Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,636. až 1,650. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872258
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak včera to se cvičením nakonec nedopadlo. Když mi po páté hodině zavolali,že hodina se ruší,rozhodilo mě to na tolik,že jsem se rozbrečela. Potřebovala jsem trochu vypustit páru a být sama. Malýmu roste už druhá stolička a je dost mrzutý a v noci je to hrůza.
    Teď jsem sama doma, kluci se rozprchli ještě na prázdniny a m na pivo,tak mám trochu klidu.
    Leni,škoda,že musíš řešit uklízečku.Snad budeš úspěšná.
    Jogo,školu zvládneš,jsi šikula 🙂 užívej Prahu a rodinku.
    holky,opatrujte se a ať máte lepší dny než já, ahoooj

    #872259
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne moc mrzí, že to s tím cvičením tak dopadlo… Dokáži si představit, jak jsi se cítila. Už se ti povedlo trochu si odpočinout?

    Zítra večer mi přijedou děti. Přes sobotu se musím rychle vzpamatovat. Manžel celý týden dost pracoval, tak se mi ještě nepovedlo pookřát. N. tuto noc od půlnoci do cca 2 hodin poplakával – zaplakal každých 5-10 minut. Měli jsme ho v posteli. Vždy jsem ho pohladila, usnul a tak pořád dokola.

    Ty stoličky jsou potvory. Když jsem ráno viděla tu „ránu“ v dásni, kterou ta stolička udělala, říkala jsem si, že byl v noci opravdu statečný… Nakonec jsme kolem druhé ráno N. 3x za sebou nakojila (bylo to proti všem mým zásadám o snižování nočního kojení) – to mu pomohlo usnout a spal až do rána. Pak mně manžel nechal ještě hodinku ráno (do 8. hodin) dospat.

    Manžel mi dnes říkal, že bych mu mohla pomáhat s firmou. Ale jsem každou chvíli dost vyřízená, tak na to teď nemám sílu… Zvlášť tehdy, když N. v noci špatně spí. Tak jsem manželovi slíbila, že na jaře se více zapojím. Je to fakt síla, v jakém jsme stavu… Ale určitě bude líp! O víkendu se mi vrací Martina, tak si ji hned pozvu na hlídání. Také už potřebuji alespoň 3 hodiny bez našeho zlatíčka.

    Škubino, jak to dopadlo s hlídačkou?

    Přeji krásný a odpočinkový víkend!

    #872260
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni, s hlídačkou to zatím vypadá dobře,tak snad nám nějakou dobu vydrží
    Dnes byla další noc hrůzy,malej nespal víc jak hodinu v kuse. Navíc i ve spánku mi dloubal do očí a štípal do krku. Po dlouhé době jsem se mohla ale ráno aspoň hodinku dospat,bez ní bych nebyla schopná vůbec fungovat.
    S tou tvou pomocí manželovi to chápu,do jara určitě vydrží a ty naše zlobítka už budou trochu větší a samostatnější.
    Zítra dávám další pokus v alpinningu,tak snad už to tentokrát vyjde 🙂
    koneckonců si to můžu dnes přát,snad bude těch hvězd dostatek 🙂
    Holky,opatrujte se a Jogo,ozvi se,jak jsi dorazila domů. Ahoooj

    #872261
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, hvězd má být dnes dost 🙂 . Má jich „spadnout“ kolem 50. Jen to včerejší přání nějak nevyšlo, co?

    Vaše noc byla tedy opravdu horor. To je mi opravdu líto. Čím si myslíš, že to je? Ještě, že tě manžel nechal dospat!!!

    A držím palce, aby alpinning vyšel. Napiš jaký byl 🙂 . A dobré zprávy od hlídačky 🙂

    Přeji co nejklidnější noc.

    #872262
    Anonym
    Host

    Zdravim…let relativne v pohode tedy az na panipred nami co si manzelovi ztezovala,ci by nemohl byt chvili klid..asi vedela proc to nerekla mne
    V praze bylo super…
    O vykendu skola sobota pohoda,ale v nedeli uz sem byla desne unavena…..ale nastesti je dalsi vykend za mnou,na nedostatek cviceni si ztezivat nemuzu za vykend jsme nacvicily tak 12h,dnes na bazenku otevrenem maly byl v jeslich a zaclo tu prset,ale mam milion veci na praci ze mne pocasi nerozhodi…jdu do prace patek a nedeli
    to dulezite maly se v Cesku sam postavil bez drzeni nekolikrat,lae jeste nechodi rad si vsude doleze a ja si to uzivam..
    holky at se vam zlepci spani..Skubino uz jsi si zacvicila ta zrusena hodina te tez chapu….tak at nezlobi stolicky a deti lepe spi maly jde do jesli od 2let na 2*odpo 13-18.00,hlidacka se vraci pro Lenika super a skubino tva hlidacka tedy nakonec zustala u tebe atu praci jinde nevzala???
    Takze leniku od jara myslis,ze bys pomahala v firme kolik hodin bys na tu firmu potrebovala….maly se vzbudil je protivny manzel pujde na nocni holiday over ozvu se po vykendu..

    #872263
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak dnes se rodinka rozprchla. Holky jsou u tchýně (naposledy tam byly před rokem?). Vždy si říkám, že už je tam nikdy nedám. Ale pak zapomenu a zadoufám, že by to třeba mohlo dopadnou dobře. Tak jsem zvědavá. Holky mají mobil, když tak budou volat 🙂 .

    Manžel s J. jeli na „vandr“. Už mi poslali zprávu, že si našli hezké místo na spaní.

    Martina mi dnes po delší době hlídala. Ojednala jsem si ji na 3 hodiny, až rodinka odjede. Abych se vzpamatovala. Ale byla jsem nějaká úplně vypuštěná… Nakoupila jsem, zašla si na večeři, pak se šla projít (bylo opravdu nádherně). Ale duchem jsem byla nějaká nepřítomná… Vůbec se mi nedařilo radovat se…

    Zítra má dorazit máma. Tak jsem na ní zvědavá… Jestli mi pomůže nebo mne spíš dorazí… Ve čtvrtek zas přijede M. – čeká mne pilates…

    Yogo, jsem ráda, že jsi dobře doletěla zpátky do Londýna. Nějak rychle to uteklo! Ani nás nestihlo napadnout, že si dáme sraz. Malý je šikula! Ať máte lepší počasí 🙂

    Přeji všem klidnou noc.

    #872264
    Anonym
    Host

    Ahojky tak at ti dopadne pilatte Leniku ja byla vcera pres den s malym na bazene bylo super,lae vcera vecer v praci a dnes sem hotova….takze asi chapu leniku tve pocity sice jsi mela hlidacku.ale byla si tak pretazena ze 3h byli malo,tak at si odpocines mne tu maly knoura myslim na vas ozvu se brzy

    #872265
    Anonym
    Host

    Ahoj,maly usnul 19.00 tak doufam,ze se nevzbudi,budi se mi za noc 1-2*,dam ho do postylky a uprostred noci ho vetsinou presunu ke mne….na dovce usinal v postylce kazdy vecer a vetsinou se vzbudil…
    takze at se spani zlepci..ja dnes pujdu brzy spat…zitra prijede estrenice akorat se ted v lete vdala do UK..ale bydli dost daleko…
    maly dnes rano rikal zase koukej,bylo to sladke….mam 2mesice do zaverecne zkouzky tak musim maknout….opravdu musim ten cas nako usporadat,ale vypada to ze jediny cas si pro sebe ukradnu v sport centru..takze zacnu ted davat maleho vice do jesli baych se mohla venovat skole…otevreny bazen je do konce zari,tak tam budem jako tradicne travit vsechen cas..doma je nuda a maly se nudi…co vy holky jak se dari
    zub se protlacuje dole,a nahore tez..ale trva to trva

    #872266
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Yogo, věřím, že jsi se na bazéně měla dobře 🙂 Jinak vidím, že toho máš hodně – blížící se zkoušky, práce… Ať ti malý hezky spinká a vše zvládáš! Pracovala bych asi 1x týdně – viděla bych, jak to já i rodinka zvládáme 🙂

    Dnes jsem se konečně zahřála – teploty kolem 26 stupňů. A mají stále růst… Babička dnes dorazila po dvou měsících na návštěvu. Nejprve bylo trochu napětí – vždy se tváří, že mi nebude pomáhat. Ale nakonec si N. vzala do kočárku. Jeli se podívat na slepice a husy co mají v hájovně, na hřiště pro děti. Vrátili se za více než 1,5 hodiny. Stihla jsem si uklidit, dát chemii do bazénu, pověsit prádlo, naložit myčku.

    Konečně se mi vrátila dobrá nálada. Asi jsem měla depresi z toho výbuchu kolem a neměla jsem prostor to uklidit (s N. to moc nejde). Takže mi babička nakonec pomohla. Sice se zdržela jen 3 hodiny. Ale asi nesmím chtít moc 🙂

    N. měl v noci rekord v délce spaní – od 20. h do 8.15. Spánek si proložil třemi kojeními, ale hlavně, že spal!

    Je super, že jsme tu jen spolu (a každý den mi někdo přijde pomoct). Konečně mám čas i na sebe. Ta velká rodina je super, ale nějak mne to zmáhá…

    Škubino, jak se ti daří?

    Přeji dobré spaní našim batolátkům.

    #872267
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Moje nynější rozpoložení bych přirovnala Leníkově větě: “ velká rodina je super,ale nějak mě to zmáhá“ – pro mě nyní trefné! Navíc když z druhé strany jsou házeny klacky pod nohy. Ale to by bylo na dlouho….
    Každopádně v sobotu startuju auto a s malým a Kubou pádím ku Praze. Chystám se zůstat 10 dní a doufám,že dobiju baterky a srovnám nervy 🙂
    Jogo,budeš to mít teď pěknej fofr,ale pak ten výsledek…
    Leni,Ten malýho rekord je super. Já chci taky!!! Zatím to vypadá na rekordy v nespavosti 🙂
    Holky,zatím se mějte,opatrujte se,ozvu se z Čech,ahoooj

    #872268
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, ať zvládneš balení i cestu ku Praze 🙂 . Kdo ti komplikuje situaci… parner nebo tchýně? Ať si za těch 10 dní co nejvíce odpočineš! Jak to se spaním vypadá u vás?

    Dnes jsem měla 4 hodiny hlídání. Šla jsem na pilates. Ale už na konci hodiny jsem byla nervózní z toho všeho, co mám zařídit.

    Mám toho udělat asi 10x víc než kolik mám času. Nakonec jsem oběhla nějaké obchůdky a pak už mi zbyl jen čas na nákup v Makru – zásob mám plný mrazák i lednici. Zítra odpoledne už přijede E. a A., v sobotu v poledne manžel s J. a odpoledne přijedou na návštěvu kamarádi, co mají 4 děti.

    Trochu lituji, že jsem ten čas nevyužila pro sebe… Na druhou stranu neměl kdo nakoupit…

    Zítra po cca 3 týdnech dorazí paní na úklid. Teď večer jsem uspořádávala dům… Ale mám pocit, že je tu pořád větší chaos než můžu zvládnout. Zdá se mi, že tady uklízím jen já, občas paní na úklid a pořádek v pokoji má ještě E. – ostatní tu jen rozhazují věci – teď se k nim připojil i N.

    Mějte se krásně. Už se blíží víkend!

    #872269
    Anonym
    Host

    N rozhazuje veci nas Josoph je taky rekordmen na neporadek…takze heslo leta nepobyvat doma,bazenek je do konce zari otevreny venku je tam trava a velky prostor na lezeni takze tam razime co to da.Maly ma rymu a kasel ale energie ma za 10deti..je tu vedro…
    vcera v praci pohodicka,pres den je to super jen ty uterky vecer v praci mi nedelaji dobre…
    lenik bude mit zase deti pohromade jak caste zvladas cviceni i tak si sikovna pilatte super.
    Skubino kdo te podrazdil???
    Tez mi prijde ze na Morave nemas moc pomoci a utikas casto ku Praze tak si tam tech 10dni uzij,neuvazujete bydlet v Praze nebylo by to pro vas Lepci??
    Dnes mi vzal amleho manzel ven tak sem cvicila yogu na zahrade ale bylo takove vedro ze se to neda takze razime na bazen.Mam ale vykendy az po 3.30 takze zatim vyckavam,jinak tam bude asi rekordne narvano jak je v Uk vedro vsichni tam vyrazi,ale v stredu bylo 23C zatazeno a ja plavaal v venkovnim bazene s jednou pani,bylo super,takze teplo pod mrakem idealni na plavco bezim maly zase dela dole bordel prorezava se 3zuby dohrom bezim klidnou noc pekny vykend Ps sraz dame snad za rok to uz v 2letech by si spolu mohli hrat ??mozna papaa

    #872270
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes u nás byli naši známí se 4-mi dětmi. Už se známe roky, děti si skvěle hrají. Bylo to báječné odpoledne. Počasí vyšlo na jedničku. Odvezli si sebou Jáchyma, zítra si ho pojedeme vyzvednout…

    Děti měly v neděli večer odjet (J. s dědou na chalupu, A. k babičce do Prahy) a Emičce měla přijet kamarádka. Ale děda musí v pondělí na kontrolu – odjezd na chalupu bude až v úterý. V pondělí má být 35 stupňů, takže A. nepošlu v takovém vedru do Prahy – raději ji nechám doma u bazénu… Zároveň se musím domluvit, že E. si k nám nevezme kamarádku… Ale pozvu si na pomoc nejmladšího bráchu…

    Stačí tropické počasí, neplánovaná kontrola u lékaře a vše je jinak…

    N. se teď naučil jíst sám lžičkou – jogurt sní s přehledem z misky a docela ji i vyškrábe. Sám pije z hrnečku… Máme už doma velkého kluka 🙂

    Jinak minulá noc byla opravdu strašná. Nevím, jestli za to mohl večerní návrat všech členů rodiny… Ale N. se pořád budil. Snad bude tato noc lepší.

    Jogo, ať zvládnete prořezávání zoubků! Přeji hezký bazének a jógu.

    Mějte se krásně.

    #872271
    Anonym
    Host

    ahoj Leniku koukam ze je to u vas peprne spanek at se brzy zlepci u nas ok..vcera v praci pohoda o vykendu jsme tu meli na uk tez tropy 32C dnes peknych 25C tech 35CZ dnes jak dlouho to ma byt…na vykend tu hlasi dest
    jinak manzel je ted s malym na prochazce,uz sem byla na bazenku zitra tam jdu s malym jinak N je sikulak takhle papa jak velky u nas lzicka nehrozi,ale stoji stale sam bez drzeni..a udelal „kroky od skrine k posteli jinak leze stale jak zavodnik mam co delat u bazenu ho dohonit a to jen leze az zacne behat tak snad pristi leto uz bude mit rozum a nezahuci do bazenu no rozum v “ to chci asi moooc opatrujte se
    a skubian uziva Prahu… horkou..

    #872272
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Zdravím z rozpálené zahrady. Naštěstí dole v obýváku je krásně,ale nahoře v ložnicích už je to horší. Takový vedra fakt nemusím!
    Leni,malej je velký šikula,že takle sám baští a pije. M. se zatím jen snaží,takže polovina je v bříšku a druhá všude kolem. Vždyť to znáš…
    Jogo,ty bys měla mít místo obýváku bazén 🙂 ale mizi lidma je to určitě lepší. Je skvělý,že se tam líbí i malému.
    S tím stěhováním ku Praze to opravdu nejde. Přítel má na Moravě dobrou práci a to se v dnešní době cení. Ale když mám kam odjíždět,tak je to super
    S tím házením klacků pod nohy jsem myslela exmanželku. Zřejmě se jí nedaří,tak jak si představovala,tak teď kope kolem sebe. Ale to už je ohraná písnička!
    Holky,první týden v září jedeme jen s mým chlapem na 4 dny do Jeseníků do wellnesu,jak já se těšííííím 🙂 Bez dětí jsme sami nikde nebyli 2 roky,tak si to zasloužíme. Naštěstí máma snáší léčbu relativně dobře,tak může přijet a kluky pohlídat.
    Jinak spaní u nás pořád nic moc,jsem zvědavá,kdy se to konečně zlomí!
    Holky,opatrujte se a přežijte to vedro někde pěkně ve stínu,ahoooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,636. až 1,650. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist