Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871734
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    jogo,tak super,že si užíváš rodinky. já to mám teď s hlídáním bídný,přítel má v práci sezonu v plném proudu,tak chodí domů až večer,takže holiče nechám až do Prahy,pohlídá mi máma. Chystám se tam nejspíš už ve středu a zůstanu až do 29.8.,kluci pojedou mezitím do Chorvatska a já si budu užívat s malým,s rodinou a s kamarádkama 🙂 . Očkování máme taky 31.srpna,snad to zvládneme bez horeček. Já na kontrole ještě ani nebyla,nechala jsem to až na září,cítím se dobře,tak to snad nevadí….
    Sraz můžeme uskutečnit,na jak dlouho se sem Jogo chystáš?
    Já jsem Praha-východ 🙂

    #871735
    Anonym
    Host

    Ahoj Skubino v lednu budu v Praze cely mesic,zacatek ledna budu na horach a sraz muze byt kdykoli po 18.1 do doresime blize k datu a ty Skubino jezdis do Prahy Tak kazdy mesic v prumeru na tyden??takze treba tyden kolem 24.1 vy byste mohli i v tydnu asi???
    takze ted budes v Praze 14dni tak si to moc uzij…..
    ja planuji vse dopredu ha ha,tak snad to v lednu vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #871736
    Anonym
    Host

    Jinak ja mela kontrolu ve s malym ve spolecny den,ale jeste potrebuji v zari zubare,kadernici taky brzo,a zitra a pozitri na jogu hura pekny vecer

    #871737
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Jogo,ten srazík ještě dořešíme,ale myslím,že to časově určitě půjde. Těším se 🙂
    S malým jsem byla na kyčlích a musím dávat široké balení. Dvě látkové pleny byly ale k ničemu,pořádně se v tom nehnul,tak jsem objednala ortopedické kalhotky a jsou super. Jak jste na tom s kyčlema ostatní? Za odměnu taky dostal takovou tu hrací deku a musím říct,že v tom řádí jak černá ruka 🙂 tolik vejskání a úsměvů jsem ještě u něj neviděla!
    Opatrujte se a hlaste novinky.
    Ahoooj

    #871738
    Anonym
    Host

    Ahojky
    s kyclema jsme v poho,tedy aspon minuly tyden na kontrole bylo vse v poradku,ted jen ty vakciny tak snad bude po nich uzlik v pohode.
    dnes odjela moje mamka smutne louceni,byla uplne hotova,ze uvidi maleho az v lednu,tak proto jedu pak na mesic!!
    v pondeli byla joga venku na slunicku v tom centru jak chodim zpet od srpna,maji tam uplne uzasne jesle,kde se da prcek dat na hodku jak cvicim,tak uvidim kdy to zacnu pouzivat.
    mi mame ted Z Prahy krtka,a hracky do vany potrebuji dohnat spoustu veci a v sobotu jdu na jeden den do prace,tady se behem materske muze jit 10*do prace,takze to vyuziji jeste v prosinci na par dni,materska je tu jen 9mesicu…
    chci si ale uzlika uzit co nejvice je uzasny co ty Leniku deti zpatky z tabora?
    co Jita dlouho tu nebyla?? opatrujte se

    #871739
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    sraz v lednu je super. Mohu do centra, Prahu 4, Prahu – V… Jen doufám, že budeme v té době všichni zdraví.

    Jogo, super cvičíš. Chudák babička, tak dlouho bez vnoučka…
    Škubino, ať si užiješ hezky čas bez dětí.

    Natánek má dnes 2 měsíce. V posledních dnech se krásně zklidnil a skoro nepláče. V noci spí moc hezky od 21 hodin do cca 7-8. Budí se jen na kojení. Poslední rekord má 5,5 hodiny v noci bez probuzení. Přes den spí také hezky. Ráno mi usnul v náruči, když jsem s dětmi snídala u stolu… Dudlík stále nechce, zkoušela jsem u kamarádky i jiný tvar. Dělal, že se „dáví“, když jsem mu ho dávala do pusinky.

    Naposledy měl u doktorky 62 cm a 6.320 g. Mám tu od včera na pomoc bráchu. Super! Pohlídal mi malého, když jsem dnes jela autem na poštu do vedlejší vesnice. Byla jsem šťastná, že jsem ho sebou nemusela brát! Také jsme udělali spoustu práce na zahradě. Starší děti se totiž mnohem více snaží.

    Také mám radost, že k nám konečně dorazilo léto a teplo. Po dlouhé době se zas děti dnes čachtaly v bazénu. V úterý jsem byla poprvé na step aerobiku. Bylo to úžasné. Jen ta kondice rozhodně není co bývala… chybí mi spoustu svalů. Bylo zvláštní, že mi najednou tělo nezabíralo jak jsem byla zvyklá… Ale co je trochu horší, od té doby mne bolí uvnitř levé prso. Po noci jsem je měla nalitá (šla jsem od 9.00) a asi jim ten pohyb nahoru-dolů neudělal dobře… Příště si asi musím mlíko odstříkat…

    Mějte se krásně. Užívejte sluníčka. Ať vám rostou mrňátka.

    #871740
    Anonym
    Host

    Skubina uziva asi tusim Prahu
    Lenik zacal cvicit a braska hlidal paradicka,babicka odjela,ale manzel hlida takze organizuji jogu,bazenky dnes tu byla zima 17Cprselo a zitra hlasi slunce tak sem na to zvedava…
    srazik dopilujem blize k datu
    jo holky kdy vam zacli uzlici spinkat pres celou noc??Leniku ty mas spoustu uzliku..tedy ted uz vetsich!!
    myslim jako vstavani v 4.00rano a tak..
    maly muj je uzasny rozdava usmevy a jsme moc happy opatrujte se

    #871741
    Anonym
    Host

    Ahoj Jogo,

    je tady nějak pusto, co?

    Trochu jsem teď nestíhala psát. Jako obvykle, na konci prázdnin mi už docházejí síly a zároveň je potřeba zařídit spoustu věcí kolem školy 🙂 .

    Dnes jsem konečně zajela na kontrolu kyčlí do Prahy. Natánkovi je 9 týdnů. Stejně jako starší děti je má v pořádku. Jsem moc ráda.

    Jogo, to je dobrá otázka, kdy děti prospí celou noc… Mám pocit, že do roka jsou to spíše krátká období, kdy se to povede… Když už miminko tolik netrápí větry a má větší kapacitu žaludku, že se nebudí tak často na jídlo, začnou se mu zase prořezávat zoubky 🙁 … Tak asi někdy mezi 1.-2. rokem? Natánek se mi teď budí asi 2x za noc. To považuji za luxusní. Ve 2 měsících mi žádné děťátko tak dobře nespalo… Možná je to tím, že Natánka jako prvního nekojím vleže v posteli. S ostatními dětmi jsem se „prokojila“ nocí…

    Holky, mějte se hezky. A pište 🙂

    #871742
    Anonym
    Host

    Ahoj Leniku,
    Skubina je v PRaze,JITA NESTIHA BYLA NA FACE,pry napise ja zaplatila zalohu na kurz jogy zacina v prosinci,takze budu 11mesicu lezet v knizkach.
    Maly dostal dudlika pred 2dny,pomaha mu to na usinati a taky ho dost plive,deti sou chytre reknou si.
    Leniku s detmi a pripravou do skoly to musi byt urcite narocne,obdivuji te jak to z 4vse ztihas,mne maly zabere vsechen cas a to mi manzel max pomaha,babicka daleko,ale v lednu ji to vynahradim,pristi tyden mame ockovani tak doufam maly bude ok,jak je to v Cz tady v 8,12,16tydnech zatim opatrujte se

    #871743
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak už se hlásím opět z Moravy. Prázdniny se překulily a ve čtvrtek to těm našim školákům ( a i mně )opět vypukne. Docela už se těším na nějaký ten řád.
    Jinak malej je zlatej. Začal spát 5-6hod v kuse,pak se sice vzbudí už po 3hod,ale je to komfort. Zítra proběhne kontrola a očkování,tak dám vědět,jak to proběhlo. Myslím,že Joga jde taky s malým,tak držím palce.
    Ozvu se zítra,mějte se fajn a leníku užívej děti před nástupem do školy 🙂

    #871744
    Anonym
    Host

    Ahojky tak co ockovani,u nas bylo v 12.30 plakal,ale ted spinka uz dlouho,tak doufam,ze vecer bude v poradku.Zatim v pohode.
    Prisli mi knizky na muj joga kurz,takze zacnu ve volnem case cist par radku zacina mi to 3.12 v lednu bude hlidat babicka tak budu sprtta.No to sem na sebe zvedava.Maly je uzasny,ale jak zacne behat tak to si uzijem ha ha.
    To uz snad budu mit joga kurs za sebou a budu moct vesele behat za malym v parku.Tak rychle rostou je to neskutecne!!
    Co ty leniku uz nakupujete do skoly.Co ty Jito stale neztihas,no s 2 zadna sranda,ale Lenik 4,ale to je Leniku nic mam znamou ceka pate!!!!!!!!!!!!pekny den

    #871745
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂
    Včerejší kontrola nakonec proběhla bez očkování,protože malej měl večer před tím teplotu. Druhý pokus proběhne v pondělí,tak snad už nás oočkují. Jinak jsme v pořádku,váha 6,14kg.
    Jogo,učení určitě zvládneš. Je to sice trochu těžší nacpat do hlavy nějaké informace,ale jde to.
    Já začínám příští týden,těším se na spolužáky,ale na druhou stranu se bojím,jak to ty mí chlapi zvládnou.
    Malej mi taky začal slintat a cpát ruce do pusy – máte s tím nějakou zkušenost? Nevím,jestli ho nechat nebo mu dávat ručičky z pusy. Jak to bylo u mýho prvního už si vůbec nepamatuju 🙂
    Mějte se,opatrujte se a ozvěte se 🙂

    #871746
    Anonym
    Host

    Skubino a copak studujes a jak casto?
    Maly se jen skrabal,kdyz byl miminko,mel dupacky ci vrsky co mu branily v skrabani,byli na tom jakoby rukavice.
    a ma maly dudlika?nas ho ma od 8tydne,pomaha mu na usnuti.
    Zitra kadernice,v nedeli do prace je to stale nake nabite!!opatrujte se

    #871747
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂
    Jogo,studuju marketing,mám za sebou 1.rok se dvěma semestry a ještě mám před sebou 2 roky.
    Chodím každý čtvrtek po obědě a je to až do večera. Občas je to proložené jěště celou sobotou,ale ty nejspíš teď půl roku vynechám. Nevím,jak bych to s kojením zvládla. Ve čtvrtek se chystám poprvé aspoň na chvilku,ale myslím,že budu myšlenkama stejně u malýho 🙂
    Ty to určitě zvládneš a hlavně tě to bude bavit. je to fajn,dělat něco jen pro sebe!
    Dnes jdeme konečně snad na to očkování,malej měl až do soboty teploty,ale už je zase usměvavej a v pořádku. Tak doufám,že po očkování nenastane opět ukňouraná nálada.
    A co ostatní maminky,kdepak jsou?
    A co Leníku,jak jste zvládli začátek školy? U nás to bylo trochu hektický,ale už je dobře a kluk je spokojenej,že už je na střední škole. Cítí se jak dospělej 🙂
    Mějte se hezky a opatrujte se!

    #871748
    Anonym
    Host

    Ahoj Skubino co ockovani?a kdo ti hlida v cvrtek,kdyz jsi ve skole.
    maly mel dnes prvne brecici den i odpoledne,manzel tvrdi,ze mu zacinaji zuby,tak nevim je mu 10tydnu!!Pouzivame gel!!
    Jinak ja byla vcera na joga,bazen,sauna uzasne maleho bych pak sezrala,dnes sem s nim cely den a sem zrala na odpocinek.No ale manzel tu byl 2hodky tak pomoct mam.Ale jinka je to zlaty zazrak,ale dnes ma den D!!
    Cetla sem to o tom letadla z nasemi 3hekejisty to jsou tedy zivotni tragedie!!no nic maly se zase hlasi zatim pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist