Březen 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (10 účastníků) se naposledy zapojil uživatel a arcitap a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 26. (z celkem 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844925
    Anonym
    Host

    No to je dobrý, Verčo, to jsme na tom úplně stejně. Tak ať ti ten „jiný stav“ příjemně utíká a ta vedra moc netrápí. .)

    #844926
    v vojtechova.kat
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky v breznu sem mela rady maminek rozsirit i ja…ale bohuzel jsme o mimco v 11 tydnu prisli a vcera me operovali..uz mam 4letou dcerku ale s pritelem jsme chteli spolecne dite a takhle se to pohnojilo…nevim jak se stim ted vyrovnat..chvili sem v poradku pak dokazu 4hodiny v kuse brecet. nemate nikdo zkusenosti potrebuju poradit jak se z toho dostat??…kazdy rekne to chce cas..to ja sama vim ale je to moc cerstve a strasne to boli :(((

    #844927
    Anonym
    Host

    Ahoj, to je mi moc lito. Ja takhle prisla o prvni. A jakmile skoncilo to povinne obdobi, ktere je treba na zotaveni, pocali jsme do par mesicu nasi dcerku, ktere uz je rok. Myslim, ze pro tebe je ted kazda utecha jen placanim do vetru. Ale uvidis, ze bude lip! Vetsinou takto odumiraji embrya (plody), ktera by jinak byla postizena. A je urcite lepsi, ze si v zacatku takto priroda pomuze sama. Vydrz tech par mesicu a pak se pokuste o dalsi! Jak jsem sama zjistila, samovolny potrat je v prvnim trimestru pomerne bezna zalezitost. Raduj se ze svoji holcicky, az prijde cas, jiste se docka sourozence. Naplanuj si vic aktivit, odjedte na dovolenou – tam jiste prijdes na jine myslenky…

    #844928
    j Jana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj tehulky. ma nekdo stejny termin jako my 29.3.
    Mate predstavu ve ktere nemocnici chcete rodit, ja nad tim zacala premyslet a je na techto strankach plno pozitivnich ohlasu na Jihlavu. Co si o tom myslite.
    Jsem v 10 tt a vsichni tvrdi ze to bude kluk, tak uvidime, tatinek uz pomalu chysta mic a kopacky, haha.

    #844929
    Anonym
    Host

    ahojky nepatřim se a ani nebudu byla sem v diskuzi Leden.Chtěla sem reagovat na Katku Vojtechovou.Ja jsem pred trema tydnama přisla o mimi v 16tydnu a bohuzel to nebylo poprve ale po treti:S takže asi vim jak se citiš poprve to bylo strasny porad sem nechapala proč a chtela duvody pak sem se neco nabrecela a pak sem si nasla zalibu ve sportu kde sem aspon myslela na neco jineho a nesedela doma a nepidila se a to mi pomohlo ikdyz nikdy nezapomenes neni dne abych si nevzpomela.Ale naučiš se s tim žit.Ted se teda snazim se vzpamatovat znova a je to pokazde težší a težši a nesnasim reci typu život jde dal:@ ano jde to vime ale nikdo kdo nezazil si nedokaze predstavit jak nam je.Jediny lek je čas opravdu jen čas. Od pristiho tydne se opet chystam vrhnout na sqaush a posilku vecery doma me ubiji.Hlavne sem zacla znova kourit coz me taky netesi ale nemuzu si pomoct a to sem tolik tydnu nekourila:( nevim jestli ti muj prispevek pomuze klidne jeste napis popovidame si.kazdopdne ti preju chapajiciho muze vedle sebe a ver ze jednou se opet dockas // na tehu testu a vše bude v pohode protoze ja si to tak rikam a verim tomu a to me jedine uklidnuje:) a tebe treba taky.

    #844930
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky-těhulky.Trochu vám závidím,že ještě nosíte zlatíčka v bříšku.Já tohle dobou jsem byla asi ve 30tt.Něco bych vám chtěla nabídnout na prodej.Kamarádka prodává lehátko za 800kč http://www.babyhit.cz/lehatko-fisher-price/d-71006/ ,a já nabízím monitor dechu za 800kč, pás pro těhotný do auta za 500kč,podpůrný pás http://www.spuntik.cz/carriwell-tehotensky-podpurny-pas-pod-brisko/ za 150kč a těhotenský pás s nožičkami http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14207698&tab=1 za 80kč.A kdo bude látkovat tak tu mám troje látkovky(popolinku vše v jednom,kapsovku a flaušovku) a šestery vkládačky vše za 500kč-nám už stačí pár,poněvadž jedem i bezplenkovou metodu.Kdybyste někdo měl zájem tak mi napište na email Luda.HDI@seznam.cz
    Jo a užívejte těhulkování,protože to tak rychle uteče a budete mít cvrčka v náruči.Já mám nyní 9a půl měsíčního chlapečka a dává mi zabrat ikdyž je to sluníčko,ale už týden si capká sám

    Vojtechova.Kat. já jsem prožila to samé.Dcera 12let a s přítelem jsme chtěli společný.10tt kontrola-miminko se nevyvijí-operace,která se po několika hodinách musela opakovat,poněvadž jsem v podvědomí chtěla být těhotná a má děloha se zavřela takže očistky neodcházeli a já trpěla nesnesytelnými bolestmi.Po třech měsících jsme na mimči znovu zapracovali a vyšlo to.Kamarádka hned kdy to po revizi dostala a má krásnou roční holčičku.Já také brečela a říkala jsem si proč zrovna já.Já selhala,ale to není pravda.Miminko(duše)si nevybíráme my,ale ono si vybírá nás tak proto někdo čeká,protože ještě nepřišla ta správná doba.Takže nejdříve se musíš dát dohromady ty a pak to příjde a bude to ještě hezčí.Budu držet pěsti

    #844931
    Anonym
    Host

    Tak dnes jsem byla na odběru krve na biochemický screening. Nikdy mi tahle procedura nevadila. Ale dnes mi vážně nesedla. Asi je to i tím, že mi je během dne docela zle. Ještěže je to tak rychlý. A za 14 dní první velký UZ. Už se těším a doufám, že vše bude v pořádku.

    #844932
    Anonym
    Host

    ahoj 🙂 zjistila jsem, že jsem těhotná, tak jsem si říkala, že bych se mohla přidat a probírat zkušenosti a stavy s někým jiným. Je mi 31 let, žiju v Praze v bytovce a jsem soudní lékařka. Mám termín 18.3. Doma už máme s přítelem 2 chlapečky, Adámka (2 roky) a Šimona (13 měsíců). na vysvětlenou dodávám, že Áda je přítelův syn z prvního manželství, ale vychováváme ho my, jeho maminka se o něho nechce starat. chtěli bychom asi holčičku, i když je to samozřejmě jedno, protože nám ti dva rubíři úplně stačí 🙂 Máte někdo nějaké problémy? Já musím zaklepat, zatím nic. Když jsem byla těhotná poprvé, hrozně jsem to všechno prožívala, nevolnosti, závratě, hormony…. Na miminko už se všichni moc těšíme, teda hlavně já a přítel (policista), kluci z toho ještě nemají dost rozumu.

    #844933
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, po delší odmlce zase píšu. Byla jsem s dcerkou na dovolený, a tam mě konečně přestaly těhotenské nevolnosti, slává – skoro po 3 měsících:-)
    Mám dotaz na ty, co jsou těhotné už podruhé – cítíte už pohyby? já jsem v 17.tt a zatím nic…ale už nedočkavě hladím bříško a čekám, kdy ho už konečně ucítím:-) tak snad se brzy dočkám…
    a jak Vám rostou bříška? mě příjde, že ho mám tak o 2 měsíce větší než v prvním těhu:-((( takže jak „velryba“ už na začátku 5.měsíce:-)
    Opatrujte se, ahoj

    #844934
    Anonym
    Host

    Zdravím, dnes jsem byla na screeningovém UZ. Vše dopadlo dobře, prcek se vyvíjí – jak má. Konečně mám i nějaký obrázek, u předchozích vyšetření jsem vždycky zapomněla požádat…

    Stran toho břicha – já jsem 12+4, a zatím na sobě nic moc nepozoruju. Kalhoty mi začínají být těsnější, ale těhotenství na mě zatím nikdo nepozoruje. S prvním jsem to měla podobné, břicho se mi začalo rýsovat až někdy v pátém měsíci…

    #844935
    Anonym
    Host

    ahojky maminy,je tu nektera s terminem 25.3 a bude v podolí?

    #844936
    a arcitap
    Registrovaný uživatel

    ahojte termin bysme mali mat 30.3.2013 ale uvidime ako sa dietatko nakoniec rozhodne 🙂 som s bratislavy ale rozhodne tuzime porodit v brne a sporodnou asitentkou a manzelom co je uz nas zakazane.Sice ma bude cakat kopa paierovaciek alebo za pokoj to stoji.dufam ze to dopadne ako planujeme a nebud eto vsetko narychlo a inak :)mam 35 rokov,je to nase prve dietatko,a zatail sa nechavm prekvapit co to bude 🙂 velmi sa tesim! brali mi az 6 ampuliek krvy a vsetky testy dopadli dobre,takze 14tt prezivam v pokoji doma pred telkou a uz konecne prvy den mi nebolo zle nonstop:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 26. (z celkem 26)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist