Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871749
    Anonym
    Host

    Ahoj Jogo a Škubino,

    vidím, že se máte dobře, studujete, cvičíte, máte spokojená miminka 🙂

    Na nový rytmus si teprve zvykám. Děti už nevozíme do Prahy (s miminkem to nešlo). Takže jsme změnili školu. Máme ji autem 10 minut od domova. Tak je toho hodně nového 🙂 Natánek je zlatý. Krásně breptá, občas se chechtá. Moc si to s ním užívám. Také si strká ručičky do pusinky. Občas se mu povede nacpat si tam i něco jiného – je pak moc spokojený 🙂 Je to normální a v pořádku…

    Jen nemám čas pro sebe a nedaří se mi hubnout 🙁

    Holky, mějte se hezky a pište, co je nového!

    #871750
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Očkování máme opět přesunuto na pondělí,tak snad už se to opravdu povede 🙂 malej má ale pořád nějakou rýmu a mírně zvýšenou teplotu,tak nevím nevím…
    Včera hlídali malýho kluci a pak přítel a zvládi to výborně,takže můžu být ve škole klidná. Jen asi budu muset nosit s sebou odsávačku,protože ke konci už jsem měla prsa úplně plná :O
    Leníku,změna školy to je teda velký krok,tak snad to děti zvládnou v pohodě a brzy se začlení. Máme to už taky za sebou a začátky nebyly bohužel vůbec růžový. Ale nakonec to všechno bylo ku prospěchu věci.
    S dětičkama začíná být fakt legrace,když se malej usměje, láskou bych ho sežrala 🙂
    Tak holky,mějte se fajn,ať jdou kila dolů a Jogo,pilně cvič.

    #871751
    Anonym
    Host

    Tak malej je uz zase nas lebidi usina ted uz v 20.00driv 22.00tak uvidime jaky bude rytmus vcera tedy usnul 20.00vzbudil se pulnoc,4.30.9.00coz je luxus zatim vyuzivam co se da a pred 10.00nevstavam pokad nemusim.
    Tak snad ockovani dozenete a maly bude ok,nas ceka druhe ockovani zacatkem rijna.
    Se skoulou s detmi nastavaji jine zazitky,ukoly,kamaradi si urcite v nove skole Leniku vytvori,ale bude to chvilicku trvat.
    Skubino pilne cvicim dolu uz jen 1,5kg,ale to je i tim ze chodim uz mesic 1*tydne do prace.Delam obcas pokad je potreba,materska mi totiz konci uz v lednu,takze 1*tydne do prace je fajn,a ta skola bude 1*mesicne vykend so,ne 10.00-18.00a kdy miris do Prahy skubino.pekny vecer

    #871752
    Anonym
    Host

    Ahoj Škubino a Jogo,

    vidím, že vše skvěle zvládáte – školu, hubnutí, cvičení, miminka vám dobře spinkají 🙂

    Nás čeká očkování v pondělí. Natánek je také sladký. Moc ráda si k němu voním. Pořád se směje a breptá. Je hodně společenský. Starší děti naštěstí začínají v nové škole, která se teď v září otevřela. Dnes mám pocit, že si konečně trochu opočívám, když jsou děti ve škole. Už jsem dopoledne doladila jen poslední kroužek. Zítra máme třídní schůzky.

    Škubino, ta nalitá prsa musela být dost nepříjemná. Občas se mi to stane a jsem pak příšerně nervózní. Odsávačka bude záchrana 🙂

    Mějte se hezky. Mnoho sil a prospaných nocí.

    #871753
    Anonym
    Host

    Ahoj Leniku,
    to je fajn,ze mas deti ve skole a tim padem vice casu na maleho.Ja nechci aby mi vyrost je tak roztomily!!!Treba se uzlit co to da.
    Akorat na babyweb psali,ze vlastne spani s kojenci je doporucovane.
    Holky brali jste si mimca nekdy vecer aby s vami spali.
    MI to tak delame pul vecera,treba driv od 4.00rano byl se mnou.Ted se budi az rano v 6.00tak si ho vezmu k sobe a on se budi az treba v 10.00no ja nemusim chystat skolaky,takze vyuzivam kazde sekundy na spani,nezli zacne behat a vstavat brzy!!
    Dudlika chce jen,kdyz je unaveny.
    Ctu stale o tom padu letadla,ten zivot je tak slozity.Treba uzivat kazde vteriny,ja letim 1.ledna do Prahy,taky mam divny pocit v letadle.Holky dejte pusinku zazrakum a opatrujte se

    #871754
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak už máme očkování úspěšně za sebou,dávala jsem i rotaviry do pusinky a pak jsme dostali hexu injekcí. Trochu křiku bylo,ale hlavně jsme to zvládli bez teplot.
    Malýho si taky beru po raním kojení do postele a tam blbneme a pak ještě na chvilku zabere. Naštěstí už jsou kluci velcí,takže s nima nemusím vstávat. A ani bych nechtěla,ráno to u nás vypadá hůř než u holek 😀 když odejdou,je to jak parfumerie.
    Domů se chystám příští víkend,máme rodinnou oslavu,tak to bude trochu hektičtější.
    Leníku,s tou školou je to fajn,když je nová. Všichni děti jsou na tom aspoň stejně. Ty bydlíš vlastně v Praze nebo někde na okraji?
    Jogo,taky bych nejraději,kdyby ty prckové byly takhle malí a roztomilí. A my takhle mladí 😀
    Tak holčiny,mějte se krásně,užívejte hezkýho počasí a broučky. Ahooooj

    #871755
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    máte pravdu, ta neše miminka jsou nádherná. Mně je už teď líto, že Natánek už není novorozencem (ale po kojení v noci po hodině se mi nestýská 🙂 ). Ale ty jeho úsměvy jsou také úžasné. Dcera se na mně nedávno rozlobila a říkala, že ji nemá nikdo rád, jen Natánek. Láska miminek je odzbrojující 🙂

    Natánka máme v posteli celou noc. Ani nevím jak to vzniklo, ale spí v korbičce kočárku, kterou máme s manželem v posteli. Nejprve spal přímo v posteli, ale potřeboval mít výš hlavičku kvůli vracení mléka do jícnu. Večer usnul v obýváku s námi a pak jsme si ho odnesli nahoru do ložnice. Stále ho balím na noc do zavinovačky. I když obvykle „vykopne“ spodní cíp. Ale že stran drží zavinovačka dobře :). Když se někdy v noci „kroutí“, bere si ho manžel na sebe. Podloží se polštáři do pololehu a má N. na břiše. Oba si to užívají, N. se obvykle vykaká nebo si říhne a pokračuje ve spánku 🙂

    S dudlíkem jsem nepochodila, ani už nezkouším. V autě už usíná, a jinde ho nepotřebuji. Palec si naštěstí necucá.

    Včera jsem absolvovala třídní schůzky. 2 rodiče na 3 třídy, ale zvládli jsme to 🙂 Natánek byl moc hodný 🙂

    Mějte se krásně, užívejte si den s rozkošnými zlatíčky 🙂

    #871756
    Anonym
    Host

    Tusim ze Lenik bydli na okraji Prahy.Tak si pak Skubino uzij oslavu ja letim do Prahy 1.1 abbicka uz se moc tesi.Dnes na venkovnim bazene,to byla paradicka,konci koncem zari a pristi rok se tam chystam s malym.Tuto nedeli mam volno jdeme na obed k manzelovym rodicum,pristi nedeli v praci a koncem zari jedem na par dni do Skotska-Lake Districk tak doufam,ze pocasi vyjde!!
    Maly spi se mnou nekdy celou noc,nekdy jen pulku,zalezi jak moc sem unavena ho uspavat.Vedle mne totiz usne hned,a do kosiku to muze trvat i pres hodinu.Ted napr usnul na me posteli a ja v ni ani zatim nejsem.Doslova se tam roztahuje a mamka pujde asi na zem ha ha.Vcera usnul v 20.30 a jeste v 4.00spal tak sem ho vzbudila na mlicko a pak spinkal do 8.30tak tyden zacal usinat v 20.30misto 22.00a vecer se budi vetsinou jen 1*,tak doufam,ze to tak pujde dal,manzela segra ma o 2mesice starsi ata se stale vubec nevyspi,jsem fakt rada,ze maly je zlaty.Uzivejte zazraky!!Maly zveda hlavicku na brisku,ale dlouho to nevydrzi pak se zlobi,kdyz mu spadne,je to sranda s detmi pappa

    #871757
    Anonym
    Host

    Tusim ze Lenik bydli na okraji Prahy.Tak si pak Skubino uzij oslavu ja letim do Prahy 1.1 abbicka uz se moc tesi.Dnes na venkovnim bazene,to byla paradicka,konci koncem zari a pristi rok se tam chystam s malym.Tuto nedeli mam volno jdeme na obed k manzelovym rodicum,pristi nedeli v praci a koncem zari jedem na par dni do Skotska-Lake Districk tak doufam,ze pocasi vyjde!!
    Maly spi se mnou nekdy celou noc,nekdy jen pulku,zalezi jak moc sem unavena ho uspavat.Vedle mne totiz usne hned,a do kosiku to muze trvat i pres hodinu.Ted napr usnul na me posteli a ja v ni ani zatim nejsem.Doslova se tam roztahuje a mamka pujde asi na zem ha ha.Vcera usnul v 20.30 a jeste v 4.00spal tak sem ho vzbudila na mlicko a pak spinkal do 8.30tak tyden zacal usinat v 20.30misto 22.00a vecer se budi vetsinou jen 1*,tak doufam,ze to tak pujde dal,manzela segra ma o 2mesice starsi ata se stale vubec nevyspi,jsem fakt rada,ze maly je zlaty.Uzivejte zazraky!!Maly zveda hlavicku na brisku,ale dlouho to nevydrzi pak se zlobi,kdyz mu spadne,je to sranda s detmi pappa

    #871758
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, to máš opravdu zlaté miminko, že ti tak krásně spinká 🙂 Jaký byl oběd u rodičů?
    Je super, že budete mít dovolenou a že máš čas na sebe 🙂

    Jsem roztržitá, nenapsala jsem, že bydlíme na Praze – Východ. S manželem jsem jela nedávno na kole (tedy on běžel s kočárkem). Celou cestu mne něcostrašně píchal do hlavy. 3x jsem si sundaly helmu a různě ji štelovala. Stále se to nelepšilo. Až po 10 kilometrech jsem zjistila, že mám nad čelem (a pod helmou sluneční brýle). Dobré, co?

    Jogo, máš pravdu, ač jsou miminka malá, v posteli se dost roztahují 🙂

    Od čtvrtka mám manžela pryč, vrací se dnes odpoledne. Jsem ráda, že jsem to zvládla 🙂 Jen dnes ráno jsem zjistila, že mám píchlé kolo u auta. Ale naštěstí jsem mohla cestu odložit. Doufám, že mi to manžel opraví. Mně se to ještě nikdy nestalo, a to jezdím denně skoro 10 let 🙂

    Pěknou neděli.

    #871759
    Anonym
    Host

    Ahojky
    obed byl fajn,manzel ale musel do prace tak to byla ryhlovka.Manzela mamka mi dala 30*knizek,stale mi nosi oblecky,a dala mi kosik hracek.Takze sem zasobovana,ze fakt nemusim do obchodu.Hracky opravdu dobre,takove vzdelavaci,treba stavebnici 10kostek,ktere se stavi do vysky podle velikosti a podle cisel a jeste maji obrazky.Byl u nas na navsteve kluk 4,5let a vesele to skladal.
    Vcera vecer maly opet usnl v 21.00roztazeny na me posteli,ja sla vyjmecne o pulnoci,jinak chodim i v 22.00a maly se vzbudil v 4.30a pak 7.30ale nemel hlad tak zase usnul do 9.00a pak ho manzel nakrmil.Pondeli,utery mam tradicne jogu a bazen,a manzel zase chodi na karate.Takze se tu stridame.Uz pomalu balim na dovcu,stale tridim oblecky jeste part tydnu a zacne nosit 3-6mesicu,no stejne zalezi na znacce.Mam ted 2kamosky co cekaji mimca jedna v unoru a jedna pristi mesic,tak pomalu rozdavam obleceni,ja toho mam do roka fakt milion!!!No uprimne mam obleceni az do 5let!!A uz od 4let bude potrebovat uniformy do skoly,takze az pak prijdou vydaje.
    Do prace chodim nedele pokud muzemanzel hlidat,je to tak super.Minuly tyden,sem byla na dlouhych prochazkach,ktere sem v zivote nedelala vsude autem,ted pekne s kocarem,kam muzu dojdu pesky s malym.Jinak ted po obede u rodicu,ztropil 5minut skandal,ale vytuhnul spi,a dokonce v kosiku,ale miluje spani v kocare na cestach.
    Leniku mne pneumatika praskal tak aspon 3*co si vzpominam,no jeste ze si cestu mohla odlozit peknou nedeli

    #871760
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    měla jsem teď takový frmol, že jsem málem přehlédla, že 17.9. byly Natánkovi 3 měsíce. To to letí 🙂 Dnes ráno mi přišla báječná zpráva od bráchy, že se jim narodil chlapeček Oliver. Mají první miminko. Byla jsem z toho dojatá k slzám…

    Tak moje auto už stojí na cihlách a pneumatika se řeší v servisu. Odpoledne mi ji manžel přiveze zpět. Být bez auta je pro mne za trest. Venku strašně prší a je zima. Dopoledne jsme měli mít první očkování, ale vzhledem k defektu pneumatiky jsem ho musela zrušit. Už to mám jako Škubina (že ho odkládám), jsem zvědavá, kdy se nám ho povede zrealizovat 🙂

    Jogo, vidím, že jsi dobře zásobená! To je super. Štědrá tchýně je také k nezaplacení. Naše děti také nosí školní uniformy. Je to fajn, ráno neřešíme co na sebe. Také se oblékají mnohem rychleji, zvlášť holky. Jen u nás se těžko shánějí doplňky a boty. Všechno jsem koupila v nextu nebo přes jejich internetový obchod – je znát, že v Británii je tradice školní uniforem opravdu silná.

    Natánek si začal cucat prstíky před usnutím – snažím se ho opět přemluvit k dudlíku, ale nedaří se mi to. Aby cucal prsty fakt nechci. A včera si vymyslel, že bude pít mléko jen z levého prsu. Když jsem ho přiložila k pravému, začal plakat a prohýbat se (komediant jeden). Jen co jsem ho přendala, radostně mával ručičkama a hned se přicucnul, i když tam nebylo tolik mléka co vedle. Ale v noci neprotestoval a dnes se to už uklidnilo. Jsou ženy, které kojí jen z jedné strany, ale moc netoužím mezi ně patřit!

    Natánek také hrozně roste. Mám ho teď v autosedačce, nožičky má u hrany sedačky a nad hlavičkou má méně než 10 cm. Ach jo. Těšila jsem se, že si poslední malé miminečko užiji a místo toho máme doma obříka. Už jsou mu malé věci na 3-6 měsíců, oblékám ho do oblečení na 6-9m. Ale jak má velké tělíčko, špatně se mu drží hlavička. Teprve teď ji začal zvedat nad podložku, když je na bříšku. A ještě u toho fňuká. Ale paní doktorka pro něj má pochopení, když je tak velký, je prý těžké takové tělíčko rozpohybovat…

    Holky, mějte se hezky a pište, co je nového. Doufám, že se zas brzy oteplí. Mám z toho počasí deprese…

    #871761
    Anonym
    Host

    Ahoj Leniku,
    Skubina asi tridi oblecky do Prahy,ja tu kazdy den odlozim kousek obleceni,zalezi na znacce par veci ma take 6-9,ale jinak zaciname tezce 3-6,0-3kompletne vyradim do konce zari coz akorat vyjde malemu bude 28.6 3mesice v ten den jeden presne na dovcu do Lake districkt,tady bylo ted pekne,tedy slunce a nakych 19C,takze dnes ve venkovnim bazene,zaviraji ho koncem zari,takze posledni dny.Zitra joga.
    Maly taky zveda hlavicku,ale udrzi ji jen chvili a pak mu pada a uz se mu na brisku nelibi.
    Je vy mate taky uniformu to je super a jake barvy.Tady v Uk vidim hodne na holkach fialovou,a hnedou.A kluci tak sediva tusim.Zimni bundy cerne!!!
    Tak auto uz ti bude jezdit to chapu,ja driv bez auta taky ani ranu,hlavne do prace sem ho potrebovala.Ted mam i ockovani,ze dojdu bezky mame druhou davku 5.rijna.Akorat sem koukala na letenky na leto,bude olympiada,takze uz ted sou drazsi nez normalne,takze je koupim velmi brzy!!Ja je kupuji normalne pul roku dopredu s easyjet je to tak za pulky ceny,nezli treba mesic pred odletem.Takze leden na mesic a leto 3tydny za babickou,treba vyuzit,ze nepracuji!!!Uzivejte uzliky,muj mel rekord vstal vcera vecer az v 5.00smudla jeden,zatim holky uzivejte co to da,ja nechci,nechci velke oblecky on je tak roztomily ha ha,ale zase se mi protridi satnik,ja toho mam do roka milion,a pak taky slusna zbirka.Co vy mate schovane oblecky po detech.Ja to ted davam brachovi!!
    Je a super,ze mate uzlika v rodine,deti kousek od sebe to je bomba!!

    #871762
    Anonym
    Host

    28.9 3mesice to jse pochopily a Leniku kdy zkusis dat maleho do postylky??muj maly to ma u mamci nejradsi,ale uz neusina na mne!!Ale usne vedle mne.Do kosiku to mozna zkusim,ale to je vzdy na dlouhy proces!!Ale co maly je jen jednou,az bude velky chlapecek tak v pul roce uz by do postylky mohl,no ne!!

    #871763
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    chvilku jsem s neozvala,tak dočítám…
    Oblečení taky volím 6-9měsíců – máme to ale kluky macíky 🙂
    S tím spaním volím raději postýlku a až ráno po 6.hod mu dopřávám svojí postel. Nechci si ho moc zvykat i když bych ho samozřejmě měla nejraději u sebe pořád.
    Ku Praze se řítím v pátek a snad se mi povede zůstat aspoň do pondělí nebo úterý.
    Vidím,že chlapi vám pomáhají a statečně sportujete,já jsem ještě ani nezačala. Ale tenhle týden už se mi to snad podaří. záleží na hlídání.
    Mějte se fajn a Leníku – očkování zdar 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist