Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870654
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Ahoj snažilky,
    Tak mám nachystaný test už na okýnku na toaletě, abych to ráno nezapomněla v ospalosti…:D
    😀 😀 Přijela k nám na víkend babička s dědou a tak mám klid a můžu odpočívat. Jsem utahaná jako kotě.
    Co se týká léků jím: Femibion (zbyl mi od minula), pak Prednison a Utrogestan. Jod a listovku, ale jen někdy.
    Jsem jako feťák :S

    #870655
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Holky moje, posílám čtyřlístek pro štěstí, zítra je náš den!! Já budu testovat asi kolem 7 hodiny. Hned jak budu moct, napíšu jak jsem dopadla! Tak držím palce, i na nohách. Jééé já jsem nervózní…
    😀

    #870656
    Anonym
    Host

    …. mooooc bych si přála, aby nám to všem vyšlo. Vím, že pozitivní test (hlavně u mně) je jenom začátek a nebudu mít vyhráno, ale je to první meta, kterou musím překonat k těm dalším. 12 týdnu nejistoty pro mne bylo minulé těhotenství neskutečně dlouhé. Měla jsem takový strach. Ale teď to bude jistě dobré. Tak se snažte!!!
    Držím palece i pěsti a ráno poletím hned na net, abych věděla, jak jsme na tom

    #870657
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    jééééé já nebyla příhlášená….. Pardon.
    Follah

    #870658
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

     BabyFetus Ticker

    #870659
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    (měl to být obrázek..) no tak znova: ve 4 ráno jsem si udělala test a byly tam dvě čárky!! ta druhá sice je zatím slabá ale je tam – dva dny zpět tam byla jen jedna!

    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/tt8d9b6.aspx

    už jsem to řekla i Vaškovi, má dneska ten svátek. vzmohla jsem se jenom na to že jsem mu ráno přinesla ukázat do postele ten test a řekla jsem hele je tam i druhá čárka a pak už jsem brečela 🙂

    #870660
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    tak jsem se jukla, jestli už můžu blahopřát … Tak jste asi ještě netestovaly …. Moc moc držím pěsti!!!
    Špinění může být, holky v naší skupině něco psaly a já sama, když mi měla přijít menstruace, jsem malinkato špinila, ale jen jeden večer. Právě jsem si myslela, že to dostanu. Teď jsem byla na NT screeningu a jsme v pořádku, budeme mít druhou holčičku 🙂 Dostala jsem pěknou fotečku, tak jsem si ji sem nahrála. Pěkně si tam lebedí …
    Tak se tu mějte a přeji všem l l na testu! Pa.

    #870661
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Holky, tak co, Naty, Folly? Já už tu umírám zvědavostí! :-*

    #870662
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Já už mám || 🙂

    #870663
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Hlásím taky II
    Mám tu zmatek, slavíme Václava, ozvu se večer

    Jíťo, gratuluju!!!! Super!!!

    #870664
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Hlásím taky II
    Mám tu zmatek, slavíme Václava, ozvu se večer

    Jíťo, gratuluju!!!! Super!!!

    #870665
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Folly gratuluju!!! 🙂 Tak to nám Sv. Václav fakt přinesl štěstí, to je fajn že to vyšlo!

    #870666
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Holky, moc vám blahopřeji!!!
    Když jsem sem nahlídla, nevšimla jsem si, že už máte druhou stránku příspěvků, tak jsem četla jen tu první 😀 Ať se vás miminka drží …. všem hodně zdravíčka!

    #870667
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Jenže na vyšetření se musím objednat až na 8. 10., dřív mě vidět nechtějí…. To čekání je ukrutné!!!!

    #870668
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Folly neboj, všechno bude OK, hlavně že tam jsou ty || 🙂 určitě to bude dobrý. Už je to skoro jen za týden. Já ještě nevím kdy půjdu, musím si to ještě zítra odpoledne obtelefonovat. Zítra ráno pro jistotu ještě jednou přetestuju. Tak se opatruj a dej vědět jak se cítíš!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist