Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871134
    Anonym
    Host

    Jogo ja se to bojím šéfovi říct,aby se to zas rychle nerozneslo. Těžkým věcem se budu vyhýbat.Teď jak nám zdraží všechno tak to bude s penězma mazec.No Bonduel ně scháněla,ale je mi to blbé tam psát když ostatní teprv čekají.Znám to jaký to je a nedělalo mi to dobře a třeba 14dní jsem tam nechodila.

    #871135
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.

    Jinak Peťce gratuluji!!! Musí to být krásný čekat tak dlouho očekáváné
    a vytoužené miminko, viď? Já jsem sice 2x otehotněla nečekaně.
    Ale nelituji! A nikdy nebudu. Malinká mi dělá jen samou radost a
    malinký tím kopáním taky, je to moc nádherný pocit!!!

    Tak já jsem ve 24tt, teda už ve 25tt. Letí ten čas jak spalšený!!!
    A jinak představte si holky, ale už mi začaly téct psra. Ale pravé
    prso zaostává. To pravé je trošku napřed, stejně jako při malé,
    ale nevím, které mi začalo téct dříve a více. Začala jsem tudíž dneska
    s pitím melty a Cara (Caro od Nestlé), prý je to totiž dobré na kojení
    a já chci kojit co nejdéle 🙂 Taky už se některé z vás začíná dělat
    mlíčko?

    Jinak na váze jsem přibrala 6 kg. Hodně totiž jím 😀 . A jak jste na
    tom vy? Dost se cpu sladkým a dobrými jídly. A vždy když je
    příležitost, tak jím 😀 V jakoukoli denní či noční hodinu…

    Tak teda dobrou noc holky. Jinak mě čeká za 2 týdny prohlídka na
    gyndě. Mějte se a užívejte si toho nádherného stavu.

    PS: Chodíte někdo na lídé na chat „Těhotenství, mateřství..“ A už nevím jak je to dál…
    Je to ve složce OSTATNÍ

    #871136
    Anonym
    Host

    Petul tak Bonduel to muzes napsat do kvetinky,snazilky ona tam tusim je v te debate???
    V praci se opatruj a sefovi to planujes rict tedy az koncem brezna?Myslis s penezmi mazac,jako,kdyz budes mit ted male?
    Jinak Nikisku ja pribrala urcite taky 6kg v utery jdu na bazen,tak se tam zvazim,ale mimi ma pomalu 0,5kg takze ted prirustek bude hlavne tam.Tak snad se do tech 12kg v lezu…..no uvidime.Pisou,ze po porodu zustane jen 20%,ztrati se v prumeru 5,5kg 3,2v prumeru pripadaji na mimi,0,9placentaa 1,4tvori krev a plodova voda.
    Mam aspon naky pohyb v praci,tak to je dobre……pristi tyden 6mesic tak jsme tu vsichni na podobno……cerven je super mesic,pak bude super na prochazky…..tedy loni v cervenci bylo v Praze 14dni i 38C a ja zrovna byla v Praze to bylo silene,tak snad nebudou takove extremi,pocasi si dela stale co chce.Tady v Londyne bylo dnes 14C,minus tu nebyl ani nepamatuji aleta tu taky nejsou horka,tak aspon vim,ze se tu neupecu……pekny vekend,ja ho mam pracovni…..

    #871137
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Zdravím maminy do krásného počasí 🙂 musím reagovat na diskuzi o váze. zrovna jsem se vás na to chtěla zeptat? Já zatím přibrala 6-7 kg,ale musím říct,že jsem to nabrala až tak nějak teď. Tak doufám,že to zvyšování nebude takhle přibývat,jinak budu brzo jak vorvaň:) Při prvním těhu jsem nabrala 12kg a v porodnici nechala víc než polovinu. A taky asi tím,že jsem byla o 15 let mladší,šlo to dolů samo. Tak jsem zvědavá…ale chutná mi 😀
    Zítra jedeme s přítelem na 3 dny do Znojma – plán je: procházky,plavání a výběr jména,to bude asi nejtěžší 🙂
    Užívejte bříška a sluníčka a v týdnu ahoooj

    #871138
    p pavlakaroli
    Registrovaný uživatel

    Čaute maminy,
    tak já jsem zatím přibrala 3kg ale nejsem žádná štíhlotina tak doufám,že moc nepřiberu:) .Malá jde po 14 dnech konečně do školky,tak bude doma aspon trochu klidu,už mě s hraní pexesa berou mory 😀 .Minulý týden jsem byla na poradně a na ultrazvuku,paní doktorka říkala že mám špatnou viditelnost tak jsem se opatrně zeptala jesli by šlo zjistit pohlaví no tak říkala že si budu muset počkat že i obličej byl rozmazaný no ale nakonec zajela k nožičkám no a bylo to jasné,jak tomu nerozumím,tak ted pindas a kulky nešly přehlédnout 😀 ,nechala jsem si to vytisknout,je to sranda,já jsem to cítila že to bude kluk,tatka by radši holku ale myslím že jedna ukecaná žabka doma stačí 🙂 .Mějte se pěkně papaa

    #871139
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Jogo.
    Jo plánujeme na červenec návštěvu Zoo a snad bude hezky.
    A já mám taky pohyb stále, pořád lítám kolem malé 😀
    Ale moc se těším na teplo. Minulé těhu jsem porodila v září,
    ale oteklá ani nic jsem nebyla 🙂
    Jinak při malé jsem přibrala 12-13 kg, ale nevím kolik jsem
    nechala v porodnici. Nějak jsem to neřešila…
    ale teď se na to zaměřím. Jen vím, že při malé jsem
    měla před otěhotněním 59kg a teď při malém jsem měla
    54kg. Takže mi ta malá asik dala pěkně zabrat 😀
    Takovému lenochovy jako jsem já…
    Tak pa holky a užívejte si krásného počasí.
    PS: My budeme, jdeme dneska na procházku 🙂
    Ale jinak včera jsem měla úplně hrozné křeče, ale neřešila
    jsem to. Jednou při chůzi na vlak, jsem tam málem nedošla
    jen v předklonu a potom večer z čokolády. Zvracet jsem chtěla,
    ale nepovedlo se mi to a ani na záchod jsem nemohla jít.
    Tak jsem se trápila dokud to nepřestalo a únavou jsem neusnula…

    #871140
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Tak co holky, dělá se už některé z vás mlíčko?

    Jinak představte si, co se mi nestalo včera. Jsem to
    sem zapomněla napsat. Měla jsem jet do měšta
    (zařizování). Sestra mi dole zamkla a řekla, že jsem tam
    nechala dokořán otevřené okno. Tak když jsem to zjistila,
    musela jsem tam vlézt oknem. Po zjištění, že tam nevlezu,
    jsem šla pro kolo a po něm jsem se vyšplhala. Taky jsem
    nikomu nemohla zavolat, protože nabíječku jsem taky měla
    dole (proto jsem nikomu nevolala). Tak nakonec jsem to
    zvládla v pohodě, ale zabralo mi to můj drahocenný čas
    a proto jsem pospíchala a dostala takové křeče do bříška,
    že jsem málem na to nádraží nakonec nedošla.
    Ale nakonec jsem zjistila, že v předklonu je to lepší.
    A cestou vlakem to naštěstí a po odpočinutí odeznělo.
    Takže holky, šetřete se a opatrujte i vy a mějte se krásné Nika.
    PS: Malinkej stále kope jako drak, tak je jistě vše v pořádku

    #871141
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky!

    mlíčko se mi ještě netvoří, nebo jen pár kapek. Peťulo VELKÁ GRATULACE

    Nikisku ty si občas i odpočiň!
    u mě vše OK, Lucinka hodná, i prcek v bříšku, no a jinak nic nového, na kontrolu jdu za dva týdny, občas mi mimčo v bříšku škytá 🙂

    v rodinném životě máme problém s čím dál větší finanční krizí, že si nemůžu nic koupit bych přežila, ale ten dluh, co se i tak pořád zvyšuje, ten mě dost trápí. je to problém v podnikání manžela. ale snažím se na to moc nemyslet a doufám že se to brzo vyřeší.

    mějte se krásně a dejte vědět co je nového u vás 🙂

    #871142
    Anonym
    Host

    Jo ji nIkisku setrit se je treba..ja delala jeste pred rokem na plny uvazek vsechny vykendy,jak se otehotnela tak sem sla na polovicni uvazek coz je uzasne,ted v breznu odjelo par lidi na dovcu,tak mi dali 4vykendy,udelala sem dva a sem hotova,zada to proste nezvladaji….za chcili mam koncit v praci..nejpozdeji 21.4,ale nako se mi to nasbiralo,doktori krev,prace….za chcili do ni bezim,a zitra 11h to je zahul..takze silne zvazuji o vykendu mit volno.
    Jito a v cem podnika manzel?No snad bude mit zase vice prace tak drzim pesti,ja mam ted tolik prace,ze ji zacnu rozdavat ha ha..
    opatrujte zazrkay a taky sebe…..pomalu se vsichni blizime do 3trimestru…ja zacla tento tyden 6mesic pappapappapaa

    #871143
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Peťulo, moc gratuluju 😀 <:o) Teď už to bude dobré, uvidíš, dvakrát se to nestává, špatné už máš za sebou a teď se můžeš jen těšit na krásné miminko A dávej na sebe pozor.

    #871144
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky

    jogo podnikal s auty, dovoz. snad to bude zase dobrý, ale ničí mě ta nejistota, občas to na mě tak padne, a mám z toho depku.

    já už jsem 27 týden tak asi už taky budu začínat třetí trim, ale zatím je těhotenské oblečení pořád ve sklepě. asi se seberu a půjdu hned pro něj, nebo dřív porodím než tu krabici vytáhnu 🙂

    mějte se hezky holky u nás je dneska kráásně, jdeme odpo zase na hřiště až se malá probudí 🙂

    #871145
    Anonym
    Host

    jito tak si uzij vykend snad bude slunecny,ja budu travit nakonec vykend v praci….ale volno mne brzy ceka,materskou muzu zacit brta az od pulky dubna,tak to tech velikonoc to vidim v praci.Tehu oblecky nosim legginy a saty do prace..kalhoty. s tou gumou a k tomu mam jen jeden tehu vrsek,jinak normalni vrsky sou ok….do prace
    v utery sem byla asi po mesici v bazenu v tehu plavkach to byl balzam,tak se tesim po vykendu na utery na jogu s bazenem…
    pracovne sem v breznu vytizena tak to utika..z podstatnych veci nam chybi hlavne kocar,ale to stale tak v dubnu….
    oblecky sem do roka hodne dostala,takze sem si mohla dovolit koupit i vetsi velikosti…sysluji do foroty,protoze materska je samo nizsi nezli plat…tak sem takovy sysel plen a obleceni….co vy mate jeste hodne veci co je potreba koupit pro ten vas zarak v brisku…zitra sem 24tyden…pekny vykend!!!

    #871146
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminy! Ohledně těch věciček na mimi,začala jsem trochu nakupovat na aukru. Zatím teda jen ty nejmenší věci a látkové plínky. V dubnu se taky chystáme,že začneme zařizovat kočárek,postýlku a ty větší věci,ať máme pak v červnu už pěkně zahnízděno a bez stresů 🙂 No a papírové plínky budu asi kupovat,jakmile vyběhne nějaká akce,těch nebude nikdy dost a levnější zřejmě nebudou. Neslyšely jste,která značka je nejlepší?
    Jinak Jogo,plavání je fakt paráda,krásně se uleví celýmu tělu,snažím se aspoň jednou týdně chodit a dělá mi to dobře hlavně na záda. Doktorka mi poradila tampony přímo do bazénu a musím zaklepat,zatím mě žádný zánět nepostihl.
    Užívejte slunečný víkend,ahoooj 🙂

    #871147
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, u nás je dnes tau nádherně, že jsem si uvařila Caro a vyhřívám se na balkoně, malá i tatínek spí. Včera jsem opravdu do toho sklepa zašla, a teď už jen vyprat a můžu dělat parádu. mám černé dlouhé leginy s pásem nad bříško, a jednu sukni, a jedny letní minišaty. Halenky mám asi 4-5, většinou taky ve stylu minišatů, a pak asi 2 tepláky po kolena a 1 dlouhé.

    Na mimi už mám asi vše, do zásoby budu syslit plínky, značky: Pampers, Huggies, Babylove. Budu se snažit mít zásobenou kuchyň a mražák jídlem, no a jinak asi moc nic už kupovat nemusím.

    Nikisku dnes mi taky tvrdne brisko. Mozna jak jsem vcera prebirala ty krabice, tak z námahy?

    mějte se krásně Jíťa

    #871148
    Anonym
    Host

    Ja kupuji pampers,ale huggies budou urcite taky dobre,ja taky jeste musim pleny syslit…i to jidlo jak rikala Jita,ale na to je jeste cas,momentalne je lednicka skoro prazdna,protoze delam ted vykendy…
    jinaka ten bazen je supeeeer,chodim bez tamponu,ale v cervnu asi prestanu chodit,platim mesicne,tak cerven,cervenec zrusim a na jogu snad zpatky od srpna…prinejhorsim bude leto,tak jogu muzu cvicit na zahrade a pilatte od zari.
    vecer do prace a brezen nam krasne utika,dnes sem 24t opatrujte se a uzivejte slunce a zazraky v brisku….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist