Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870984
    Anonym
    Host

    Tak se brzy uzdravte…..
    V praci je to paradicka,nastesti to neni vubec poznat….takze to prochazi jedna radost,sefova nema vubec chute driv jedla jak blazen,ted ji vse bez omacek,tak na ni koukaji jak na blazna,za to ja ja driv nejedla vubec,a a ted porad neco uzdibuji……
    no,ale 2.1-19.1jsem v Praze a V Krkonosich a az se vratim tak to asi neutajim..pokad to pujde videt….uvidime co u vas je to uz videt…………holky tak zatim bezim do samosky budou zapecene testoviny….

    #870985
    Anonym
    Host

    Co se tyce o letadla,tak Ruzyn je velmi dobre vypavena,zato kdyz napadne v Londyne tak zkolabuje vsechno….letadla,doprava,zavrou skoly…no tady se snih dlouho neudrzi,zatim tu nemame ani vlocku,za to ve Skotsku je po kolena..pocasi v Praze sluduji at vim do ceho v lednu lezu…..s letadli je to jednoduche nepoletili to tak poletim pozdeji nemam s tim problem…i kdyz mam milion vysetreni u doktora,takze to se nako zaridi.,ale je pravda,ze nemam rada chaos,ale vse mit naorganizovane.no 8.ledna mam toho Sveraka tak to poleti ha ha musi…..v krvi mi nasli naky nizky faktor tak musim jit znovu za 3tydny,ale neni to nic vazneho……

    #870986
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Aholky,

    tak vši už zmizly, jen se postarat o to, aby ze hnid, které se snažíme odstranit.
    Tak šampóny máme a taky sprej a taky olej, tak určitě náš boj bude úspěšný.
    Omrzlinky jsou mnohem lepší. Červené už nejsou vůbec a jen ta boulička tam
    pořád je, ale ta jistě zmizí a bude klid.

    JInak moje máma se taky vrací kolem 5 někdy až kolem 7 a sestra až kolem
    7:30. Ale snažíme se péct. Uvidíme.

    Jinak nálada houstne, jde poznat, že už přichází vánoční stres a shony. Tak hrůza.

    Tak se mějte holky a snažte se se před těma svátkama nestresovat 🙂

    #870987
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Jituško, mrzí mě, že nemoc sedla i na tebe… ach jo, to bude tím počasím a přechody z tepla do zimy.. hlavně se snaž odpočívat, jak jen to bude možné:)
    Nikísku, jsem ráda, že vši jsou pryč a omrzlinky lepší!!!
    S manželem jsme byli včera na nezbytných nákupech a v nákupních centrech nebylo ani kde zaparkovat!!! vánoce jsou za dveřmi!!
    Opatrujte se, holky.
    Pa

    #870988
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak se ozývám po více než měsíční odmlce… Bylo mi pořád zle a chtělo se mi jen spát, natrhla jsem si sval na noze…, tak jsem nebyla ani schopná psát na počítači… Snad už mám to nejhorší za sebou…

    Mezi tím jsem byla v Gennetu na UTZ a dost mne vylekali, protože podle „šíjového projasnění“ mi stanovili pravděpodobnost genetické vady 1:60 (!). Takže mi tam hned udělali CVS – odběr vzorku z placenty. Až doma na internetu jsem zjistila, že to není až tak „neškodné“ jak mi říkali. Ale manžel mne uklidňoval, že jsem se dobře rozhodla, protože jinak bych se pořád trápila, jestli je miminko v pořádku. Podle předběžných výsledků naštěstí je. A alepsoň víme pohlaví miminka 🙂

    Také jsem se stihla registrovat v porodnici… Povedlo se mi odlišně si vypočítat termín 14+0, takže jsem do porodnice volala až den po té, kdy jsem se měla dostavit (s tím, že jsem si myslela, že mám přijít další den). Ale měla jsem veliké štěstí, protože v den „D“ byla v Praze kalamita a nejezdili tramvaje, potíže měly i auta a tak mi tam ještě jedno místo zbylo!

    Jsem přihlášená do Podolí. A vy? Ale v záloze si nechávám ještě Vrchlabí, kde už jsem rodila. Tam se hlásit nemusím…

    Mějte se krásně, ať dobře zvládáte předvánoční přípravy. Pa pa

    #870989
    Anonym
    Host

    ahoj Leni,
    moc mě mrzí, čím sis musela projít. Snad bude všechno v pořádku. Určitě ano!!!
    Já jsem zde nová, jsem v osmém týdnu a 20.12. mě čeká první UTZ a pokud bude vše ok, tak mi vystaví průkazku.
    Je to mé první těhotenství a mám strach, aby bylo všechno v pořádku, tak to s manželem zatím tajíme.
    Opatrujte se všechny a zatím pa.

    #870990
    Anonym
    Host

    Milá Lucko,

    blahopřeji k prvnímu těhotenství! To první je nejkrásnější :-). UTZ určitě dopadne dobře.

    Chápu tvé obavy, jestli je vše v pořádku. Také si myslím, že na začátku může být člověk trochu „tajnůstkář“, než se potvrdí že je vše jak má být a také, než se sám srovná s novou (byť radostnou) situací.

    Krásné zimní dny!

    Lenka

    #870991
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.

    Tak zítra budu péct už sama cukroví a jak jsem viděla, je toho hooodně!!! 😀

    Jinak v pátek jdu na gynekologii a nechám si udělat další fotečku 🙂
    Už se hodne moc těším. A taky uvidím drobečka, jak se hýbe a kroutí.
    Abych pravdu řekla, tak už cítím, jak se celý překuluje. Co jiného by to bylo..

    Já strach nemám, jen se bojím bolesti. Když si vzppomenu na první porod.
    Už jsem opravdu myslela, že jim uteču 😀 Ale stejně ten konec byl nejkrásnější.
    Jak mi podali malinkou a na to se teď taky hodně moc těším.
    Už aby to bylo.:)

    Peněžně to nezvládám…

    Jinak do porodnice nepůjdu ještě dlouho. Minule jsem tam ani nestihla jít.
    Porodila jsem v 37tt. Na začátku hnedka. Chtěla jsem a dr řekla, že mám jít
    až za týden a chodit tam každý týden a ne už na gynekologii.

    Naštěstí bydlíme na Moravě a problémy s nemocnicí nebyly, ale tentokrát se
    domluvím s doktorkou a půjdu radši dříve…:D 😀 😀

    Tak ahojky holky a mějte se krásně a užívejte atmosféry vánoc 🙂

    #870992
    Anonym
    Host

    Ahoj Nikísku,
    jsem také z Moravy, ze zlínského kraje..
    Já mám obavy hlavně kvůli potratu, jsem ještě hodně na začátku, tak doufám, že bude vše v pořádku – je to naše „vymodlené“ miminko.
    Opatrujte se a užívejte vánoční atmosféru.:)

    #870993
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Luci.

    Bát se potratu nemusíš, jestli se budeš bát, tak to jenom přivoláváš
    podle mně. Určitě všechno bude v poŕádku. Já čekám druhé.
    Při prvním bylo všechno v pořádku, ale teď když tŕeba tahám
    kočár do kopce nebo když se nějak namáhám nebo prostě něco,
    tak mě bolí v podbřišku, tak se bojím o malého, ale doufám, že nakonec
    všechno bude v pořádku. Nechám to osudu a budu brát prášky a
    snažit se, ale uvidíme. Doufám, že miminko bude v pořádku.

    Jinak mám doma bratra puberťáka a bohužel když něco udělá, tak
    všechno vrací. Už mám od něj dost modřin a při Kristýnce jsem taky
    měla… No, snad se nic nestane. Ale už se těším na červen.

    Tak pp a neboj se 🙂 . Budu ti držet pěsti pro štěstí. Určitě do června vydržíme 😀

    #870994
    Anonym
    Host

    Ahoj Nikísku,
    vím, že na to nemám myslet, ale když to občas čtu na netu, tak mám strach. Ale už jsem se zařekla, že takové věci číst nebudu.
    Jinak mě nic nebolí, jen ty nevolnosti, což je doufám dobré znamení.

    Opatruj se a dávej na sebe pozor.
    Děkuji za podporu.

    PS: a bráchu nějak zpacifikuj!!!

    #870995
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,

    chtěla jsem se zeptat jestli v těhotenství cvičíte.

    Verča

    #870996
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj vespolek 🙂 já jsem přímo ze Zlína.

    Lucko neboj bude to dobrý. Taky jsem měla strach. Ale ten první trim rychle uteče a pak bude líp. Jestli dobře počítám tak ještě měsíc a jsi z toho rizika venku. Nevolnosti asi dobré znamení fakt jsou.

    Nikisku dneska se mi taky zdálo že cítím pohyb když jsem si po obědě na chvilku lehla a odpočívala. U minulého těhotenství jsem to cítila taky celkem brzo, tak možná je to fakt už ono – ale ještě si nejsem jistá na 100% uvidíme co bude dál. Bylo by to hezké kdybychom to na Vánoce už cítily že 🙂 Jak se ti povedlo pečení?

    Niko necvičím ale měla bych. Chodím jen každý den ven s pejskem na svižnou procházku ale není dlouhá. Minule jsem chodila asi od 5. měsíce do 8. měsíce cvičit na balóny a ještě na plavání pro těhotné. Bylo to fajn, ale teď už to časově nezvládnu. Mám ale knížku podle které se dá cvičit doma, jen tento měsíc ještě dodělávám brigádu tak není čas, ale od ledna bych chtěla začít, asi si dám novoroční předsevzetí po dlouhé době 😀

    Jogo zapečené těstoviny miluju, hoď recept jak je připravuješ, třeba se něčemu přiučím 🙂 já jsem dneska dělala poprvé bramborovou kaši byly jen 3 velké brambory tak to by pro 2 lidi nevyšlo, potřebovala jsem to trochu nastavit, a povedla se mi 🙂

    Já byla dnes v nemocnici na kontrolu cukrovky a vše OK, tak zase za tři týdny hned 5.1… ale aspoň mám jistotu, ono kdyby se to zhoršilo tak to nemusí mít žádné příznaky. Jedna těhulka co tam byla se stejnou diagnózou jako já tam zrovna dneska neměla moc dobré výsledky a možná si bude muset píchat inzulin.

    Mějte se hezky <:o)

    #870997
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se vám daří? Co miminka?

    Dnes jsme u nás opravdu zapadli. Tolik sněhu jsme kolem domu ještě něměli! Je to krásné, jen kdyby člověk nemusel nikam autem… Jsem zvědavá jak zítra přivezu děti ze školy (bydlíme za Prahou a vozíme je do centra…)

    Niki, jak to máš se cvičením ty? Už se strašně dlouho těším, že na ně vyrazím, ale neustálé zdravotní obtíže mi bránily. Tak doufám, že příští týden se mi to povede… Chystám se na spinning, pilates s úlevami pro těhotné a kamarádka mne láká na cvičení s balóny pro těhule… Dnes jsem si alespoň zacvičila sama doma, ale není to ono, raději jdu mezi lidi 🙂

    Janebug, možná už to pohyby jsou 🙂 Vlastně jsem se na to chtěla zeptat, jestli je cítíte… Už je mám na 100% od 10.12., každý den. Je to moc milé… Jen jednou jsem dostala ránu do žebra, když jsem se předklonila…

    Mějte se krásně, ať se daří Vám i miminkům!

    #870998
    Anonym
    Host

    Luci budes urcite v pohode…..
    Nika ja cvicim jogu a chodim na bazen………………na jare se chystam na bazen i 3*tydne to uz nebudu chodit do prace.
    Dnes ultrazvuk v 12t posunuli mi to na 12+4a datum na 25.6taky dnes krev pokud bude problem volaji do 4dnu jinak pisou dopis.Ultrazvuk byl v pohode vse je v normalu ma 6cm a skakal radosti…sefova v praci je 8tydny dnes byla zase v praci zabava se podivejte v kolik pisi no pomalu a jiste loze vola zitra 11h v praci….
    Testoviny uplne jednoduse plech vymazat maslem a strohankou uvarit testovinu nandat na plech nakrajet sunku a zalit vajickem..sul,pepr kysela okurka dobrou chut a dobrou noc jeste miliji kvetakovy mozecek,ale ten sem jeste nedelala to mamka uvari v lete az za mnou dojede tak dobrou noc ci dobre rano vsem vlastovkam …zatim holky..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist