Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872169
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky .-)
    Jogo,klobouk dolů s hlídáním prťouse. Já bych byla vyřízená,asi žádný med.
    Leni,ty máš taky dobrý maratony. je pravda,že s jením spaním malýho je to lepší vrámci organizace dne. Aleypoň mně to víc vyhovuje.
    Chtěla jsem se tě zeptat,jak často využíváš studentku na hlídání? Přemýšlíme o tom,ale já se nějak nemůžu rozhodnout. Ne že bych se bála malýho někomu svěřit,spíš jestli to vůbec využijeme. V zúženém okruhu mi zbyly dvě slečny – jedna zdrav.sestra,jedna pracující ve školce a jedna paní,která by obstarala případný úklid. Rozhodování je moje hobby 😀
    Taky se to zřejmě dotkne tchýně 🙁
    Holky,jak jsem začala víc cvičit,tak mám opravdu víc elánu,člověk se hned líp cítí. Ještě více spánku a je to super ! Jogo,hurá,že už jste zdraví a můžeš na bazénky 🙂
    Leni,upravit se je super,hned si člověk zvedne sebevědomí,viď
    Holky,opatrujte se ,buďte zdraví a miminka v noci spaví 🙂 Ahoooj

    #872170
    Anonym
    Host

    ahojky na cviceni dnes super,zitra jdu znovu…koncem tydne prace patek,nedele tento vykend se tu slavi den otcu!!Nemame tu den deti!!
    Skubino a kdo ti ted hlida kdyz cvicis???
    Ty jesle v tom mem centru sou super,ale mne hodne pres den hlida manzel.ale je super mit nekoho na hlidani,kdo je flexibilni a neocekava to na kazdy tyden.Jka casto si ty myslis ze by jsi chtela hlidani a na jake prilezitosti.
    Co ty Leniku jaka byla noc co zuby co oslava se to blizi opatrujte slunicka

    #872171
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak noc u nás docela ušla… E. se třídou nacvičili muzikál Rebelové – dokonce si vše i sami nazpívali. Bylo to moc hezké 🙂 N. hlídala Martina – zvládla to skvěle. Zítra dorazí babička a pojedu na další dvě představení do školy…

    Jogo, vidím, že jsi ocenila, jak máš hodného syna 🙂 Ať si zítra dobře zacvičíš…

    Škubino, vidím, že jsi na sebe začala myslet. To je super! Jsem ráda, že tě baví cvičení a dodává ti energii 🙂 Vidím, že řešíš, co tvé případné pomoci řekne tchýně… Chodí ti pravidelně pomáhat? Osobně babičkám o paní na úklid ani o M. nic neříkám. Bydlí v Praze, tak neví nic o tom, jak tady žijeme. Ale nevím, jestli to můžeš dělat stejně…

    Ty dvě paní, co jsi si našla vypadají dobře. Slečnu na hlídání jsme využili 1x týdně, když jsme v pátek večer chodili s manželem do tanečních pro dospělé, pak na kurzy salsy nebo na večeři. Po narození N. ke mně Martina chodila 1x týdně na cca 3-4 hodiny pravidelně (než teď několik měsíců hlídání odmítal). Věděla jsem, že budu mít „volno“ a podle potřeby jsem si čas naplnila – když jsem byla kriticky nevyspalá, šla jsem si třeba na hodinu lehnout, zařizovala nákupy, chodila cvičit, objednala si kadeřnici ap.

    Teď, co se N. umoudřil, k nám Martina jezdí 2x týdně na 3 hodiny. Kamarádka měla paní na úklid a když potřebovala, nechala si od ní děti pohlídat (děti obvykle p.na úk. vidí častěji než babičky a jsou zvyklé na její přítomnost). Mně se více osvědčilo mít zvlášť paní na úklid a slečnu na hlídání. Nenašla jsem osobu, která by oboje dělala k mé spokojenosti. A také, pokud jedna nemůže (případně už pro mne nepracuje), funguje mi alespoň druhá „služba“. K čemu bys chtěla využívat hlídání ty?

    Holky, přeji klidnou noc a pěkný zítřejší den.

    #872172
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Děkuju za vaše názory ohledně hlídání.
    Hlídání bych využívala tak 1x týdně a to v odpoledních nebo večerních hodinách. Představovala jsem si ten čas strávit cvičením, nebo klidně dospáním a v neposlední řadě třeba večeře s mým chlapem nebo nějaká jiná aktivita. Navíc budu mít od září víc učení,tak bych měla nějaký čas navíc.
    Bohužel to asi neutajím,ale nakonec je to naše věc. Tchýně začala docela fungovat,zajde s malým na procházku,to jo,ale přebalování,koupání nabo ukládání nepřichází v úvahu.
    Nějakou tu slečnu asi nakonec zvolím 🙂
    Jinak Matouš dostal teploty,tak je mrzutý a unavený. Myslím,že to bude ale od zoubků,tak ani doktorku neplánuji.
    Dnes zkouška a zítra hurá na Prahu 🙂
    Jogo,užijte si den otců – u nás se zase vůbec neslaví. A samozřejmě bazénky a zlatíčko.
    Leni,Rebelové to muselo být krásný,jsou to šikulky.
    U nás závěr roku jako vždy hektický,dohánění známek a nervozita. Prostě klasika 😀
    Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

    #872173
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, ať si dobře vybereš pomoc a jsi s ní spokojená! Myslím, že když funguje, tak je k nezaplacení 🙂 Ať je malému brzy dobře. Napiš, jak dopadla zkouška 🙂 Přeji klidnou cestu do Prahy!

    Včerejší vystoupení J. a A. v divadle byly senzační. Strašně jsem se nasmála (pro mne největší kulturní zážitek posledního roku 🙂 ). J. mi pak řekl, že se za mne styděl, že se tak hlasitě směju… A dokonce mi dával ruku na pusu… Puberta nám ťuká na dveře 🙂

    Dnes jsem měla 3 hodiny hlídání N.. – zašla jsem si na pilates, nakoupila, vyřídila jeden telefonát… Nějak rychle to uteklo 🙂

    Ale noční spaní byla katastrofa – A. nastydla a v noci kašlala, spí ve vedlejším pokoji – N. to kupodivu budilo. Tak jsem A. chodila v noci zakrývat, nosila jí sirup proti dráždivému kašli, utěšovala N. Také mám u něj podezření na další zuby – je mrzutější, hůře v noci spí a až do odpoledne se chce jen kojit, jídlo i pití odmítá… Těším se, až N. odpoledne usne, půjdu si lehnout k němu…

    U nás ve škole plánují „dinner with dads“. Na oslavu dne tatínků. Tak jsem na to zvědavá… Jogo, jak budete slavit vy?

    Jogo, co je tu tebe nového?

    Holky, mějte se hezky.

    PS: Už se těším, až se zítra oteplí a začne svítit sluníčko – zahradu už máme dost zalitou 🙂

    #872174
    Anonym
    Host

    leniku Rebelove predstaveni sou super a divadlo je super na odreagovani,Skubino kdyby v sport centru nemeli jesle tak mne asi klepne,hlidani je dulezite a clovek se musi ridit podlo moznosti.
    Babicka v Praze prebali i maleho ulozi takze se tesim na vecu s manzelem..
    Tady den otcu se hodne slavi,ale ja jdu do prace mame 170zakazniky kteri prijdou na obed prave oslavit ten vyznamny den…ja nedele delam,tak sem je nechtela nechat ve stichu,ale az bude maly vetsi maluji se karty a planuji delat tu yogu takze den otcu oslavime jakoby jindy ha ha,na den matek sem byla na kurzu yogy takze zatim sou dulezitejsi veci skola,prace relativne
    jinak u nas tez asi zuby stale mame jen dva…
    delam ted projekt yoga v tehotenstvi musim to v zari prezentovat ustne pred tridou a mam 4mesice skoly a musim se tomu venovat…od utery ma byt pres 20
    holky bezim do prace opatrujte se

    #872175
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Zdravím od Prahy. Zkoušku jsem udělala jen tak tak,ale mám to. Poslední ještě ve středu a pak hurá prázdniny.
    S M. jsem nakonec k doktorce šla,ale nic nezjistila,tak to budou asi ty stoličky. Slintá ostošest.
    Dnes mám večer jen s M.,Kubu jsem vyslala s babi do Národního na Rusalku,tak jsem zvědavá,jak budou spokojení 🙂
    Leni,zalito už opravdu je a ode dneška začíná letní počasí 🙂 napustíme bazénky a jdeme na to! Joga už ten svůj má napuštěný.
    S tím hlídáním jste mi moc pomohly a nakoply mě se rozhodnout. Až se vrátím,domluvím hned osobní pohovory a budu se řídit intuicí. Takže holky,děkuju!!!
    Leni,ta představení musí být úžasná. A puberťák to taky přežije. Jednou nás budou ti naši kluci chránit 🙂
    Jogo,máš toho taky se školou dost,viď. Tak prezentaci zvládni,ono odprezentovat cokoli není moc snadný
    Holky,opatrujte se ,vyspěte se ( ještě stále naše heslo ) a ztím ahoooj

    #872176
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to budete mít opravdu náročnou neděli. Chystáte pro otce nějakou speciální nabídku?

    Škubino, blahopřeji ke zkoušce! Ať zvládneš i tu poslední 🙂 Poslat babičku s Kubou na Rusalku, je dobrý nápad 🙂

    Tato noc u nás byla opravdu strašná – něco podobného jsem už mnoho měsíců nezažila… N. mezi půlnocí a druhou hodinou strašně plakal, nechtěla jsem ho pořád kojit, ale chování pomohlo jen dočasně – jen co jsem N. položila do postýlky, za chvilku začal znovu. Po týdnu, kdy manžel chodil kolem 22. hodiny z práce a já chodila spát až o půlnoci (než jsem uklidila ap.), jsem v noci byla úplně K.O. Musela jsem dnes vstávat v 6. hodin, abych vypravila rodinku…

    N. dostal rýmu, vše si strká do pusy, trochu slintá, nedaří se mu usnout přes den ani večer – předpokládám, že zase zlobí zuby. Jako u vás Škubino…

    Jinak The Blue Van (festival ZŠ a gymnázia) se vydařil. Emička opět tančila v baletu – asi nejsem objektivní, ale bylo to nejlepší vystoupení ze základky. Akce byla venku na prostranství – trochu jsem se spálila. Po včerejšku jsem tak rychlý nástup slunce a horka nečekala. Naštěstí jsem si nechala od M. hlídat N. – takže se tam nepekl se mnou 🙂 Ještě před akcí jsem si zašla ke kadeřnici – jen na mytí a vyfoukání vlasů (nejlepší okamžik dne). M. mi také hlídala, tak jsem si trochu odpočinula…

    Zítra J. čeká mistrovství ČR v ragby (už se moc těší), holky budou psát závěrečnou práci a v neděli oslava 1. roku Natanaela. Nakonec přijedou všichni a babička upeče dort – to mi udělalo radost. Místní úžasná cukrářka je už dlouho nemocná, tak jsem ráda, že nemusí dort zařizovat jinde…

    N. jsem už koupila dárek – lego (duplo) auto (čtyřkolku). Jsem zvědavá, jak se mu bude líbit 🙂

    Přeji krásný víkend a pište, co je u vás nového 🙂

    #872177
    Anonym
    Host

    Ahojky tak se to tu sesli vsichni tri budou zubati,a mamky si budou trhat vlasy,malemu tece z nosu zuby sou na ceste no bodet ne mame jen 2,jsou to previti,sepisuji praci do skoly a kazdou chvili letim do pokoje utisit maleho,no tak sand da noc celou.Leniku doufam,ze si brzy naspis nake zasoby..
    zadna sranda se zubama..
    Na den otcu je nic zvlastniho,jen tradicni anglicky obed,ktery tu frci kazdou nedeli..
    Skubina uz jen jednu zkouzku a hura na prazdniny jupi…dnes v praci pohoda..zitra relax..asi bazen odpo,manzel ma ted nocni skoro 14dni v kuse myva normalne tyden,ale je doba dovolenych tak mu nacpali nocni,tak sem s malym v pokojiku…..stejne bych k nemu v noci stavala tak spim s malym na matracce na zemi!!!!
    Skolu mam jeste 4mesice pomalu jdeme do finale,ale treba pritlacit zamluvila sem si soukromou hodinu yoga…a v Praze tez vyrazim na yogu musim i v Praze neco delat do skoly i kdyz tam to urcite moc ztihat nebudu,no proste knizky,ciceni a zuby!!Dnes sem maleho objednala na ockovani 29.6den po jeho narozeninach klidnou noc na napiste jak probehla??v kolik se vam rano budi zlaticka??

    #872178
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Dnes opět noc s nepřítelem! Ale včera to byla snad nejhorší noc od narození. Jak jsi psala Leni ty,pláč a nic nepomáhalo. Usla jsem až ve 3.30 ráno. Děs běs.
    Přeji Nátánkovi vše nej..nej.. k prvnímu roku,mamince hodně spánku a samou radost. Ať se vám vydaří oslava 🙂
    Jogo,hodně sil se školou
    Hezkou neděli,ahoooj

    #872179
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, děkuji za přání k narozkám 🙂 Kdy slavíte narozeniny vy? To víš, paměť už mi neslouží… Je mi líto, že jsi měla tak strašnou noc… Jaká byla ta dnešní?

    Jogo, vidím, že i u vás zlobí zoubky… Ať je brzy lépe! A ať vše dobře zvládneš i bez manžela, když má teď více práce. Hezky si zacvič 🙂

    Včerejší oslava se nakonec moc vydařila. Přijeli všichni (!). Bylo nás 13 🙂 Oslava trvala 5 hodin a vůbec mi to nepřišlo. Moje matka (no, musím ji pochválit) upekla moc dobrý dor pro N., N. dostal spoustu krásný (hlučných) hraček, měli jsme chlebíčky a později jsme grilovali na zahradě, počasí vyšlo na jedničku. Děti donutily dospělé, aby si s nimi zahrály bedminton, vzadu na zahradě se střílelo vzduchovou pistolí do terčů (také jsme to zkoušela a šlo mi to 🙂 ). Děti pak naskákaly do bazénku 🙂

    Přes den (už asi 3 dny) je N. mrzutý a hodně plačtivý – takového ho vůbec neznám. Dnes v lékárně jsem koupila paralenový čípek. Kdyby bylo nejhůř. Nudli máme také jako blázen. Ale zatím jsem si ničeho nového v pusince nevšimla. Včera večer N. vůbec nemohl usnout – zabral až ve 21.40. V noci to bylo takové průměrné… Vstáváme kolem 7. hodiny…

    Přeji krásný slunečný den 🙂

    #872180
    Anonym
    Host

    Holky malej smejdi kde muze zapina lampicku dnes a vcera mi vyhodil ze zasuvku pocitac tady v Uk sou zazovky jinak takze tam kryt nejde je tam takove male vypinani a pan ho vcera objevil tak sem opet musela prestavit cely pokoj uz po 100od narozeni
    Leniku super oslava vse nej,skubino uzivej Prahu na skolu se podivat je nemozne maly usina kolem 22.00takze ani vecer uz neni cas pres den je to jeste horsi no nastava obdobi ze by se take sikl nekdo na hlidani,manzel sice hlida ale asi zvysim jesle maly chodi jen 2,5h tydne a dnes mi to s nim stacilo..sice spinka krasne ale pres den to je kolotoc,no zitra jdu na jogu a maly jde do jesli takze to bude super,fakt je potreba mit cas na sebe jinak by se clovek zblaznil holky klidne spani ja jdu ukladat to zase bude na 3h..pomoc

    #872181
    Anonym
    Host

    Tak sem tu zase maly prekvapil a usnul v 20.00to je luxus,protoze 21.30 mi prijde dost pozde na usnuti…tak sem vyuzila hodinu na cviceni na zahrade s pripravou na moji zkouzku nejde ani tak o to cviceni,jako ze se hlavne ucim odborne jak to vysvetlit,soustredim se na urcite cviky,ktere si budu opakovat zatim mam 5*co bych odrikala na vybornou,ale tech cviku tam mame asi 70*ha ha takze uz jen 65*cviku no ale v zaverecne zkouzce se jich tolik nevleze tak si musim natrenovat aspon 15*v kterych budu silna…no s malym uzlikem najit cas to je umeni ha ha…zitra do sport centra jupi,maly ma tez stale rymu k tem zoubku uz to ma druhy tyden a zoubky nikde mame stale jen 2dolni ja vzdy organizovala zname kamosky,kavicky ted sem vypustila skola je dulezita a najednou se vsichni ozvali a chteji mne vedet ha ha,tak mam nake sraziky ted v cvrtek kavicka kamoska ma 4mesicniho kluka..no nic holky jdu vypracovat dalsi ukol mala pauza tady s vami na netu ha ha opatrujte se zdravi,spaci dny

    #872182
    Anonym
    Host

    Ahojky tak sem si nasla yogu v praze vypada to celkem zajimave http://www.yogame.cz kdybyste nekdy chteli zkusit vyhoda je ze se neplati za kurz ale jednotlive takze tam 2*zajdu pozkouset a kam vlastne jezdis Leniku na cviceni kousek od vas a co ty Skubino v praze mas cas na cviceni ci to neresis…peknou nerusenou noc

    #872183
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, tak vidím, že bys potřebovala víc prostoru na učení a není snadné ho získat… Ano, chodím cvičit tady od Říčan. Je to tu moc fajn 🙂

    Včera usnul N. ve 21.40. Nosila jsem ho v šátku asi 10 minut. Říkám si, jestli na pozdější spaní nemá vliv i to, že je tak dlouho světlo. V noci jsem vstávala 4x – to je únosné. Ráno by N. vyspával, ale ve všední dny ho po 7. hodině vzbudíme – přiběhnou za ním děti ap. Máme tu i přes noc dost vedro. Měli jsme celou noc otevřené okno. Když ráno po 4. hodině začali zpívat ptáci, tak to byl dost bengál – N. to vždy probudí a musím ho nakojit, aby usnul. Mám pocit, že v zimě spí děti o něco lépe 🙂

    Dnes jsem měla jet do Prahy na roční kontrolu. Ale nějak silně jsem nastydla. Přeobjednala jsem se nakonec na pátek…

    Jdu si lehnout k N. Mějte se pěkně!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist