Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870939
    Anonym
    Host

    Ahoj tak Vas zdravim novacky…
    uzivam si v Praze vanocni markety,zada jsou v poho,protoze mam dovcu…..ale na prosinec se vubec netesim….budu hodne v praci napsali mi i Silvestra a stedry den…ale zase se tesim na jogu a bazen….
    Jsem 9tplus1,kalhoty mi jsou,brisko je videt jen asi z mych oci…..nosim normalne vsechno uple a ted se v tom necitim….
    Tehulky live nectu….na ultrazvuk jdu tak v pulce prosince a to i asi na genetiku……tak prosinec at je pryc….v lednu mam zase dovcu tak to je fajn……pak dlouho do letadla nesednu ted sem letala kazde 3mesice……
    po vanocich to musim nako doresit v praci to bude jeste zajimave…
    vsichni se opatrujte a piste novinky

    #870940
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,

    Tak zdravotně jsem na tom dobře, akorát včera večer a dneska ráno to vypadalo
    na chřipku a hodně mě to polekalo. Naštěstí čajíček a ranní odpočíváni páteční
    mi pomohlo a už se cítím, jako bych včera a dneska se na chřipku vůbec necítila 🙂 .
    A co vy a to mrazivé listopadové počasí? Já jsem šla z autoškoly a myslela si, že
    umrznu!!! Taky v 18:00 už je velká zima.

    Tak já už jdu na screening 3.12. a zjišťovala jsem si na internetu, kdy jde poznat
    pohlaví dítěte a podle všeho to je už poznat toho 12 týdne 🙂 .
    Tady jsem to pro Vás holky i našla: http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/jedenacty-dvanacty-tyden.html
    Takže bych to toho 3.12. už mohla poznat nebo spíše doktorka 😀 . A už se také
    moc těším. Nevolnosti stále žádné jen někdy nízký tlak, ale to už minimálně.
    Jinakcnaštěstí cukrovka ani štítná žláza mi nehrozí i když oboje máme v rodině.
    Z otcovy strany mají oba jeho rodiče cukrovku a z máma i její sestra mají štítnou
    žlázu, tak uvidíme, jestli něco ČASEM nepodědím. Zatím jsem v pořádku, teda až
    na alergii a astma, které mě v tomto počasí asi trápí nejvíce při běhání.
    Jinak kalhoty taky dopnu pořád stejně, dokonce mi začaly padat ze stresů a hubnu,
    ale to se časem snad taky zlepší. A ubydou mi starosti.

    Jinak Junebug, určitě to zvládneš skvěle, když už jsi to zvládla i s první princeznou 🙂 .
    A Vítám tě tady mezi námi Niki. To s tou štítnou žlázou mě mrzí, ale určitě to taky
    přežiješ ve zdraví to těhotenství 🙂 . A přeju Vám všem hodně štěstíčka a hlavně
    zdravé prcky.

    Já jsem první těhu prožila na jaře a v létě při vedrech, ale žádné oteklé ruce ani nohy,
    jen možná ke konci minimálně. Otěhotněla jsem totiž v lednu.
    Teď jsem otěhotněla v září a užiju si tudíž bříška v zimě. Takže budu moci porovnávat 🙂

    A Joga, kdy máš termínek? Nechci si moc typovat. Když to odvodím odemně, tak mi vychází,
    že asi zhruba 29.6.. Užívej si, přeju ti to, to já pořád lítám a lítám a na odpočinek čas nemám.
    A když jsem konečně doma, tka uklízím a nebo se starám o malou. Někdy si udělám celej
    den na internetu a potom to doma vypadá jako po výbuchu, tak jak jinak s dítětem. Že?
    Docela ti závidím 😛 Měj se teda krásně a užívej si. 🙂 🙂

    Tak teda ahojky holky a mějte se krásně a přežíjte tyto zimní měsíce a hlavně Vám všem
    přeji zdravé dětičky 🙂

    PS: Kdyby aspoň krásně nasněžilo a bylo se na co koukat a stavět s dětmi sněhuláky 🙂

    #870941
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Tak ahojky holky,
    jak se máte? My jsme se konečně usmířili s tatínkem a jsem az to moc ráda.
    Jedeme spolu i v pátek na genetiku se kouknout na miminko 🙂 .
    Tak aspoň tam nepůjdu sama a jsem za to moc ráda a moc se těšíme.

    Jinak včera byla sobota a z hodiny na hodinu jsme se s kamarádem domluvili,
    že půjdeme do Bonveru na Lemon párty 😀 Tak jsem si řekla, proč ne?
    Naposledy někam jít. Samozřejmě že bez alkoholu a jiných povzbudivých
    látek. Tančení prý ještě nevadí, tak jsme si s mimčem i zatančili.
    Byla dobrá nálada, ale vždycky mi vadí ten kouř a i když nepiju, tka se nevyhnu
    červeným očím.

    Poslední dobou začínám mívat větší hlad. Tak v pátek budu ve 3 měsíčku 🙂 .
    Ale zatím mám stále svoji váhu. A to si ji nehlídám. Jím, co mi pod ruku příjde.
    Ale tak je to normální 😀 . Už se moc těším na miminko a ani to nemůžu popsat.

    Kamarádka už ma holčičku Gitušku tento měsíc, kamarádka Jiřina taky holčičku a
    sestřeince chlapečka.

    Tak se mějte krásně holky a užíjte si sněhu co bude.

    PS: Těšíme se na sáňky

    #870942
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj děvčátka,
    ve středu jdu na velký ultrazvuk. Tou dobou bych měla být 13+2 tt, myslíte, že už bude vidět pohlaví miminka? V kolikátém týdnu jste se dozvěděly vy, zda čekáte chlapečka nebo holčičku?

    Díky.

    #870943
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj Nikisku gratuluju k vylepseni situace!

    a Niko, my jdeme ja a Nikisek tento patek, myslim si ze by to mohlo byt videt ale urcite zalezi na situaci jak se miminko natoci a co ukaze 🙂 ja s manzelem se nechame asi stejne prekvapit. pokud to teda vydrzime a zvladneme na tu otazku „vidime tady pohlavi miminka, prejete si ho znat?“ odpovedet „ne dekujem“ misto „jo jo jo jo jo“ 🙂 my jsme takove nedockave typy. ale tak zatim si rikame ze se nechame prekvapit 🙂

    u nas zatim nic noveho, mozna je mi fakt uz o trochu min spatne kdyz jsme uz ten 13+2, no zatim jsem trochu nervozni jak se blizi ten patek, radeji uz bych tam chtela lezet a videt to srdicko bouchat a slyset ze je vsechno v poradku 🙂

    zatim ahoj holky, napiste mi jak se citite a jestli uz okoli vi o vasem tehotenstvi a tak vubec vsechny novinky

    Jita

    #870944
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,

    ja uz se taky nemuzu dockat az uvidim zitra miminko na ultrazvuku, tesim se na to jak male dítě na Vánoce :-). Jen je škoda, že to vždy trvá jen takovou krátkou chviličku, ale zítra mám slíbenou fotku, tak se aspoň budu moct kochat i po vyšetření. Zítra bych měla být 13+2 a snad už dostanu průkazku a dozvím se termín porodu.

    Jinak se cítím skvěle, nemám naprosto žádné problémy, jen jsem trochu víc unavená. Okolí se o těhotenství postupně dozvídá. Rodina už to ví téměř celá jen s oznámení prarodičům ještě čekám až po vyšetření na genetiku.
    U mě bude nejhorší to oznámit v práci neboť jsem nastoupila v srpnu a hned jsem otěhotněla 🙁 a bojím se toho, že to šéfové nepochopí.

    Tak ahoj a já zítra, nebo spíš ve CT písnu.

    #870945
    Anonym
    Host

    🙂 Ahoj holčičky,sem tady nová. Všem Vám přeju to nejkrásnější! Já jsem po třetím pokusu IVF a ted čekám na testík, tak snad to bude ok. Zatím paa.

    #870946
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,

    Tak Niki, už jsem jednou psala i webovou stránku, kdy se dá poznat pohlaví miminka a taky
    je to tam nakreslené, takže se koukni, jestli chceš, i když budeš po velkém UTZ.

    JInak moje okolí to ví. Jen malé výjimky ne. Protože vesnice je vesnice a i když jsem je
    chtěla nechat a ať si to poznají podle bříška, tak nakonec se nám to nepovedlo
    a až budu asi vědět co čekáme, tak to dám i na facebook, stejně více jak polovina
    jsem zjisitla že ví, že čekáme miminko a většinou když jsem přihlášená, tak mi někdo
    nový napíše a ptá se, jestli je pravda, že čekáme miminko. Tak tajit je to blbé, stejně
    to půjde za nedlouho poznat. Takže co…

    S únavou jsme na to stejně. Taky bývám unavená. Nejhoršíje to v autoškole.
    Mívám ji v úterý čili stejně jako plavání a tak tam bohužel usínám. Dokonce se snažím
    se štípat abych neusnula, ale nepomáhá to moc 😀 . Ale když jsem doma, tak to
    přestane a dokážu být vzbuzená do půlnoci a mohla bych i déle.

    Tak se teda mějte krásně holky a budu se těšit na co to tady zase příště napíšete
    a v pátek sem určitě napíšu jak jsme dopadly.

    #870947
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny,

    včera jsem byla na tom UTZ. Šíjové projasnění – vše v pořádku. Miminko se pořád strašně mrskalo, takže se nám nepovedla pořádná fotečka, ale byla to nádhera vidět že už to vypadá jako malý clovíček. Přístí týden jdu na druhý odběr krve tak doufám, že výsledky budou v pořádku a nebudu muset absolvovat nějaké odběry. Tak se mějte a opatrujte se.
    Verča

    #870948
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    jsem tady nová. Jsem dnes 6+4 a 20.12. mě čeká další prohlídka a když se bude zdát na UTZ vše ok, dostanu těhotenskou průkazku (budu zrovna v 10+2) a můžu to na Vánoce konečně oznámit rodině. Krásný vánoční dárek.
    Nikčo, jsem moc ráda, že je všechno v pořádku!:)

    #870949
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, a vítám vás Barborko a Lucko! Jak se cítíte v začátcích? Já už jsem ráda že jsem 13+5 a nevolnosti opravdu pomalu odeznívají.

    Dneska je náš velký den, jdeme po obědě na genetický ultrazvuk, takže se už moc těšíme. Ještě jsem nezačala být moc nervózní, ale to přijde asi až v čekárně. Bereme s sebou ale malou, nikdo nemůže hlídat, takže možná ani na nervozitu nebude čas. Zrovna mi řeknou i výsledky krve, na odběru jsem byla před týdnem.

    Potom napíšu jak jsme dopadli ale snad bude vše OK.

    Nikisku, tobě dnes držím palce aby šlo hezky vidět jestli tam máš holku nebo kluka 🙂

    #870950
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Jíťo držím pěsti na ultrazvuk – určitě všechno dobře dopadne jako mně.

    Dej pak vědět.
    Hezký den všem

    #870951
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    děkuji za přivítání.
    Jituško, držím pěsti, ať vše dobře dopadne!!!
    Jinak se neítím moc dobře – je mi pořád zle, pořád musím mít „zaplněný“ žaludek, jinak mám pocit, že budu hned zvracet…
    Tak holky písněte, jak jste dopadly!!!

    pa, lucka

    #870952
    Anonym
    Host

    Vitam novacky Lucku i Barborku
    Niky mam termin 29.6 si to mela presne ted sem 10+2 nevolnosti ustupuji,ale zase zada…drzi mne nad vodou,ze v praci budu jen tak do konce unora…..to utece…na jare budu chodit aspon 3krat tydne na bazen….
    Jito ultrazvuk bude urcite v poho…..ja jdu na krev pristi tyden a na genetiku 15.12 v praci je tehotna i sefova tak ji to moc preji,obe to ted v praci tajime…okoli to vi znami,rodina,ale v praci az v lednu…….
    sefova nastoupila 1.dubna takze tam taky moc nebyla jeji bracha s kterym to vlastni se asi polozi.On se to dozvi v pondeli maji biznis na pul a ona mu hodne pomaha.
    tak se opatrujte a piste…

    #870953
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    tak já jsem dopadla dobře, nejlíp jak to šlo, vše v úplném pořádku krev i UTZ 🙂 je to strašně fajn pocit to miminko vidět a k tomu slyšet od doktora jak je to vše tak jak to má být.

    Lucko, zkus si pořád něco uždiovat, mě pomohl třeba rohlík nebo piškoty. Nezávidím vám ten začátek, já jsem tak ráda že už je dnešní večer, celý listopad jsem se na to těšila.

    Jogo, zpátky v anglii? To máš fajn s tou šéfovou, aspoň tě chápe 🙂 dej pak vědět jak to v práci dopadlo.

    zatím pa Jíťa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist