Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870969
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Luci,

    ještě abych dodala, tak poprvé jak jsem krvácela, tak jsme jela hned do nemocnice
    a tam se mě ptala doktorka, jestli bych tam nemohla zústat nějaký ten den a já
    řekla, že ne a všechno bylo v pořádku. Podruhé když se to stalo, to bylo až tak po
    2 měsících, tak jsem jela zase do nemocnice, ale to si mě tam už nechali, to jsem byla
    asi v 8 měsíci nebo tak nějak. Ale jestli krvácíš více a pořád, radši si tam asi zajdi dříve,
    aby jsi neměla ten čípek nějak poškozený a aby se ti neuvolnil a zbytečně jsi nepotratila.
    Hlavně se nenamáhej a odpočívej teďkom. Já jsem taky vždycky musela. Uvolnění
    čípku a samovolný potrat totiž není sranda. Nechci tě strašit, ale jenom se snažím ti
    poradit z vlastní zkušenosti.

    Tak ahojky a ať ti všechno dobře výjde. Budeme ti všichni (já, prcek a Kristýnka)
    držet pěsti, ať máš štěstí a hlavně zdravíčko. Určitě to nakonec dobře dopadne.:)
    🙂 🙂 🙂

    #870970
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    PS: A mě doktorka ještě říkala, že jestli bude ještě nějaký problém, že
    mám kdykoliv co nejdříve přijít.

    #870971
    Anonym
    Host

    Ahoj Nikísku,
    moc děkuji za informace a podporu.
    Od soboty ani kapka krve, tak snad to bude dobré. V tu sobotu to byl takový krvavý hlen a možná to bylo způsobené těma čípkama, které mi doktorka předepsala. Teď už je neberu a vše je ok, pokud by se něco změnilo, jedu okamžitě do nemocnice.
    Jinak dnes ráno jsem zažila asi dosud nejhorší nevolnost. A to jsem ráno poctivě snědla pár piškotů.. a jak jsem dojela do práce, tak jsem myslela, že vypustím duši a pojedu domů… Ale trochu se to uklidnilo, tak snad bude dobře.
    Moc ti děkuji a všichni se opatrujte.:)

    #870972
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, Lucko, jak to pokračuje? Doufám, že už je to lepší!

    Nikisku, Davídek je moc hezké jméno, taky ho máme v užším výběru, my ještě rozhodnutí nejsme, zatím je čas 🙂

    Opatrujte se holky, mě onemocněla malá tak moc nemám čas psát, ale brzo už to bude určitě lepší.

    Jíťa

    #870973
    Anonym
    Host

    Ahoj holky.
    Jituško, je to zatím všechno ok, děkuji za zeptání, včera jsem ale onemocněla, tak si zítra beru dovolenou, abych to mohla vyležet|-)
    My chceme také davídka. sice nevíme, co to bude, ale jsem již dlouho přesvědčená o tom, že budu mít jen kluky:-)
    Jituško, ať se malá brzy uzdraví!!!
    Opatrujte se a mějte se krásně,
    pa, Lucka

    #870974
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Díky za podporu, tak to je dobře že je to lepší, a pořádně si odpočiň ať se brzo uzdravíš

    #870975
    m Máci
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    jsem tu na skok. Je mi 27 a jsem z Olomouce.

    Momentálně mám omezený přístup na net, takže jen zdravím, ať se Vám všem daří 🙂
    Zítra mě čeká odběr krve a objednání na genetiku, snad budou mít volný termín před Vánocema, ať to můžeme oslavit pod stromečkem nealkem <:o)

    Pa pa Máci

    #870976
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Máci držíme palce, tak jak ti dopadlo objednání na genetiku, stihnete to ještě do Vánoc?

    Luci, jak je, už líp?

    Nikis, co už máš napečeno? Já to nechávám na babičkách, pečou výborně. Ale máme výzdobu, světýlka a tak, to se naší malé moc líbí.

    Já zatím vůbec nemám tušení jestli budu mít holčičku nebo kluka. Obdivuju to, často to slyším u kámošek, že hned věděly intuitivně že to bude holka/kluk – a nakonec to fakt vyšlo. Ani u malé jsem to nějak nevytušila. Potom jsme si to nechali říct tak jsme byli nachystaní že bude holčička. A teď bude překvápko i když část rodiny to těžko snáší.. už by nejradši kupovali růžové nebo modré dárečky 😀

    Holky tady zase začíná pomalu sněžit. Malá mi usnula výjimečně i teď dopoledne, brouček, není na tom vůbec dobře, dnes odpoledne s ní zajedeme k doktorce tak snad něco poradí.

    Ahoj Jíťa 🙂

    #870977
    m Máci
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Jíťo,

    jj, vyšlo, jdu 22. prosince, takže paráda 🙂

    Tak se mějte holky a ať zdraví slouží 🙂

    pa Máca

    #870978
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.

    Napečeno nemáme. Ještě rohlíčky a včelí hnízda a máme toho před sebou ještě
    hodně. 😀

    Jinak teda já s malou hned věděla, že to bude holka a u malého jsem chvilku si
    nebyla jistá, ale měla jsem takové tušení, že to holčička nebude. Ale taky se
    může stát, že nakonec mi gynekoložka řekne, že se spletli 😀 . A ten čas tak letí.
    Ani mi nepříjde, že jsem už ve 3 měsíci.

    Jinak toto těhotenství jsem nezvracela vůbec. Při malé přísahám, že jen jednou
    a abych přiznala, tak mi to stačilo. Ani bych neřekla nikdy, že čekám mimi.
    Ale zase se mi stává, že při námaze mě bolí v podbřišku a nebo když jsem ve
    stresech a nebo psychickém a fyzickém vypětí, což je bohužel velice často,
    protože mám lítání po městě a doktorech s malou, semnou a plavání…
    Prostě je toho na mě moc a auto je velice potřeba!!!

    Jinak představte si, že moje malá sestřička (je jí 9) nám domů zase zanesla vši.
    V její škole dávali celé jaro a léto výstrahu před všima, ale asi se to tam zase
    dostalo. Budeme je muset informovat. A Jana ještě neví, že je má, ale má je…
    A moje malá Kristýnka má omrzlinky. Už je má týden a hojí se jí to. První to měla
    rudé a kuličku (bouličku) a už jí to zmizelo, jen ta boulička tam zůstala, tak budu
    doufat, že jí to nepopraská a nezússtane nadoživotí, jak nás strašila doktorka.
    To prý, když to budeme mazat nějakou mastičkou, kterou nám naštěstí nepředepsala.

    Tak ahojky holky a mějte se krásně

    #870979
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Máci super, to budete mít akorát pod stromeček <:o)

    Nikis, už to máš za pár a budeš jezdit hezky autíčkem 🙂 dávej na sebe pozor, a trošku odpočívej občas 😀 Kristýnky je mi líto s těma omrzlinkama, brouček. Vši snad zvládnete když jste to odhalili včas.

    Naše Lucinka už zase třetí den nejí vůbec nic, kašle, a je hodně ubrečená tak jsme zašli raději dneska k doktorce ale průdušky i uši má OK, tak máme ještě vydržet, dostali jsme sirupek aby se jí líp dýchalo tak teď spí.

    Zatím pa 🙂

    #870980
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem dneska byla na druhém doběru krve na triple test. Tak jsem zvědavá, doufám, že vše bude OK. Jinak Jituš, taky nechápu jak někdo může cítit jestli čeká chlapečka nebo holčičku.
    U nás doma peče moje maminka, má na to víc času, protože já chodím z práce v 5 večer.
    Jinak počasí je teď hrozné, bojím se vylézt ven, abych sebou někde nešvihla – hrůza, už aby bylo jaro.
    My jsme se taky bavili o jménech a když to bude kluk tak Adam a holčička asi Michalka.

    Tak se mějte a užívejte předvánočních dnů.
    Verča

    #870981
    Anonym
    Host

    ahoj tak doufam,ze se deticky uzdravuji,vsi se leci omrzliny zanikaji,Niak at uz ma konecne ten ridicak..
    U mne pece mamka,ale cukrovi budu mit az v lednu.Snih v Londyne roztal,ale ve skotsku maji po kolena.Takze v lednu snad poleti nake letadlo,letos snih nici celou Evropu.
    V praci to stale s sefovou vesele tajime tak mame srandu…oan je jen 7t ja 11+2 v stredu jdu na tu genetiku….
    Taky mi dali proti chripce vakcinu….
    V parci to utika vanoce se blizi pohodu vsem..

    #870982
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem po třech dnech vstala z postele a je mi mnohem líp – děkuji za optání:D
    Moc mě mrzí, že máte nemocné děti, snad bude brzy líp. Hlavně se držte!!!
    Co se pečení týče, začínám až 17.12., momentálně v našem bytě probíhá rekonstrukce, tak to není možné…
    Už jen 9 dní do kontroly u doktora. Mám z toho strach. Byla jsem tam v pátém týdnu poprvé, to jsme udělali bleskový UTZ, kde se ukázala krásná dutinka a malá tečka. Dnes jsem 8+1tt, zle je mi pořád, tak snad konečně budu mít jistotu, že je vše ok… a pak konečně říct rodině, že je mimčo na cestě – zatím to s manželem držíme v tajnosti.
    Tak se holky opatrujte, děti ať jsou zdravé a mějte se moc krásně.
    Pa

    #870983
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky 🙂 Niko, Adam a Michalka jsou taky moc hezké jména, chválím!

    Jogo zatim to celkem lita i kdyz snezi jako o zavod tak snad doletite OK. v praci to musi byt docela vtipne. mas uz brisko, jde to na tobe trochu videt?

    Lucko dobře že ti je líp, takže já tě střídám, od včera kašlu a bolí mě v krku. chytla jsem to od malé. ta má zánět průdušek, dneska jsme byli i na pohotovosti, nešlo jí dýchat. ale už je to lepší dali nám nějaké lepší léky. pod stromeček to bude krááásné překvápko, pro rodinu. držím palce 🙂

    tak já mizím do sprchy a do postele, holky omlouvám se že mám část napsanou bez diakritiky, mě už se to nechce přepisovat.. 🙂 jita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist