Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870954
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!!!

    Tak nejdříve tady přivítám Lucku 🙂 a zároveň pogratuluji k té nejkrásnější novince,
    která může ženu v jejím životě potkat (teda aspoň podle mně). A taky Barču 🙂 .
    Přeju hodně štěstí a taky věřím, že když budeš v pohodě a nebudeš se stresovat,
    tak všechno bude v pořádku a budeš se společně s námi těšit na malý uzlíček
    štěstí 🙂 .

    Jinak Verčo (Niki), jsem ráda, že je všechno v pořádku jak to má být. Jsem ráda i za
    tebe a teď ti už jen přeju užít si toho krásného stavu až do konce a plnými doušky 🙂 .

    Jinak Junebug, jsme ráda, že všechno dopadlo dobře. Jak taky jinak, že? A abych řekla
    pravdu já byla taky tak trošku nervózní. Hlavně si užívej pohody a klidu 🙂 Ať je miminko
    v klidu a v pořádku, až se narodí 😀 .

    Jinak Jogo, přeji ti hodně štěstí a zdravíčka pro miminko. Určitě bude zdravoučké.
    A hlavně se moc nenervuj předem 🙂 . Budu držet palce!!!

    Jinak já jsem měla docela zajímavý den, na jednu stranu krásný a na další blbý.
    Večer jsem šla spát až v 1:00 večer a vstávala jsem v 5:00, takže vyspaná jsem moc
    teda nebyla. V 8:00 jsem dala babičce malinkou a potom jsem měla jed 10:25
    vlakem do Olomouce, ale představte si nejel!!!! A tak měl jed v 11:36, ale
    nakonec jsme musela čekat celých 40 minut, protože měl spoždění. Když jsem
    dojela do Omlomouce, tak naštěstí jela hned tramvaj. Když jsem s dlouhým hledáním
    a voláním sestříčce našla vyšetřovnu, tak jsem zjistila, že nalačno jsem být nemusela.
    Tak jsem tam byla na 12:10 a potom jsem se tam vracela na 14:00 na UTZ.
    Bylo to něco nádherného!!! Když jsem to miminko viděla. A potom jsem se zeptala
    na pohlaví miminka a gynekoložka řekla, že je to na 90% chlapeček a ukázala mi šulínka.
    Byla jsem moc šťastná, že jsem se trefila do pohlaví a taky, že jsem ne nadarmo
    hledala na internetu kočárek apod. jen v klučičích barvách 🙂 .
    Potom jsem měla jed zase do Hranic, ale mělo to zase 40 minut spoždění.
    Tak nakonec jsem po tom náročném dni dojela do Hranic a čekaly mě jízdy v autoškole.
    A abych řekla pravdu, tak mi to šlo dobře a jezdila jsem ráda. I když samochvála smrdí 😀 .
    Ale učitel řekl, že jsem jedna z nejlepších 🙂 . Tak uvidíme jak se to všechno nakonec
    vyvrbí.
    Takže holky, jdu spát, je moc hodin… Už jsem opravdu unavená, ale zase se mi jako
    každý večer nechce spát. A to odpoledne myslím, že usnu. Ještě se štípám ve škole
    abych neusnula 😀 .

    Tak se mějte dobře holky a buďte taky tak moc šťastné jako já 🙂

    #870955
    m Máci
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    jsem v 10. týdnu, termín mám 27.června 🙂 Čekám první, užívám si to, ale trošičku mám strach, aby bylo vše v pořádku. Příští týden jdu na krev a budu se objednávat na první genetický ultrazvuk, kterého se nemůžu už dočkat:)
    Měly jste to stejné a nebo zbytečně „stresuju“ :$ ?

    #870956
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Máci, vítám tě tady u nás, a gratuluju k těhotenství!

    Já to měla stejně, naštěstí mám doma 16-měsíční holčičku takže na stresy není moc čas. Ale těšila jsem se až budu vědět že je vše OK. Teď se zase těším na první pohyby, ty budou ale asi až po Vánocích nebo po Novém roce.

    Myslím že každá maminka se o toho svého drobka v bříšku musí před tou genetikou aspoň trochu bát, protože už ho má vlastně moc ráda za těch pár týdnů. Ale nemělo by to překročit hranici že by ses fakt trápila. Na to je vždycky času dost. Určitě to všechno dopadne úplně na jedničku.

    Nikisku moc ti to přeju a jsem ráda že jsou zprávy dobré a taky že máš vytouženého chlapečka!! Víš už jak by se mohl jmenovat? Ale trochu víc odpočívej 😀

    J.

    #870957
    Anonym
    Host

    Ahoj J.,

    díky, tak nějak přehnaně nestresuju, ale vnímám reálné rizika, takže se na tu genetiku strašně těším, pak až mi poroste bříško a prostě celkově na prcka 🙂 Vždy jsem měla panický strach z porodu, ale čím dýl jsem těhotná, tím víc strach ustupuje. Ba naopak se velice těším, až prcka prvně spatřím. Už teď jsem plná lásky 🙂
    Kdy se dostává první fotečka z Ultra? 🙂

    Díky a ahoooj Máci

    #870958
    b buracek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, zdravím všechny nově přihlášené a moc gratuluji 🙂

    Opět jsem se sem dlouho nedostala… můj UTZ v gennetu dopadl dobře, vše je tak, jak má být 😀
    S manželem jsme byli překvapení, jak miminko řádilo 🙂 . Bohužel jsem se nedozvěděla, co budeme mít… tak snad 18. ledna, kdy jdeme na další UTZ.

    Všem, které mají vyšetření za sebou gratuluji k pozitivním výsledkům a těm, které vyšetření teprve čeká moc držím palečky 🙂

    Mějte se krásně, papa

    #870959
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    S fotkama je to různé, záleží jestli tvůj gynekolog má možnost ti ji vytisknout, když jo tak můžeš dostat z každého UTZ. Moje doktorka třeba tiskárnu nemá tak jsem dostala první fotku právě včera na genetice.

    Porod bude v pohodě, neboj 🙂 pokud máš možnost a je ve tvém okolí nějaký dobrý předporodní kurz (třeba si nechej poradit od nějakých čerstvých maminek, který kurz je dobrý) tak určitě doporučuju ho navštívit, mě hodně pomohl i se strachem, ale hlavně s průběhem porodu, který byl nakonec (asi tam byla i velká dávka štěstí) úplně bez problémů.

    #870960
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Jo a Barborko vše nej k svátku <:o)

    Buráčku, to je super že jste OK, velká gratulace k dobrým výsledkům ! Naše Lucinka když jsem ji čekala tak se ve 12.týdnu taky hodně mrskala a řádila a musím říct že jí ten temperament vydržel tak se máte na co těšit 🙂 tohle mimi bylo víc v klidu ale možná že zrovna spalo tak uvidíme *-) my jdeme na další 21.1. to bude v tom 20.týdnu.

    Tak ahoj jdu za malou, už slyším že vstává a odpoledne míříme k babičce 🙂 Jíťa

    #870961
    m Máci
    Registrovaný uživatel

    Pan doktor asi taky nemá.. nechám si fotečku na genetiku k Mudr. Polákovi. Beru i přítele, tak jsem na tatínka zvědavá, jak bude natěšený. Při prvním ultra jsem zářila, rohlík od ucha k uchu. Holky díky za přivítání a případně za rady.

    Mějte se a hezký víkend 🙂

    #870962
    Anonym
    Host

    Vitam Maci-kolik ti je a odkad jsi?ja taky cekam prvni a termin mam o dva dny…ale vetsinou to muze byt o tyden drive…..
    Jito..jo jo zpatky v UK..do Prahy letim 2.1 jdu do divadla na Sveraka tak sem nadsena Vrazda v salonnim kupe mam ted mraky prace je prosinec,takze neni cas se stresovat…ale samo,ze po genetice je kazdy kral…..tak at uz to mame vsichni za sebou..ty co byli taky gratuluji a ty co pujdou taky drzim palecky….
    ja fotku mam uz z 8tydne jak sem byla soukromne…
    Nikisek kdy mas zaverecnou zkousku z autoskoly tak zatim holky a piste co noveho..

    #870963
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Jogo, to divadlo bude určitě super, to je Cimrman, že?

    Tak se opatruj a snaž se co nejvíc šetřit záda!

    Ahoj holky, já se už chystám na kutě |-) mějte zítra hezkou neděli Mikulášskou <:o)

    #870964
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky 🙂 .
    Tak teda jméno vybíral tatínek a malinkej se tedy bude jmenovat Davídek.
    Tatínek nechtěl totiž nechat mu dát jméno po sobě (Vlastimil) i když mě
    by to nevadilo, protože ho miluji a tak i jeho jméno a ze začátku jsem
    chtěla aby se malý jmenoval po tátovy.

    Jinak vítám zde mezi námi těhotnými a s termínem v červnu taky MÁCI.
    A taky přeji hodně štěstí, zdraví miminku a co nejméně stresů. Já být
    tebou, tak jsem v klidu, protože jestli něco s mimčem bude, stejně to
    nezměníš. Ale určitě bude v pořádku!!!!! Já jsem taky se vždycky těšila
    na UTZ a na všechno. A hlavně na fotečky. Malinká je v pořádku a to
    druhé cítím, že taky a jak jsem viděla na genetice, tak je i živý 😀 Jako
    myslím tím, že se hýbe jako žížalka 😀 . Teď se sice taky těším,
    ale nemám moc s malou času nad tím tak přemýšlet a tolik se stresovat.
    Jsem ráda, že ty prcky mám a tatínek taky 🙂 . Jinak termín mám
    17.6. a jsem ve 12 týdnu.

    Termín závěrečné zkoušky v autoškole ještě nevím, ale nejspíše někdy
    kolem 9.1. Takže je to dost daleko.

    Jinak Kristýnka na genetice ve 13tt kopala a kopala a malinkej va 12tt sice
    kopal, ale potom přestal, protože ho to už přestalo bavit 😀 Je to malý lenoch.

    Jinak u nás na genetice je ultrazvuk a taky tam dělají fotky a tak už mám
    doma dvě 🙂 . Jinak první fotku mám už z 3týdne. Rychle jsem poznala,
    že jsem těhu, mno. A jsem ráda, že je malinkej zdravej. Ale jinak z geneztiky
    jsem si fotku nenechala dělat, od malé taky nemám… Tak až toho 17.6.

    Tak se teda mějte krásně holky a užívejte si sněhu a taky dávejte pozor
    na vánoční stresy a shony i když toho se asi aspoň trošku nevyhneme.

    #870965
    Anonym
    Host

    Jito je to Cimrman v Praze jsou vzdy totalne vyprodane listky jdeme v Janskych laznich,byli jsme tam loni na Ceske nebe to je to jejich nejnovejsi…
    Nikisek ridicak to je zachvilku tady v Uk to trva 6mesicu jsou tu desne prisni…..
    Taky malo stresu ….vanoce za dvermi opatrujte si briska zatim …

    #870966
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    jsem moc moc ráda, že čtu jen samé dobré zprávy!!!!
    Gratuluji, že všechno vyšlo v pořádku!!!
    Já se od pondělí léčím ze zánětu, jsem 7+2 a začala jsem mít krvavý výtok (jen trošku, není potřeba vložky), volala jsem doktorce a říkala, že to může být čípkama, že si nemám dělat starosti… Pak ještě trošku v sobotu, tak jen doufám, že to nic nebude….:^)
    Žádné bolesti břicha apod. nemám, jen je mi pořád zle… a na kontrolu jdu až 20.12., to už prý dostanu průkazku, vezmou mi krev apod…
    Tak vzhůru do nového týdne.
    Pa

    #870967
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Luci,
    já jsem při prvním mimi měla průkazku už v 6tt 🙂 .
    Jinak abych pravdu řekla, tak jsme se s přítelem milovali a taky jsem tak
    trošku krvácela z čípku. To samé se mi stalo i při malé, tak se toho už
    tolik nebojím. Prý to bylo podrážděním, ale když jsme se nemilovali, tak
    jsem nekrvácela.

    Já jdu na kontrolu 17.12. a už se moc těším, protože si zase vezmeme
    další fotečku. Už budeme mít dohromady 3.

    Mějte se krásně holky a hlavně odpočívejte hodně jako já 🙂

    PS: Taky už pečete? My každý víkend 🙂

    #870968
    Anonym
    Host

    Ahoj Nikísku,
    moc děkuji za reakci. Snad to nic nebude… Musím to ještě 14 dní vydržet do kontroly, ale kdybych náhodou začala krvácet znovu, tak si pro jistotu na gyndu zajdu.
    Tak to je krásné.. budeš mít už třetí fotečku – a já se snad dočkám brzy té první!!!
    Já osobně začnu péct asi až tento víkend:)
    Zatím se mějte, papa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist