Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872303
    Anonym
    Host

    Tedy leniku koukala sem ze jsi psala uprostred noci,tak at se zlepci spani,zuby jsou previti.
    U nas vyrostly 4zuby ve stejny cas predni,a 2vedle jeste rostou..
    do Cz se blizi babi leto…loni bylo i tu,zatim nic nehlasi
    zkouzka za 3tydny,vykend ve skole byl opravdu narocny,prace v poho,bazenky tez co ty Skubino jka se mas
    klidnou noc

    #872304
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak jak válčíte se zoubkama ? U nás tak střídavě. Včera jsme měli jít na očkování,ale vzhledem k horečce jsme to museli opět přesunout na příští týden. Snad už to tentokrát zvládneme.
    jinak užíváme krásné babí léto. Jogo,snad k vám taky aspoň trochu dorazilo…
    Opatrujte se a zatím ahoooj

    #872305
    Anonym
    Host

    U nas letos bez babiho leta,ale jeste minuly tyden bylo slunicko,ted uz spise deste..no nic,zoubky ok,mame jich 7..
    chystam se na zkouzku,co ty Leniku chodis cvicit uz vice ztihas..babi leto by se mi moc libilo,doma je nuda a tento tyden konci otevreny bazen…no sem si dost zvykla musim poresit nake zimni aktivity,maly ted chodi obcas se mnou na prolezacky,ale destive dny nic moc..tez se opatrujte

    #872306
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    stále je toho u nás nějak hodně – škola, kroužky… Snad si to brzy „sedne“.

    Jogo, gratuluji k 7-mi zoubkům 🙂 Cvičit chodím do posilnovny (obvykle o víkendu), na step AE (úterý), občas pilates a zumba… Ráda bych chodila více, ale mám limit v hlídání…

    Škubino, to jste udělali dobře, že jste přesunuli očkování… Měli jsem ho 4.9. – N. jen rostly zuby (bez teplot) a měl hroznou reakci – týden horečky už v noci po očkování – a to má být reakce až za cca týden… Kdybych to tušila, tak počkám, až se zoubky prořežou… Co cvičení?

    Přeji krásný prodloužený víkend.

    #872307
    Anonym
    Host

    Leniku to jsi sikovna ze cvicis tak at nemate honenou..a vice klidu
    maly ted tez bojuje se zoubky rostou mu vsechny najednou
    ja dnes stala neco s okem,byla sem na ocnim pry praskla cevka,ze si to sedne do 5dnu,ale oko mam cervene nastesti jen pulku..tak snad si to sedne,maly tu oblbuje jdu se mu venovat…opatrujte slunicka,rostou jako s vody

    #872308
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Doufám,že Joga už má oko v pořádku a že Leník už má rodinu taky zdravou. Je toho nějak hodně,viďte,holky.
    Očkování nám opět přehodili,protože se mi malej nějak osypal,tak další pokus příští týden. Zuby rostou jak divý,mám pocit,že už je má snad všechny. Minimálně aspoň napůl venku. Noci jsou taky podle toho neklidný.
    Dnes je venku nádherně,tak snad u vás taky. Užijte si sluníčka,opatrujte se a buďte zdraví,ahoooj

    #872309
    Anonym
    Host

    Ahojky jo jo porad se neco deje…u nas teploty,vcer apres 40,snad se to nebude opakovat zuby tez rostou,zkouzka pristi vykend zaveracna,pak zacnu pocitat tydny za babickou do prahy letim 28.12 opet na mesic jupi..otevreny bazenek skoncil,tak zase jindy ha ha…opatrujte se a hlavne zdravi

    #872310
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Děkuju vám za přání k narozeninám. Tak o pět let míň by bylo lepší,ale co se dá dělat 🙂
    Co u vás nového,doufám,že už jste zdraví a v plné síle?
    Zítra by jsme měli jít na to očkování,tak snad už se to povede.
    Co holky hory,plánujete něco? Joga asi v lednu v Čechách a co Leníku ty?
    Opatrujte se a napište,ahoooj

    #872311
    Anonym
    Host

    Jestli vás zajímá aktivní rodičovství, které je vědomé, kontaktní, ekologické a přirozené, mrkněte na stránky http://www.aktivnirodicovstvi.cz. 20. října 2012 se bude konat dokonce konference v Brně, tak se můžete přijít podívat.

    #872312
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak jsi oslavila narozeniny? Moje devadesátiletá babička říkala, že do 80 let to je dobré 🙂 Pro ni bys byla mláďátko 🙂

    Yogo, co zkoušky a zoubky? Asi je to nápor, co?

    Holky, já nějak nestíhám… Ten začátek školy… Kroužky si už sedly… Ale zas nějaké komplikace ve škole. Tuto noc jsem z toho ani nemohla spát. Nebyla to žádná tragédie, ale možná to znáte, člověk v noci vstane na kojení – pak se mu to honí hlavou a nemůže usnout…. Od 3. hodin jsem byla vzhůru.

    N. rostou zuby jako divé. Už druhou noc mu dávám paralen čípek, abychom se oba trochu vyspali. Posední trojka se klube ven – už aby se jí to povedlo. N. mne lehce kouše na konci kojení – už jsem si na jeho zoubky odvykla. Když rostou stoličky, tak nemá pořebu mne kousat…

    Minulý týden měli Jáchym a Anitka antibiotika. Jáchym šel už v pondělí do školy, dnes i Anitka… Ale jsem úplně, úplně vyřízená. Dnes měl manžel hlídat, abych si od 9. do 10. zacvičila AE – místo toho jsem spala! Trochu mi to pomohlo… Odpoledne naštěstí dorazila Martina, měla jsem klid na jednání ve škole i vození děti na kroužky. Manžel je ještě v práci.

    Tak si tak říkám, kdy se konečně vyspím celou noc? A kdy si konečně odpočinu?

    #872313
    Anonym
    Host

    Super ze jste se ozvali
    Skubino jedem na 10dni do Krkonos do Janskych lazni ..tuto nedeli mam zkouzku no a co se nestalo z 17lidi cvicim az posledni,no jsou opravdu hodni,no ale at u+z je to za mnou je to narocne,maly zoubky v poho
    ale meli jsme podezreni na nestovice mel horecku,vyrazku ale nakonec se to nepotvrdilo
    Leniku klidnejsi spani,si moc sikovna ja se spanim ok..ale sranda nastane az pujde maly do skoly v 4letech tu,to mam po valeni v luzku!!!!!!!!!!
    no budu muset sehnat nakou maminu ze skoly a vodit si deti no to je daleko
    plavat chodim a pocitam mesice do otevreneho pa pa opatrujte se

    #872314
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-) Leni,díky tvé babičce – aspoň pro někoho jsem mladá 😀
    Očkování jsme zvládli a tak jen čekám,co to s malým dál udělá. Včera si spálil tři prsty o kamna,tak bylo krušnější uspávání. Ale spaní janak stále stejné špatné 🙂 celá noc v nedohlednu.
    Leni,úplně chápu,že jsi vyřízená,poslední dobou je toho nějak moc. Včera se mi chtělo utéct někam hodně daleko. Nervozita se mnou cloumala jak blázen. Dnes je trochu líp,ale spánek schází 🙁
    Jogo, Jánské lázně jsou super! Už je to za pár. V neděli budu držet palce při zkoušce. To nevadí,že jdeš poslední,to nejlepší na konec 🙂
    Holky,krásný fotky. Máme to ale tři krásný blonďatý andílky!
    Opatrujte se a zatím ahoooj Ať je spaní lepší!!!

    #872315
    Anonym
    Host

    Skubino co popaleni uz se to zahojilo?
    Jo s detmi je to ted narocne obdobi..
    zase mne skolily nemoce kasel…zkouzku sem udelala super,ale telo to stresem bude jeste par tydnu ..davat do kupy
    navic nam doma krachnul pocitac takze na vas myslim,ale nakou dobu se sem nedostanu,co leniku co ty uz vice ztihas je to nake narocne,ze opatrujte se mi a piste zase se ozvu jak to pujde

    #872316
    Anonym
    Host

    Skubino co popaleni uz se to zahojilo?
    Jo s detmi je to ted narocne obdobi..
    zase mne skolily nemoce kasel…zkouzku sem udelala super,ale telo to stresem bude jeste par tydnu ..davat do kupy
    navic nam doma krachnul pocitac takze na vas myslim,ale nakou dobu se sem nedostanu,co leniku co ty uz vice ztihas je to nake narocne,ze opatrujte se mi a piste zase se ozvu jak to pujde

    #872317
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, blahopřeji k úspěšnému složení zkoušek. Ať se z toho vypětí brzy vzpamatuješ! Vidím, že se brzy chystáš do Čech 🙂 .

    Škubino, to mne moc mrzí, že se malý spálil o kamna. Muselo ho to hodně bolet… Jsou to malí neposední šiperové… Co noční spaní? Úplně chápu, že jsi měla od všeho chuť utéct. Někdy je toho prostě nad hlavu…

    U nás se to zas nějak komplikuje… Minulý víkend jsme byli s Emičkou po 6.(!) letech na pohotovosti pro antibiotika. Měla angínu jako prase. Z neděle na pondělí nebylo dobře Anitce. Nejprve to vypadala, že jde jen o nějakou virózku. V úterý dostala u dětské lékařky atb. Má spálovou angínu – pravděpodobně i Emička. Anitka má už druhá atb během měsíce (a to v životě žádná neměla…).

    Dnes v noci i mne skolila spálová angína. Ráno jsem myslela, že umřu. Šla jsem si dolů pro paralen a cestou jsem si 4x musela lehnout na podlahu nebo pohovku, jak se mi motala hlava, bylo mi na zvracení… Paralen jsem si naštěstí donesla a spolkla v ložnici, když se mi přestala motat hlava. Zázračně zabral. Bez něj bych nezvládla ani cestu k doktorce.

    V poledne mi paralen přestal účinkovat. Zas mi bylo tak zle… Teď si jej beru po 4,5 hodinách, aby se mi nevrátily ty strašné nevolnosti…

    Musím pochválit tchýni, že si k sobě bez řečí vzala Emičku a Anitku – mají atb na 10 dní, ale už nejsou infekční. Zůstanou tam až do neděle. Manžel dnes zůstal doma a staral se o N. Malý je naštěstí zdravý. Prý dostává protilátky v MM, tak to snad tak zůstane. Jen má už týden na dvou prstech zánět ze záděry, který se mu rozšířil přes celé prstíky. Pořád mažeme a převazujeme, ale není to nic moc…

    Tak doufám, že jsme si to teď vybrali a po zbytek školního roku zůstaneme zdraví….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist