Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872109
    Anonym
    Host

    maly tu smejdi tak sem zase tady jak sem doma tak pocitac je jedine spojeni se svetem,za cvhili dam mlicko a spinkat
    Skubino vice spanku a poradila ti v jake lekarne ho prodavaji??Chytra pani doktorka…
    Znam par lidi co se z rakoviny prsu dostali a ziji velmi aktivni zivot tak snad to neni vazne….ale musi to byt extra stres to je mi uplne jasne.By bylo pomalu lepci kdyby ses do Prahy na 2mesice presunula neuvazujes o tom??
    Co ty co Leniku ty tu jedina davas pozitivni energii tak at tak dale mi se se Skubinou brzy pripojime tak se opatrujtemaly vola a tatka pujde na nocni tak rano musime byt jak mys

    #872110
    Anonym
    Host

    ojky
    dnes sem byla pul dne u kamosky takze den utekl,zitra do prace je mi nic moc,na test stacilo 60% ja mam 55% takze tech 5%zamrzi,ale cekala sem to….ukoly mam na 90%a nastesti tech ukolu uz moc neni…ale vsude lezi papiry a knihy hracky,ale ja tohle neresim sem klidas uklid pocka,tedy spis se nedocka..jinak skola je v pulce cervna tak se musim dat do kupy bude zase hlavne hodne cviceni……maly ma jit do jesli na hodku a pul utery,streda mam jit na yogu lae uvidim jka se budu v pondeli citit…..jak nekonecny pribeh pozdravte zazraky ten muj stale strka vse do pusy,uz je to na denim poradku pekny vykend blizici se..

    #872111
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, ať se vám v pátek dobře jede! To mne mrzí, taková vážná nemoc. Určitě máš o maminku strach… Moje teta měla před pár lety totéž a je teď jako rybička. Ať operace dobře dopadne a mamince je brzy lépe!

    Vím, že jsi už dříve psala, že se cítíš unavená. Je to náročné zařídit se v tom kolotoči odpočinek, spánek, čas jen pro sebe… Při čem se ti daří nejlépe odpočinout?

    Jogo, tak příště už to dáš, když teď ti to jen o chloupek uniklo… Ať se ti dobře pracuje. Joga a bazének na tebe už čekají 🙂 Asi už je ti trochu lépe, když pomýšlíš na své oblíbené aktivity 🙂

    Dnes jsem měla od 9.00 pilates, ale málem jsem nestihla odjet. N. celou noc plakal – pomáhalo jen kojení – jinak by se nikdo nevyspal. Je mi jasné, že brzy vykoukne nějaký zub. Škoda, že ten zub N. (a nám) dá vždy tak zabrat. V 6. hodin jsem N. předala manželovi a padla do postele – rodinka mne nechala spát do 7.45. To mne zachránilo…

    V poledne jsem jela vyřídit N. pas. Vše klaplo na jedničku. U nás je možnost objednat se přes internet – tedy teď i tato možnost je prakticky nedostupná (cca 30 míst se uvolní po půlnoci a hned jsou pryč). Starší děti jsem objednala na 1/2 června a v pondělí se během dne uvolnilo (přes net) jedno místo na dnešek – asi se někdo odhlásil. Hned jsem po něm skočila a byla úspěšná. Vyřizování na úřadě bylo luxusní. Na řadu jsem přišla na minutu přesně. U vedlejších dveří čekalo asi 6 lidí (ti si ráno vystáli frontu na lísteček) a jejich pracovnice zrovna „obědvala“. Asi jim bylo trochu líto, že nemají takový komfort. Já byla šťasná, že tam s N. nemusím čekat ani o minutu déle… Nevím, jak by pak zvládl focení 🙂

    Holky, mějte se co nejlépe a pište, co je nového…

    #872112
    Anonym
    Host

    Ahojky Leniku to mas sikovneho manzela ze hlida v 6.00rano a necha te dospat…
    u nas na dnesni vecer na vybornou maly dal mlicko v 9.00spinkal do 6.30dal mlicko pohral si a v 8.30dalsi mlicko a usnula sem i s nim do 10.00i vzdy extra hodka se hodi,stale vyuzivam dopoledni spani…odpo pak moc nespi,ale to mne netrapi,hlavne ze ja funguji…ted tu zazrak lezi v postylce hraje si a drmoli pri tom,manzel byla na nocni dosel v 6.00rano ja sla v 11.00do prace hlidal na vybornou a dosla sem zpet 16.30v praci super,maly ma dobrou naladu,ryma na ustupu pevne verim ze od pondeli najedem na stary rad…a pry hlasi teplo na to sem zvedava..ze by open pool u palmy tomu uverim az budu pod palmou sedet…hned bych vzala i maleho tasku mam novou na leto zbalenou s rucniky,opalovacim kremem,plavky tak uz jen to slunce ha ha pekny vykend

    #872113
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Děkuju za podporu,snad to dobře dopadne…
    Leni,ptala ses mě,jak si nejlíp odpočinu. Přemýšlela jsem o tom a bohužel jsem zjistila,že nemám moc šanci si opočinout. Ale rozhodla jsem se,že se to změní,mám na to taky přece nárok 🙂 tzn. až dorazím zpět na Moravu,budu dělat pořádky 🙂
    Malej je zlato,ale už mám co dělat,abych ho venku dohnala,takže vlastně trénuju běh!
    Holky,opatrujte se,Jogo napodruhý to dáš a užívejte ty naše dárečky. Ahoooj

    #872114
    Anonym
    Host

    Ahojky holciny,
    hlasim se po praci skoncily jsme driv,maly je vykoupany,smejdi tu u pocitace tak za hodku mlicko a spat,dnes mel dopoledni spani 3h 9.30-12.30 odesla sem v 11.00do prace a manzel mel stesti mohl po nocni dele spat..hlidal cely den a ted sel na nakou oslavu,
    ja uz vcera byla na bazene a steam room,to bylo uzasne po 14dnech,sem si uvedomila jak tim sportovnim centrem ziji,a hlasi tu stale od utery pres 20C tak sem na to zvedava,to bysme vyrazyli s malym hned na bazen,no budu vas info minuly rok sem byla v kvetnu tehotna bylo tu krasne ted tu uz pres mesic je 12C adest takze az uvidime slunce budem na nej koukat jak na zazrak,opatrujte uzlicky a pisnu co noveho,bacily sem odehnala tak doufam,ze uz mi daji pokoj uz jsi zdrava Skubino?
    co Leniku co aktivity Zumba chodis ted nake dny pravidelne ci zalezi na hlidani….

    #872115
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, blahopřeji k uzdravení a návštěvě sportovního centra! Věřím, že se ti už stýskalo 🙂 Snad se u vás udělá konečně pořádné teplo!

    Škubino, jak se daří mamince?
    Chápu, že člověk se snaží nejprve dobře postarat o druhé. Na sebe mu už občas nezbyde čas… Tak napiš, čím jsi se začala hýčkat 🙂 To máš malého šikulu, že tak pěkně běhá!

    Děti zítra odjíždí na školu v přírodě (vrací se v pátek). Celou sobotu jsem prala, balila, zašívala, dokupovala… Bylo to opravdu náročné… Naštěstí včera večer bylo (až na pár drobností) zabaleno. Dnes večer jsem pokračovala v definitivním dobalení, vytisknutí bezinfekčnosti, dohledání holinek a pláštěnek, vykoupání dětí, umytí vlásků… Jsem úplně K.O. Tak doufám, že si v týdnu odpočinu…

    Dnes jsem byla na zumbě. Bylo trochu horko (večer 27 stupňů), ale stálo to za to 🙂 V pátek jsem vezla děti ze školy na kole – tam jsem jela 30 minut a zpátky (s dětmi) 60. No, myslela jsem si, že to bude jednodušší. Holky měly tvoření v knihovně a večer jsem je vzala na vernisáž výstavy. N. jsem nechala manželovi – bylo to super, vzít jen své velké dcery a normálně si popovídat s kamarádkami…

    Mějte se hezky a pište, co je nového 🙂

    #872116
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    na 9. hodinu jsem odvezla děti k autobusům. Už mi odjely na školu v přírodě. Manžel musel být brzy ráno v práci, tak to bylo jen na mně… U autobusů jsem poprosila pana učitele A., aby mi pomohl odnést tašky, které byly překvapivě velké a těžké… Měla jsem pocit, že jsem dorazila jako jedna z posledních… Uf. Nakonec jsem to zvládla. Když děti, odjely, hned se mi začalo stýskat 🙂

    Manžel mi navrhl, že večer si můžeme zajít na večeři… Ó, takové návrhy. Ale už mám ojednaný spinning od 20.00. Tak to musíme nechat na jindy.

    Malý usnul. Půjdu si lehnout k němu. Dnes tu byla (a ještě je paní na úklid). S tím mým prťouskem bych tak velkou domácnost vůbec nezvládala…

    Jak se daří vám? Co je nového?

    Mějte se hezky.

    #872117
    Anonym
    Host

    Tedy Leniku super deti na skole prirode a vecere za dvermi,uzij si spinning si sikovna kolikrat tydne chodis?pani na uklid si zaslouzis 4deti musis se jim venovat..
    maly prdola spinka ted,rano sem cihla na hodinky vzbudil mne 5.22to tu dlouho nebylo,ale usnul hned v 7.00a spinkal se mnou do 10.00no uzasne sem vyspata do ruzova..ty noci jak se budi mezi 1-3a keca se doufam nedostavi takoe nebrat..
    za pul hodky jdu k manzelove segre na cajik ma malou holcicku o 3mesice starsi nezli Joe musim nafotit nake foto,zitra jdu pro fotky maleho,babicka v Praze na ne netrpelive ceka,maleho videla koncem ledna tak uz pocita tydny nezli doletime a poamzli se s uzlickem na zivo,zacinam se i do Prahy tesit mam jeste 8tydnu ci tak nako,ukoly odeslany uf..ale delam ted prakticke cviky,od cervna je to hodne o predcvicovani na zivo,tak musim maknout uz sem v pulce jdeme do finale,skoda tech 5%zpatky ke knizkam se mi nechce,ale nako to musim doplacat.
    Jiank uvazuji o operaci oci,no zatim nemam cas,ale jak dodelam skolu sla bych na konzultaci a pokad mi to zchvali sla bych asi do toho,ta technika je tak daleko,ze po zakroku chodi i lidi druhy den do prace,zalezi jaky zakrok zvoli.No takze porad vymislim,ale skola mne nepusti k zadnemu dalsimu planovani tak pekne postupne,stale mame 2zuby v lete bysme mohli dat ten chodov vezmu golfky a frcim!!!dale mame ty 13C pres noc se ma oteplit a zita 20to sem na to zvedava maly jde do jesli zitra i pozitri ja mam jogu apokad pocasi se vzpamatuje jdem na otevreny bazen prdola se vzbudil razime na caj
    Skubino co zdravi tve?

    #872118
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to věřím, že se babička nemůže dočkat 🙂 I proto tebe tu určitě bude super odpočinek 🙂 Doufám, že se u vás konečně pořádně oteplí! Přeji klidnou noc, ať je zas J. šampion ve spinkání…

    Škubino, jak se ti daří?

    Dnes se N. prořezává nejméně jeden zub. Už je vidět růžek v dásničce. Celé odpoledne byl N. mrzutý a kousal mne při kojení, dost to bolelo… Tak se těším, až se zoubek proklube a zas bude lepší spaní a veselejší den…
    Na spinning chodím vždy v pondělí – to jede Ľáďa, který je „nejdrsnější“ instruktor a dovede neuvěřitelně vyhecovat. Vždy povzbudí ve správnou chvíli…

    Přeji co nejklidnější noc nám všem 🙂

    #872119
    Anonym
    Host

    Ahoj holky.
    zase se po době hlásím. Trochu jsem pročetla jak se máte a jak rostou zlatíčka. A vidím, že se máte jako mamky na mateřské:) nevyspalé, unavené, ale šťastné a to je moc fajn.
    Škubino, s maminkou mi to je líto,snad už je to lepší a všechno zvládnete. Držím pěsti.
    Yogo, vidím stále cvičení a bazénky, to je super.
    Leni, ty jsi taky šikulka, jak chodíš cvičit. Já se k tomu ještě nedostala. Můj chlap je stále pracovně vytížený a tak to nějak nedokážu pro sebe zorganizovat, abych se dostala na cvičení. Ale už něco začít dělat musím, protože jsem nakynula, ble.
    U nás jinak pohoda. Bártík je šoumen a stále pohodář. Leze jako ďas, staví se kde může, ale ještě nechodí. Musím se smát, když pochoduje kolem nábytku, jak zvedá nohy a ťapká zeširoka. když ho vemu za ruce aby šel, tak udělá dva tři kroky a pak si sedne a radši leze. Asi je po tatínkovi, ten taky začal chodit v 15měsících. Teď v neděli už mu bude rok. Strašně to utíká, ani mi nepřijde, že jsem doma už přes rok.
    Bártík má osm zoubků, 4 dole a 4 nahoře. Taky mě při kojení kouše. Přemýšlím, že už s kojením skončím, no, uvidím, protože zase miluju, když ho večer před spaním kojím a máme čas se mazlit. Je to dilema:) . Jak dlouho chceš Leni kojit ty?
    U nás je teď všechno upatlané od medu. Přítel si loni pořídil včely a děsně ho to chytlo, teď už druhý víkend stáčí med a vždycky ho přinese domů v kyblích a přelíváme ho do lahví a na co sáhnu, tak lepí:)
    Mějte se moc hezky. Papa.
    Petra

    #872120
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahj holky 🙂
    Zdravím Vondíka,včera jsem si zrovna říkala,že ses nám dlouho neozvala… Užijte si krásné narozeniny – medové- 🙂 je opravdu strašný,jak ten rok utekl. Pořád nad tím dokola kroutím hlavou. Krásný rok!
    Leni,máš to ale pré bez dětiček,tak si to pořádně užij a nasbírej síly. Ale chápu,že je doma asi trochu pusto. Nechápu,jak jsme mohli jezdit na tábory na 3týdny,mně by se asi staršně stýskalo. Ale bylo to běžný a rodiče (teda moje) to snášeli asi dobře 😀
    Jogo,posíláme ti tam trochu sluníčka a tepla,my ho máme dost,tak můžeme rozdávat. Doufám,že to nezakřiknu. Jinak už jsem snad taky zdravá. Konečně!!! Koupila jsem si něco na posílení imunity,tak se snad trochu nastartuju.
    Ještě trochu víc spánku v noci a bude to úžasný 🙂
    Malej zrovna spinká,tak se pádím na chvilku učit,pak za mamkou do nemocnice a zítra zase tradá na Moravu. Měla bych dotat nějakou slevu na pohonný hmoty 🙂 nevíte,kam se obrátit? Haha
    Holky,opatrujte se,spinkejte,cvičte – i ty Vondíku a tak vůbec se mějte prostě fajn. Ahoooj

    #872121
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Vondíku, to jsem moc ráda, že jsi napsala 🙂 . S tím medem jsi mne rozesmála… Nejprve jsem myslela, že za to může Bártík 🙂 Bártík je šikulka – s N. jsou na tom podobně… V mém okolí žádné stejně staré děťátko nechodí. A na cvičení také určitě dojde! O kojení přemýšlím… Dokáži si představit, že budu kojit do 2 let… Už je to naposledy 🙂 Mazlící večery jsou super 🙂 Mně se kojení zdá praktické i ráno – nemusíme nikam letět připravovat snídani… Malý se jen nacucne a často ještě dál spí (tedy když ho nevzbudí sourozenci). Nemluvě o nocích, kdy N. rostou zoubky. Budí se třeba častěji, ale kojení ho spolehlivě uklidní a uspí – nemusíme ho v noci nosit… Jak to vidíš ty?

    Škubino, jsem moc ráda, že jsi zdravá . Doufám, že se ti zlepší imunita a budeš se cítit lépe. Jak je mamince? Ať dobře zvládeš cestu na Moravu… Je pravda, že v téhle době je benzín drahý jako blázen… Ať ti malý lépe spinká.

    Také mne napadlo, že před rokem jsme už netrpělivě čekaly, kde si mimča vyklubou na svět… A nakonec jsme se všechny dočkaly 🙂 Bártíkovi blahopřeji k 1. roku (doufám, že dáš nějaké fotky na FB 🙂 ).

    Dnes jsem se ještě vzpamatovávala z balení a náporu při odjezdu dětí. Manžel také odjel, vrátí se až zítra. Jsme tu jen s N. a je to pohoda. Jen jsem ráno neměla step AE – manžel jel moc brzy… Měla přijít bouřka, ale klasicky spadlo jen 5 kapek (tady v létě málo prší). Tak už od rána zalévám trávu, aby nám neuschla. Chystám se nafotit korbičku kočárku a autosedačku – pokusím se je prodat na mimibazaru. Máte s tím nějakou zkušenost? Ještě jsem po dětech nic neprodala – vždy jsem jen rozdávala…

    Mějte se krásně, dobře spěte a piště 🙂

    #872122
    Anonym
    Host

    ahoj
    den tu nejsem a tady romany
    Ahoj Vondiku v medovem udoli..vy mate zubu je,my stale 2dole…Skubino mas to narocne takove presuny hlavne at se da mamca do poradlku
    A lenik uziva tyden bez deti a je se zazrakem tak to ma byt mazleni a hyckani.
    U nas probehla ukecana noc maly zvanil 2-4.15 pak vstal rano v 8.00ale nastesti sem nepadla unavou asi sem mela nabrano z tech dopolednich spani,a k tomu holky prvni letni den 25C a mi jsme ztravily cely den u bazenu prvni yoga maly byl 2h v jeslich a z bazenu jsme odjizdeli v 18.00mam tam i spoustu znamych takze se clovek nenudi den utekl a to same ten rok s uzlicky..hlasi tu teplo na naky tyden takze program je jasny bazen,bazen zitra tam hned valime..
    ukoly do skoly se trosku uklidnily,lae to ja nako vsunu,do prace jdu jen v nedeli takze pokud mne tu nenajdete vite kde se kutalim peknou noc a brzy napisi

    #872123
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jaký byl bazén? Chodíš do něj i s malým nebo si ho necháváš hlídat?

    Děti dnes přijely ze školy v přírodě. Byly ve Špindlu. Vrátily se mi moc spokojené. Vzali jsme k nám spolužačku E., pak přijela na chatu i kamarádka A., do toho tvoření v knihovně…

    N. mi nemohl odpoledne usnout – když už chtěl zabrat, musela jsem někam jet (vyzvednout holky z knihovny) ap. Najednou bylo tolik zážitků, že spánek nepřicházel. Usnul až kolem 19. hodiny rovnou nočním spánkem… Tak jsem zvědavá, jaká nás čeká noc. E. spí pro změnu u své spolužadky a A. tu má na noc kamarádku z chaty. Takové škatule-škatule-hejbejte se 🙂

    Manžel přijel až ve 21. hodin. Ještě že mám zítra kadeřnici. Tam si (doufám) odpočinu.

    Mějte se krásně. Hezký víkend.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist