Batole LIVE! 1

  • Toto téma neobsahuje zatím 2žádnou odpověď. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 20. (z celkem 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #893315
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Milá Evo,
    zachváty vzteku se musejí nějak přežít, jednou určo zkončí, moje dcera (2,5roku) je má taky, metoda pevného sevření naprosto nefunguje, jsem spíš pak pokousaná a samá modřina. Do pokojíčku se chodí taky sama zavírat a pro větší efekt strašně práskne dveřma. To je poslední kapka a mám chuť jí seřezat až to není hezké. No musela by být samá modřina. nám sice neomdlívá, ale pění jak když má vzteklinu a párkrát se z toho i pozvracela. Za pár minut to přestane a jde se mazlit. Prý si děti procházejí složitým obdobím a musíme na ně být hodné….a kdo bude hodnej na nás, co?

    #893316
    b Batole LIVE! Patrik + maminka Eva
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Včelko,
    no občas je to o nervy, ale aspoň u nás je to lepší a lepší. Ty záchvaty netrvají už tak dlouho a celkem už se místy daří Páťovi i něco vysvětlit, není to jak hučení do dubu. Byly doby, kdy bylo měsíc špatně úplně všechno a to bylo mnohem horší. A i když se to asi nemá, celkem večer zabírá „přijde bubák“. Manžel vedle zabouchá do zdi a Páťa je v pozoru, zmlkne a čeká, co bude. Ale aby odkráčel sám do pokoje a třísknul dveřmi…nooo…na takovou vyzrálost projevu jsme tedy nebyli nachystaní. Oni jsou vždy evidentně o krok dál, než si myslíme 🙂

    #893317
    k Kamik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj vsem,

    no, záchvaty vzteku jsou asi u každého na denním pořádku. Nas mrnousek se ted ale začal vztekat kvuli oblečení – tohle nechci a je problém ho obléct. Ponožky chce, ale žádné nejsou ty pravé…. hruza.

    Mimochodem Evi, napis odkaz ne ten anglický internetový odkaz, taky bych to zkusila. Diky.

    K.

    #893318
    b Batole LIVE! Patrik + maminka Eva
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Kamíku, je to anglický sportdirect tečka com 🙂 Je ale potřeba, aby se sešlo víc lidí, poštovné je minimálně 15 liber a s hodnotou narůstá. Ale ceny stojí za to. Hezký den ! Eva

    #893319
    b Batole LIVE! Patrik + maminka Eva
    Registrovaný uživatel

    oprava: sportsdirect tečka com. Už neumím psát 🙂

    #893320
    Anonym
    Host

    Pro Báru: dík za morální podporu při cestě za mimčem:-) Vůbec jste mě s Helen neodradily. NAvíc miluju Vaěe videa z Kutný Hory – pocházím z Chvaletic, do KH to máme nějakých 20 km a je to moje srdeční záležitost.Jsem 3. den po embryotransferu, takže teď tiše doufám, že už ve mně něco roste:-) Mějte se krásně:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 20. (z celkem 20)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist