Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871059
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Taky jste si všimly že ty příspěvky jdou nějak na přeskáčku??
    termín mám 13. 6. ale podle ultrazvuku to vypadá o pár dní dřív.Dneska jsem si dala ráno kafe,normáně ho nepiju,a to bylo něco v bříšku to ožilo jako hrom 🙂

    #871060
    Anonym
    Host

    no oni ty prispevky jsou naopak ctou se od zhora……taky si na to zvykam…ja piji dva caje a kavco jedno a to ne vzdy dnes si dam starbuks latte to miluji….
    razim se podivat do nakeho obchodu..aspon neco do te prace….a podprsenku asi mela sem 34B a zmerily mi 34D tak jsi jdu vyzkouset 34C,D at mam prehled ha ha co vy?

    #871061
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.

    Bříško nám roste, malinký kope, ale kdyby nekopal a neměla bych takové velké
    bříško, tak bych asi ani nepoznala, že jsem těhulka.

    Jinak měla jsem jít toho 4.2. na velký UTZ, ale nakonec to bude o týden
    později. A na kontrolu jdu 10.2. ke gynekoložce.

    Dneska jsem byly na koupání, ale máme před sebou už jen 2 poslední lekce.
    Je mi z toho smutno. Na další nemám a malinké se tam tak moc líbí a vždycky
    je tam tak šťastná. Hodně mě to mrzí. Ale tak stejně je zima a ty cesty z plavání
    jsou vždy úmorné. Tak snad si našetřím a nebo snad bude mít do té doby
    tatínek práci, aby nám aspoň to jedno plavání zaplatil…

    Jinak, kolik jste už maminky přibraly? Já jsem se vážila a vážím už 58,8 kg!!! 😀
    Tak už to jde poznat i váhově. Jinak dneska jsem byla v sekáči a koupila jsem
    malému modré a béžové dupačky jako nové ve velikostech 46 a 50.

    Už bych nejraději i nachystala věci do porodnice, ale to je ještě hodně brzo.
    U malé jsem balila dva týdny před porodem a porodila jsem 36-37tt. Takže tak tak…
    Tentokrát asi budu chystat „kufříček“ do porodnice zase ve 34tt. uvidíme.

    Tak ahojky holky a užívejte si toho krásného pocitu a teď už jistě všechny i kopání těch malinkých mimineček. Až se narodí, tak se nám po nich bude v bříšku stýskat :'(

    #871062
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Jinak dostala jsem nabídku za 500kč,- kočárek 🙂

    #871063
    Anonym
    Host

    Kocarek velmi dobra cena….do porodnice se budem vsichni brzy chystat ono to sleti..hlavne unor je jen kratky mesic…ja uz napr tasku zacla chystat ha ha sem strasne organizovana..no nemam tam vsecko,ale jen pleny a obleceni na mimi….
    manzel vi kdy taska je tak pak muze dovezt ha ha..ale zatim casu more….
    dnes sem koupil prvni tehu kalhoty s HM za 600kc s paskem na brisko no to je paradicka….jeste mam jednu z next,ale ty zvazim ci si necham…
    jinak timto sem nakupovani ukoncila uvidim co a jak na jare..mozna naky vrsek…mozna taky ne….jeste sem chtela tehu plavky,ale ty sou jen pres internet…

    #871064
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    čaute
    joga jsi dobrá já nemám ještě nic nakoupeno a to co mám tak se ještě válí nevyprané ve skříni 🙂 .Těhu kalhoty se mi podařilo sehnat v sekáči za pár kaček ale jinak si nic kupovat nebudu příjde mi to zbytečné na tu chvilku 🙂

    #871065
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky ! tak sobota byla super, jak uz jsem psala, probehla masaz – kosmetika – pedikura. jeste jsem zvladla masaz ulezet na brise, byla to kombinace ruce, zada, sije, a tak ty zada byly asi tak na 20 minut, tak to jsem si podlozila prsa polstarem a dalo se to. priznam se ze nekdy na brichu jeste i spim, ale vzdy se z jedne strany podlozim polstarem tak je to spis tak na boku.

    co se tyka velikosti podprsenky, u me zatim stejna, predtim se mi vic zvetsily az ke konci a hlavne v sestinedeli, ale to budu stejne nosit kojici podprsenku tak si asi normalni vetsi ani kupovat nebudu muset. minuly porod jsem mela na zacatku srpna, tak letnich veci na brisko mam spoustu peknych, ted tu zimu myslim jeste preklepu v bunde – snad nepraskne.. ja jsem nosila az do konce normalni dvoudilne plavky, slo to v pohode ale je pravda ze se spodni dil celkem roztahl. mam je schovane, ale ted moc plavat nechodim, i skrz ty kozni potize. v pondeli jdu na kontrolni UTZ (jeste jak mi vysel nejak divne ten triple test) a tak si zajdu zrovna i k prakticke dr pro razitko do karticky a necham se objednat na kozni. jeste budu muset zavolat i k zubari.

    ted posledni tyden se u me objevil ten hnizdici instinkt a uklizim vsechny skrine, kuchyn, komoru a tak. je to celkem vtipne 🙂 ale myslim ze to pak asi ocenim. no do oken jsem se jeste nepustila ale to prijde. chtela bych si pred porodem jeste navarit nejake jidla a zamrazit, abych mela pak vic casu na deti a nemusela varit.

    uz se taky tesim na tasku do porodnice, zatim nechystam, budu asi taky kolem 35 tydne. nikisku a co ten kocarek?

    pa jita

    #871066
    Anonym
    Host

    No nebojte ja tu tasku do porodnice taky nemam hotovou,plavky mi zatim sou,ale plavat chodim kazdy tyden a pak by se zbytecne vytahovali jsou vcelku,
    Jito at se ti ta plet spravi,a to si mela i v prvnim tehu,
    ja vcera jeste objednala pres internet postylku s matrackou z mother care,a body s dlouhym rukavem na zimu.Veci 0-3mam po kamosce,takze dokoupim jen naky letni oblecek.V praci zvazuji,ze bych zustala aspon do pulky dubna,chodim jen 2*tydne,takze to je opravdu pohoda.No uvidime jak se budu citit.
    Jinak ty nove veci potrebuji hlavne do te prace,nastesti chodim malo,takze par kousku to spravi,je to me prvni tehu,takze z minula nemam nic a kalhoty byli totalne na tesno ty tehotenske s pasem na brisko je opravdu parada.Tak si opatrujte zazraky ja zitra razim do prace…

    #871067
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Tak dneska jsem se objednala na cukrovku +o( opravdu se netěším,ale v pondělí jdeme na srdíčko tak to se těším hodně,chlap jde semnou tak jsem na něho zvědavá.:D

    #871068
    Anonym
    Host

    Pavli tak at je vysetreni ok
    mam dotaz doporucite stelirizator na flasky eletricky ci do mikrovlnky v mother care na internetu je takovy vyber….zatim to nekupiji samo..ale vubec tomu nerozumim,dnes do prace i se tesim a pristi tyden ultrazvuk v stredu zatim opatrujte se

    #871069
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.

    Tak kočárek je teda pěkný a cenu úplně suprová, sice je 2x jetý, ale krásný a
    lepší než nic. Jinak kalhoty já neřeším vůbec, ty moje mi pořád padají, tak si
    myslím, že ještě nějakou tu chvilku vydrží 🙂

    Jinak přiznám se, že jsem byla v sekáči a byly 40% slevy, tak jsem podlehla při
    pohledu na overálky, ale úplně úžasné!!! Z toho měkkého materiálu příjemného.
    A nádherný, nepřipadají mi jako nový, ale nový 😀 a jen 37kč,-.
    Nemohla jsem to tam prostě nechat, jeden je béžový a druhý modrý, velikosti
    46 a 50. Plínky nemám.

    Jinak na bříšku neležím, malej vždy kope a protestuje a to jsem jen opřená o
    bříško třeba!!! Prostě se mu nelíbí mít stísněný prostor, už vůbec. Donedávna
    jsem ležela tak půl napůl, na boku a trošku an břiše, ale pro mě už to definitivně
    skončilo…

    Jinak ani já nemám zkušenosti se sterilizátorama, protože jsem flašky jen přemyla
    vařící vsou a bylo hotovo 🙂 . Ani teď nic takového kupovat nebudu. Podle mě
    je to zbytečné. Jediné, co se mi líbí je sterilizátor na dudlík, když cestou spadne
    na zem. To jsem ale taky nikdy nepotřebovala, protože jsem malé dávala dudlík
    na řetízek s Jerrym 😀 (jak je ta pohádka Tom a Jerry). Tak sice jsem nijak nepomohla,
    ale snad nebude vadit můj názor 🙂

    Včera jsem uklízela a savovala, celej den!!! Dneska ještě drobnosti, uvidíme.
    Tak se mějte holky a užívejte si každého okamžiku s bříškem.

    #871070
    Anonym
    Host

    Kdyz je se sekace pekne zbozi tak proc ho nekoupit,dobre si udelala,vcera sem se vazilo o 4kg vice to jde…tak porad doufam,ze pribere max kolem 10kg jeste i 12kg se da..ale delam jogu a plavu tak to je paradicka.
    I nazor omyt v horke vode je zajimavy jo dudliky taky treba koupit ha ha

    #871071
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak vidím, že se vám daří dobře 🙂 A že se začínáte vybavovat pro miminko 🙂

    Nedávno jsem si také pořídila těhotenské oblečení. To co jsem měla dříve, jsem dala pryč. Už jsme další mimčo neplánovali… Ale měla jsem štěstí a před cca 10 dny zašla do Mothercare, kde měli 70 procentní slevy na těhu věcičky. Koupila jsem si džíny, 3 trika s dlouhým rukávem a 2 podprsenky na kojení. Dala jsem za to stejné peníze, jako byla původní cena těch kalhot. Měla jsem fakt radost.

    Ale miminkové věci na novorozence už měli vyprodané 🙁 To mne mrzelo. Měla jsem chuť koupit si pro malého nějaké hezké nové věcičky do porodnice a k paní doktorce (i sobě pro radost). Kočárek a sedačku pořád vybírám…

    Na „polobřiše“ také spím. Ležím na břiše, ale mám pokrčenou jednu nohu – tak je to i trochu na boku. Nevím, co budu dělat, až to nepůjde…

    Už zase chodím cvičit step AE, ale beru si nízký stupínek a pilates (ale něco vynechávám, třebas „roládu“). Občas si zajdu do posilovny. To mi dělá strašně dobře na záda – už se mi začínají ozývat… Těším se, až budu moct cvičit bez toho balónku na břiše!

    Zítra mám jít na ples. Nesehnala jsem nic rozumného na sebe, loňské věci přes břicho nedopnu… Na netu jsem našla jen půjčovnu, kde těhotenské společenské šaty stojí 4.500,-. Jsou jako svatební, ale v různých barvách. Asi to vyřeším nějakým kompromisem… Objevila jsem úžasný web Ever-Pretty.com. Kdybych měla víc času, tak si šaty objednám tam. Jsou nádherné a za super ceny… Ale na konci února mám ještě druhý ples. Tak si je možná pořídím na něj…

    Jinak dnes jsem se dívala v Mothercare na plavky. Mají černé jednodílné těhotenské ve slevě za 100,-. Neměla jsem čas si je zkoušet, ale asi se pro ně v pátek vypravím…

    Mějte se krásně.

    #871072
    Anonym
    Host

    Lenik a kdy mas termin pilates budu delat hned jak to pujde po porodu,ted delam jogu a plavu.BRisko si uzivam i kdyz na joga taky nemuzu vsechny cviky delat a ted s tehu oblecenim to jde lepe.Tehu plavky mam objednane pres internet tak sem zvedava.
    Kocarek taky stale nemam.To je sila tady maji v mother care spousta veci na male,zkus http://www.mothercare.co.uk nevim ci vozi i do Cz,ale je tam opravdu vyber…

    #871073
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky,

    Jak se Vám daří? Mě po zdravotní dtránce dobře, krom toho vyčerpání večerního
    a odpoledního.

    Jinak se chystám v březnu jít na slučák, ale bude to jako nějaká diskotéka…
    Tak třeba mi někdo vypůjčí auto a nebudu pít, protože já nikdy nepiju.
    Přestala jsem úplně před otěhotněním, i když to nebylo plánované….

    Tak uvidíme jaké to bude. Včera jsem koupila malé pastelky a hrály jsme si 🙂
    Jinak jsme šla po půlnoci kolem 1 spát a to mě dost vyčerpalo. A tady mother care
    nebo jak se to jmenuje nemáme a tak bohužel si tam zajít nemůžu, akorát tady
    máme noven obchod LILIKO s potřebama pro miminka.

    Tak pa holky a mějte se krásně

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist