Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871029
    Anonym
    Host

    Nikisek ja bych to taky radsi zkontrolovala nikdy nevis..
    Jito ta fotka je super taky to na tobe nejde videt..na mne taky jen trosicku v praci vcera do 3.00uteklo to,byla fajn hudba vi to v praci dalsi 2lidi tak maji moznost si to povedet az se vrtaim do prace 20.1 tak budu 18tak to bude videt a je mi uz jedno,ze se to provali…
    ten olej na mazani ja mam pletove mleko je to ok..
    dezinfekci dokoupim,mydlo,..znacim si co mi chybi ha ha…
    Tak zitra letim zbaleno tak budu s vami chvili v CZ pisi si ted s kockou co je tehu v Irsku tak je to zajimave porovnani jak to kde chodi…
    Zitra mame doma cocku..a dalsi vanoce…kufr mam plny darku…
    Vsem at se dari novy rok prave zacal…jo mela sem na pripitek sklenku pulka orange juice a sampano,ale to ho tam bylo ani ne pulka…..hlavne juice….tak jedna krapicka musi byt ok…

    #871030
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    halooo ozvěte se někdooo 😀 jak se máte těhulky?

    http://www.babyweb.cz/Galerie-obrazek.aspx?id=783&img=17841 tady jsou naše nové fotečky z Vánoc, kdybyste se chtěly mrknout, a novinky ode mě – bohužel nejsou moc pozitivní – takže:

    tenhle týden mi volala Dr. z gyndy, že mi vyšel pozitivní triple test (ten odběr krve z 16.týdnu) je tam riziko vývojových vad 1:270 a tak jdu teď v pondělí na kontrolní UTZ. Ale vím že to bude OK, tak nějak to vycítím. tak v pondělí dám vědět. teďka končím 18.týden a už miminko pěkně cítím, je to paráda.

    mějte hezký víkend holky a dejte sem svoje novinky 😀

    #871031
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jak se máte? U mě je vše v pořádku po zdravotní stránce.
    Jen beru magnesium. Jinak Davídek je v pohodě a stále více cítím jeho pohyby.
    🙂 . A co vy? Jinak bříško mám opravdu velké. Mamka řekla, že to je tím, že jsem
    těhotná podruhé. Při výchozích 54kg teď mám 2-3 kg navíc, ale bříško mám parádní!!!
    Vypadám spíše na 6 měsíc než na 5 měsíček. A ještě k tomu začátek.
    Tak se tady mějte krásně holky a pište jak se máte 🙂 a taky co miminka.
    S pozdravem a krásné dny holky Nika, Kika a Davídek 😀 🙂

    #871032
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Nikisku, super, že to krvácení nic nebylo, trochu jsem se lekla. Já dnes dopadla na UTZ taky dobře, vše se zdá v pohodě, ještě půjdu na kontrolu v únoru.

    Bříško mám spíš pořád menší, ještě ty džíny pořád dopnu ale nedělám to protože je to nepohodlné 🙂 nahoře mám taky kolem 2-4 kg, uvidím jak mě zváží na poradně protože doma mám takovou nekvalitní váhu tak to je jen orientační. Ale večer mám bříško větší.

    Všechny zdravíme, mějte se moc hezky a napište, jak se máte, a třeba se k nám přidají ještě nějaké další budoucí maminky s termínem v červnu 2011!

    🙂
    Jíťa

    #871033
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulinky,

    tak to jsem ráda, že jste holky v pořádku (Nikisek a Jíťa). Já měla taky jednu hodnotu u triple testu podstřelenou. Ale doktor říkal, že v souhrnu je to OK, takže jsem na žádný speciální ultrazvuk nemusela. Teď se moc těším na ten ultrazvuk příští týden, to už budu ve 21.tt a taky se těším, že mimi na ultrazvuku konečně uvidí přítel.
    Jinak bříško už mám taky docela velké, na to že jsem prvotěhule tak mi přijde že až moc. Normální kalhoty už nedopnu. Přibrala jsem 3 kila, ale pohyby ani nějaké změny necítím. Jen mě občas trápí pálení žáhy, hlavně večer, jinak vše OK.
    Mějte se.
    Verča

    #871034
    Anonym
    Host

    Ahojky tak vas zdravim s brisky,jsem16t kalhoty zatim sou,ale vecer je rozepinam…brisko zatim neni velke…..na hore taky tak 4kg…dostala sem na vanoce zdrava vyziva pro tehu na to ja sem odbornik tak ctu a ctu,pribirani…
    z ceho se sklada vahovy prirustek..priblizne 900g-1,3kg tvori voda zadrzovana v tele,1,3-1,8objem krve zvyseny,450-900g v prsou,900g-1,3kg predstavuje zvetsena deloha,900g-1,3kgvazi plodova voda,pred porodem miminko vazi 2,7-4kg a placenta 450-900g..to znamena,ze narust tuku v tele matky by mel byt pouze 1,8-2,7kg ta knizka se jmenuje kucharka pro tehotne Hope ricciottiova ve spolupraci s Fionou Fordovou..je to zajimave cteni..od 25t je potreba nejvetsi prisun vapniku,pokud ho vase strava nebude obsahovat,plod bude pro sve potreby cerpat vapnik z rezerv ve vasich kostech tedy jezte mlecne vyrobky,zeli,pomeranc,brokolice…..jogurtova zmrzlina…dale zelezo-hrach,ceralie,,cocka,,spenat,orechy kesu,kureci,veprove,hovezi maso,,vejce
    jinak vratila sem se z hor,ale nelyzovala sem,tak se tesim zase na bazen a jogu jdu az v unoru ted mi to moc chybi…
    ted jsem v Praze v sobotu jdeme na Abba do sazke Areny..
    tak se opatrujte a dobrou chut…
    jinak Jito mam doukoupenou drogerii tu dezinfekci,teplomer,mast na strie,mast na opruzeniny,proste postupuji…kocarek,postylka stale nechavam na duben,to prestanu v praci a bude cas….

    #871035
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky tak to je super ze se mi ozýváte! A jogo díky za přednášku 🙂 já mám momentálně místo na sladké – jako doteď – chuť spíš na takové chipsy, tyčinky, oříšky, popcorn a tak podobně. Ale doma nic není tak budu muset počkat až co táta přinese z nákupu.

    Dnes jsme byli s Luckou naposledy tohle pololetí v tancování tak se ptali kdo bude chodit i příští půlrok a já říkám že už nám to nevyjde protože na přelomu května a června mám termín porodu tak koukali překvapeně, vůbec to prý na mě není vidět.

    Já už jsem v nákupech taky trochu pokročila, objednala jsem si to nosítko na mimčo, sehnala jsem ho přes net dost levně, je skoro nepoužité a ještě 22 měsíců v záruce takže kdyby nám třeba nesedlo, můžu ho pak i prodat a pořád bude v záruce. Zítra by mělo přijít tak jsem zvědavá. Barvu budu mít tu fialovou – ta jde pro holčičku i kluka.

    Užij si Abbu <:o)

    Niko, teďka poslední čtyři dny mě taky hodně pálila žáha hlavně přes noc, včera jsem si dala na večeři jen pečivo s marmeládou a mlíko a pak ještě před spaním bílý jogurt, a po pálení celou noc nebylo ani památky. Možná náhoda, ale říká se že ty mléčné výrobky neutralizují, zkus to taky. Jinak je pověra že když maminku hodně pálí žáha bude mít miminko pak hodně vlásků. :-*

    Tak ahoj a napište zase brzo novinky, i vy ostatní. Jíťa

    #871036
    Anonym
    Host

    Ahoj jinak ja mam chute neutralni to znamena na normalni veci na zacatku sem musela nake omacky a jogurty s prichuti…ted byli jogurt s bananem parada…
    na mne tehu taky nejde moc poznat tak Vam dam vedet….jak to pokracuje…
    dnes jdeme na Obcansky prukaz do kina sou na to ruzne oghlasy tak uvidime…
    zada sou lepci,lae to pak vypukne v praci jak si hodim 20.1 cvrtek 11h v praci…mam to spocitane od toho data jen 9tydnu do prace…nejpozdeji skoncim 24.3pak dokoupim co mi chybi…tak se opatrujte a pekny den

    #871037
    Anonym
    Host

    bily sorry za preklep….jo taky doporucuji v knizce ovoce,ale michat vsechny druhy at se staci dat kazdy ruzny vitamin mimi…meloun,ananas,blumy,kiwi,hroznove vino jdu prave smichat salat pro rodinku v Praze..a zalit pomeranc juice…

    #871038
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.
    Jak se máte? My se máme dle možností.
    Zjistila jsem se už budu dostávat 3800 a to pro mě a pro malou nevystačí.
    Musím platit 2000 sestře, mamce 1000 min. a k tomu ještě paušál a pojištění.
    Njn, budeme to mít hodně téžký a to nepočítám plínky a potřeby pro malou.
    JInak zkoušela jsem si dát mateřskou na 3 roky, ale prý to prostě nejde…

    Jinak teď bych měla být v 18tt, ale malinký je živé stříbro, pořád se tam
    hýbe a kroutí a pořádně si toho užívám. Vždycky když něco cítím, tak si
    hnedka sahám na bříško a čekám na další pohyby 🙂
    Je to moc nádherný. Termín mám teda toho 17.6. a jinak teď v únoru jdu
    na screening 20 týdne. Moc se těším a zeptám se i tatínka, jestli nepůjde
    s námi. Bych chtěla vzít i malou, ale pokud nepůjde tatínek, tak to asi
    neklapne… Uvidíme.

    Jinak příbytek váhový mám kolem 3-4 kil. Chutě ani nemám zváštní, max.
    bych si dala okurku. Ale nemáme je koupené 😀

    Jinak s kosmetikou, tu bude mít malej stejnou s Kikou a ostatní jako
    oblečky taky. Jen kočárek máme rozbitý. Ten budeme bohužel muset
    vyhodit a postýlku koupit novou. Akorát na nový kočárek nemám a
    na postýlku tím pádem už taky ne.
    Budeme muset poprosit babičku malinkého aby se složili i s tatínkem
    na kočárek. Jinak to nevidím. Na postýlku si časem našetřím…

    Tak se mějte holky a jinak dneska ve čtvrtek jdu na 13:40 na
    gynekologii… Tak se moc těšíme…

    #871039
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    nemáte náhodou některá zkušenost s účetnictvím???Paní účetní z bývalého zamněstnání chce po 2,5 letech zpět docela balík peněz,potřebuju poradit.dík:)

    Jinak miminko se má asi moc dobře jsme o týden větší a příští měsíc na vyšetření srdce,zatím jsem přibrala 1 kilo což je super už tak vážím hodně 🙁

    #871040
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Niki nezávidím, taky nemám peněz na rozdávání, naštěstí máš kolem sebe rodinu a přítele tak snad ti nějak pomůžou trošku, je to síla. Ale je dobře že prcek si spokojeně kopká, to jsou dobré zprávy a písni jestli na gyndě vše OK.

    Pájo, s účetnictvím bohužel neporadím, ale aspoň držím palce ať ti to dobře dopadne. A taky (to hlavně) na vyšetření.

    Jogo jaké bylo kino? A ten ovocný salátek bych si taky dala, dobrá inspirace!

    Opatrujte se holky, pište novinky, u nás vše OK, máme se dobře a jsme zdraví.

    #871041
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak vyšetření dopadlo dobře 🙂
    A jak vy? Jak se mají vaši drobečkové?

    Miminko se pořád hybá jako drak 😀 . Podle dr hodně brzy a je to
    asi tím, že jsem hubená (spíše podle mně byla) 😀
    Malinkej je zdravej a srdíčko krásně klape 🙂

    Jinak tatínek bohužel nemá práci, bude si muset najít aspoň
    brigádu aby jsme malému mohli koupit oblečeníčko a
    hlavně kočárek a taky postýlku!!!! Njn, třeba se na nás taky
    jednou obrátí štěstí…

    Tak papa holky a mějte se krásně 🙂 A taky sem dám nějaké fotečky 🙂

    #871042
    Anonym
    Host

    Ahoj..
    kino ok..znam i lepci filmy,ale bylo fajn…
    Dnes kvetakovy mozecek mamka vari jak diva,jeste do stredy v Praze a pak prace na 9t uz aby to bylo za mnou….mam se taky fajn,ale uz se tesim zpatky…..ta joga a bazen mi desne chybi..

    #871043
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 🙂
    Tak květákový mozeček miluju 😀 Ale dlouho jsem ho neměla…
    Jinak říká se ,, Všude dobře, doma nejlíp“.

    Taky bych si někam zašla, na narozky jsem chtěla i ke kadeřnici, ale
    bylo mi to z finančních důvodů zakázáno… NO, tak 20-iny nijak
    neoslavím ani nic… Budu se s tím muset smířit, když už jsem jednou
    ta mamina… Jinak 20.ledna mi bude 20 😀
    A mám novou fotečku z UTZ, ale budu ji sem dávat až asi zítra.

    Jinak včera u agynekoložky jsme se koukaly na pindíka našeho
    malého Davídka. I když už to vím, že to bude chlapeček, ale
    stejně, jistota je jistota. A taky se na to poptám na screeningu
    ve 20.tt. Měla bych tam jít v únoru, ale nevím přesně kdy.
    Nějak jsem zapomněla, ale myslím si, že 4.2. na 13:00.
    Ale pro jistotu jsem tam včera a dneska volala, ale nikdo mi to
    pořád nebere… Uvidíme, zkusím to ještě v pondělí a budu to
    zkoušet, dokud mi to někdo nevezme a neřekne mi, kdy to
    přesně má být 😀 .

    Jinak s kočárkem se mi hrozně moc líbí a je můj favorit nebo
    spíš můj sen Dorjan Danny Sport 2011. Ten se mi opravdu moc
    líbí: http://www.kocarkydorjan.cz/katalog/katalog/kocarky-dorjan/danny-sport/danny-sport-3-2011/produkt/kocarek-dorjan-danny-sport-3-2011—barva-140
    http://www.kocarkydorjan.cz/katalog/katalog/kocarky-dorjan/danny-sport/danny-sport-3-2011/produkt/kocarek-dorjan-danny-sport-3-2011—barva-137
    Spíše se mi asi líbí v té modré variantě.
    A jinak postýlku jsem prozatím chtěla řešit koupí kolíbky vybrační a po asi 2-4
    měsících ji prodat a koupit novou postĺku buď pro malou a malý by měl Kristýnčinu
    a nebo koupit novou i pro malého… Uvidíme, jak se bude náš tatínek snažit…

    Tak pa holky a mějte se krásně a už teď se těším na vaše nové příspěvky sem na náše oblíbené
    fórum…. ( nebo jak se tomu nadává)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist