Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871149
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojk holky,
    jak se máte? Já dobře. Teď jsem ve 25tt asi a už ho
    rychle končím. Všechen čas mi utíká až moc rychle!!!
    Je to k neuvěření!!! A nejraději bych to těhulkovtví
    prodloužila!!! Ale nejde to. Bych si aspoň našetřila
    penízky. Přítel už má práci, jen musí podepsat smlouvu
    a nastoupit. Ale tak já mám taky práci a tak snad se nám
    už povede lépe. Splatíme jeho dluhy a moje taky.
    Mě chybí ještě zaplatit 2500 sestře za řidičák a ještě si
    asi půjčím od babičky na kočárek a potom jí to splatím.
    Ale asi ne celou sumu, protože si šetřím jak jen to jde.

    Jinak bříško mi teď chvilku netvrdlo, protože odpočívám.
    A taky jsem týden nebrala hořčík. Tak dneska to musím
    napravit.

    Jinak oblečky jsem nakoupila v sekáči, kde zavírají (kus
    10 kč,-) a mamka tam nakoupila taky. A ještě od známé
    jsem nakoupila kus na max. 20kč,-, takže oblečků bude dost.
    Ještě mi slíbila kamarádka oblečky pro malýho po malém a
    malé. Tak malinký bude mít oblečení dost. Jen teď sehnat
    veci do nemocnice a něco nového do města taky…
    Ještě sehnat fusak a postýlku levnou 🙂

    Tak se teda holky mějte a užívejte si těch malých mimísků v bříšku a kopáníčka 🙂

    #871150
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky! Tak jsem byla na kontrole u dr,byl tam jiný,než jsem zvyklá,tak jsem se toho moc nedozvěděla. Ale mimi kope ostošest,tak je zřejmě vše v pořádku. A za 3 týdny znovu.Taky už jsem objednaná na ten blivajz na cukrovku,pořád jsem přemýšlela,jestli to vůbec absolvovat,ale nakonec jsem povolila a jdu:) Co vy,holky,už to máte za sebou nebo ještě před sebou?
    Opatrujte se a užijte si víkend, ahoooooj

    #871151
    Anonym
    Host

    zitra 25t nako nestiham,travi vice casu v praci,volneji bude az v dubnu,koukam po kocarkach,treba sjet do obchodu osobne!!
    mne na cukrovku neposlali,ale mam krev Rh faktor negativni takze jdu v 28t na injekci Anti D,jinak joga a bazen kazde utery to je paradicka,
    jeste vapnik a zelezo bily jogurt jahody,kiwi vyborne na snidani!!
    A kdy koncis Nikisku v praci nak sem zmatena,ty pracujes??
    kopani zaclo teprv vcera,mam nizko ulozenou placentu,ale zazrak uz zacina byt silnejsi a brzy bude mit 1kg,ted to pujde rychle..v 28t bude 3trimestr….v praci do velikonoc pekny vekend!!

    #871152
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Škubinko,
    ty chodíš na kontrolu každé 3 týdny?
    Mě doktorka říkala, že u mě je cukr zbytečný, tak na
    něj nejdu. A jsem i ráda. A v jakém jsi týdnu?
    A kdy máš termínem???
    Já jsem teď 26tt a termín mi vypočítali na 17.6.

    Papa a budu ti držet palce, ať ti všechno dobře výjde 🙂

    Jinak já byla dneska na kontrole a dr říkala, že na další
    půjdu ve 30tt a půjdu na velký UTZ. Jinak je všechno s
    mimiškem i s malou v pořádku. A malej kope o 106,
    takže je určitě zdravoučkej!!! 😀

    #871153
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Tak holky,
    v pátek jsem byla na kontrole u gynekoložky a říkala,
    že je všechno v pořádku, na cukr nepůjdu a UTZ
    mi nedělali. Půjdu na něj až při příští kontrole, to budu
    ve 30tt, tak prý budou i poslouchat nejspíše srdíčko
    miminka.
    Jinak všechno při starém, mějte se krásně holky a
    opatrujte se!!!

    PS: Taky se pořád tak přejídáte čokoládou jako já a užíváte si teplíčka a sluníčka?

    #871154
    Anonym
    Host

    Slunicka budu uzivat az skoncim v praci,coz budou velikonoce a tedy jaro a nake slunce snad bude.
    Dnes jsme koupily kocar,dojde za 4dny
    http://www.mothercare.com/Mothercare-Xcursion-Pushchair-Travel-System/dp/B002GIH0Z2?ie=UTF8&ref=sr_1_11&nodeId=170375031&sr=1-11&qid=1300043286
    ma 11kg je i se sedackou do auta,
    jeste sem koupila nake body a zitra bazen a utery joga je cas na relax opatrujte briska

    #871155
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Niki,jsem dnes 25+4 a termín mám 23.6. K doktorovi jsem do teď chodila jednou za měsíc a nyní budu prý chodit jednou za tři týdny. Pokaždý mě prohlídne a udělá i ultrazvuk-a to jsem moc ráda 🙂 Na ten velký ve 30.týdnu se ale těším nejvíc. Je to vlastně taková poslední možnost,kdy toho uzlíčka do porodu pořádně vidět. A taky opět potvrdit pohlaví.
    Zrovna teď na něm byla známá,která má nakoupeno všechno v růžové barvě. No a šup a ve 30.týdnu všechno jinak – kluk jak řemen 😀
    Ale je fakt,že obráceně je to jen výjimečně.
    Mějte se krásně a holky,co pracují,ať jim to rychle utíká!!!

    #871156
    Anonym
    Host

    No s tim pohlavym ja znam dalsi pripady,kdy ruzova a bum kluk,ja uz na ultrazvuk nejdu,takze mne rekli v 22tydnu kluk,lae potvrzene to mit uz nebudu.Manzela sestra ma termin za 3tydny ceka holku,a ta prave nakoupila veci ruzove od pani co mela ruzove a pak kluk.Takze bych rekla,ze se to stava celkem relativne i casto!!
    Hlavne zdravi,bezim na bazen!!!
    Skubina mame termin jen o 2dny,a co tvoji rodice jak casto jezdis do Prahy??

    #871157
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj!
    Jogo,do Prahy jezdím tak 1x za 14 dní,někdy za 3 týdny. Většinou tam trávím víkendy,ale občas tam jedu i na dýl. Mám u Prahy domeček,takže jsem pěkně ve svým. Ale taky se tam o to musím samozřejmě starat. Prostě mám dvě domácnosti. Je to sice náročnější,ale na druhou stranu je to obrovský komfort,že můžu být tam i tam 🙂
    Jo a termíny mám dva. Jeden 23.6. a druhý jako ty 25.6. Hlavně bych si přála nepřenášet….
    Ale to je asi přání nás všech 😀
    A ty Jogo,jsi teď v Praze nebo v Londýně?

    #871158
    Anonym
    Host

    Neprenaset to ne,ne ne..moje mamka byla vzdy o 14dni driv tak uvidime.
    Jinak ja ziji roky v Londyne do Prahy jezdim tak 3*rocne byla sem v listopadu v 8tydnu a v lednu na 3tydny tak to bylo fajn.Mamka prijede za mnou v srpnu a ja planuji do Prahy na mesic v zime a sjet tyden i na hory!!!Byval to vzdy leden!!!
    Jezdila sem do Prahy vzdy i na par dni,ale ted s prckem to bude jine!!Tak jeste resim kocarek,prave aby i do letadla sel,ci jeden kocar tu dalsi v Praze no uvidime!!!
    A ty jsi v Praze tedy dost casto a to budes jezdit tak casto i s prckem?

    #871159
    škubina
    Registrovaný uživatel

    No uvidím,jak to všechno budu zvládat,ale ráda bych v tom pendlování pokračovala. Mám tam kamarádky,rodinu,známý,tak se tam vždycky jedu nabít energií. Na Moravě nejsem ještě nějak zakořeněná.
    A hlavně,když si prcek zvykne na cestování co nejdřív,bude to fajn 🙂
    A s tím přenášením – já přenášela 14 dní a fakt to bylo děs a hrůza,jak na fyzičku,ale snad na tu psychiku ještě horší :S Podruhý jsem rohodnutá nepřekračovat ten druhý termín 😀
    Je škoda,že se nedostaneš do Čech častěji. Ale když už jsi tam tak dlouho,tak už jsi tam asi vlastně doma….

    #871160
    Anonym
    Host

    mne se po Cechach hodne styskalo na zacatku,taky sem vzdy objehla pri me navsteve milion znamych….ale jsem tu 15let takze zname a zazemi mam tu!!No,ale letenka stoji par korun,takze moznost letat je.Tak uvidim,ale ze zacatku budu letat aspon na 3-4tydny.Taky chceme nake more,takze litame furd nekam….
    Ted to bude moje nejdelsi pauza bez letadla,v prumeru kazde 3mesice se nekam leti!!
    A to odstehovani z Prahy uz zustane.Neslo by,ze by pritel bydlel s tebou v Praze??

    #871161
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    AHojky holky.
    Tak já dneska koupila košilku a čepičku a koukala jsem se na
    kočárky v LILIKU. A jako jsou tam hodně levné! Ale zase já
    jsem zamilovaná do toho Dorjanu Danny Sport 2011, tak
    jestli nebudou na něj penízky, tak koupím asi ten z LILIKA.
    Ale zase já do toho Dorjanu počítám i stoupátko 1900kč,-
    a autosedačku 1800,- nebo 1700,-. Takže z ceny 8000kč,-
    bude nakonec kolem 11 000kč,-. Ale to stoupátko je dobrý
    pro malinkou, když budeme jezdit na nákupy do města a na dlouhé
    procházky… Tak ještě uvidíme. V LILIKU mi doporučovali
    kočárek TAKO. Ale mě se moc nelíbil… Poraďte mi holky prosím.

    Jinak papa a opatrujte se kočky. A hlavně si užívejte těhulkovství,
    až se mimi narodí, do bříška se už nevrátí!!!

    #871162
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Jinak já jsem v Praze nikdy nebyla holky, tak vám závidím!!!!

    #871163
    Anonym
    Host

    nikisku mne se libilo kocarku nekolik,ale nakonec sem se divala na cenu a na prakticnost!!ono vsude naky kocarek ma neco na vic sedacku do auta,vak v kterem je dite v teple,destnik,plastenku na dest,tasku na kocarek,sitku na nakup,naktere kocarky jsou ze dite muze koukat na tebe,da se to obracet,takze i prakticnost je dulezita.
    Rozhodni se taky jak dlouho ten kocarek hodlas pouzivat,kam s nim budes jezdit,ja stejne koupim pak naka golfky ten co ja mam
    ma vak v kterem je dite v teple,sedacku do auta,plastenku do deste,maji ted slevy tak mne to vyslo vse za 8100kc puvodne10950kcto je sleva 4000kc……taky sem dlouho premyslela,ktery zjizdela sem internet,v nedeli sjela do obchodu vse ocihla a koupila tak mnoho stesti z nakupem a opatrujte zazraky!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist