• Toto téma neobsahuje zatím 9žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891361
    p pklaara
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂

    Tak koukám a gratuluji k Salvaje k těhotenství, mám kamarádky, kterým to nejde ani normálně ani uměle….hlavně to chce klid.
    V práci jsem to musela říct brzo právě kvůli problémům, musela jsem ležet s nohama nahoře, protože mě hrozila nemocnice… naštěstí jsem to přežila i když špinění trvalo do pátého měsíce.
    Jinak Bery v podstatě jsem byla na dvou velkých utz. jeden je právě v tom 1 trimestru 11-13 tt ale nini povinnej, zkontrolujou proud krve, tlukot srdce jakš takš mozek a zkontrolujou (to je proč se tam jde) downův syndrom. No a pak sem byla na dalším utz teď před 14 dny takže 21 tt a tam zase kontrolovali orgány a vrozené vývojové vady. Když sem tam šla hodně sem se bála, protože i já bych postižené détě dala pryč, ale bylo vše ok 🙂 Bude to krásná holčička….
    Jinak se jménama mám problém…. to co píšete Aneta, Maxim, Natálie, se mě hrooooozně líbí, ale v mém okolí to má každý. A já taky nechi abych zavolala a otočila se půlka hřiště. Hodně uvažuji nad Larou ( je to napsaný správně bez u) No uvidítě..
    Jinak hodně odpočívejte, bude se to hodit 🙂
    Tak zatím

    #891362
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    No, náhradu za mě můžou najít hodně rychle. Navíc u nás je takovým zvláštním zvykem, že se vše řeší na poslední chvíli 😀 Ale zase bych už to ráda řekla, abych měla klid a bylo jasno. Navíc je moje práce dost psychicky náročná a je při ní velká míra odpovědnosti. Taky mám trochu strach, jak budu jako těhu zvládat to šílený dojíždění a prakticky13 hodin denně v trapu.. Ale zase to nechci uspěchat, abych to neřekla moc brzy a pak se něco nedej bože nestalo… No, uvidíme, jak se věci budou vyvíjet…
    Bery, Tobě se nedivím, s těma služebkama, to musí být mazec pořád takhle někam lítat, navíc těhu… Z mimča bude pilot 😀 Dej vědět, jestli Tě přeobjednali na ten screening. Držím palce

    #891363
    Anonym
    Host

    Salveje ja to v praci rekla pouze sefovi a prala sem si aby to nerikal dale,zamestanaci to vedeli az v 16tydnu,vedela to jen jedna ma kolegine.
    No je to tu tedy stejne jak pise pklara s 12a 20tydnem
    Mi meli pro holcicku tyto jmena tech je klucici byl problem tady mas seznam
    Holak by u nas urcite byla Sophie!!dale Ann,Emma,Lucy,Laura,Klara,Veronyka,Emilye,Jessica,ziji v cizine takze proto jsou trochu cizi!!
    Bery hlavne zadny steres zmen gynekologa pokad ten tvuj je neschopny!!

    #891364
    p pklaara
    Registrovaný uživatel

    S tím šéfem sem to udělala stejně, řekla sem to jen jemu a aby to dál nešířil… a děvčata jako pokud to má byt špatně, tak to špatně bude… vše je o vaší psychyce, lepší byt 100x na neschopence a odpočívat než byt 13 hodin v trapu. Jak sem přestala špinit a krvácet, tak sem se ptala, jestli se mám do práce vráti a gyndařka mě řekla, že je klidně možný, že to že je mě dobře doma neznamená, že mě bude dobře, když budu chodit do práce. Je lepší to nepokoušet. Šéfovi to říct aby byl klid a člověk byl krytej a dál se uvidí..

    #891365
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Pklaara, já to mam pesně obráceně. V práci ani nevím, že jsem těhotná – teda pokud nemám chvilku času a nelezu sem 😀 . Ale jinak normálně komunikuju s nad i podřízenými, běhám po výrobě, po schodech mezi patry do různých kanceláří, a je mi dobře. Podřízení to nevědí a zatím to není vidět, díky bohu, že je podzim a nosím mikiny 😛 a vedení a kolegové to vědí všichni, ale je nás tu hrstka a jsem jak rodina – asi 10 lidí. Ale jak přijdu domu, sednu si a začnu funět. Prostě se nudím a tak se pozoruju kde mě co vadí a tlačí. Neumím odpočívat jinak než spánkem, ale spaní přes den už mě přešlo, částečně protože sem pak v noci nespala tvrdě. Nemůžu se pak ani zvednout a začít něco vařit, uklízet nebo žehlit… Třeba se to změní, ale doufám, že budu v práci dlouho.

    #891366
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Holky, mám za sebou první kontrolu – 6 tt a viděla jsem srdíčko <:o) <:o) <:o) Respektive, doktorka ho viděla, já na to brejlila, až jsem se styděla :$ No hlavně, že ho viděla doktorka 🙂 Další kontrola za 14 dní a mám prý přivést tatínka, aby se taky podíval 😛
    No pak jsem šla k obvoďákovi s tím nachlazením, tak mi napsal neschopenku a naordinoval odpočívání, spánek a čaj s medem a citrónem. Bylo na něm vidět, jak ožil – nějaký vzrůšo mezi těma samejma chřipkama a angínama 😀 Ale prý mám nateklý mandle, tak se mám hlídat, a kdyby mě rozbolelo v krku, tak okamžitě přijít, prý mám náběh na angínu 🙁
    Jinak díky za rady a zkušenosti. Bohužel u nás v práci říct to šéfové = zavolat celou firmu do kanclu, stoupnout si před ně a hromadně jim to oznámit… No, takže ještě uvidíme…
    Joga, já jsem si už u Ann říkala, co je to na „naše poměry“ za jméno, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem četla, že asi nežiješ v ČR 😀 Emma se mi líbí hodně, ale u mě i přítele to evokuje vzpomínku na slabikář 🙁

    #891367
    p pklaara
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂

    Bery užívej si dokud to jde, ale musím tě upozornit, že teda aspoň u mě se únava stupňuje a střídá jí nespavost…
    Jinak až na to fuňění způsobené nadváhou jsem taky naprosto ready (teda až od pátého měsíce) a můžu co chcu, byla jsem hrát o víkendu bowling. Ale v práci to rychleji utíká, pokud to jde určitě tam vydrž co nejdýl.:)
    Jinak Salvaje, s nemocema je to kříž a opratrně na bilinkový čaje a zázvor, kterej se do čaje taky dává…..všechno co zahřívá organismus je teď špatně, takže spíš nějakou meduňku nebo ovocný čaje…mohlo by to špatně dopadnout. Jinak citrusy jsou fajn, tak se cpi vitamínama 🙂
    mě zrovna trápí rýma, tak snad to taky nepřejde v nic víc…
    Tak se zatím mějte.:D

    #891368
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Tak jak jsem si libovala, že mi není špatně, tak jsem to asi zakřikla. Od úterý je mi zle, začne to ráno, kolem poledne se to trochu uklidní, a pak znova večer 🙁 Zatím jsem teda ještě nezvracela, ale nemám k tomu daleko, fakt… Ach jo, to mi bylo teda milejší, když mě bolelo v podbřišku a točila se mi hlava… Kdy myslíte, že to přejde? 🙁

    #891369
    Anonym
    Host

    Salvaje Ann je tedy v Cz tusim Anna,Anicka se mi vubec nelibi,ale Anna je tu jedna Slovenka co znam.jinak i Aneta,Krystina,Katerina ta je v ruznych speelling.
    Bery ja unavco nebyla jen mne bolela v tehu zada v krizi,a slimaci chuze je az v 3trimestru,takze mate jeste cas.Uzivejte briska!!

    #891370
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Joga, já vím, že Ann je Anna, jen jsem tomu divila, protože jsem u nás ještě o žádné Ann neslyšela, i přesto, že v poslední době se nad některými jmény nestačím divit 🙂

    #891371
    Anonym
    Host

    Tak co Bery kdy zajdes nakoupit tehu modu.Krasne zazitky s roustoucimi brisky leti to neuveritelne rychle.
    Malemu uz jsou 4mesice treba si to uzivat do maxima rostou jak s vody

    #891372
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Salvaje: to tě přejde. Píchání jsem taky měla, dalo se to přežít, spíš sem se bála jestli je tam vše ok? Ale pokud by to bylo moc, zavolej doktorce 🙂 Špatně mi taky bylo, vždy večer, rozdýchávala jsem to jak lokomotiva na porodnim stole, manžel se mi smál, ať nepřehrávám a já mu vyhrožovala že ho klidně pobliju 😀 Ale ještě nikdy sem nezvracela.
    Jogo: jaký slimáčí chutě? Možná tam máš překlep, ale já tam nevidim nic jinýho než slimáka… 😀 :O 😀
    V úterý zas frčím na služebku, do švýcar – do pátku. Zpátky naštěstí letím. A po víkendu hned v pondělí letím do švédska na 4 dny. A hned pak pujdu nakupovat 🙂 Už to mam domluvené s kamarádkou, pomůže mi a pak si dojdem někam na masáž.

    #891373
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    No možná vlastně ne… možná budu opatrná a počkám s nákupama až po kontrolnim UTZ? Tam mam jít 22. ale asi se ještě budu přeobjednávat na 24. aby tam se mnou mohl manžel.
    Jinák v pátek sem byla na krvi, udělali mi tam ještě další utz spodem a píďa měl 33mm. Mám krásnou fotku a trochu mi poupravili stáří, že mimi bylo v pátek prve 10+1.

    #891374
    Anonym
    Host

    Bery ja psala CHUZE tedy Slimaka si cetla dobre ,no vy resite chute a ja uz tu psala,ze prijde CHUZE slimaka,ale to az v 3trimestru,tak to pak pochopis uplne jak sem to myslela,koukam,ze mas zase milion sluzebek,a co na to cviceni v tehu budes chodit psala si ze neco je nekde o vykendu,pohyb v tehu plavani a yoga ci pilatte je fakt super!!!
    Ja uz chodim v nedeli do prace a je to tak uplne super 1*do tydne a Berry s tou tvou praci ty planujes materskou na 2roky??Ci tak daleko jeste nejsi ha ha,no ja vzdy vse dopredu to jsem cela ja.Tento rok a pristi rok uz je palny preplneny tak si opatrujte briska

    #891375
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Jogo, ja se přiznám že vubec nevím. 2 nebo tři roky, podle toho jak naplánujeme druhé dítě. Nikdy jsme se nebavili o budoucnosti vzdálenější než do těhotenství. Teď nahonem řešíme jak se doma vlastně poskládáme:O a co bude příští léto nechám koňovi. V CZ se musíš rozhodnout do půl roku věku dítěte, takže mam ještě času fůru.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 90)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist