Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870639
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko!
    Tak jak se cítíte? Taky se pozorujete jako já? jsem úplně praštěná:D za vším hledám nějaký příznak těhotenství….! Na Václava máme objednanou husu od sousedů, ještě běhá po dvorku a přijede půlka naší famílie.Tak už se na to všechno moc těším. Dnes jedu do Prahy na veletrh.
    Jíťo Ty jsi asi na mateřské,že?
    Bajcurko, co děláš Ty?

    Krásný sluníčkový den – začíná nám krásné babí léto!

    #870640
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂 U nás je taky dnes krááásně. Myslíš, že se moc pozoruješ? Hele na mě: http://www.fertilityfriend.com/home/30f9d4%5Dtohle je má tabulka teplot a to se snažím teprve druhý měsíc! Taky vždycky když mi je trochu malinko špatně tak v duchu jásám. Ale doopravdy žádné příznaky samozřejmě zatím nemám.

    Právě jsme po obědě a tak jdu s malou udělat hajíí zatím se mějte holky!

    #870641
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    to je prča s tou tabulkou teplot. To já mám taky a donutila jsem manžela, aby mi v exelu z toho udělal graf 😀 . Tak teda ten test nechame na toho 28. Držím palce, aby ti vyšel dárek 🙂
    Jinak já učím soukromě angličtinu. Co jste dělaly vy před mateřskou?

    Zatím pa. Razím s mamkou na houby.

    #870642
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky tak už druhý den malinko špiním… nevím co si mám myslet, za poslední půl rok mám MS pravidelně, a mám ji dostat až za týden. Někde jsem četla o špinění při „uhnízdění zárodku“ tak třeba je to ono.. že jo??

    🙂

    Uvidíme co bude dál. Ale jsem z toho trochu rozhozená.

    Co dělám – pracuju v cestovce, částečně i teď při mateřské (z domu, třeba 1-2 hodiny denně… například i právě teď – hihihihi:) Manžel učí angličtinu, je to fajn aspoň si naučíš anglicky pak i mimi.

    No nic tak zpátky do práce a pak úklid. Malá je venku s tatínkem a se psem tak mám chvíli „pro sebe“.

    🙂 zatím pa!

    #870643
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Já pracovala jako asistentka, ale už dlouho do práce nechodím. Když jsme se pokoušeli o první dítě, byla jsem pořád někde po nemocnicích a na neschopenkách. Manžel chtěl abych byla doma v klidu. Bylo to lepší, než v práci pořád něco vysvětlovat. Ale chyběli mi občas lidi.
    S angličtinou bojuju roky. Pořád si slibuji, že s tím něco budu dělat, ale není vůle.

    Jíťo, špinění nic nemusí znamenat, některé holky špiní celý I.trimestr. Je to jistě stresující, ale může to být spousta věcí i spojená s počátečním těhu.

    #870644
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Bajcurko, Nataša je moc hezké jméno

    Taky vyrazím na houby, asi zítra ráno, než najedou lufťáci. Už by mohly růst Václavky. Ty já ráda na polívku. Pořád bych teď něco jedla. To mám z těch nervů. Ztloustnu dřív, než otěhotním:P

    #870645
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Bajcurko, Nataša je moc hezké jméno

    Taky vyrazím na houby, asi zítra ráno, než najedou lufťáci. Už by mohly růst Václavky. Ty já ráda na polívku. Pořád bych teď něco jedla. To mám z těch nervů. Ztloustnu dřív, než otěhotním:P

    #870646
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Co je u vás nového? Já už zase nešpiním tak jsem trochu ráda. Spíš se snažím na to nemyslet, ale ono mi to moc nejde. Tak doma uklízím a vařím a malá dostala rýmečku tak mám o zábavu postaráno. Ještě že už je víkend před náma. Tak si ho hezky užijem ne? My vyrážíme v sobotu k jedné a v neděli ke druhé babičce na oběd.

    Mějte se moc hezky a pa v pondělí! 🙂

    P.S. taky bych pořád něco jedla, zrovna přemýšlím nad nějakou sladkou tečkou za večeří 😀

    #870647
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, já jsem jako koroptev. V noci se pravidelně mezi 3 a 4 budím, protože se mi chce hrozně čůrat a pak ráno zase. Navíc mám neustále žízeň. Jo a s tím jídlem s váma souhlasím. Stále bych něco jedla 😀
    Jinak houbiček jsme našli plno Jíťo… jak vás mám rozeznávat holky?? *-) Můžu ti říkat Folly nebo máte jedna nebo druhá nějakou přezdívku?

    #870648
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Jsem na Follah i Folly zvyklá 🙂

    Už máte koupené testy? Já jo a dva:) Časté čůrání je taky dobré znamení, i když uznávám, že no moc praktické. A bude to ještě horší

    Jedeme do Písku na Pouť, ale ošklivě prší, tak nevím, jaké to bude:'(

    #870649
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    jen chci upozornit, že houby můžete, ale pouze ty uměle vypěstované – ty co normálně natrháš obsahují splodiny a hopdně karcinopgenních látech a mohly by jste potratit, tak bacha na to.
    jinak vám držím palečky

    #870650
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Folly a Natašo!

    Já testy ještě nemám, v pondělí pojedu do města na bazén, tak si je koupím, asi takové ty obyč co se prodávají po dvou, v minulosti mi dobře posloužily. Manželovi jsem řekla že „to“ mám dostat až někdy v říjnu tak kdyby to vyšlo, bude to super překvápko.

    Jaké testy budete mít vy?

    Teď zrovna zase pracuju, malá spinká. Snažím se zabavit se, u nás na Moravě zatím neprší ale možná večer bude.

    Mějte se holky, už se nám to blíží, poslední 3 dny!!! :S jsem z toho trochu nervózní… tak rychle zase do práce a nemyslet na to!

    #870651
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Nemyslím si, že bych po houbách potratila. Pokud se nic nepřehání je to podle mého selského rozumu v pohodě. Kdybych nedělala a nejedla všechno, co je pro těhuli nebezpečné, ležela bych už dva měsíce s nohama nahoru a jedla jen stravu pro kosmonauty. Vím, že některé věci by se neměly…. ani tymián, ani šalvěj….
    Jsem nekuřačka a alkohol teď taky nepiju… Teda trošinku piva a nebo si cucnu vínka…:$

    #870652
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky změnila jsem přezdívku, ale jsem to pořád já.

    Co se týká těch hub, a vína, (kávy, atd) mám na to úplně stejný názor jako Ty Folly 🙂 když je to s mírou a se zdravým rozumem, tak proč ne.

    Tak a teď se Vám musím přiznat, udělala jsem si dneska odpoledne test! Byli jsme totiž s manželem nakupovat, a stavili jsme se do lékárny pro vitamíny (mimochodem, beru Femibion, jaké berete Vy?) a on ať si vemu i testy a ať si zrovna jeden doma udělám. Tomu jsem teda neodolala. Ale byl negativní. Je ale ještě brzo tak se to třeba do úterý ještě změní.

    Jinak jsem od malé chytla rýmu jako trám, takže se cítím pod psa… ale nasadila jsem léky tak snad to bude OK

    #870653
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, hezký začátek nového týdne 🙂 mě už je líp tak za chvíli jdeme s malou plavat.

    Jak se máte vy a co je nového??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist