Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870669
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Rybízku díky za gratulace 😀 a máš moc krásnou fotku!

    #870670
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Dnes jsem tu měla blázinec, sjela se půlka rodiny, pekla jsem husu a ještě nějaká kuřata. Knedlíky mi lezly z hrnce… ještě, že mi tu paňmáma pomáhala. Joooo sv. Václav je u nás teď velká událost:)
    Ani jsem neměla čas zjistit jak moc jsem z toho všeho utahaná. Zítra se na Vás těším.

    #870671
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, mooooooc vam gratuluju 😀 U me jsou taky II carecky. Mela jsem tu na dva dny kamaradku s prckem a nestihala jsem. Tak pisu az ted. Tak jak si Folly zvladla oslavu? A co si delala ty Jito?

    #870672
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Tak to je skvělé Naty!!! Velké gratulace.
    Po oslavě uklízím ještě teď. Dojídám dort a koláče. Budu jako koule 🙂
    Zůstal tu u mne na pár dní táta, je mu 78 a tak mám práce nadhlavu. Ale je to fajn, alespoň mi občas pohlídá kluka a já si můžu trochu odpočinout. Taky se cítíte tak ospalé?

    #870673
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Naty gratuluju!!! 🙂 tak nám fakt ten svátek přinesl štěstí :)) to je super že nám to vyšlo! Ospale se cítím, a taky chodím často na záchod. Jo a hlad taky mám větší než obvykle. Dneska jsem měla dva obědy a ještě teplou večeři…

    Volala jsem dneska na gyndu, a jdu taky až 8.10, prý by teď ještě nebylo nic vidět.

    Ráno jsem si udělala ještě jeden test a byly tam zase dvě || takže snad to bude dobrý. Ještě trochu dodělávám nějaké úkoly z práce, abych to měla co nejdřív za sebou a mohla pak víc odpočívat.

    Opatrujte se děvčata a napište mi jak Vám je. Mě už bylo v noci i trochu špatně (hurá:). 😀

    #870674
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    (Naty) co jsem dělala – slavili jsme ten svátek, byli jsme na obědě u příbuzných a pak přišli k nám rodiče. Ale bylo to spíš tak v poklidu.

    Naty a ty hlavně hoooooodně odpočívej do zásoby, bude se ti to pak hodit 🙂

    #870675
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Díky Junebug, za pochvalu fotečky, beruška naše jedenácticentimetrová ! 🙂
    Všem gratuluji a jsem ráda, že vám to všem vyšlo … držím pěsti i nadále …
    Já jsem začala před týdnem 2. trimestr, tak snad je zažehnáno! 🙂 A nevolnosti ustupují. Přeji, aby jste žádné neměly, je to hrůza!!! Bleee, pa.

    #870676
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Dik holky. Tak ted se musime prokousat tim prvnim semestrem 🙂 Hlad mam a jim casto, ale moc ne. Zaludek si vzdycky rekne a dost a uz nic do sebe nedostanu. Ale spatne mi neni. Sestra rikala, ze kdyz mi neni zle hned od zacatku, tak uz mi pry nebude. Tak snad to vydrzi a vam preju to same. Jak jste daleko s tehotenstvim? Ja mam dneska presne mesic od posledniho dne posledni menstruace. Na kontrolu jdu 5.10., tak vam pak budu referovat.

    Rybizku drzim palce! …. jen tak mimochodem, bych si ted dala rybiz s cukrem… mnam mnam 😀

    #870677
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    BTW jito, ted mi teprve doslo, co mas za profilovou fotecku 😀 To je tvuj prouzek?

    #870678
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Jiťo, taky mi to chvilku trvalo, než mi došlo, že to jsou II. Je to super. Rybízku, závidím Ti 2.trimestr. Je to to nejkrásnější. Člověk už je klidnější, má dost energie a moc se těší.

    Já jsem o první miminko přišla v 8tt, zamlklé těhu. Bylo mi tenkrát mooooc ouzko. Ale při druhém to šlo všechno úplně tabulkově. Tak snad už mám to špatné vybráno a teď bude jen dobře. Nesmíme myslet na spatné věci a raději se těšit z krásného stavu. Tak hlavu vzhůru a úsměv jako ze žurnálu!!!

    #870679
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Naty, jojo jsou to ty moje šťastné dvě čárky z úterý 4:00 ráno 😀 Doufám že Ti špatně moc nebude, mě byo když jsem čekala malou jen tak malinko.

    Folly, neboj teď to vše vyjde jak má. Takový zážitek bych nepřála nikomu, vůbec si to nejsem schopná představit, a obdivuju Tě žes to zvládla a vyrovnala ses s tím.

    Kdy máte datum porodu? Já asi podle všeho kolem 8.6. 🙂

    #870680
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Mně vychází datum porodu na 1.6. Minula jsem měla datum 11.5. a porodila jsem 23:42 tak jsem to zvládla přesně:D , ale bylo to o fous. Rodila jsem 28 hodin…. hrůůůůza. Teda ne ten porod, to bylo v pohodě, jen to hrozně dlouho trvalo. Malej byl chycenej za nohu a pak už nechtěl ven. Já chtěla přirozený porod a tak mě v tom nechali. Dobře mi tak. Teď už budu dr. poslouchat:) Stejně jsem nakonec dělala co mi řekli i epidural jsem si nechala píchnout, i oxitocin… a pak to stejně museli dr. zvládnout. Hodně mi pomohli. Takhle to zase líčím jako drama, ale fakt to bylo v pohodě. Jen to prostě trvalo hroooooozně dlouho.
    Chtěla bych teď holčičku, abych měla páreček, ale když to bude kluk, tak to zase už mám celou výbavu. …..Ale ty ružové mašle bych si chtěla ještě užít:)

    #870681
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ty brdo. 28 hodin? Ani si to nedokazu predstavit!! Holky jak se vubec projevuje zamlkle tehotenstvi?

    Jinak Jito, fakt umelecka fotka. Ta kombinace barev se mi opravdu libi 😀

    Me vychazi datum porodu na 02.06., tak mozna budeme mit stejne narozeny brouky, Folly. Manzel by chtel prvniho kluka a me je to jedno. Sranda je, ze ja mam po sestre veskere holcici obleceni.. 😀

    #870682
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Holky neco na me leze. Kdyz polknu, tak me na jedne strane reze. Co byste mi na to doporucily?

    #870683
    Anonym
    Host

    Ahoj, už nějakou dobu koukám na vaši diskusi. Zatím nejsem těhotná, ale doufám, že brzy budu. Jdu na ET, tak jsem se chtěla Folly zeptat, jestli se kromě tablet, které se berou na stimulaci děložní sliznice, zase píchá Pregnyl na spuštění ovulace jako u IVF. Jsem se zapomněla doktora zeptat a teď plaším, kde si to nechám píchnout *-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist