Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1,741. až 1,749. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872364
    škubina
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky 🙂
    Leni, doufám, že jste byli v nákupech úspěšní a sehnali jste co jste chtěli.
    Natánek je opravdu šikulka, že už tak krásně mluví. Matoušek zatím říká jen slova, ale až jednou nastane období “ proč? “ budu na to ještě ráda vzpomínat 🙂
    Jinak u nás sníh vede snad i nad létem. malej ho miluje a to doslova. Válí se v něm,jí ho a dokonce pomáhá i shrabovat. Má takové dětské hrabátko a to ho baví.
    Víkend jen s jedním dítkem je opravdu relax. Sice jsme na hory nevyrazili,ani večeře nám nevyšla, ale všichni tři jsme se užili. A vypadá to, že i domeček okupovaný mládeží to přežil.
    A já jsem se dnes i vybičovala a nakonec aspoň na provonění bytu upekla nějaké cukroví 🙂
    Holky,opatrujte se, přeju dobré spaní a hezký zbytek neděle

    #872365
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se máte?

    Škubino, to jsi šikulka, že pečeš 🙂 Co ještě chystáš na vánoce?

    To je dobré, že se Matouškovi líbí sníh… Jak je každé děťáko jiné 🙂

    Výlet do Německa byl moc hezký. Mne potěšilo už jen to, že jsme někam odjeli (jen s N.). Však to znáš 🙂 Nakonec jsme koupili jen část věcí. Ale jsem spokojená 🙂

    Dnes mám za sebou další 2 besídky. Manžel je na Slovensku. Měla bych připravit dům na zítřejší úklid, ale N. se pořád budí. Tak nevím, jak to udělám… Jestli to ještě zvládnu nebo budu muset úklid zrušit…

    Holky, už se tak těším na jaro a léto 🙂 Z té tmy a zimy mám nějaké doprese…

    #872366
    Anonym
    Host

    dioptrie mam -2.75 -.2.25 kazde jinak
    Skubino uzij si to u Prahy svatky a tak at ste zdravi tady snih neni takze maly bude koukat na horach je teplo 12C zadna zima…
    Leniku jdete tedy nakonec do te restaurace?mne ceka posledni den v Praci 25.12 vsude je plno lidi nejlepci ani z domu ted nevychazet ha ha
    holky moc se opatrujte mne ten babyweb na mobil nejde tedy trva to vecnost takze sem ted hodne max na face chodi mi vse na mobil
    Leniku jinak diky za tu Matky v akci prodala sem tam nositko,a zitra si jedna Slovenka tady prijde pro kocar uz mi to doma opravdu prekazi tak sem delala poradek.Za chvili letime to sem zvedava jak se maly predvede v letadle papaapappapa KRASNE VANOCE A UZIJTE SI sILVESTRA

    #872367
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Yogo, jsem ráda, že si ti ta „skupina“ hodila 🙂 V porodnici jsem také „tahala“ babyweb do mobilu a trvalo to opravdu dlouho… Jaký jsi měla Štědrý den?

    Škubino, jak se ti daří?

    Holky, tak Štědrý den se podařil 🙂 Tedy začalo to tím, že 23.12. se probudila A. a nemohla polykat. Mrkla jsem do krku – angína (tu poznám snad i se zavřenýma očima 🙂 ). Jeli jsme na pohotovost do Krče (byla sobota). V Krči byla snad půlka Prahy. Hrůza. Dostala jsem antibiotika – jasně, že to byla angína…

    V lékárně na pohotovosti stálo ve frontě snad 30 lidí… Jela jsem raději do Průhonic do nákupního střediska – mají tam u vchodu lékárnu. Podle očekávání tam nikdo nebyl… Anitce atb. naštěstí rychle zabrala (neměla teplotu ani nic jiného, jen ten krk…). Takže jsme nakonec 24.12. vyrazili do restaurace. Bylo to moc fajn. Děti zapomněly, že mají ještě večer dárky, takže se opravdu najdely (loni nebyly schopné ani jíst). Večeře měla asi 9 chodů – byli jsme tam 2 hodiny. Všichni to zvládli dobře. Až na N. ten chtěl pořád jíst to, co mám já. První dva překrmy a půlku polévky mi snědl…

    Dárky se dětem líbily. Všem. To se mi ulevilo 🙂 Dnes, 25.12. jsme byli u přátel. Měli pečená husí stehna se zelím a knedlíky, polévku zelňačku a vývar. Bylo to naprosto úžasné… Zítra balíme a pak jedeme na hory 🙂

    Jak prožijete volno vy?

    Mějte se krásně 🙂

    #872368
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak Vánoce i Silvestr máme šťastně za sebou 🙂 Byli jsme týden na horách v Krkonoších. Lyžovali jsme na Černé hoře… Pro mne zázrak, že jsem se po 2 letech zas dostala na lyže… Náťovi jsme koupili plastové sáňky. Jezdil na nich s Anitkou a byl nadšený… Ale jinak sníh a zimu moc nemusí…

    Jak se daří vám? Co kluci?

    #872369
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    ozvěte se 🙂 . Yoga si asi užívá v Praze nebo na horách… Jak se máš ty, Škubino? Co spinkání?

    #872370
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    nejdříve vám chci popřát do nového roku jen to dobré, hlavně zdraví a spokojenost.
    Máme to úspěšně za sebou a jsem tomu docela ráda 🙂 vše proběhlo v pohodě a užili jsme si hezké dny, ale „normální“ fungování není taky na škodu. Dny bez návštěv a přejíždění. Alespoň na chvilku.
    Vrátila jsem se teprve ve středu odpoledne, tak dávám dohromady domácnost. Včera škola – dvě zkoušky úspěšně zvládnuté a víkend snad bude aspoň jeden den na horách. I když to vypadá na jaro.
    Spaní u nás stále ve stejném duchu, tzn. nic moc, ale jinak je to zlatíčko. Paličatý zlatíčko. Slovo NE používá stále více.
    Leni, super, že jste nakonec byli všichni v restauraci spokojení a vše dopadlo na 1
    Jogo, ty už jsi zřejmě v Praze a balíš na hory. Krásně jsme se holky prostřídaly 😀
    Opatrujte se,buďte bez nemocí a píšeme si 🙂

    #872371
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    také přeji do nového roku 2013 jen to nejlepší 🙂 .

    Škubino, jsi dobrá, že jsi to vše zvládla – Vánoce, přejezdy, návštěvy, Silvestr a ještě zkoušky! Blahopřeji k jejich úspěšnému zvládnutí 🙂

    Vidím, že už M. už umí říkal krásně ne – musí být roztomilý 🙂 N. se to ještě nenaučil…

    To spaní se určitě jednou zlepší… U nás také bojujeme… Přes vánoce chodil malého uspávat manžel. Dnes jsem ho poprvé uspávala sama (manžel je ještě v práci – právě píše, že se chystá domů). Vždy N. zazpívám písničku a pak mi usne v manželské posteli – když spí tvrdě, přenesu jej do jeho postýlky. Dnes usínal tak 30-40 minut. Ale na kojení si naštěství nevzpomněl 🙂 Kojím ještě v 5. ráno, pak po probuzení a v poledne na uspání (to usne asi za 5 minut)… Ale tak do 2 měsíců kojení ukončím…

    Včera a dnes jsem byla v posilovně… N. byla pohlídat Martina. Jak jsem 2 měsíce kvůli nemoci necvičila, teď Vánoce a Silvestr… Už mi to vážně chybělo 🙂 Jak cvičíte vy?

    Jogo, co je u tebe nového?

    Mějte se hezky 🙂

    #872372
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    také přeji do nového roku 2013 jen to nejlepší 🙂 .

    Škubino, jsi dobrá, že jsi to vše zvládla – Vánoce, přejezdy, návštěvy, Silvestr a ještě zkoušky! Blahopřeji k jejich úspěšnému zvládnutí 🙂

    Vidím, že už M. už umí říkal krásně ne – musí být roztomilý 🙂 N. se to ještě nenaučil…

    To spaní se určitě jednou zlepší… U nás také bojujeme… Přes vánoce chodil malého uspávat manžel. Dnes jsem ho poprvé uspávala sama (manžel je ještě v práci – právě píše, že se chystá domů). Vždy N. zazpívám písničku a pak mi usne v manželské posteli – když spí tvrdě, přenesu jej do jeho postýlky. Dnes usínal tak 30-40 minut. Ale na kojení si naštěství nevzpomněl 🙂 Kojím ještě v 5. ráno, pak po probuzení a v poledne na uspání (to usne asi za 5 minut)… Ale tak do 2 měsíců kojení ukončím…

    Včera a dnes jsem byla v posilovně… N. byla pohlídat Martina. Jak jsem 2 měsíce kvůli nemoci necvičila, teď Vánoce a Silvestr… Už mi to vážně chybělo 🙂 Jak cvičíte vy?

    Jogo, co je u tebe nového?

    Mějte se hezky 🙂

    #872373
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se vám daří?

    Přeji krásný týden 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1,741. až 1,749. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist