Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,576. až 1,590. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872199
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, díky za upozornění – asi jsem četla moc rychle… Ať si hezky zacvičíš! A zvládneš balení.

    Jogo, co je nového?

    Dnes jsem byla nějaká K.O. Už se těším, až si odpočinu… Mám nějakou krizi…

    S N. jsem si večer kutálela s balónem (byl to ten malý na cvičení). Docela házel mým směrem – bylo to milé a mohla jsem sedět na místě 🙂

    Přeji klidný den.

    #872200
    Anonym
    Host

    zdar a silu na roupy..Skubino to znam doma je nuda venku je nejlepe
    Lenik a Skubina lepci spani super 21.-7.00Leniku je super..mi stavame v 6.20 mleko pak maly oblbuje dnes sam zapnul pocitac,vytahuje ubrousky no proste hreben,kraviny na to ho uzije,ale dnes opet usnul 9.30-11.00 ja vstala snad prvne sem nevyuzila dopo spani dopo spani je idealni 8.00-10.00ha ha..porad se to strida ale spi v prumeru dopo 1,5 a odpo bud nespi ci kolem 15.00jako ted a spat kolem 17.00se snazime vyloucit jinak pak strasi do 22.00 ja dnes jdu do prace uklada dadadaddada jinka do Prahy letim 19.7ale uz se to priblizuje dodelavam 2*ukoly,vcera dnes venkovni bazen,maly dnes jeslicky 2h byl pak i v bazenku bylo super az na to ze nas v 15.00vyhnal dest dom jinak tam sedim i ted ha ha,u nas predpoved pres 20Cale dest ha ha,holky ta yoga a bazenky mi davaji tolik energie
    lenik at pani pekne uklizi kdy se ti vraci hlidani M,Skubino kam jedes do Jiznich Cech mi jedem do J.Hradce koncem cervence mame tam zname maly je vzhuru bezim

    #872201
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to je fajn, že malý zvládá jesličky. Alespoň si můžeš trochu odpočinout – venkovní bazén je super 🙂 Ať se u vás brzy ještě více oteplí… Je pravda, že teď je lépe venku než doma – mrňouskové už všude vlezou a jsou neuvěřitelně šikovní…

    Dnes jsme měla step AE – bylo to super. Manžel byl s malým běhat v lese. Prý mu N. vydrží hodinku v kočárku (asi 30 minut spal). Mně v kočárku vydrží asi 15 minut (v lese) a pak začně být nespokojený… Asi ho to nebaví, když jenom chodím…

    Tak jsem ho vzala na kolo a jeli jsme na hřiště pro děti. Zatím ještě nechce na houpačky ani klouzačku, ale i tak jsme tam zůstali asi 40 minut. Stačilo mu vše obejít a případně naházet kamínky, kam to šlo… Jen cestou domů byl už unavený, tak nechtěl helmičku, ale nakonec jsem ho „přemluvila“ 🙂

    Zítra mají holky přespávání ve škole, tak tu večer budu mít jen kluky 🙂

    Mějte se hezky.

    #872202
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak mě zas přepadla nějaká viróza,bolí mě v krku jak čert a to máme jet v sobotu pryč. doufám,že mě to tam neskolí úplně. Do toho ty vedra..nic moc 🙁
    Jogo,jezdíme k Třeboni,budu tam zas první týden v srpnu,tak se tam vystřídáme 🙂
    Holky,koukala jsem,jak vám chodí broučci spát docela pozdě. malej chodí kolem 19.hod a to už sotva plete nohama. Ale je pravda,že spí jen 1x denně cca 1-2 hodinky. Ráno vstáva mezi 6-7.h. Ale v noci kolem 1.30 většinou ještě jí. Večer už se vždycky těším,až bude spát,uklidím ten svinčík a relax 🙂
    Paní na hlídání ještě nemáme,odsunuli jsme to až po dovolené,aspoň si to nechám ještě projít hlavou.
    Leni,ať zvládneš to prázdninové balení kufrů a přesouvání. Holky,opatrujte se a když chytnu na jihu signál,napíšu.
    Ahoooj

    #872203
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jak se daří?

    Škubino, ať je ti brzy lépe – také jsme nedávno měli podobné potíže, ale zas to postupně odeznělo… Ale příjemné to nebylo. Jak zvládáš balení na prázdniny? To máš fajn, že ti malý chodí spát v 19. hodin a spí do 6.-7. hodin…

    Se staršími dětmi jsme to měla stejně, ale teď nejde… Musím čekat, že bude doma klid a ten nastane, až když je uložím 🙂 Jsem zvědavá, co to udělá s rytmem N., až budou děti na táboře nebo u babičky…

    Dnes večer jsme udělali oslavu 8. narozenin Anitky. Přes den jsem jela do OC Chodov pro dárky, odpoledne (když jsem vzala J. na ragby) ještě pro dort… Bylo to náročné. Ale N. zvládl pobyt v autě dobře a oslava na terase se moc vydařila. Anitka měla radost – byla jsem ráda. Přeci jen přišla o pozici nejmladšího dítěte…

    Narozeniny má až 3.7. Zítra odpoledne už jede s E. k babičce (na týden). Tak jsme to oslavili už dnes 🙂 J. má od soboty ragby kemp. Tak se těším, že se vzpamatuji – tento měsíc toho bylo opravdu hodně (manžel chodící z práce kolem 22. hodin), množství akcí ve škole… Oslavy…

    Večer jsem s dětmi uvázala 11 kytiček z levandulí (odpoledne jsem kupovala fialové stuhy). Každý má ve třídě 2 učitele a asistentku – k tomu vedoucí školního klubu, pan ředitel, sekretářka… Naštěsí některé osoby mají více rolí (vedoucí ŠK je i asistentka u A. ve třídě), jinak by mi keře levandulí nestačily. Keře růžové levandule jsou úplně ošmikané. U těch fialových mi zůstalo pár květů – ale snad udělají radost někomu dalšímu 🙂

    Mějte se hezky. Přeji pěkný začátek prázdnin 🙂

    #872204
    Anonym
    Host

    Ahojky
    taky spousta novinek kde zacit
    skubino at si brzy zdrava a uzij si dovcu
    Leniku koukam ze mate zaver skolniho roku kyticky se jim budou urcite libit,snad bude manzel chodit domu drive 22.00je opravdu pozde…tady zacinaji prazdniny vzdy az 20.7 v zari se chodi pozdeji az kolem 10.9..
    maly se mi prevratil v laskonu ktera ma 1rok od vcera….stale jen 2*zuby,vcera cely den u more vyslo pocasi,more koukla jak vrana,namocil si nozicky,mel svoji prvni hranolku anglicke fish and chips kousek zmrzky..rehonil se na cele kolo,prolezky ho tez Leniku jeste naba,klouzacka ho trochu brala,ale houpacka,to hned vylezal,jako tradicne uz se zacina stavet i v sedacce na jidlo?Chce jist zasadne sam,minule bastil kolinka!!!a koukal kde je dalsi…dnes sem stihla cvicit na zahrade yogu,prerusil mne trapny dest maly spal dopo 10.00-13.30byl uplne po vcerejsku hotovka,ted opet spi bylo ockovani,ale obavam se ze se mi vzbudi.Balance tydne maly usne tak 4* kolem 19.30 jinak strasi do 22.00nic moc,ale spinka celou noc..dnes rano vstaval az v 7.30 jindy 6.20…..Cesko se mi blizi 19.7frcime jeste mam 1*yoga weekend pred odjezdem…otevrene bazenky jsou super sice tu vedro neni dost prsi,ale i v 20C je ten bazen super opatrujte uzliky uz velke…maly dostal na narozky oblecky,hracky fakt mooc,tak sem pulku schovala,protoze toho ma milion,oblecku co ted mame bych oblekla trojcata….hezke prazdniny

    #872205
    Anonym
    Host

    jako kdybych to nerikala maly se vzbudil je 21.00 a spinkat se nam nechce…to je obdobi pulku tydne fakt spi az v 22.00to je hruza…no nic aspon ze se vecer nebudi,nemuzu mit vsechno ze….otevrene bazenky mi to vynahradi zitra se na bazen chystam..sladke sny

    #872206
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    posílám gratulaci Josephovi k 1. narozeninám 🙂 . Ať vám krásně roste a dobře spinká! Spaní od 11. do 13. je super . Oslava u moře také nemá chybu.

    Děti dnes dostaly vysvědčení. Pak jsme jeli na zmrzlinu – byl výborná. Doma skočily do bazénku a balili na první akci prázdnin… E. a A. jsou teď už u babičky. J. zítra odjíždí na ragby kemp.

    Jsem úplně K.O. Teď jdu ještě uklízet, zůstal tu docela výbuch. Těším se, až si zítra odpoledne vezme manžel N. a budu moc na chvíli vysadit…

    U babičky budou holky do soboty. Dělala docela drahoty – že v tom týdnu musí na 2-3 dny odjet ke svému bratrovi. Pak od toho nápadu ustoupila (přeci může jet kdykoliv jindy během roku…). Včera mi poslala zprávu, že je horko a tak přijede k nám a v pondělí ji pak s holkami mám odvézt k nim. Tak jsem jí to naštěstí rozmluvila – když je horko, může je vzít v Praze na bazén nebo do kina na Dobu ledovou 4 (to je hned dvojnásobné ochlazení – klimatizace v kině a samotné téma). Místo, abych holky poslala k babičce a trochu vysadila, starala bych se tu ještě o babičku… Také jsem slíbila, že jí dám peníze na vstupné… No vždy jí něco dávám, když jsou u ní děti…

    Včera jsem byla fakt naštvaná – kdybych tu pomoc opravdu nepotřebovala, vůbec bych jí děti nedávala. Ale sama bych to opravdu nezvládla. Naštěstí se mi povedlo jí přesvědčit… Ale stálo mne to poslední zbytky mých sil…

    Doufám, že babičky jsou vám větší oporou…

    Přeji krásné prázdniny 🙂 🙂 🙂 .

    #872207
    Anonym
    Host

    Leniku fakt kloubouk dolu 4deti a k tomu nefungujici babicky,jeste ze to babicka pochopila….jak casto ti hlida kazde leto??
    u nas babicka v Praze pomaha maximalne s hlidanim,ale jezdim jen 2*rocne,tady bohuzel hlidani tak 1*za mesic…………………..
    uzij si tyden bez deti a nacerpej sily ja mam kamosky co uz sou z 2deti unavene,zvladas to na vybornou,i ze chodis cvicit!!!
    mne tu maly oblbuje spani nehrozi no neva skocim zitra do bazenku jupi

    #872208
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jsem tak přetažená, že už ani nemůžu spát… Hledala jsem teď penály na internetu. Ty penály nic nevydrží, tak kupuji každý rok nový. Školní tašky beru přes internet od Topgalu – tašky jsou úžasné , ale s těmi penály jsem nebyla úplně spokojená. Ale nic opravdu hezkého a dost velkého jsem zatím nenašla…

    Jogo, je super, že tvoje máma se tak strašně těší a věnuje se tak hezky malému, když přiletíte… Hlídání od tchýně 1x měsíčně není nic moc – tady cítím ještě rezervy 🙂

    Moje tchýně teď nehlídá vůbec. Při oslavě Anitky mi jen nabídla, že až budou N. 2 roky, tak tam může na víkend přijet. A moje máma… loňské prázdniny nehlídala ani jednou. Letos jsem ji poprosila o první týden prázdnin a ještě si předběžně rezervovala týden v srpnu. A řekla mi, že mi letos chce pomáhat. Tak jsem zvědavá… Zatím to moc nevypadalo…

    Manžel si zatím rezervuje jen 14 dní pro čas s rodinou. Tak ještě přemášlím, jak to vše zařídit…

    Co vy plánujete na prázdniny?

    #872209
    Anonym
    Host

    Leniku at pozbiras brzy sily…
    rezervy nemaji hlidaji manzela segre 15mesicni vnucku tam 99% pravidelne 2*tydne obcas i vice..na nas zbyva to 1%pomalu bych mohla rikat 1*rocne ha ha..radsi to brat s humorem,nastesti s jednim prckem se to da…ale zamrzi to….kord,kdyz to vlastne tady slysim ze vsech stran…babicky hlidaji a mamky chodi na polovicni uvazek do prace tady je skolka dodovana statem od 3let ale jen 3h denne za zbytek dne se musi platit..date deti do skolky v 3letech??
    prazdniny budu travit ve svem sport clubu,otevrene bazenky,yoga je to tam super,kavicky a pak v cz 3tydny tam bude spousta akci babicka pohlida a mi vyrazime s manzelem do ulic jupi planujem vecu nekolikrta,radi by jsme na krizikovu fontanu,mozna na Prazsky hrad na divadlo se znamymi naky vecer…a tyden na chate s babickou..uzivejte leta a uzliku rostou jako s vody

    #872210
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to je mi líto, že se tchán s tchýní tak hodně angažují u dcery… A na vás pak nemají kapacitu… To opravdu zamrzí. Škoda, že svou pomoc s dětmi nerozdělují rovnoměrně… Moje máma to má opačně – švagrové hlídá 1-2x týdně (teď 4 dny v kuse – jeli do Vídně). Mají jen O., který má 9 měsíců… Takže chápu, jak se cítíš…

    Bazén a cvičení přes léto nemají chybu 🙂 A v Praze vám to babička vynahradí 🙂

    O školce přemýšlím… J. chodil do státní školky od 4 let, E. od 3,5 a A. (měla tam sourozence) od 3. let. Nejraději bych dala N. do soukromé školky tak od 2,5 let (abych měla dopoledne prostor), ale vím, že školka něco dá a něco vezme… Děti jsou častěji nemocné (a to výrazně) a hlavně jsou unavené (mluvím jen o dopoledni ve školce) – odpoledne se s nimi hůře spolupracuje, jsou protivnější. Takže uvidím… Nejlepší by bylo, kdyby mi M. tak 2x týdně hlídala N. u nás doma (to N. nejméně zatíží…).

    Jaké plány ze školkou máš ty?

    Dnes si manžel vzal N. sebou, když odvážel J. na ragby kemp na Slapy. Zůstal tam i na oběd a vrátil se až v 16. hodin – měla jsem 5 hodin, abych se vzpamatovala, dospala, zacvičila si pilates, uklidila a vyluxovala, vyfénovala si vlasy… Kluky jsem už odpoledne vítala s úsměvem 🙂 Doufám, že dobrá nálada a energie mi chvíli vydrží 🙂

    Krásnou neděli 🙂

    #872211
    Anonym
    Host

    Skubina uziva dovcu mi tu mame sotva 20C a na prahu hlasi na cely cervenec 30C mi jedem na chatu az 1.8tak doufam ze tam nebude prset dest mi staci tady v Uk ha ha
    To si toho ztihla dost za 5h ja bych to asi prospala a dala yogu…
    Tady se jde do skoly od 4let….maly pujde urcite od 3let tedy jsme na cekacim liste ale to jak sem psala jen 3h denne a dala bych ho asi na 2*odpoledne coz je 13.00-18.00 tedy 13.00-16.00je zdarma a doplatit nemam problem,ale zase ho tam mit az do 18.00mi prijde dlouho..jinak rana maji od 8.00-13.00takze cely den by tam nechodil…pokad se mi ozvou drive dala bych ho taky treba od 2,5 ale jen na 2dny!!!!!!!!!!!!!!!!!jeste nevim zatim mi vyhovuje jesle kde cvicim tam chodi tak 2h tydne co ty Skubibo a skolka co planujes a co ta pani na hlidani vrta ti hlavou ci uz si se rozhodla.
    S malym je to ted hlavne narocne pokad se chci rano osprchovat sam v pokoji byt nechce a v koupelne tez ne,driv sedel v golfkach,ale z nich vyleza takze ma obdobi mamka,mamka ale tu rika zridka stale dokola dadadadada zitra jdu do prace….manzel hlida 100%doplnuje babicky…
    takze ze skolkou uvidim….

    #872212
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubina si asi opravdu užívá dovolenou 🙂

    Jogo, ať se ti zítra dobře pracuje a rychle ti to uteče. Ještě, že ti manžel tak hezky hlídá! Vidím, že malý je stále víc živý a má už na některé věci svůj názor – šikula 🙂

    Dnes jsem zvládla nákup v Makru (manžel právě připravuje mušle). Vždy tu nakoupím na cca 4 týdny některé základní potraviny ve velkém, abych to pořád nemusela „tahat“ z obchodu. Koupila jsem si tam velké balení čokoládové zmrzliny (4.200 ml) pro děti – a to jsem neměla… V tom dnešním horku jsem na ni pořád chodila…

    Odpoledne jsem zašla s kamarádkou do japonské zhrady. Nikdo tam nebyl, kromě nás. Úžasný relax 🙂
    Zítra mne čeká kadeřnice, v úterý step AE, ve středu zumba, ve čtvrtek pilates, pátek cesta do Prahy… Tak snad to klapne 🙂

    Mějte se krásně!

    #872213
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se máte? Jak jde drobečkům spaní?

    Dnes jsem měla kadeřinici – bylo to úžasné. Jen jsem si musela vzít N. sebou. Ale zvládli jsme to – jíst nechtěl, nové hračky házel na zem… Takže jsem asi 5x kojila během 2 hodin. Ale za nové melíry to stálo 🙂 Už jsem měla velké odrosty… Na konci školního roku jsem prostor na kadeřnici neměla.

    Odpoledne jsem zas dali hřiště pro děti.

    Piště co je nového a mějte se dobře 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,576. až 1,590. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist