Aktovka

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel L Lidka303 a poslední změna proběhla 3 roky, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1128895
    E EvelínaB
    Účastník

    Dobrý den, Vánoce jsou za rohem a my bychom chtěli pořídit synovi pod stromeček první aktovku. Doporučíte prosím vyzkoušený eshop? Hledáme s hezkým designem ale hlavně ať je vychytaná.

    #1128906
    S Samsara
    Účastník

    Dobrý den, já jsem synovi pod stromeček koupila tuto aktovku https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-sport/ a jsem teda nadšená. Aktovka je dobře propracovaná a celkově se mi hodně líbí. Navíc se na klopu dají připevňovat odznáčky a dají se měnit, to se bude synovi určitě líbit.

    #1128949
    V Valinka S.
    Účastník

    Zdravím, taky mě napadlo koupit pro syna aktovku – tahle od značky Baagl se mi fakt hodně líbí. A ty další doplňky k tomu, díky za skvělou inspiraci :). Ještě se podívám do jejich outletu. Už víme, kde Ježíšek nakoupí.

    #1128961
    E EvelínaB
    Účastník

    Díky za tip – aktovka je krásná. Ještě se zeptám jak je řešená uvnitř a jestli má ergonomicky tvarovaná záda, díky.

    #1129000
    S Samsara
    Účastník

    Ano, aktovka má všechno, jak má mít, záda jsou ergonomicky tvarovaná, navíc je celá vyztužená a má nastavitelné popruhy. Uvnitř má dostatečný prostor a organizér. Synovi se do ní všechno pohodlně vejde. I ta samostatná kapsa na svačinu je praktická a také kapsa na láhev.

    #1129024
    L Lidka303
    Účastník

    Dobrý den, moje dcerka má taky aktovku Baagl Zippy Unicorn – je prvňáček a já jsem s aktovkou fakt spokojená. Značku můžu vřele doporučit, já bych za jinou značku určitě neměnila.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist