Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871779
    Anonym
    Host

    Jinak v tehu i pri kojeni se muzou 3*kavy denne,ale je videt ze malemu to vubec nesedlo!!Uz se nemuzu dockat az skocim zitra do bazenu s palmou ha ha,a na jare tam naklusu s Joseph tez.Holky optrujte se a uzliky,ktere rostou do krasy

    #871780
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, myslím, že jsi skvělá maminka 🙂 .

    Jogo, přesně jak píšeš, nějak nám to nesedlo… Latté si dávám jenom ráno. Bez-k. Jen když mám obzvlášť hroznou noc, objednám si u manžela tu druhou 🙂 .

    Jinak ten sraz je až v lednu, tak to ještě doladíme. Z jaké části Prahy pojedeš? Že nejezdíš s malým autem v UK se ti nedivím 🙂 Myslím, že jezdím dobře, ale tam nevím, jestli bych měla odvahu jezdit u vás.

    Už chodíš na pilates (tak tomu říkají tady)? To je super. Čtu o tvém plavání říkám si, že snad o víkendu někam vyrazím. U nás je teď také krásné babí léto. Jestli to stihnu, půjdu se dnes s malým přihlásit na plavání miminek. Už mu byly 3 měsíce, tak můžeme začít 🙂 .

    Právě nám začali sekat zahradu. N. spinká. Tak doufám, že ho nevzbudí. A to vždy říkám, že to mají stihnout do 12.h (je 11.50). Ach jo. Vždy, když je kolem nějaký hluk, jsem z toho na nervy. Dopoledne nám v domě pracovali elektrikáři (připojovali studnu na rozvaděč). Nejraději bych je všechny poslala pryč!!!

    Jogo, jinak tvé spaní dopoledne mne inspirovalo! S manželem jsem se domluvila, že zítra nakojím N. kolem 7. hodiny a pak ještě další 2 hodiny zůstanu v posteli a budu dospávat. Doufám, že to klapne. Už se na to tak těším (bez tebe by mne to nenapadlo).

    To, že děti chodí ve 4. letech do školy je super!!! Známí byli v Irsku asi 3 roky a moc si to pochvalovali. U nás je teď baby-boom a školky praskají ve švech. Holky jsou rády, když jim děti vezmou v 5. letech. Navíc si tam s nimi prý spíše hráli a nenásilně je připravovali na školu. 1. třída je v Čechách obvykle šokem pro děti i rodiče. Takže bych hned měnila 🙂 .

    Jinak Natánek je teď tak sladký. Nejraději bych ho láskou snědla 🙂 Je to taková baculatá buchtička. Když má dostat mlíčko, radostí třepotá ručičkami a nižičkami. Teď jsme byli v lese, smál se na stromy. Hrozně rád (a na všechny) se směje. Člověk by chtěl zastavit čas a užít si to 🙂 A také nedělat nic jiného než se starat o miminko (a občas o sebe), ale to je v mém případě sci-fi…

    Krásné dny.

    #871781
    Anonym
    Host

    Tak jsem si Leniku precetla to tve scifi,no s detmi se uplne planovat neda,ale to ja neresim napr predevcirem noc hruza vsatl v 1.00coz se nestalo uz tak 14dni,pak v stal v 4.30 a vesele si povidal sd mamcou do 7.00mezitim spal chvilinku,bylo 8.30a stale zadny spanek,v 9.00si ho vzal manzel,tomu usnul v 9.30a spal do 11.00jinak to sem byla po dlouhe dobe vcera hotova.Ale za to vcera uzasne vzbudil se 20..00-3.00uz mame tedy 4*rekord od 20.00-3.00 1*,20.00-4.00 2*a do 5.oo 1*,
    No vcera vstal tedy v 3.00pak si s ammkou zase povidal do 4.. to jsme volali i manzelovi na nocni ho pozdravit,a pak se maly vzbudil v 7.30coz to je super!!Ale opet usnul v 8.30do 10.30takze zatim pilatte na 10.30nehrotim,ale az budu spat celou noc pilatte bude ha ah.Jinak v Cz se pilatte jmenuje stejne pilatte je to jak joga,ale vice na zpevneni!!Jinak babi leto doslo,hlasi na cely pristi tyden 20-26Cslunce,takze dnes kdo ohodne na otevrenem bazenku.Uz tam jdu jen 2*help!!!Pondeli,utery bazen,joga,zitra do prace,a v stredu jedem na 6dni do Lake districk a na sever Newcastle.
    Jiank Lenika ja v Uk udelala ridicak,takze tu ridim v pohode,naopak mam problem v Cesku!!Ale neridim tu s malym pokad nemusim.Na bazen i do prace jezdim autem je to 10minut jizdy!!!
    Jiank usmevu mame taky plno,dnes uspaav tatinek je pysny,a pak jde na nocni.Ted tuspolu lezi!!Jiank venkovni bazen se otvira v kvetnu,ale chceme je ukecat na duben!!Uz jsme se domluvily,ze jim do schranky budem stale davat upominky!!Ne jen ja,ale vsichni lidi co znam,at je nas vice!!To pilalte sem jeste nikdy nezkusila,chtela sem,ale hned sem otehotnela,a pilattes pro tehotne tam nebylo.Takze se na anej chystam uz dlouho!!Posilovna mne nebavi.V zime jeste lyzuji!!Tak se opatrujte a pohladte zazraky!!

    #871782
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, obdivuji, že ji dělala řidičák rovnou v UK. A nedivím se ti, že u nás by se ti nechtělo řídit 🙂 Joseph má dobré rekordy ve spaní! To, že ti občas také nespí je náročné… Počasí máte podobné jako u nás 🙂

    Dnes N. vstal v 5.45 a pak už neusnul. Obvykle ho dávám manželovi, který si ho položí na břicho a ještě spolu spinkají. Ale včera byl choď dost unavaný, tak jsem ho nechtěla budit. V 6. hodin jsem vstala (byl nádherný rozbřesk) a šla připravit snídani a dětičkám svačinky. Stejně měli všichni co dělat, aby v 8. hodin odjeli. Ty pondělní rozjezdy jsou náročné…

    Cítím se teď nějaká unavená. Nevím, jestli je to tím 3 měsíčním maratonem, který začal porodem nebo dnešním nevyspáním nebo je to povíkendová únava… Manžel vzal v neděli dopoledne děti na cca 2 hodiny pryč. Měla jsem za úkol co nejvíce si odpočinout… Celou dobu jsem prospala (měla jsem pocit, že to bylo tak 5 minut spánku).

    Mějte se hezky, ať vám miminka krásně rostou.

    #871783
    Anonym
    Host

    Ahoj leniku tak zkus dospat neco pristi vykend,bez spanku je to narocne!!Ja byla v nedeli v praci,8h nejsem zvykla boleli mne zada,ale nic krotickeho,kdyz sem se vzbudila v 2.30 na krmeni,citila sem silnou unavu,nastesti maly spal uzasne .Nakrmil se v 2.30 hodku byl vzhuru a pak vstal az v 7.30 na jidlo a zase usnul v 8.30ja frajerka vstala tedy z malym v 10.30 hodila jogu,venkovni bazen ted maly prvne nespi je 22.00jdu ukladat papajaja

    #871784
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem se dívala, že této diskuzi je už 1 ROK. 15.9.2010 ji Jíťa založila 🙂 . Takže

    🙂 OSLAVUJEME 🙂 .

    #871785
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak se po pár dnech opět hlásím. Dnes jsem se vrátila na Moravu. Počasí je všude super,tak to je paráda. Rodinnou oslavu máme úspěšně za sebou,i malej to zvládnul bez problému. Jen ten dnešní přejezd ho trochu rozhodil,je protivnější. Ale myslím,že zítra už bude srovnaný.
    Leníku,jak jsi psala,že už je to tady rok založený,to jsem teda koukala. Uteklo to jak voda. Sice jsem se k vám přidávala o dost později,ale i tak je to zvláštní pocit,když si vzpomenu,jak jsme prožívaly těhotenství. Připadá mi to už tak dávno,co jsem měla bříško…
    Ten sraz v lednu dořešíme až bude čas,ale asi bych přijela taky s malým. Já pojedu směrem od Kobylis.
    Joga užívá bazén,to je dobře a my s Leníkem okoukneme alespon plavání s prckaa.
    Přeju krásný sváteční den 🙂

    #871786
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jak jsi se v práci cítila? To je zajímavé, že tě z toho bolely záda. Je pravda, že s mimískama toho na v klidu židli moc nenasedíme.

    Škubino, jsem ráda, že jste zvládli oslavu i cestu na Moravu. Ten rok utekl rychle 🙂 A teď s miminkama je to úplný sprint :)))

    Holky, nevíte něco o Jítě?

    Dnes jsem zvládla s N. očkování. Cestou jsem chytla různé kolony na neobvyklých místech, u nám. Míru jsem pak nemohla najít parkování v oranžové zóně, stále jsem kroužila v autě dokola, N. začal brečet (pořád padaly červené), klasika… U lékařky bylo nečekaně hodně lidí – poprosila jsem jí, ať nás vezme, že mi za 30 minut končí parkovné (botičku bych dnes už nepřežila). Byla moc milá a vzala mne hned. N. plakal, což se mi u starších dětí nestalo… Jsem ráda, že to mám dnes za sebou. Teplota může být jen dnes, další dny bude vpořádku. To jsem ráda – myslela jsem, že to bude horší 🙂

    N. má také pěkně naběhlé dásně, z pusinky mu jdou bublinky, stále tam „šmejdí“ ručičkami. Jsem zvědavá, kdy bude první zub… Emička ho měla ve 3 měsících (já také), Jáchym v 10. m. (to druhé se mi zdá lepší – když kojím, stejně zuby nepotřebuje…).

    Opratrujte se.

    #871787
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Tak dnes se mi o vás zdálo. Sice nevím,jak vypadáte,ale ve snu vám to moc slušelo. Byly jsme spolu na kafíčku 😀
    Leníku,tvůj popis cesty k doktorce mě pobavil. Ne,že bych se ti smála,ale úplně jsem si představila takový hektický situace. já většinou ztácím nervy a začnu se potit. Uf uf
    Matouš taky pěkně slintá a drhne si ruce i plínky v pusince,ale myslím,že zub může přijít až za několik měsíců- U Kuby to bylo taky tak a měl 1.zub až v 9.měsíci. A taky se přikláním k druhé varientě,myslím,že čím větší mimčo je,tím to líp snáší. Navíc nebudeme pokousaní 🙂
    Holky,od kdy se chystáte dávat příkrmy? Když bude malej dobře přibírat,myslím,že začnu až po tom 6.měsíci. Ale nechám si poradit taky od doktorky.
    Jogo,záda určitě dáš dohromady v bazénu a jestli je u vás pěkně jak tady,určitě budeš ve venkovním,viď
    Zatím ahoj a užívejte sluníčka

    #871788
    m Nikisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak jsem si konečně našla po dlouhé době čas taky na náš „starý“ babyweb 😀
    Malý roste jako z vody a je hodně moc šikovný. Od 2-3 týdne začínal držet hlavičku a vůbec jsem
    si tudíž neužila miminka. Teď ho mám „pod sebou“ na dece a směje se na mě. není nic krásnějšího, než mít takového malého nádherného drobečka. Malá mi zatím spí a já koukám po podnájmech.
    Už máme vyhlídnutý nájem, a tak se budeme za týden nejspíše stěhovat. A je moc krásný podle mě ten byteček.
    Tady je: http://www.sreality.cz/detail/pronajem/byt/3+kk/hranice-hranice-i-mesto-farni/1785692764

    Jinak my taky drtíme plínku a pořád slintáme i na maminku. Zrovna jsem poslintaná 😀
    Ale zuby? To si myslím, že ještě nebudou. Vím že moje malá princezna měla první zoubek kolem 8měs. Jinak náš Davídek se už převaluje z bříška na zádíčka, ale snaží se i na bříško. Vždy ale
    zůstane na bočku.
    Jinak malého stále kojím a s příkrmy chci taky začít až kolem toho 6měs.
    U malé jsem začala až kolem 8měs. ale malý je větší jedlík, jde to poznat na prsou a jeho chutí
    k jídlu. Piju čaje pro podporu kojení a snažím se meltu a pravidelně a co nejvíce.
    Přes den jinak pravidelně se snažíme chodit na procházky a odpoledne taky, takže vždy máme co dělat. I když si myslím, že až budu ve svém a budu muset prát, žehlit, vařit apod. tak to bude trošku složitější.
    Někdy nechápu maminky, jak je vidím, jak chodí po venku a vaření neřeší. Ale taky jsem zjistila, že tyto maminky nevaří a nechají to na kuchařkách v školních zařízeních s jídelnami.
    Já jsem teda pro vaření a budu se snažit muži vařit dobře (no, snad) 😀
    Tak se teda tady mějte krásně holky a užívejte si sluníčka a já jdu s prckama ven.

    PS: Koukala jsem se, kdy jsem tady začala psát a připadalo mi to neuvěřitelné!!! Po bříšku zbyl jen tukový polštářek a miminko je na světě a tak nádherné a šikovné.

    A holky, cvičíte při kojení? Já při dcerce necvičila a při malém nechci taky, když kojím… Jak jste na tom vy?

    #871789
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Nikísku, super, že jsi se zas ozvala 🙂 Ať se ti dobře daří v novém bytečku.

    To teplé počasí v říjnu je úžasné, co? N. dnes na dece pouštěl z pusinky bubliny jak bublifuk… Většinou se mu to stává před kojením (možná se mu už sbíhají sliny na mlíčko).

    Vždy jsem děti kojila plně do 7. až 9. měsíce. Na jednu stranu bude fajn, až bude N. sedět s námi u stolu. Na druhou stranu mi je už teď líto, že přestane být tím „mým malým miminečkem“ a začne jíst také sám. Má teď skoro 7,5 kg, tak uvidím, jak dlouho mu budu stačit 🙂

    Ta velká domácnost mi dává zabrat. Dnes večer jsem po dlouhé době měla pocit, že už si vycucnul všechno mléko. Asi je to tím 3 měsíčním růstovým spurtem. Také se teď v noci často budí (cca po 1-2 hodinách), asi aby se mu vyrábělo více jídla. Jsem z toho dnes trochu unavená. Ale když bude nejhůř, vyndám mu nějaké mléko z mrazáku, které tam má uložené, aby se pomněl… 🙂

    Holky, mějte se krásně. Ať vám drobečkové hezky rostou a máte z nich radost.

    #871790
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    Nikusku super uzivej zazraky!A Skubine se uz zda o nase kaficku,jo jo dam si latte.
    Tak mate pravdu,je tu babi leto rijnovy rekord dnes 27C!!A proudlouzilyu venkovni bazen,takze jsme se vcera vratily a dnes hupky do nej.Je to bonus,protoze ho meli v nedeli zavirta.
    Do prace jdu zase v nedeli a na zada je super joga.Pozitri ockovani,maly zvladnul dovcu super,cesta trvala 5hodin a vzdy prospal,skoro celou.A na dovce mi udelal dva rekordy 21..00-7.00 a 21..00-8.00bomba,no vcera po prijezdu 5.00taki uvidime jaky bude vyvoj.
    Prikrmy mozna od 5,5mesice uvidim zatim ma mleka dost a spi krasne!!!Mne to akorat vyjde ze na zacatek 7mesice budu v Praze takze varit bude babicka super,aspon se neco priucim!!Tady jim tedy davaji napr Ella kitchen ci hipp takove ty hotovky,holky varite kazdy den pak detem,ci i kupujete hotovky myslim uzlikum,vetsim detem urcite varite!!
    Dovca byla super,ale venkovni bazenek zitra je jak pokracovani dovolene,v kvetnu mame letet na Canary a ja zvazuji klidne to vypustit,muzu s malym chodit na bazen tu a je tu milion aktivit tak uvidime,planujete dovcu s malymi tak pa v lednu!!
    Jita byla na face,je asi taky busy s 2detmi!!!!Ale verim,ze napise.Super Nikisku pis nam novinky a v Praze je to za chvilku pekny vecer

    #871791
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, super, že jste si užili dovolenou. Joseph je opět rekordman ve spaní – gratuluji 🙂 . Bazén také super . Jaké to je pro tebe chodit jen občas do práce?

    Dnes byly u nás skoro letní teploty. Konečně jsem se trochu opálila. Měla jsem báječný den. Dopoledne mi hlídal malého manžel, vyrazila jsem na step AE a konečně mi zase šel. Ten pocit z pohybu byl báječný. N. si před cvičením odsál skoro všechno mléko, takže jsem neměla problém co minule (že mne ještě několi dnů prsa bolela).

    N. má také rekordy, ale v nespavosti – vstával v noci po 2 hodinách. Už jsem si trochu odvykla. Ráno jsem si musela dát latté s kofeinem, abych se cítila trochu lépe a vůbec měla sílu vyrazit na AE. Zítra mne čeká indivuduální hodina (s N.), ve čtvrtek také.

    Konečně, prvně od porodu, jsem měla dnes i pedikúru. Nechala jsem si i nalakovat nechty. Bylo to úžasné. Dost jsem se zanedbávala neb děti a domácnost mi byly prioritou. Ale asi to není dobře. Pak mám krásného a spokojeného manžela, děti také a sama jsem nervózní a vyřízená… Holky, jak o sebe pečujete?

    Mějte se krásně, ať vám miminka lámou rekordy ve spinkání 🙂

    PS: Spěchala jsem pak na kojení, takže jsem si lak trochu setřela. Ale stejně z něho mám radost 🙂

    #871792
    Anonym
    Host

    Ahoj Leniku myslim,ze je duezite o sebe pecovat,ne to tedy prehanet.Super,ze ti manzel hlida a ty muzes na pedi a cvicenicko.
    Rekordy hazel Joseph na dovce po dovce sem se ho dovolila dat do postylku,v kosiku je na tesno,a frajer se proste budi,takze aby se maminka vyspala napr vcera vecer usnul v postylce v 19.39 uz v 22.00hola hola,to jsme vyresily dudlikem usnul v postylce a o pulnoci hola hola,to uz sem spala dala dudlik,nic zase dudlik nic tak sem ho popadla a od pulnoci spinkal u mne a vstala az v 6.00,takze fakt nevim kdy pujde do postylky,protoze byt bez spanku tedy byt mamka nechce.Tak uvidime!!Noc pred tim se vzbudil v 2.00,a pred tim 6.00za chvili jdu na kavicku a pak ma maly ockovani tak napisi!!
    jinak ja o sebe pecuji,ze hlavne delam tu jogu a bazenky,jim zdrave hodne ryby,holic,obcas masaz,pedicura obcasa to neni pravidlo.Ale bez jogy a kadernice to nejde!!
    Jo a v praci je to pohoda 1*tydne,asi zchrachuji takze toho ted vyuzivam.Materskou mam jen do ledna,takze do prace nemusim,ale zase kdyz mam moznost 1*tydne tak proc ne.Od unora budu chodit 2*tydne asi cvrtky 11-16.00a obcas tu nedeli tak uvidime pekny den holky atdy je stale 21C,ale ma byt brzy 15C zitra ci pozitri planuji konecne zkusit pilatte ci body balance tak uvidime

    #871793
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak my teda rekordy ve spaní nelámeme. Malej se teď budí v noci častěji,asi ten 3měsíční spurt opravdu funguje. A taky nás začaly trápit koliky. A to jsem si myslela,že teď už je to zažehnaný.
    Ale jinak je malej zlatíčko 🙂
    K holiči jsem se dostala od porodu zatím jen jednou,ale chystám se to napravit. Na pedikůru jdu příští týden a se cvičením už jsem konečně taky začala. Takže si nestěžuju,až na ty mý vlasy,ty už fakt potřebujou údržbu 🙂
    Leníku,malej je pěknej cvalík. My jdeme na vážení 17.10.,tak jsem zvědavá,ale myslím,že se to bude blížit k 7kg. Krásně nám rostou dětičky.
    Jogo,užívej venkovního bazénku,než ti ho zavřou.
    Mějte se krásně

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist