Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871104
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Jogo.
    Tak řidičák mám asik 2 týdny. A vozím mámu domů z práce…
    Jinak to s tou nemocí je super. A kino závidím. Nemám penízky a ani
    tady bohužel kino není… A ultrazvuk myslíš gynekologickou
    proflídku a nebo screening? Jo s tou prací to máš taky dobré:D
    Taky bych to tak brala. A aspoň neztratíš ještě kontakt s lidmi.
    Potom to bude trošku horší. Teda nevím jak u tebe ale u mě to tak je…
    No a jinak já mám termín 17.6. Ale nevím kdy porodím… Malou jsem
    porodila 2 týdny před termínem a jak budu tahat malou, tak tam
    asi malý taky nezústane do termínku podle mně. Mám aspoň takové
    tušení. Jinak otevírat jsem se začala ve 34 týdnu asi? Tak jsem byla
    trošku otevená pořád. Jen mi praskla voda, hned jsem jela do porodky.
    Ale každá to má jiné. Jinak porod od úrasknutí vody trval od 6:50 do
    22:15. Docela dlouho, ale za to to stojí!!!! TAk se těš 🙂
    Měj se krásně a papa. A užíj si práce a kina 🙂

    #871105
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminy,tak už jsem se tu konečně taky zaregistrovala. Mám termín 23.6.,takže v tom nejsi „joga“ na konci června sama 🙂 mám už 15. letýho syna,tak je to pro mě tak trochu jako poprvé. Jen doufám,že tomuhle drobečkovi se bude chtít na svět trochu rychleji,poprvé jsem přenášela skoro 14 dní. Ale myslím,že teď už to tak dlouho nenechávají.

    #871106
    Anonym
    Host

    no kamoska rodila 17h a jina 5h,ono proste zalezi,
    no ultrazvuk je jak vidis mimi na obrazovce a daji ti foto,je to ten vetsi,kde zhodnoti delku a jednotlive organy.
    Na genetice sem byla uz v 12t.
    Vitam Skubina a od kad jsi a kolik ti je,pocitam,ze ti je podomne jak mne,kdyz mas 15leteho syna.
    U mne je prace flexibilni,to je na tom nejlepci a jak rikam,vratim se tam do roka.Na 2dny je to uplne supeeer.
    Jinak moje mamka byla samozivitelka tak vim jake to je nemit penize.Posilala sem brachum z Londyna spoustu obleceni roky,vyjde to tu levneji nezli v Cesku.Tam kolikrat nechapu,kdyz prijedu do Prahy jake tam sou tam ceny.Jen v Praze kino 170kc v Jankach stoji 65kc sakra rozdil.
    Tak zitra jdu na jogu a bazen pristi tyden.Do Prahy poletim az v zime s prckem na mesic a mamka prijede v srpnu.Tak si opatrujte briska je to proste zazrak….

    #871107
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,je mi 34,prvního cvrčka jsem si pořídila už v 19,a musím teď podotknout,že to mělo svý výhody. Nebyla jsem ze všeho tak vyplašená,v tom věku si člověk vůbec neuvědomoval a hlavně nepřipouštěl,že by nemělo být všechno OK 🙂 Jsem z Prahy,ale před 5 měsíci jsem se přestěhovala k Olomouci. No,zkouším si zvykat….

    #871108
    Anonym
    Host

    Fiha,az k Olomouci a tam chodis taky do prace?A ten Oloumouc je jen prechodne,ci pujdes zpatky do Prahy?Ono s detmi a s vekem vsechno ma sve vyhody a nevyhody.Mne zase vyhovuje,ze se nemusim nikam honit,delam jen na polovicni uvazek a fakt si to vychutnavam.Kamoska ma taky rozdil mezi detmi 11let a samo,ze rikala,ze u druheho je vice unavena,nezli ji bylo 20,ale kazdy na kolik se citi,ze….
    Nikisek tady v debate ceka druheho cvrcka a je tusim jen 23let,Nikisku oprav mne.Pokusim se udelat seznam veku a jmen tak mne tam dyztak pak opravte…..

    #871109
    Anonym
    Host

    Jita vek 24 TP 23.6 dite1 Zlin
    Nikisek 19 TP 17.6 dite1 U Oloumouce na Morave
    Niki(Verca) TP 2.6
    Pavla TP 13.6 dite1 Bohumin
    Lenik TP 2.6 deti3 Praha
    Kacka TP 23.6
    Gabka Dite1 Ostrava
    Joga 35 TP 25.6 DiteO Praha(Londyn)
    Skubina34 TP 23.6 Dite1 Olomouc(Praha)
    Maci 27 TP 27.6 DiteO Olomouc
    Buracek
    Zdenicka
    Lucka Morava Zlinsky kraj

    #871110
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Holky, jedeme do nemocnice s malou. Až přijedema dám vědět, jak bylo.
    Jinak já nemám 19, ale 20.
    Mějte se aspoň vy dobře :'( :'( :'(

    #871111
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Niki,držím palce,ať vám všechno dobře dopadne:|

    #871112
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jinaj Jogo,přestěhovala jsem se za přítelem. Pendlovali jsme skoro 2 roky a už to bylo neúnosný,jak časově,tak docela i finančně 🙂 Do práce nechodím,mám neschopenku,v květnu 2010 jsme o jedno mimčo přišli ve 14.týdnu,takže jsem pěkně v klidu doma. A musím říct,že si to docela užívám. Včera jsem byla na genetice,naštěstí vše dopadlo úplně na 1. Hurááá,spadl mi kámen ze srdce!!!

    #871113
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nepřišla, skolila nás střevní chřipka, postupně, ale už jsme OK 🙂 Dnes poradna, vše v pořádku, tak příště zase za měsíc.

    aktualizace seznamu

    Jita vek 24 TP 6.6 dite1 Zlin
    Nikisek 20 TP 17.6 dite1 U Oloumouce na Morave
    Niki(Verca) TP 2.6
    Pavla TP 13.6 dite1 Bohumin
    Lenik TP 2.6 deti3 Praha
    Kacka TP 23.6
    Gabka Dite1 Ostrava
    Joga 35 TP 25.6 DiteO Praha(Londyn)
    Skubina34 TP 23.6 Dite1 Olomouc(Praha)
    Maci 27 TP 27.6 DiteO Olomouc
    Buracek
    Zdenicka
    Lucka Morava Zlinsky kraj

    Niki mooc držíme palce a budem čekat na zprávu jak jste na tom!

    #871114
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Jo ještě jogo k tomu jak ses ptala na ten termín porodu tak já měla 4.8 a porodila jsem 6.8, trvalo to od příjezdu do porodky 4 hodiny, takže spokojenost, doufám že se nám to teďka podaří podobně, z čeho mám trochu strach je přenášení a vyvolánání, ale jak psala Nikisek, s tím kolotočem kolem malé si taky myslím, že mě to asi tentokrát nečeká..

    Niki, úspěch s tou cukrovkou že tem nemusíš, není o co stát, oni to teď až moc hrotí a už mě ty kontroly co tři týdny v 6 ráno nebaví, tak tohle tě aspoň mine 😀

    #871115
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    jo a Škubi samozřejmě velká gratulace ke genetice!!! <:o)

    holky, dneska jsme dali Lucinku (rok a půl) poprvé na noc spát do pokojíčku do velké postele, tak jsem zvědavá, zítra podám hlášení jak to zvládla 🙂

    #871116
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    vidím, že se vám daří stále lépe 🙂 Vítám Škubinu 🙂

    U mně je všechno jak na houpačce. Včera jsem se cítila opravdu báječně. Večer jsme s manžel slavili Valentýna. Udělala jsem výbornou večeři, ale nějak ji nezvládlo mé (v těhotenství extrémně citlivé) zažívání, tak mi dnes bylo zle jako dlouho ne… Ach jo.

    Do toho mám zajít na vyšetření „cukrovky“. Ráno v 7. hodin a na lačno… A vypít tam tu nechutnou glukózu, nechat do sebe píchat. Brr. Nevím, kdy budu mít dost sil, abych to všechno podstoupila… Moc to nechápu, ale v předchozích 3 těhotenstvích jsem toto nikdy nepodstoupila. Už to máte někdo za sebou? Jaké to bylo?

    Mějte se krásně, ať vám bříška rostou.

    #871117
    Anonym
    Host

    Tak ultrazvuk vse v pohode,tak si muzu uzivat druhou pulku tehu.A bude to asi kluk….Joseph pravdepodobne….
    kluk jsem tusila nevim proc,ale nic neni 100%znam 2pripady nedavno,kdy se narodill pravy opak.Ale fakt zdravi.Tak zatim ja razim do prace..pomalu jdeme s praci do finale….
    zatim a opatrujte zazraky v brisku

    #871118
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky! Jogo,gratuluju k dobrým výsledkům z ultrazvuku. U mě to taky vypadá na klučinu,ale jak jsi psala,dokud ho nedržíš v náručí,nic není jistý 🙂 Jinak Léňo,taky mě cukrovka teprve čeká a v prvním těhotenstvím jsem to taky nepodstoupila. A jestli mi zakážou sladký a nasadí dietu,umřu 🙂 Chtěla jsem se zeptat,jestli už některá chystáte nějakou výbavičku,já zatím teda ne,mám pocit,že je ještě móóóře času, i když……

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist