Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870624
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj holky, za pár dní si budu dělat test a doufám že na něm najdu || 🙂 Jste na tom podobně? Napište!

    #870625
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Jíťo, jsem týden po KET a příští týden se taky chystám na II…. To je Fajn, že je tu taky někdo tak netrpělivý:D

    #870626
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj, tak snad se nám to podaří 🙂 já jsem si musela KET vyhledat na googlu, neznala jsem tu zkratku. Tak teď už vím, a přeju Ti hezké || :)) nezapomeň mi dát vědět. Kolikátého budeš testovat? Já asi 29. pokud to vydržím tak dlouho.. je to první den další MS. Pa Jíťa

    #870627
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Testovat bych měla podle dr. až 1.10., ale to samozřejmě nevydržím. Máme za sebou 10let snažení a 3IVF (úmělé oplodnění). V květnu 2009 se nám narodil chlapeček. To bylo štěstí. Je mi už 38 a tak jsem se rozhodla pro druhé dítě velmi rychle. Měli jsem zamraženo. Jen jeden pokus. Tak snad se to podaří. Zažili jsme s manželem mnoho zklamání a neúspěchů, ale také hapy-end. Tak už mne snad nemůže nic zlomit. 25. 9. mám očekávaný termín MS a tak zkusím testovat 🙂
    Odkud jsi Ty? Vy zkoušíte otěhotnět spontálně. Moc držím palce? a jak se cítíš?

    #870628
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, tak my zkoušíme spontánně, u holčičky nám to ale tak toho půl roku trvalo tak uvidíme, teď je druhý cyklus co se snažíme. Máme to podobné, rodila jsem taky 2009(srpen). Tak to moc držím palce aby se vám to povedlo, je to jako z filmu 🙂 já se cítím docela normálně, už začínám mít takové pocity, ale může to být z blížící MS nebo z těhotenství. Měla jsem to podobné i u prvního. A jsem ze Zlína a je mi 24. Ty?

    #870629
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, taky se s manželem snažíme. Já teda na rozdíl od vás ještě žádný děti nemám 🙂 Právě čekám na MS a zatím nic, tak snad se mimi chytlo 🙂

    #870630
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj, vítáme Tě u nás, tak kdy si uděláš test? Je to napínavé co 🙂

    #870631
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Já jsem z Prahy, ale žiju v jižních Čechách, kousek od Strakonic. Je mi už 38. Minulé těhu jsem pořád něco sledovala a studovala na netu…. hodně jsem po transferu odpočívala. Teď mi řekli klidový režim a nezvedat nic těžkého HI HI HI !!!! Jak to asi mám udělat s klukem co má 12kg a 16 měsíců. Pořád někom leze, padá a furt něco chce!!! No alespoň se tak nesleduju jako minule. Ale večer když si lehnu a vezme mne křeč do prstů u nohou a nebo do palců na rukou, uvědomím si, že se to opakuje.
    Tolik „závidím“, když to někomu jde spontálně. To je jistě ještě hezčí. Já musím jíst spoustu léků a hormonů a doplňků…. Bleeee
    Ale moc vám to oběma přeju. Je to skvělé!!! Jen ať je nás hodně.
    Bajcurko vítej…

    Mimochodem jmenuji se Jitka 🙂

    #870632
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak u mě to je podobné, malá začala tento měsíc běhat, a tak je to zabíračka. V pondělí plavání, úterý hudebka, čtvrtek cvičení. Ve středu jdu cvičit zase já (aquaaerobic) ale začala jsem chodit spávat po obědě s ní. Dneska to bylo luxusní, přes 2 hodinky, paráda 🙂 Doma pořádek jako po výbuchu bomby ale to mě naštěstí nechává v klidu. Malý Ti ještě spává přes den? Co se týká hormonů a tak, znám to od mé tety /spíš jsme jako sestry/, má teď tříletého kluka. Doufám že nám to vyjde všem! Třeba nám Babyweb přinese štěstí. Je fajn že to můžu s někým probrat 🙂

    #870633
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    ani nevím, proč jsem klikla právě na vás … asi mě udivilo, že už existuje diskuze na téma čeven 2011. Já patřím do „těhulky duben 2011“. V červnu 2008 jsem porodila první dceru a tak jsem si někdy kolem tohoto data, ale tři roky nazpět dělala test, vlastně bylo to na Michala. Čekali jsme asi čtyři měsíce, ale flákali jsme to, přiznávám.:$ Teď jsme se trochu posnažili, aby nebyla Karolínka jedináček a vyšlo to napoprvé 🙂
    Strašně vám všem tady moc moc držím pěsti, aby jste dlouho nečekaly! Ani si neumím představit, co musí taková snažilka měsíce nebo roky zažívat. Nebo podstupovat vyšetření nebo přípravu na umělé oplodnění.
    Takže se tu mějte krásně a třeba mezi vás ještě nahlídnu, tak ještě jednou držím pěstičky!!!
    Pa, mějte se fajn.

    #870634
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Tak znovu zdravím. Tak si ten test Jíťo a Jíťo můžeme udělat všichni třeba toho 29 hned ráno? Už se vidím, jak vám tam ten výsledek mastím hned jak vyloupnu oko 😀 Jinak já se jmenuju Nataša a je mi 31.

    #870635
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Díky Rybízku 🙂 za podporu. Souhlasím s tebou, dlouhodobé snažilky mají můj obdiv!
    Má kadeřnice podstoupila IVF 11x a na 12 pokus otěhotněla, mezitím taky hormony a podobně. Termín má v říjnu. To je pro mě důkaz že to snažení stojí za to!

    Co se týká testu, já budu na Michala 29. ráno testovat určitě (pokud se do té doby nedostaví MS).

    Manžel má ale 28.9 svátek a byl by to pěkný dárek… tak možná to ještě zkusím i v předstihu 28. . . dala bych mu k svátku nějaké bodíčko velikosti 50, určitě by ho to hodně potěšilo.

    Nechcete to se mnou zkusit – třeba nám Svatý Václav přinese štěstí 🙂 ?

    #870636
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Jo jo na Václava by to šlo! To je dobrý patron 🙂

    #870637
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Holky! Já dnes zabouchla malého na parkovišti v autě. Klíče ležely vedle něj na sedačce a na auto pralo sluníčko´…. HOROR!!!!
    Naštěstí jsem sehnala zámečníka, přijel do 5 minut a auto bylo za 10 minut otevřené. Koukala jsem na něj jak se potí a bylo mi fakt hrozně…. ale on se smál. Měl lahev s čajem a přišlo mu jako sranda ten strejc co se dobýval do auta. Zamečníci byli fakt zlatí!!!!

    #870638
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj no tak to je mazec, ještě že neřídím, určitě by se mi to taky někdy stalo! Zatím jsem se jen párkrát „zabouchla“ venku z bytu. Jako že jsem vyšla bez klíčů, ale naštěstí byla malá vždycky se mnou a ne vevnitř, to bych zbláznila! Tak to máš dneska za sebou pěkný adrenalin!

    U nás vše OK, zatím žádné novinky. Tak za týden testujem! Počítám s váma :-*

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist