Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872349
    Anonym
    Host

    Skubino uzij si vinko,Leniku slevy sou nejvice v lednu a cervenci,ale gab ma cely rok,ale ruzne mesice kamoska tu byla v rijnu a koupila gab mikiny a byla nadsena,ale ta sleva je nahoda,treba next zacina slevy 27.12 a trvaji snad 14dnu zacatkem mesice je vzdy nej..zalezi co mas rada za obchody ci znacky ci treba primark tam nakupuje cely svet,levne…ja pisi se sport centra nebyla sem v praci jdu zitra,tak sem zasla na bazen a maly byl v jeslich,jinak vcera sem byla na ocni klinice 3h jdu na lazer oci zacatkem unora je to uz potvrzene.dobre spani vice cviceni a opatrujte se

    #872350
    Anonym
    Host

    a co se tyce vanoc tady je normalni ze lidi na vanocni den chodi do restaurace nic neobvykleho….tak si to Leniku uzijes

    #872351
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes mne konečně vystřídal manžel (včera byl ještě v práci). Celý den jsem prospala. Antibiotika už začínají zabíral… Je mi lépe.. Přemýšlím, jak si zařídit i pro další dny co nejvíce odpočinku… Při prvních atb jsem ležela 4 dny (ale v noci vstávala k malému) – to jsem měla spálovou angínu. Při druhé angíně jsem ležela den (noci opět bez přerušení).
    Teď budu ležet ještě zítra (tedy celkem 2 dny) a pak mám zas smůlu… Ach jo. Na Po a Út jsem si objednala Martinu na 3 hodiny odpoledne, ale dopoledne už budu fungovat… Naštěsí mají v Po a St přijít paní na úklid. Doufám, že dorazí alespoň jedna.

    V noci prý bude manžel vstávat k N. Tak jsem zvědavá… N. dorůstá poslední růžek stoličky (jinak už je vše vyrostlé), ale nese to hrozně – strašně slintá a pořádně nespí… Ach jo…

    Jogo, díky za zprávy o výprodejích z L. Manžela jsem také poslala do Primarku (na všech diskuzích to doporučovali), ale měl pocit, že to je šunt – moc se mu tam nakupovat nechtělo… Ale to oblečení vypadá dobře. Co si o tom myslíš?

    Proč se chystáš na oční laser? Únor se překulí za chvíli 🙂

    To, že půjdu na Vánoce do restaurace tady asi nebudu moci nikomu říct (a to bydlíme hned u Prahy). Myslím, že bych pohoršila široké příbuzenstvo i různé známé… Tady jsme velmi konzervativní – ženy se mohou strhat, aby byly co nejlepší – a vánoce k tomu patří 🙂 Jak trávíte vánoce vy?

    Škubino, víno s kamarádkou je nejlepší terapie! Chápu, že ti doma chybí holčičí element – hledat jej mimo domov je skvělý nápad. Můžeš chodit častěji? Mně to tedy strašně chybí, že teď nemohu mezi kamarádky. Jak jsi se měla ve škole?

    Přeji hezkou neděli 🙂

    #872352
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes jsem si všimla na babywebu povědomé fotky… Vzpomínáte na těhulku Báru, jak se jí narodil Bárny? Mně byla moc sympatická – na fotkách i tím, co o sobě psala… Už tam má dva příspěvky z hubnutí. Obdivuju ji, jak je otevřená… Ale moc dobře se mi to četlo, už se těším na další příspěvky 🙂

    #872353
    Anonym
    Host

    Holky,

    přeji hezký advent! A ozvěte se 🙂 .

    #872354
    Anonym
    Host

    Ahojky jak se ma Skubina?Leniku dougam ze uz nemoci odezneli ja byla plavat a pisi se sport centra..pomalu balim shanim posledni veci na hory dnes sem koupila nove boty maly ma o cislo vetsi nohu a nechtela sem v Praze se honit po obchodech,co se tyce primarku veci tam pekne maji kamosky co tu zily tam chodi nakupovat ,ale sou lidi co by to nekoupily hrajou si pouze na znacky.Ja osobne bych tam koupila ponozky,pizama a takove ty prakticke veci to tam stoji par kacek.Kvalita to uplna neni to je pravda,to je samo lepci Next!!
    Jinak lazer mam bryle na rizeni a cocky nosit nechci tak sem se rozhodla,ze chci videt a investovat do zdravi.
    S temi vanoci v restauraci te chapu radsi nerikej….mne to rict muzes az budou deti vetsi musime se sejit v parku ha h.A pokecat ci kavu ale zatim ted s malym to bude asi zazitek v letadle treba nabalit hodne jidla.jinak tez ma stolicku ale nastesti ani nevim zelezla,za to maly leze na zidle stale leze do vysky laskona moje je uzasny,ale tezka prace i tezsi na zvedani ha ha.Ja za 3tydny letim na vanoce si s manzelem kupujem Canary poletime v kvetnu a pak na mesic do Cz ha ha 2013preplnino holky opatrujte se kdybych nemela cas tak Krasne vanoce vse nej do 2013 a ozvu se z Prahy papappapa

    #872355
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    zatím se držím. Dobrala jsem antibiotika v neděli. A začala jsem cvičit – bez cvičení se mi angína vrátila za 7, pak za 14 dní. Tak nemám do ztratit 🙂 V pondělí jsem byla v novém fitku na pilates (ale bylo to tak 1/4 intenzita než na jakou jsem zvyklá – na první cvičení po 2 měsících ideální…), v úterý step AE a dnes pilate (kam chodím obvykle).

    Jogo, pak napiš, jak probíhal zákrok s laserem 🙂 .

    Už jsme s manželem chtěli letět před vánoci na nákup do Londýna a vůbec zažít tu jeho předvánoční atmosféru. Ale nějak jsme nesehnali hlídání na malého… Plánujeme Itálii údolí Val di Sole po vánocích…

    Na sraz určitě dojde 🙂 Přeji příjemný let.

    Jak se ti daří, Škubino?

    #872356
    Anonym
    Host

    Letenky na prosinec jsou vetsinou drahe,ale pokud pojedete nekdy prosinec kupteje opravdu dopredu ty rozdily jsou velke…vyzdoba je moc pekna v centru.Zitra do prace a dny do Cz se blizi pomalu resim kufry o zase bude kramu,nemam rada ty presuny ale bude to fajn..s ditetem se opravdu vsechno meni,kord letat v tomto veku je na medaily,pak poletime az mu budou dva tak snad bude mit trochu rozum,ale pochibuji zatim si prosazuje svou je uzasny..ale narocny ha ha uzivejte svatky cviceni je super ja plavu a delam ypgu cas pro sebe je dulezity pristi tyden kupiji letenky na kveten na Canary

    #872357
    Anonym
    Host

    na lazer jdu v pondeli 4unora druhy den hned na kontrolu zakrok trva pul hodky z toho ten lazer neni pouzit na oku ani minutu rano v 10.40nastoupim na kliniku a pusti mne kolem 13.00mam pak lezet 5-6hodin se zavrenymi ocemi no pujdu spat manzel si bere volno z prace tak bude hlidat klinika je v centru Londyna takze to bude zajimave pojedu tam metrem a zpet taxi ten unor nebudu cvicit ani plavat,make up si dam v Praze rasy namaluji na stalo pak se nesmi make up no ale bude to stat az to aspon furd nebudu hleadt bryle na rizeni a telku a ja nepoznam lidi a tvare 5metru ode mne takze se mi svet otevre ha ha..takze na Canarech uz vse uvidim pak budu v Praze cely mesic cerven no hruza preplneny 2013stale se neco deje

    #872358
    Anonym
    Host

    stat za to sem myslela,je to investice do zdravi dam pak vedet pka se v lete z tech cest budu valet u bazenku a Italie jedete na lyze????????????

    #872359
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak spinkáte? Co je u vás nového?

    Jogo, s tím laserem to bude vážně rychlovka! Chytře jsi to vymyslela s těmi řasami, když se pak nebudeš moci malovat… Kolik máš dioptrií? Jsem zvědavá, jak to pak budeš hodnotit…

    Dnes jsem opět manželovi řekla, že plánuji jít na Štědrý večer do restaurace. Zase se pěkně vztekal. Vzteká se, přitom kromě klepnutí kapra nijak ruku k dílu nepřiloží… Vše nakupuji (i dárky pro děti, stromeček, kapra) sama. Vařím a peču také bez něj. To je mužská logika, kterou nikdy nepochopím… Řeknu manželovi, že na to už letos nemám kapacitu, a stejně si trvá na svém… Nabídla jsem mu, že mu přinesu potvrzení od lékaře, že se mám šetřit, aby se mi po 4. nevrátila angína…

    Hory plánujeme na leden do Val di Sole. Už to tam všichni známe a dětem se tam moc líbilo. Neměla bych kapacitu jet teď na nové místo. Budeme v hotelu s polopenzí, oběd bude klasicky v restauraci u sjezdovky… Doufám, že to klapne. Tam bychom si konečně mohli trochu odpočinout… A děti potrénovat angličtinu 🙂

    Tak ten Londýn nakonec plánujeme až na víkend o jarních prázdninách dětí. Zpáteční letenka pro dospělého bude 1.500,-. Neleťte za tu cenu 🙂 Před vánoci jsme měli letenku zpáteční za 3.000,-. Chtěli jsme letět jen na otočku 15.12. Ale ten den se vrací brácha z Hong Kongu, tak nám nemůže pohlídat N. Druhý termín měl být v lednu, ale kryje se s horami… Takže až na jaře 🙂

    Mějte se krásně a piště, co je nového!

    #872360
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Po malé pauzičce vás zdravím. Je to hektické období a nějak nestíhám. byla jsem minulý víkend na otočku v Praze,malovali jsme,tak bylo třeba uklidit. Minulý víkend měla tchýně narozeniny,tak jsme zas byli na oslavě a ještě k tomu měli doma 6 dětí. Takže vývařovna hadr 🙂 Na tento víkend jsm se těšila jak malá holka,kluci jedou na nějaký koncert do Prahy a my zůstáváme jen s Matouškem. Plánovali jsme hory. Bohužel dnes se malý probudil s kašlem a rýmou,tak asi nic neklapne.
    Spaní stále nic moc,ale musím se pochlubit, že už dvě noci bojkotuju noční krmení. Zatím se držíme, ale nevím, jestli v době nemoci nepovolím.
    Jogo, držím palce, ať máš oči už v pořádku
    Leni, Vánoční večeře v restauraci mi připadá výborná. Ještě když jsi na všechno sama. Doufám, že manžel to brzo pochopí!
    My letos plánujeme Vánoce u Prahy a zůstávat budeme až do Nového roku. Sice bez m,ten jede do lesa,ale na Silvestra se nám vrátí.
    Jinak dárky ještě ani nemám a bohužel ani tu „správnou“ náladu. Ale ono to nějak dopadne jako každý rok. Jakmile ale bude 24.12. večer, oddychnu si :-)))
    Holky,zatím se opatrujte a brzo ahoooj

    #872361
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se daří Jogo?

    Škubino, věřím, že toho máš hodně… Také jsme měli pěkný víkend se 6-ti dětmi 🙂 To byly všechny vaše? Držím palce, ať se u vás noční spaní zlepší! Asi to dobře dopadlo, že na svátky budete u Prahy, je to tak?

    U nás se spaní také lepší. Odpoledne spí N. 2 až 2,5 hodiny (dnes rekord 3 hodiny). To je bomba! V noci jsme (díky manželovi) odbourali noční kojení… N. spí do cca půlnoci ve své postýlce. Kolem půlnoci (to jdeme obvykle spát i my) se vzbudí a až do rána spí s námi v manželské posteli. V cca 5 hodin má jedno kojení – po něm spinká až do 7. hodin (i déle, ale to už ho musím vzbudit – vozím děti ráno do školy).

    Po 1,5 roce jsem se dočkala a N. spí obstojně… Holky, vzpomínáte si, jak jsme to řešily v těhotenství?:)

    U nás je to také hektické – v úterý generálka na vystoupení sboru (E. a A.), včera koncert sboru (ještě jsem vezla dědu a babičku), dnes besídka na rokenrolu (E a A). V neděli Rybova mše vánoční (E. hraje Marii)a ragby turnaj v hale (J.). V příštím týdnu 4 besídky… Dnes musím Emičce došít kostým na Mariii – část jsem učila v ruce. Včera mi přišel šicí stroj, tak to už dokončím na něm 🙂

    Naštěstí mám paní na úklid – už tu byla 2x – uklízí dobře. A ještě jednu záložní – ta se pořád omlouvá, zatím tu byla jen 1x… V pondělí jsme si měla vyzvednout cukroví v kavárně. Bude až za týden (snad dorazí…). Dárky jsme měli jet kupovat v sobotu do Německa. Hlásí náledí a doporučují nevycházet a nevyjíždět, pokud to není nutné… Tak to budeme ještě muset promyslet.

    Mějte se hezky a hlavně si najděte čas na psaní 🙂

    #872362
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Teda Leni, Vánoce jsou náročné i díky besídkám, viď. Máš toho požehneně. U nás naštěstí už puberťáci nebesídkujou 🙂 Tento víkend tráví sami u Prahy v našem domečku. Budou tam 4 kluci, tak snad baráček přežije. Myslím ale, že už je bylo načase podrobit zkoušce zodpovědnosti. snad nezklamou. Každopádně budu jak na trní 🙂
    Spaní u nás i díky nemoci nic moc, ale aspoń už ráno nevstáváme v 6, ale až po 7 hodině, což je paráda. Večer M usíná mezi 19.30 – 20.00 a přes den spí 1 – 1,5 h.
    Leni, gratuluji k odbourání nočního krmení. Klobouk dolů, že jste to zvládli
    A co tvůj manžel, už strávil Vánoční večeři v restauraci?
    V příštím týdnu už snad konečně doladím všechny dárky a v pátek večer hurá ku Praze ( pokud teda budeme mít kam 😀 )
    Holky,opatrujte se a hlavně se nenechte stresovat, nakonec to všechno dobře dopadne. Přeji klidný víkend s méně dětmi 🙂

    #872363
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne mrzí, že jste pořád nemocní 🙁 . Hlavně, když jste měli jet na hory… Jak jsi si užila čas jen s M.? Vidím, že i vaše spaní ze zlepšuje. Vstávání v 7. je super 🙂 Že bychom se dočkaly?

    To se vaši synové mají, že mohou okupovat váš domek. Ať to vše dobře dopadne 🙂 Jak to budete mít příští rok? Budete pořád přejíždět nebo se usadíte u Prahy?

    Holky, tak zítra do Německa jedeme 🙂 Máme zatím jen 2 dárky… Hurá, konečně po těhotenství a narození N. někam vyrazíme! Už mi to tak chybělo… Mám pocit, že snad to nejhorší období je už za námi (doufám!). Děti jsem večer odvezla ke tchýni – pohlídá je do zítra…

    Jak se vašim klukům líbí sníh? N. tedy vůbec. Nechce rukavice a když do sněhu náhodou spadne nebo na něj sáhne, tak křičí „auva“. Jak teď mrzne, vůbec s ním nechodím ven – jen ho přenesu 2 m do auta a zpět (s mezipřenosem do obchodu, případně do školy). Mráz mu dost vadí – po chvilce se mu začne klepat bradička, i když je dobře oblečený… Starší děti to měly v tomto věku úplně stejně. To jsem zvědavá, co s N. budu dělat na horách 🙂

    Starší děti si teď začaly více hrát s N. Naučily ho jezdit na „motorce“ – odstrkovadle. Nestihla jsem koupit autíčko, na kterém by jezdil. Teď už nemusím… N. se z motorky dívá i na videa dream english na notebooku…

    Anit ho teď začala učit mluvit. Říká mu: „Já – mám – rád -….(mámu, auto…). Vždy počká až po ní zopakuje slovo a pak mu řekne další. N. už první 3 říká sám, když si s ní chce hrát… Jsou to drahoušci 🙂

    Mějte se hezky a piště 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist