Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870999
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    moc vám všem děkuji za podporu. v pondělí dám určitě hned vědět, jak jsme dopadli.
    já jsem před těhotenstvím byla zvyklá pravidelně cvičit, měla jsem i hezky vypracované bříško (ještě mám), ale teď, v 1. trimestru, jsem přestala. Určitě chci zkusit cvičení na balonu, ale to až tak po 12 týdnu nejdřív.
    Musím zpět do práce, tak se opatrujte.
    Papa

    #871000
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulinky,

    Leník – v kolikátém jsi týdnu? Já jsem teď v 16.tt a žádné pohyby teda necítím :-(.
    Jinak já jsem taky byla zvyklá se před těhotenstvím dost hýbat – kolo, brusle, běh a sem tam i nějaké to posilování. V prvním trimestru jsem si dala pauzu, ale si dopřávám téměř každý den půlhodinku takového relaxačně posilovacího cvičení. Mám doma fitball tak ho využívám. Posiluju hlavně paže, zádové svalstvo, zadek a nohy. Jo a svaly pánevního dna, prý je to důležité u porodu. Mám sedavé zaměstnání takže mi troška toho pohybu jen prospěje 🙂

    Hezký den maminy.
    Veronika, prostě Nika 🙂

    #871001
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak to je dobře, že se tady cvičí… jak se dostanu do 2. trimestru, také začnu.
    Teď se hlavně každý večer po koupeli mažu. Pohybu mám ale v práci hodně, tak se snažím být denně aspoň chvíli na čerstvém vzduchu.
    Opatrujte se a hezký víkend přeju.

    Já jsem si včera připravila těsta a čekají mě perníčky, linecké, marokánky, kokosky a kokosové kuličky:-)

    Papa

    #871002
    Anonym
    Host

    Hezké dopoledne,

    Niko, nějak se nemohu dopočítat v jakém jsem týdnu… Ale termín porodu mám kolem cca 1.-5.6. Ale myslím, že každá z nás může cítit pohyby od jiné doby… Snad jsem tě nepolekala…

    V posledních dnech si na internetu prohlížím autosedačky a kočárky… Všechno vybavení po dětech jsem už dala pryč. Nechala jsem si jen hluboký kočárek… Měla jsem ho schovaný, abych ho jednou ukázala dětem 🙂 Tak teď přemýšlím, kam hlavně budu s kočárkem jezdit, abych zvolila správný typ. Také mne zaujala sedačka-vajíčko Maxi Cosi Cabriofix s nacvakávací základnou… Jen ta cena (cca 8.000,-) je trochu slabší:S . Ale na mimibazaru je v perfektním stavu za cenu kolem 3.500,-. Ale času mám ještě dost 🙂

    Už si vybíráte věcičky na miminka?

    Pěkný den.

    #871003
    Anonym
    Host

    Hezké dopoledne,

    Niko, nějak se nemohu dopočítat v jakém jsem týdnu… Ale termín porodu mám kolem cca 1.-5.6. Ale myslím, že každá z nás může cítit pohyby od jiné doby… Snad jsem tě nepolekala…

    V posledních dnech si na internetu prohlížím autosedačky a kočárky… Všechno vybavení po dětech jsem už dala pryč. Nechala jsem si jen hluboký kočárek… Měla jsem ho schovaný, abych ho jednou ukázala dětem 🙂 Tak teď přemýšlím, kam hlavně budu s kočárkem jezdit, abych zvolila správný typ. Také mne zaujala sedačka-vajíčko Maxi Cosi Cabriofix s nacvakávací základnou… Jen ta cena (cca 8.000,-) je trochu slabší:S . Ale na mimibazaru je v perfektním stavu za cenu kolem 3.500,-. Ale času mám ještě dost 🙂

    Už si vybíráte věcičky na miminka?

    Pěkný den.

    #871004
    Anonym
    Host

    Kamoska mi ukazovala kocarek baby jogger co pouziva pro sve dvojcata..pouziva ho uz od narozeni..vyhody je lehky jen 7,5kg,super se sklada i jednou rukou,dobra cena dost o nem uvazuji,ale kupovat budu az tak v dubnu…jestli tedy neobjevim neco jineho..
    oblecky nekupuji mam vse neutralni do 3mesicu od kamosky…opravdu mam nove jen body a par kousku..nakupovat budu az na 3mesice a vice a to taky nejdrive v dubnu…..ale 9unora bych se mohla dovedet pohlavi tak uvidime..hlavne zdravi,nevim ci si to nechame rict..pokoj vymalujem zlute…jsem hotova z prace na vanoce je frmol jak blazen a spousta hodin prede mnou v lednu dovca jupi zatim se opatrujte…

    #871005
    Anonym
    Host

    Ahoj holky berete jeste tu kyselinu listovou.??rikaji jen ze v prvnim trimestru???

    #871006
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj jogo, ja beru femibion, v prvnim trimu se bral femibion 800 tam je te listovky vice a ted femibion 400 tam jeste je taky ale uz ne tolik.

    holky, chtela bych se zeptat, date si nekdy kafe? a co treba deci vina? jak to berete? (ja si dam denne 1 kafe a vino jen treba jednou za mesic jednu sklenku)

    #871007
    Anonym
    Host

    kava a caj pisou ze jsou povoleny tri hrnecky tak piji tak dva caje ty anglicke jsou dost silne..a kavu piji jen v praci latte hodne s mlekem ci kdyz nekam jdu takze klidne bych dala 3salky za den….
    vino se rika,ze sklenka cerveneho neuskodi..ale ja cervene nepiji tmavnou po tom zuby…chutna mi campari a to mam ted smulu neva ja si pockam…

    #871008
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Tak holky, já jsem v 15tt a určitě to pohyby byly 🙂
    Protože jsem se snažila nedýchat a hýbalo se, přemisťovalo.
    Večer před spaním. Na kopání bylo ještě moc brzo. Jsou ještě
    ti naši prckové na to docela dost slabí.

    Jinak napečeno ještě není úplně, ale bude toho teda opravdu
    hodně 🙂 😀 .

    Co máet v plánu na vánoce a před vánocema dělat?
    My pojedeme s Kristýnkou k tátovy a babičce a potom pěkně
    zase domů. A doma pořádně oslavíme vánoce. Dárků bude pro
    malou dost, to se nebojím 🙂 . Vždycky ti nejmenší mají nejvíce.
    😀 . Už se nemůžu dočkat, co na to malá řekne. První vánoce
    zažila ve 3 měsících a z nich nic neměla, tak tyto doufám budou
    krásné. A příští vánoce už budeme 3.

    Jinak byla jsem na kontrole, ale gynekoložka moje byla nemocná, tak
    jsem se nic nedozvěděla. Ale o fotečku jsem se nenechala připravit.
    Tak snad příště tam bude a řekne mi všechno, co potřebuji vědět.
    Dokonce ani neuměl spočítat v kolikátém jsem… No uvidíme, co bude
    teda příště. Ale aspoň jsem viděla jak tluče srdíčko. Ale škoda, že
    spinkal.

    Tak teda pa holky a mějte se krásně a hlavně si užívejte vánoc a klidu.
    A toho, že máte v sobě toho maličkého drobečka. Není nic krásnějšího.

    #871009
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,

    já si dávám jedno kafíčko ráno. Dřív jsem pila víc kafča, ale teď se snažím to trošku omezit, takže jedno denně stačí. No a občas si dám i trošku piva, třeba po obědě jen tak cucnu 🙂 Jinak alkohol a prášky 100% vynechávám.
    Nemůžu se dočkat další kontroly, jdu až 29.12. a už se zase těším, že se dozvím jestli je to chlapeček nebo holčička.

    V.

    #871010
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    AHojky holky.

    Připojím se k vaší debatě.
    Já, když jsem čekala Kristýnku, tak jsem ihned přestala úplně s kávou,
    kofoulou, nekouřila jsem ani moc nepila, ale s pitím alkoholu jsem
    taky přestala úplně. Jediné, co jsem si třeba jednou za měsíc dala
    byla kofola v hospodě, když jsme byli a já nic nemohla a tak jsem si
    říkala, že jednou po dlouhé době to neuškodí.

    Teď u druhého taky nepiji kávu ani kofeinové nebo alkoholické nápoje,
    ale chvilku jsem pila capuccino bez kofeinu. Teď piju málo kdy čaje,
    normální.

    Můj názor ale je, že každý má dělat tak, jak se cítí a neměl by se až tak
    řídit podle ostatních. Já toto dělám je kvůli sobě a svému svědomí 🙂 .
    A myslím, že když se budeme řídit podle toho, co píše Joga, tak se
    nic nestane. Ale taky pozor, nic se nemá přehánět.

    Jinak koukala jsem se na dokument Katka někdy asi v červnu. Je to o
    feťačce, která nemohla přestat a i celé těhotenství fetovala…
    Nakonec porodila závislou holčičku , kterou jí vzali.
    Nic pěkného.

    Tak ahojky holky a mějte se krásně!!!

    PS: Mám už všechno zabalené (dárky) a co vy?

    #871011
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem byla včera na kontrole a mimi je v pořádku!!! Roste jak má, ale podle UTZ jsme 8+3, ale až další UTZ ukáže skutečné „stáří“.
    No jsem šťastná, že je vše v pořádku.
    Zrovna peču, musím zpět k troubě.
    Mějte se krásně!! A opatrujte se…:)

    #871012
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes jsem byla v Gennetu na ultrazvuku (jsem v 17. tt) a naštěstí bylo vše v pořádku. Vzala jsem sebou i manžela, tak byl dajatý 🙂

    Lucy, jsem moc ráda, že je miminko v pořádku! To je super 🙂

    Janebug, kupodivu mne úplně přešla chuť na víno. Měla jsem ho symbolicky asi 2x za celou dobu. V poslední době jsem si dala několikrát latte a udělalo mi dobře. Na chvíli mne přešla odpolední malátnost. Jen jsem pak přemýšela, jestli si kávu v těhu mohu dávat. Tak jste mne uklidnili, že je to O.K.

    Jogo, také jsem už viděla kočárek baby jogger. Je teď tolik značek a typů a skoro každý si některá maminka vychvaluje. Dnes jsem byla v Palladiu a „nenápadně“ si prohlížela kočárky, které kolem mne projížděly. Ale zdá se mi, že vlastně všechny vypadají dobře…
    V lednu budou slevy oblečení na miminka. Tak se bojím, že se neudržím a nějaké modré oblečky si nakoupím. Sice nejsou tak sladké, jako ty, co nejsem nakupovala holčičkám, ale malinké jsou i na kluky moc roztomilé 🙂

    Mějte se krásně. Krásné vánoce!

    #871013
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky, všem vám chci popřát krásné a klidné Vánoce!
    Verča

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist