Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871524
    Anonym
    Host

    Anette jedina tehule siroko daleko nezustanes!!Holky tu meli terminy zacatkem mesice a mi 3vzadu Skubina,ja a ty zase budem mit vlnu koncem mesice.jo a ty 3kocky prvorodicky tak 2rodily tyden pred terminem a jedna na termin,takze priroda si s tim dela co chce!!
    A Lenik prenasi a prenasi…………………..tak holky drzim palce,ale hlavne zdravi a zadne komplikace!!!!!!!!!!!!!!!!

    #871525
    Anonym
    Host

    27.5 vodnik-cisar 51cm,3480 Bartolomej termin byl 4.6
    6.6 Nikisek 49cm,3250 kluk David nejsem si jista????? 17.6
    10.6 Jita 51cm,3660 Nelinka 6.6

    2v1
    Lenik podle ultrazvuku 30.5,stale stahy,chaos,Vrchlabi at neco vyresi vCEAR BYLO POZDE
    Nika 9.6

    vzadu
    Skubina 23.6,joga25.6,Anetka 2.7 uz se to blizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #871526
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jíťo, mooooc gratuluji, Nelinka je krásné jméno. A porod jsi měla jedna báseň:) A taky vše nej k narozkám. To je skvělé, že je další zázrak na světě

    Leni, vydrž, už to snad musí být. Držím i palce na nohách.

    U nás dnes holky blázinec…rodinná oslava:) Slavíme vždy čtvrtletně, protože nás je moc, tak máme čtvrletní rozpis:D dnes se gratulovalo pěti lidem, s obědem, dortíkem, grilovačkou odpoledne. Jsem utahaná jako kotě a jdu si lehnout s Bártíkem.

    Mějte se moc hezky a opatrujte se.
    Petra

    #871527
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jogo, to je hezká tabulka – termíny porodů a narození miminek – chválím! To je super, že tvůj manžel nastupuje na tak dlouhé dovolenou. To se užijete navzájem než budete 3 a ještě budeš mít klid kolem porodu a po něm – super.

    Vondíku, čtu, že už zvládáš tak velkou oslavu. Muselo to být milé rozptýlení. Ale věřím, že v šestinedělí i náročné.

    Volala jsem do Vrchlabí a dozvěděla se, že paní doktorka je tam až ve středu, na kterou jsem objednaná. V pondělí tam budou dva lékaři – z nich jeden právě ten páteční. Tak jsem si řekla, že počkám do středy, abych mohla mluvit s někým, komu opravdu důvěřuji. A beru si sebou věci do porodnice… V příštím týdnu se to tedy „rozlouskne“

    Máte pravdu, že už to musí přijít brzy (nejpozději do konce týdne). Tak snad to dobře dopadne. A jsem opravdu překvapená, že všechny ty stahy byli jen poslíčci :'( .

    Holky, hezkou neděli.

    #871528
    Anonym
    Host

    leniku ze zakona tu maji manzele 2tydny placene materske dovci po narozeni mimca a plus ma 3tydny dovcu,takze si to sikovne spojil,dnes je na posledni nocni!!
    tak cekam na dalsi zazrak at ho pripisi do tabulky krasnou nedeli
    a uzivejte miminka v narucich a posledni zlomky dnu ci hodin 2v1

    #871529
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    jak se máte? my máme s Nelinkou náročnou neděli, myslím že by už chtěla papat, a já zatím nemám vytvořené mlíčko. tak mi držte palce ať se brzo vytvoří, a malá je spokojená. zatím od rána spala jen než jsem se nasnídala a mezitím je pořád vzhůru a chce být u prsu.

    jinak je moc hezká a zatím nemá ani žloutenku. tak už zbývá jen to mlíko a můžem domů 🙂 jogo ta manželova dovča je fakt super! leni, jak se dneska cítíš?

    mějte se krásně, jíťa

    #871530
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!!a zazraci!!
    Jito tak dej vedet co mlicko,bez mlicka je hlad a jak to resis,kdyz nemas mlicko??
    Jiank mi dnes byli v te nemocnici na obhlidce,ja tam videla uz cast,protoze jsme tam byli navstvit manzela sestru.Maji tam 4pokoje kde se da rodit do bazenu,a nebo se muze s bazenku vylezt a porodit hned vedle je postel.Vy jste takove znale rodil nekdo z vas ci byl v bazene,kdyz jste rodily!!!Ja sem ani nemela zajem,ale kdyz set to dnes videla,tak pokud bude jeden volny tak bych se v nem asi rochnila,pry to pomaha od bolesti.No porodit mimco v bazene si dost nedovedu predstavit!!Jinak jsem zjistila ze mam doma asi 30*dupacek 0-3 z toho je jich tak 10*na uplne male z porodni vahou a to sem nekoupila ani jedny,ja nakoupila velikost az 3-6tam mam jen 3*dupacky,2*pizamka a pak uz outfit jako laclace s body,mikca!!Takze ja prevazne veci 3-6dostala a celkem se tady uz v tom topim.Manzela volno je super,ma dnes po nocni spal 2h,pak jel se mnou do te nemocnice,a ted sel s klukama a ja si dala hodku spanku a ted tu cekam na dalsi den hah,zacla sem 39tyden jupi!!!!!myslim na vas!!

    #871531
    Anonym
    Host

    ahoj holky tak u nás dobrý, mlíčko už se tvoří, jinak když nebylo, tak jsme 1x dokrmili umelym mlickem, injekcni strikackou pres malicek. dneska byla mala nakonec moc hodna tak snad bude i dobra noc.

    jogo k tobe ten bazenek proste patri co :)) me pobyt ve vane s teplou vodou porod hodne zprijemnil minule, tedka se to uz nestihlo. ale urcite doporucuju. jinak dnes je se mnou na pokoji prvorodicka co rodila 37+1, maly ma 2,9 kg a 49 cm. tak treba te to taky potka brzo!

    jak se mate ostatni?

    #871532
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Jíťo gratuluji k rychlému porodu a k holčičce.
    Moje ségra taky dnes rychle porodila 40+6 kluka 3780g 51cm a já to mám za 20týdnů

    #871533
    Anonym
    Host

    A ty jsi jIto nakonec rodila do bazenu??Prvni porod a kdy te pusti z nemocnice.?Mala papka super uzivej zazraku ja jsem 38+1 no 39by byla bomba tak uvidime co na to zazrak a priroda.Piste co novehu

    #871534
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jíťo, blahopřeji k mlíčku! Tak to už vás s Nelinkou brzy pustí 🙂 Jak se cítíš po porodu?

    Jogo, to se máš, že můžeš do bazénku! Hned bych tam skočila také 🙂 . Tím, že jsem rodila 2x ve vaně, tak bych do bazénku šla okamžitě… Dej na svoje pocity při porodu, ony tě povedou a najdeš pro sebe tu nejlepší polohu i místo k porodu… Jinak mléko se spouští klidně až 3-4 den po porodu, do té doby pije miminko mlezivo, které mu velice posiluje imunitu a obsahuje vše potřebné. V porodnicích strikně podporujících kojení, pijí miminka jen mlezivo a nic jiného nedostávají. Bohatě jim to stačí a jsou pak i savější a tím urychlují nástup laktace… Takže se nemusíš bát, příroda se o vše dobře postará 🙂

    Jiťo, cítím se pod psa. Dopoledne to zas vypadalo, že se něco děje – poslíčci v pravidelných intervalech a docela bolestivé… Ale vlezla jsem si do vany a konec… Manžel mi pak říkal, ať pro něj něco udělám a do vany už nelezu. Že prý si vzpomíná, že mi v první době porodní vana utlumovala kontrakce. Prostě už bychom oba chtěli rodit a nejde to… Ale tento týden se to už rozsekne. Takže se snad také dočkám…

    Říkám si, že kdybych věděla, že tu budu ještě „strašit“, tak bych snad zůstala v Podolí a nechala si porod vyvolat před termínem, jak chtěli. I když to bych pak možná litovala, že jsem rodila s oxytocinem v předloktí a nemohla jsem do vany…

    #871535
    Anonym
    Host

    Tak holky to v te nemocnici je takova vana asi tak 3*vetsi nez normalni vana,ale zase vetsi nez rohova vana,uplny bazen to neni..no uvidime!!tady stale prsi jestli v utery bude hezky tak jdu na bazen venkovni,ale pocasi je tu tak promnenlive,ze jsem dnes zazraku pribalila do nemocnice teplejsi oblecky..
    Leniky myslim na tebe a ty jdes do Vrchlabi az v stredu??ja mam kontrolu v cvrtek,tady s kojenim taky pomahaji,ale dnes v nemocnici hned rekli kdo kojit nechce tady mate kuchynku a v ni vam pomuzem s mlekem.Ja to zkusit chci!!!
    Dama ceka krasny kosicek,milion veci na zazrak tak Leniku kde jsou ti rostaci,ze.muj si kope a mysli si,ze mam brisko asi nafukovaci ha ha.Pro mne to bude silny zazitek,porod,zazrak ani se mi tomu nechce verit,ze se nam brzy ukaze.leniku musi to ven tak drzim palecky!!!!

    #871536
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leníku,máš to teda neskutečně nekonečný 🙁 jsi moc statečná,že se držíš!
    Jogo,já jdu dneska taky do bazénku,trochu uvolnit zádům a zrelaxovat. Zítra kontrola,tak jsem zvědavá,jestli malej postupuje k cíli…mně se teda zdá,že mi trochu začíná klesat bříško. Ale možná je to jen moje přání 🙂
    Maminkám posílám pozdravy,Jíťa už zřejmě bude taky brzo s mimi doma,když jsou tak šikovní.
    O vaně při porodu uvažuji taky. Ale pouze jen na zmírnění bolestí,rodit do vody bych nechtěla. Ještě tedy rozmýšlím,zda zvolím box s vanou nebou se sprchou.
    Pište,pište jak se máte a hlavně se opatrujte 🙂

    #871537
    x Nika
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    moc gratuluju Jítě a Nikýskovi k miminkům. Holky, vy se máte, že už máte miminka u sebe a ještě takovou pohodovou cestou. Já bych taky chtěla takhle krásně porodit.

    Já jsem pořád 2v1, dneska jsem dle PM 40+4. Včera jsem byla na kontrole v porodnici, kde mě „konečně“ vyšetřili i jinak než natočením na monitor. Při vyšetření pohmatem, které mimochodem dost bolelo, zjistila doktorka, že se vůbec neotevírám a pak dělala ultrazvuk a říkala, že už by to k porodu chtělo směřovat neboť mám snížené množství plodové vody.

    Zítra jdu na další kontrolu, tak jsem zvědavá co vymyslí, protože od dnešního dne v porodnici malují a k porodu pacientky nepřijímají. Pokud porod začne, tak musím jet jinam než do Jindřichova Hradce, pravděpodobně do Českých Budějovic. Vážně jsem moc zvědavá, zda se zítra pokusí mi porod vyvolat nebo co bude. Myslím, že za normálního stavu by si mě tam zítra rovnou nechali a porod vyvolali.
    Tak vůbec nevím co bude a jsem z toho ze všeho už docela nervozní.

    Mějte se krásně a Leníku, snad už to i u Tebe dopadne. To čekání je děsné.
    Veronika

    #871538
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Niki,držím palce,ať se ti to zítra nějak vyřeší a máš mimčo taky už u sebe. 🙂
    Pročpak se těm prďolům tak nechce ven…?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist