musej něco tušit…
    Já nějak věřím Peťul, že to bude ok, jak řikáš, když je vše ok, nevytřese ho ani běh maratonu. O víkendu mě to samozřejmě chytlo a pobrečela jsem si, že to nemůžeme vědět a že se bojim když už jsme to řekli rodičům, ale bylo to jen chvilkové. Asi mě vyděsilo, že najednou volala tetka, že v pondělí vyráží nakupovat… 😐 Ale ona je taková srandistka, to je jasný, že nešla. Jen mi chtěla projevit radost. No už tady budu končit, jdu si jen ještě přečíst jak dopadla Nelyna v porodnici8-| . Mějte se krásně!

    #891338
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Bery držím zítra pěstičky dej hned vědět.
    Do bazénu se může od toho 12tt kdy už je děložní hrdlo uzavřeno hlenovou zátkou.já chodila plavat mezi normální lidi a plavala jsem 50minut svým pomalým tempem do 38+2 a dneska už jsem nešla.Co kdyby,no ale nic,ale co když už se začínám otvírat-dovnitř nevidím.
    U nás je plavání pro těhulky jen v sobotu na jednu hodinu a to mi nestačilo.
    Na ty služebky by tě pak už ale neměli posílat až jim řekneš,že jsi těhu,ale nechala bych to až po tom 12tt,třeba to řekni jen šéfovi a upozorni ho ať to zatím neříká ostatním.

    #891339
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhlky a maminky.Tak sme to s těma zoubkama pěkně rozjeli a od včerejšího rána má Matyášek už zoubky dva:D 😀 .No jestli to bude pokračovat touhle rychlostí tak v roce bude mít snad všechny mléčný:O .BERY přeji Ti úspěšnou kontrolu u doktora.My dnes jdeme taky ale k dětskýmu aby skontroloval jaké sme udělali pokroky.Á malej se budí jdu kojit,tak hezký den.

    #891340
    p pklaara
    Registrovaný uživatel

    Ahoj děvčata 🙂

    S těma diskotékama se teda taky nijak neomezuju, ale je pravda, že mě vadí ten hluk, tak si posedím s kamoškama někde v kavárně nebo v hospodě ( u sodovky) a pak teda mířím domů. Byla jsem zvyklá chodit pravidelně někam každej víken, tak je těžký to hned tak zrušit, stačí že jsem přestala pit a kouřit…
    Jinak jsem už v 23 tt a nahoře mám 9 kg. Takže asi chápete jak vypadám, takovej malej sud 🙂
    Chodím do kurzu pro těhotný (jsem prvorodička) a do cvičení pro těhotný, ale to vychodím permanentku a začnu asi chodit jen do plavání, přijde mě to takové neefektivní. Jinak jsem z moravy, kousek od Brna a zde máme cvičení odpoledne od tří a od čtyř… 😀 (jsem na neschopence, takže tak jak tak mě je to buřt..

    #891341
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Tak kontola u doktora dopadla na jedničku.Doktor Matyáška moc chválil jaké dělá pokroky a v něčem je i napřed.PKLARA to je náhodou tak akorát 9kg počkej na konci tam to teprve pojede.Ale neboj u prvorodiček jde po porodu váha dolů hrozně rychle.To já sem to teď po malim měla těžší ale po půl roce sem zase na své váze.Apropo Matyášek dnes slaví 1/2 roku.

    #891342
    Anonym
    Host

    Tak tu mame konecne baby 2012,
    ja chodila plavat od zacatku tehu az do 37tydne,nastesti sem zacla delat na polovicni uvazek,tak sem mela jogu od 11.30 na hodku a pul kazde utery,a delala sem ji pred tehu i po!!!
    Uzivejte te tehulkovani leti to az moc rychle

    #891343
    Anonym
    Host

    A co se vahy tyce v tehu jsem pribrala 15kg a presne do 3mesicu jsem byla na sve vaze.
    Na konci clovek aspon vi,ze to jde prevazne do miminka aby melo silu,rijit na ten svet.Je to holky zazrak

    #891344
    Anonym
    Host

    Holky dnes jen z mobilu. Prijdu vzdy z prace a jsem zrala na spani. Ale po setmeni se proberu – protoze bych v noci pak nespala, a nejak se pak snazim prezit vecerni nevolnosti. Je mi soufl az hruza ale jeste vetsi hruzu mam z toho, ze jakmile se jednou pozvracim, bude to uz na denim poradku.
    Kontrola dopadla dobre, mimi ma 12mm a srdicko pracuje. Nejvic me potesilo, ze za 14dni pribylo o 8mm. To je docela mazec.
    Jinak divne mi prijde to, ze na dalsi kontrolu jdu za mesic. To budu ve 13.tydnu. To je na prvni krev a moc a testy trochu dlouho?

    #891345
    Anonym
    Host

    Bery nevim jak to mate v Cz,ale dulezita kontrola je prave kolem 12tydne to jsem byla na ultrazvuku a na genetice!!
    miminko ti poroste brzy na cm opatruj se

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 90)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist