Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871719
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to je dobré, že máš krabicové mléko. Ani jsem nevěděla, že něco takového je. Tak to máš mnohem jednodušší přípravu 🙂 . Ten tábor mají děti na 11 dní. Také jsem každé léto jezdila na 3 týdny. Bylo to super. Včera už to vypadalo, že pojedeme s J. do nemocnice. Naštěstí se situace uklidnila a nikam jsme nemuseli. Tak jsem si zatím zacvičit nestihla… Včera jsme byli v poradně. Natánek má 6 kg a 60 cm 🙂 .

    Mějte se hezky!

    #871720
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂 Tak balíme na dovču. Jedu se smýšenými pocity,snad to naše pískle nebude ze změny prostředí moc vykolejený. Ale musí si zvykat na cestování a čím dřív,tím líp.
    V úterý jsme byli v poradně a dostali jsme nějaké informace ohledně očkování na rotaviry a pneumokoky. Jak to plánujete vy? Jinak statečně přibíráme 5.14kg a 57cm 🙂
    Mějte se krásně a za týden ahooooj 🙂

    #871721
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    škubino, pěknou dovolenou! Na http://www.vakciny.net píší, že pneumonokokové onemocnění postihne ročně 25-50 dětí. Zemře 0-2 děti. Tak to myslím nemá cenu… Jáchym ho měl zdarma, byl ve studii. A záněty středouší měl také…

    Natánek nám začal „povídat“. Je tak sladký 🙂 . Dnes mi 2x sám usnul. To je novinka. Zítra nám končí šestinedělí. Za tu dobu se roztomile vyklubal. Rychle to uteklo… Spí mi v náručí… Je to takový napapaný koblížek.

    Co je nového u vás?

    #871722
    Anonym
    Host

    ahoj uzliccci a koblizci kam razite Skubino na dovcu??ty krabicky na mleko jsou jednoduche a super musim to pozjistovat i v Cz mi tam budem to bude mit maly po 6mesici,ale ty krabicky by se hodily!!pochybuji,ze to muzu koupit ve velkem na letisti a prevazet no uvidime do Prahy letim 1.ledna to zacne maly 7mesic!!mi cekama akorat na pas pro maleho a dnes sem nas oba objednala na kontrolu po sestinedeli 11.8 6tydnu,a jestli vse v poho hned jeste to odpoledne skocim do bazenu ha ah!!ted v utery zacinam kurz jogy hodku a pul nemuzu se dockat!!ted po vykendu v utery mu bude 5tydnu a taky se krasne vyklubal,pozoruje veci kolem,dava nam prvni usmevy je k zakousnuti!!
    Super leniku,ze je maly hodny,nas vzornak spal tuto noc krasne,ty 2pred tim no nic moc,zitra hlidaji tedy manzela rodice maji premiaru od 13..-20.00mi razime na oslavu naseho uzlicka hezky vykend

    #871723
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se máte? Co miminka?

    Dnes je u nás 14 stupňů. Byla jsem na procházce v lese. Jsou tam mraky houbařů. Ale vyhnal mne déšť. Během chvilky jsem byla mokrá. Kočárek je asi naimpregnovaný, tak nepromokl.

    Nakonec jsme včera odvezli Jáchyma na tábor. Až do středy bude doma jen Natánek. Ten je mnohem klidnější, když se věnuji jenom jemu. Jak je doma ticho, tak i přes den lépe spinká. Krásně si cucá pěstičky – vydrží pak déle vzhůru. Je to velký pokrok 🙂 . Pasení koníčků nám moc nejde. Na bříšku zatím hlavičku nezvedá… Naše doktorka by řekl: „Je to línej chlap.“

    Jogo, jaká byla oslava?

    Mějte se hezky.

    #871724
    Anonym
    Host

    Ahojky rodice hlidali 14.00-20.00vzornak to skoro cele prospal,takze ho muzem brzy zase prinest,treba toho vyuzit dokad nebeha ha ha…
    super,ze mas na maleho ted cas,tak uzivej co se da
    ja jdu v utery na jogu a hned po kontrole 11.8doufam na bazen,mamka uz mi prijizdi za tyden takze treba zacit chystat…dorazi i s brasky takze bude u nas veselo opatrujte uzlicky

    #871725
    Anonym
    Host

    Ahoj,

    Jógou, jaká byla jóga? 🙂

    Ve středu se děti vrátily z tábora. Včera i dnes jsme chodili na houby. Rostou úplně všude. Nejvíc jsme našli hřibů. Je to taková super zábava zadarmo. Holky mi houby i nakrájely a očistily. Anit mi pomáhala vařit smaženici…

    Už mi dorazil šátek na nošení miminek. Jsem z něj nadšená. Babyvak je super, ale bolí mne z něj záda, jak je jen na jedno rameno. Šátek se líbil i malému. Hned v něm usnul 🙂

    #871726
    Anonym
    Host

    Tak amly ma satek a spinka super,mi mame takove nositko zatim s nim chodi manzel do lesa!!a houby jste sikovni
    rodinka mi dorazi v pondeli tak muzou vesele pohlidat a ja hodim dalsi jogu,joga byla uzasna a ted ji potrebuji jeste vic,maly zacne byt pekne tezky…takze to noseni nic moc
    od prosince jestli to vyjde bych mela zacit ten kurz na ucitelku jogu tak do konce srpna se to ma rozhoudnout berou jen 15lidi
    v praci bych mela byt uz par hodin v prosinci a leden v Praze je to stale nabite a to mam jedno dite ha ha,co ty jak to mas s praci
    a co Jita co pak dela jak se ma dlouho tu nebyla..Skubina je tusim na dovce pekny vykend

    #871727
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂 hlásím návrat z dovolené. Malej to zvládnul úplně super,celé dny jsme trávili venku,buď v kočárku,na ruce,na dece,prostě paráda. Počasí sice nic moc,ale i sluníčko se nám ukázalo. Kluci rybařili a houbařili a my jsme si užívali Matouše. Koukám,že houbaření baví i vás 🙂
    Zdá se mi,že malej tam udělal obrovský pokroky,směje se na celé kolo a „vykládá“ jak divej. Přes prázdniny ty děti vždycky nějak rostou,viď Leníku…
    Jogo,užívej rodiny,budeš mít spoustu chův,to je paráda
    Zatím se mějte,pozdravujte rostoucí uzlíčky!

    #871728
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jogo,koukám na zprávy a je to teda mazec 🙁 snad to brzo ustane. Držte se!

    #871729
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jak jsi si užívala hlídající babičku? Také držím palce, ať se vám to běsnění v Londýně vyhne. Na fotkách to vypadá dost šíleně!!! Myšlenky na práci mne ani nenapadly… Ale když to jen trochu půjde, do něčeho zajímavého se pustím…

    Škubino, je super, že jste si užili dovolenou i s malým! Jsi šikulka 🙂

    Jíťo, Vondíku, Anette, kde jste? Ozvěte se 🙂

    Dnes jsem po druhé od porodu vyrazila ke kadeřnici. Byl to tak úžasný relax!!! Jinak náš šmudla nechce pít mléko ze stříkačky. Tu savičku od Aventu, o které tvrdili, že je pro kojené děti, bych jim hodila na hlavu. Chtěla jsem ji nejprve vyzkoušet než by ji použil manžel ke krmení Natánka. Mléko z ní samo kapalo… Takže mohu odejít z domova na 2 hodiny, max. 2,5 🙁 , jen mezi kojeními. Ale lepší něco nežli nic.

    Natánek mi také začal plakat při jízdě v autě. Tak v 60%, i když jedu jen cca 15 minut. Stále nechce dudlík, takže musím zastavit, nekojit a pokračovat v jízdě. Takže autem raději jezdím bez miminka… Doufám, že ho to zas přejde… Třeba, až se dovede zabavit hračkami… Co vy a dudlík?

    Jinak houby stále rostou. Když ne počasí, alespoň ony mi dělají radost… Mějte se hezky.

    #871730
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj! Leníku,dudlík používáme. ze začátku ho malej moc nechtěl,ale teď když je unavený a rozbrkaný,krásně se tím zklidní. Jsem za něj ráda.
    Jízda v autě zatím taky Ok,tak doufám,že to tak zůstane. Jen si nemůžu zvyknout,že když s ním jedu sama,je vedle mě na sedačce. pořád mi to připadá takový nebezpečný.
    Je paráda,že si můžeš aspoň odskočit k holiči. Mně bohužel nemá kdo hlídat. Musím si počkat až se přiblížím ku Praze,pak malího pohlídá moje mamka.
    Užívat si asi tohle léto budeme opravdu jen houby,počasí nám zřejmě nic jinýho nedovolí.
    Ale hlavně ty naše zlatíčka 🙂
    Tak zatím ahoj ! A vy ostatní se s námi taky podělte o nějaký novinky…

    #871731
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, je super, že se vám povedlo používát dudlík. Měla jsem ho trochu u 1. a 2. miminka. Teď se mi stále nedaří. Malý ho pořád plive 🙁 .

    Dnes nám přišla pohlídat naše studentka Martina. Na hodinku jsme s manželem a s miminkem zajeli na kávu. Jaký luxus! Za tu chvíli jsem si tak odpočinula. Natánek dnes udělal dva velké (tedy pro mne) pokroky. Ručičkami se dotkl opakovaně nožiček a také si poprvé strčil do pusy hračku, kterou si sám do ruky chytil (leže na zádíčkách). Měl jsem z toho velkou radost.

    Manžel má dovolenou, tak jsme dnes s dětmi uděli 20 km na kole a výlet proložili obědem. Manžel běžel s kočárkem a všichni jsme to zvládli. Super. Nějak se mi zas objevuje „těhotenské“ bříško. Dcera mi říkala, že tam zas mám malinké miminko… Ach jo.

    #871732
    Anonym
    Host

    Ahojky holky
    maly spi,dudlik nepouzivame,zatim jsme nemeli potrebu,rodinka je tu do stredy,pomahaji uzasne a dnes maji den v ZOO.Ja uzivam zazrak,ale zitra vyrazim na jogu a kontrola po sestinedeli byla v cvrtek tak muzu i na bazen,maly ma 60cm,5,1kg je uzasny vecer uz ma rytmus budi se bud po pulnoci 00.30 pak 4.00pak 8.00parada ci 1.30,5.00,8.30
    mel jeden tyden kdy nam stropil 2*skandal na 10minut jen stani pomohlo,ale pak sem nasla parapet u okna kde jsem si sedla a maly civel na zaclony..a zklidnil se,az odjede rodinka tak jdu take k holici pohlida manzel..maly ma ockovani 31.srpna na me narozeniny!!
    Leniku zajit s manzelema na kavu bez deti to je opravdu bomba,a co tobe skubino manzel taky pohlida abys mohla k holici ci az v Praze!!
    autem s malym nejezdim nemam potrebu,vsude dojdu pesky!!!zatim!!!
    joga course mi zacina 3prosince je to jen 1*mesicne cely vykend 10-18.00hlidat bude manzel ci jeho rodice a ja tam budu chodit odpocivat,trva to 11mesicu a je mozna nastavba dalsich 7mesicu to necham otevrene,uzivejte zazraky
    mi jeste pojedem konce zari do Skotska nase prvni dovca s uzlikem a do Prahy v lednu,tak co udelat maly sraz co Skubino ty jsi v Praze furd ha ha jen takovy napad….

    #871733
    Anonym
    Host

    Leniku na kole to jste sikovni
    ja po kontrole na sestinedeli brisko uz vubec nema,na hore 3,5kg takze to musi dolu,abych se vesla na zimu do mych kalhot,ted nosim saty a kalhoty sem dlouho nemela cas zkusit!!!ha ha…Leniku ty jsi taky tusim kousek od Prahy a Anette je z Prahy a holky zbyle jsou vitane,tak treba koncem ledna se sejdem v Praze ha ha!!Z jake Parhy pochazite ja bydlim na Praha4!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist