• Toto téma neobsahuje zatím 9žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891376
    Anonym
    Host

    Tak tady se vetsina lidi vraci po roce ci vubec ci na polovicni uvazek,mi druhe urcite neplanujeme takze si uzivame jak to je.A co nakupy dej vedet co jsi sehnala v Praze??Pekny vykend

    #891377
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky!
    Tak všechno cestování už mám za sebou a už jen netrpělivě vyčkávám až mi ve středu doletí Pazi. A pak už začnem chystat ty vánoce a všechny plány kolem miminka. Ve čtvrtek jdem na utz od screeningu a dovím se výsledky krevních odběrů. V pátek nám domu přijde architekt zaměřit místnosti a udělat návrh jak to tady udělat pro tři 🙂
    Co se týká nákupů, protože pupík mi za posledních 14 dní fakt vyrostl, už jsem začala. Zahájila jsem s mamkou v H&M v Pardubicích, ale mají tam jen mimi oddělení, nemají těhotenské. Tak jsem se rozloučila s tím, že pořídím ty kalhoty a koupily jsme v úplně normálním oddělení dlouhé „svetrošaty“ s rukávem k lokti. Máma prohlásila, že jsou strašně sexy!!! No, jsou černé… K tomu jsme ale pořídily několik barevných legín a punčocháčů.
    O týden dýl když jsem doletěla ze Švédska, jsem s kamarádkou jela z letiště rovnou do Centrum Chodov v Praze. V monthercare mají jen mimi věci a těhu mají pouze na pobočkách v centru (Palladium a Na Příkopech). Tak jsme daly šanci zas H&M. A tam už měli těhu. Takže jsem vyzkoušela několikero džínů a jedny si koupila. Překvapilo mě, že stály 900 a vypadají fakt dobře. C&A na Chodově má také těhu módu, ale přišlo mi, že zdaleka nemají takový výběr jako to HM.
    Co je u vás nového??

    #891378
    Anonym
    Host

    koukam Bery ze si zahajila nakupovani,ty leginy sou na hlavne konec tehu nej,ja pak musela akorat na leto koupit tehu nocni kosily,a saty do prace k leginam sem mela hodne oblibene,neco jako ten tvuj ulovek jak ti padne!!!
    jak bojujou tehulky nevim,ja vesele chodim na jogu,s malym uz sem byla na bazene v jeho 4mesicich!!a chodim v nedeli do prace coz je super 1*tydne,clovek to ma pestre!!a co sluzebky po novem roce jeste ti naka hrozi??
    pekny den holky

    #891379
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    ahoj, nene, už mi nic nehrozí. Po doktorovi tento týden mě čeká dezení s vedením o mém dalším umístění. Už jsme to zlehka probírali a víme, že něco vymyslíme. Však při naší práci se tom naplánovat nedá.:)

    #891380
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak jsem se sem ponějaké době zase mrkla a potřebovala bych poradit s nevolnostma. Jsem v 9 tt a je to čímdál horší. Hlavně ale nemůžu vůbec pít. Nic mi nechutná a když už to do sebe naliju, třeba po troškách, tak to za chvilku vybliju… Mám strach, aby to nemělo negativní vliv na vývoj prcka 🙁 Máte taky takový zkušenosti? Celý víkend vždycky proležím, pracovní týden (hlavně dojíždění) mi dává dost zabrat… Poradíte? Hlavně mi jde o ten pitný režim, co s tím…
    Díky moc a mějte se krásně.

    #891381
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    koukám na Vás, protože sem ve snažilkách fandila Bery, tak abych věděla jak se nám to s ní/s váma vynachází.
    Salvaje nevolnosti se musí přežít, teď mám 3měs.prcka a ten je už můj druhej a ani jedno těhu se neobešlo bez objímání mísy do 16tt Do určité míry pomáhla lízátka na těhu nevolnosti, ale nechutnala mi, ledová kola po troškách, všeobecně studené věci, magnézie byla fajn. Já zvracela nezávisle na denní době, prostě furt. Měla sem pak i čípky od dr. tuším že se jmenovaly Trocan, nebo nějak tak. A hlavně v momentě kdy jsem proloupla oko tak jsem musela něco šoupnout do pusy, dřív než jsem přišla ke smyslům, to ten žaludek trochu oblblo.

    #891382
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Vcelka, já vím, že to musím vydržet. Já bych to zvracení i nějak vydržela, ale mám strach z toho, že se nemůžu napít a i když se přemůžu, tak to hned vybliju… 🙁 Já si koupila jakýsi tabletky na nevolnosti. Chvilku zabíraly a pak nic… No, v pátek jdu k doktorce, tak se jí zeptám, třeba něco vymyslí… Nebo mě aspoň nechá doma, abych neblila v autobuse… 🙂

    #891383
    Anonym
    Host

    ahoj maminky,
    přidávám se k Vám..jsem jak Salvaje v 9tt. a mám naprosto to samé co ty….je mi zle,od rána do večera…ale narozdíl od tebe pít můžu,teda po troškách ale jde to.Zkus aspoň tu colu po malých doušcích a hodně nějaké vývary nebo polévky…každá tekutina se počítá.A ačkoli mě to překvapilo,tak mi docela pomáhá grepový džus.Mami mi na nevolnosti poradila Pyridoxin,prý to zabírá.Koupila jsem si ho včera,tak nemůžu potvrdit nebo vyvrátit.Ale popravdě taky už se těším až to skončí….teda doufám,že to skončí…tak se drž

    #891384
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Ahoj!
    Salvaje jak ti je? Je to už lepší? Já teda žádné obtíže neměla, takže ti vůbec neporadím. Držím pěsti!

    Já jsem už ve 14.týdnu. Mam za sebou screening s dobrými výsledky a důvodným podezřením na kluka. Zítra jdu ráno poprvé do poradny a dostanu průkazku. Nevím co mě tam čeká. Krom toho že mam donýst moč mi nic neřikali. Krev mi brát nebudou, protože vím, ž eji tam nenabíraj.
    O víkendu jsem byla v Praze po baby obchodech vybírat a vytvářek ježíškovský seznam pro babičky, ale nějak se nám to zvrtlo a přijeli jsme domu s kočárkem 😀 Byla to fuška, než jsem našla ten můj vybranej v obchodě, ale pak už bylo jednoduché přesvědčit Paziho, že to je ten nejlepší model pro nás. Uskladnili jsme ho ke tchánovcům do nepoužívané místnosti v baráku a tam si teď v krabici pěkně 5 měsíců počká 😛 Neskládali jsme ho aby se na něj neprášilo. A v obchodě nám nabídli, že nám záručák potvrděj po porodu až přijdem s kartičkou pojišťovny miminka. To jsou dneska služby! Super!!! Jen abyste se neptali, koupili jsme bebe confort high track a bude k němu vajíčko maxicosi. adaptéry stojí směšných 400,- a měli je skladem.

    #891385
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsem šla pro radu za svou doktorkou a skončila jsem v nemocnici na kapačkách. Teď už jsem doma, mám nějaký léky, a je mi už líp. Jinak děkuji moc za rady a zájem.
    My už jsme 10+6. A pod stromeček jsem si zamluvila nějaké těhu kalhoty, protože se svou postavou teď vypadám jak oteklá nudle a svoje džíny už skoro nezapnu 🙂
    Bery, super, že máte kočárek. Můžu se zeptat, kolik stál? My asi budem kupovat přes Aukro, jen mám strach, abychom takhle přes net vybrali hlavně dobrou velikost korbičky – aby nebyla malá… Ale s kočárkem ještě nějaký ten měsíc asi počkáme 😀

    #891386
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj damy 🙂
    Jsem tu zcela nova..je mi 20 a termin mam 2.6.2012, jsem z Prahy..
    Hledam nejakou kamaradku, se kterou muzu probrat vsechny zmeny a jen tak pokecat a traba i zajit na caj.
    Zatim se vsechny mejte krasne!! Martina:)

    #891387
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, Arty, mám termín po Tobě, koncem června, mám ten ultrazvukový přesně týden později, tak nevím, který nakonec vyberou, ale ono to je stejně už jedno :). Je to moje druhé dítě, jedno mám ještě pěkně malé, je mu 10 měsíců, takže to asi bude docela náročné, i teď je to náročnější, protože se s ním nemůžu tak vyspat, jak bych chtěla a musím ho dost nosit. Tak ani nemám tolik čas tohle těhotensví tak prožívat, vždycky, když ho vidím na ultrazvuku, tak si říkám, takže opravdu tam je :). No ale na druhou stranu už mám všechny věci na mimi doma a jsem teď i na to bytí s ním zvyklá, takže v tom to snad bude dobré :). A odkud Arty jsi? Je mi teda už 32 a jsem z Prahy 8, s tím druhým dítětem nejsem tak flexibilní..
    Mějte se fajn a hezké svátky 🙂

    #891388
    Anonym
    Host

    Tak to moc gratuluji k druhemu prckovi!!! 🙂
    Tohle je muj prvni a jsem znacne vyjukana x) ale taky si to nalezite uzivam a vychutnavam..
    Bydlim na Praze 4, ale na jare se asi budeme stehovat na Prahu 10.
    Taky se mej co nejlip a krasne a hlavne klidne svatky!!! <:o)

    #891389
    Anonym
    Host

    Dobrý den, bohužel jakékoli e-maily, o kterých se zmiňujete v diskuzích, do redakce Babywebu vůbec nedorazily. V případě jakýchkoli dotazů či problémů se, prosím, obracejte na redakce@babyweb.cz nebo přímo na můj e-mail jezkova@babyweb.cz. Téma „Děti, které se narodí v roce 2012“ jsme – s velkým zpožděním – ale založili. Přeji za redakci Babywebu všem krásné Vánoce a šťastný vstup do nového roku.

    #891390
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Paní šéfredaktorko, dík za zprávu. Vím, že vám nic nedorazilo, jak jsem psala, při použití adresy redakce@babyweb.cz emaily chodí paní Magdě, která má v automatické odpovědi, že pracuje externě. Na celém webu není žádný jiný kontakt, tak to byla dost bojovka.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 90)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist