Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871824
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    tak jsem od holiče,nechala jsem si dělat světlý melír a trochu zastřihnout konce. Tak, abych to dala do culíku. Taky mi začaly padat dost vlasy a ty co nevypadají,ty mi vyrve malej. Možná,že až se uvidíme,budu plešatá 🙂
    Spaní dnes super,malej jedl 19.30,pak 13.30 a pak až 5.30. Že by se situace zlepšovala….
    V pátek se chystám s holkama ze školy na víno,tak by bylo fajn,kdyby malej spal. Připravím kelímky a hurá za kulturou. Už se docela těším.
    Leníku,užívej cvičení,Joga bazénku a jogy a Peťulo,držím palce,ať už máš malýho v náručí!

    #871825
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Peťulo, drž se. Ještě si pamatuji, jak mi bylo před koncem těhotenství :S . Ať je vše vpořádku a brzy máš svého broučka v náručí.

    Škubino, světlý melír mám také ráda . S padáním vlasů to mám podobné… Stále se nám ucpával sprchový kout. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, že za to mohou mé vlasy… Ach. Jak to máte vy holky?

    Pořídila jsem si další vitamíny (calibrum) pro těhotné a kojící a zdá se mi, že už je to lepší. Nebo to možná 4 měsíce od porodu přejde samo…

    Dnes jsem měla úspěšný „lov“. N. mi opravdu vyrostl z vel. 6-9 měsíců. Z overálků mu lezou záda a bodýčka nedopnu (ach jo). Měla jsem nakoupené oblečení ve slevách z léta a počítala s dalším nákupem až v lednu. Že už teď budu potřeboval vel. 80 jsem jsem netušila. Musela jsem mu doplnit šatník… U Marsks & Spencer jsem koupila 5 bodýček v různém odstínu modré za 199,- (PC 399) z toho mám opravdu radost! A v mothercare mají 25%, tak jsem pořídila 2 overálky na spaní. To mi trochu zvedlo náladu.

    Také jsem N. pořídila 2 čepičky, z toho jednu s velikou bambulí. N. z nich zatím moc radost neměl. Nelíbí se mu když mu ji zkouším. Tak snad si dá v zimě říct 🙂

    Spaní u nás za nic nestojí! V noci mne N. budí tak po 2 hodinách, přes den spal dnes dohromady asi 60 minut.

    Mějte se krásně i v deštivém počasí!

    Kamarádka mne láká na zumbu. Asi se domluvím s manželem na večerním hlídání a příští týden vyrazím. Před těhotenstvím jsem na ni chodila moc ráda…

    Mětje se krásně.

    #871826
    Anonym
    Host

    Petule mas to za chvilicku,tak hladky prubeh,plavala sem do 37tydne,asi sem mohla vice,ale myslela sem,ze treba drive porodim,tak abych se neotvirala,ale zacla sem plavat hned po sestinedeli.
    Jinak ja se zacla po vecerech uz trochu ucit,a dala sem si za ukol nesedat k pocitaci kazdy den a dnes prijdu a je tu roman ha ha
    Skubino kdy se ztihas ucit ty.??
    Kouakm taky cvicite a Zumba,Petra ma space,muj se taky obcas vecer budi,ale vcera se mi nechtelo spat,tak sem maleho vzbudila na pulnoc na mlicko a spinkal do 7.00to jde!!A v (.00rano sem byla cila,ze bych mohla sily rozdavat.No abych to nezakrikla,ze.
    Sve dela ta yoga,to je takovy relax a ty cviky na protazeni no parada,od listopada,zacina to toho centra chodit ma kamoska,takze neni jedina,asi misto na kavickach se budem vsichni schazet tam,tam je kavicka taky.
    Ja chodim na jogu 2*tydne po ni hodim bazen,ale nekdy bazen i 4*,v listopadu ma manzel nake ranni,takze to vypada,ze maly pujde na hodku do jesli,jsou hned vedle te jogy!!
    Leniku oblecky si sikovna,ja taky mela nasysleno,ale body sem nakoupila az do roka,takze zatim tedy nemusim kupovat vubec nic!!!!!I na leto uz mam oblecky,no lidi se mi smeji kolik toho mam.Jenze jak sem byla tehotna a nudila se objednala sem pres internet treba zimni kombinezu,a ted ji mam a nemusim nic shanet,jen bazenky a yoga.I pleny cerpam jeste ze zasob,ja nakupovala jak silena,kdyz sem chodila do prace.A jak se maly narodil lidi mi dali milion obleceni,bohuzel i spoustu malych velikosti co nemel ani jednou na sobe!!!
    Vlasy mi taky asi padaji urcite po myti,ale to sem mela vzdy nako vice mi to neprijde.
    Uzivejte zazraky

    #871827
    Anonym
    Host

    v 9.00rano sem byla cila se tam neukazalo,hura na jogu,nemuzu se zase dockat,maleho bych po ni pak vzdy snedla ha ah

    #871828
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak tuto noc jsem se fakt nevyspala :'( . Měla jsem jít od 10.30 na kontrolu kyčlí do Prahy k Dr. Meluzínovi, ale musela jsem to zrušit. Manžel mi sice udělal ráno latté s kofeinem, ale ten kofein už ze mne vyprchal a udělalo se mi z zle od žaludku z nevyspání… Ale ráno to zafungovalo, pomohla jsme vypravit děti do školy.

    Teď čekám, až se N. dostatečně unaví, abych ho uložila a rychle si k němu lehla…

    Držte mi palce 🙂

    #871829
    Anonym
    Host

    Ahoj holky 🙂
    Leníku,přeju ti,ať se aspoň vyspíš s malým přes den. Myslíš,že N něco v noci trápí nebo jen prostě není spáč?
    Jogo,co se týče učení,je to s malým bída. Jednu zkoušku už jsem neudělala. Dopoledne chodím s malým ven a pak když spí přes den,uklízím,vařím,žehlím,prostě dělám kolem domácnosti a snažím se učit večer. Ale to už jsem většinou tak unavená,že mi to do hlavy stejně moc neleze. Budu muset udělat nějaký systém a pravidelně v nějakou hodinu na to sednout.
    Ať miminka spinkají

    #871830
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to tě obdivuji, že si večer k učení alespoň sedneš! Ať se ti povede vymyslet jak na to.

    Tak N. skoro nespal ani odpoledne. Večer se mi už udělalo zle z nevyspání… Ach jo. Jsou to evidentně zoubky. Manželovi (který teď přišel z práce) žužlal několik desítek minut ruku a masíroval tak dásně. Celý den si do pusinky strká ručičky nebo cokoliv jiného, co se mu povede.

    U starších dětí, když bylo nejhůře, jsme dávali gel na dásně, ale ten se mi zdálo až tak nezabíral nebo brufen sirup. Když jsou mu 4 měsíce, tak nemám chuť dávat mu něco takového…

    #871831
    Anonym
    Host

    Leniku tak at se zoubky umoudri
    Tady nastala zima teplomer sotva hodi 14C,a bude hur,maly dnes mel prvne venku zimni bundu,roste jako s vody a budi se 1*za noc vetsinou mezi 3-4.00na mlicko,ale obcas se budi casteji na dudlika,zalezi.
    Skubino uceni s detmi neni zadna sranda,ja zacinam v prosinci a to mam jeste vyuku v Anglictine,takze dvojita koncentrace.
    jinak Leniku cechu je tu milion,takze Cesky mluvim skoro denne.
    Uzivejte zazraky a ja cekam pomalu na jaro ha ha

    #871832
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak jsem včera absolvovala víno se spolužačkama a musím říct,že to byl fakt relax. Akorát pak vstávání k malýmu nešlo jako obvykle 🙂 ale občas si takhle vyrazit,popovídat taky o něčem jiném než o dětech není vůbec špatný.
    Dnes tu bylo nádherně,tak jsme byli s malým na procházce,zašli si na oběd a teď čekám,až starší kluci dorazí z ryb a doufám,že nepřijdou s prázdnou. Taková čerstvá rybka by přišla k chuti.
    Zítra bych chtěla vyrazit trochu okouknout nějaké dárky k vánocům,abych je pak opět nesháněla na poslední chvíli. Letos budou veselé vánoce s našima nejmenšíma,viďte .
    Pondělí konečně snad očkování a čtyřměsíční prohlídka. No a ve středu hurá ku Praze 🙂
    Leníku,co N.,vyspala ses trochu líp?
    Jogo,nepospíchej na jaro,to by jsme byly zase starší….:| ale já jaro taky miluju
    Užijte si pěkný víkend

    #871833
    Anonym
    Host

    Ne ne ne jaro nebrat no ja jen,ze tam je ten bazenek otevreny a budu brat prcka,
    ja se seznamila s divcinou co ma 10mesicniho kluka tak sem to vse porovnala,uzlicek je si treba jeste uzit,presne tak,zatim to mam jednoduche maly se vcera vzbudil v 6.00dal mlicko a usnul do 9.00za to tu noc predtim se vzbudil v 6.00neusnul az do 8.00a plakal tak 15minut prudil v 8.00usnul vyrizeny a spala sem i s nim do 11.00,ale to dnesni vstavani v 9.00idealni!!!
    Vinecko si dej,ja chodim na jogu a tam zase davam kavicky,ja ani nejsem typ co se jen bavi o detech takze kdyz jdu ven i s holkama co maji deti tak resime i jine veci.Vseho s mirou no ne!!!
    Zitra jdu do prace a od pondeli joga,bazenky,steam room,kavicky jupi!!
    Uzij si Prahu co ty leniku co SPANI???

    #871834
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak spaní se u nás trochu zlepšilo na 1 noc, tuto zase za moc nestálo. Ach jo. V pátek mi přišla pomoct máma. Svěřila jsem jí N. a padla do postele. Zachránilo mne to.

    Zítra mne čeká přeobjednaná kontrola kyčlí v Praze a o den později (jestli se nepletu) 2. očkování. Děti mají od St do Pá prázdniny. Budou u mojí mámy. Jsem šťastná, že si je vezme, jsme teď dost K.O. Asi za to může i to podzimní počasí a kratší den… a také už jsem v jednom kole 4 měsíce…

    Dnes jsem byla na další lekci Flowinu. Bylo to super, ale jak jsem byla nevyspalá, tak na mne po hodině padla hrozná únava. Nezvedlo mi to náladu, jako minule (to byly děti na víkend pryč). Ale kdybych to neměla předplacené, tak asi nejdu.

    Škubino, udělala jsi dobře, že jsi šla s kamarádkami. Jakou rybu ti kluci přinesli?

    Jogo, vidím, že ti Joseph stále pěkně spinká. U nás jsou také teploty na zimní oblečení 🙂

    Mějte se lépe než já.

    #871835
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    tak už to začíná, ranní mrazíky, mlha…dneska to ale vypadá na pěkný den. Ráno jsem trochu nestíhala s dcerou do školy a přišli jsme dvě minutky před zvoněním:) Ono vypakovat ji ráno z teplého pelíšku, dostat do ní snídani, vzbudit a oblíknout Bártíka a modlit se aby si nevzpomněl že má hlad….ještě že ti dva starší jsou samostatné jednotky. Nechápu Leni, jak to zvládáš se třema malejma školáka a mimčem.:)
    Já teď špatně spím, pořád se budím a jsem jak přejetá parním válcem. Bártík je stále vzorňák a večer po osmé už chrupká a budí se kolem šesté ráno. Dám mu napít a když nevedu dceru do školy, tak většinou ještě hned usne a spí tak do osmi.
    Ve středu jdeme na druhé očkování, už teď je mi ho líto. Po prvním žaloval ještě dvě hodiny potom. No, vedou se různé polemiky co se očkování týká, ale to základní je asi potřeba.
    Vlasy mi holky taky hrozně padaly, až jsem se musela nechat ostříhat více nakrátko, ale teď už je to lepší.
    Mějte se moc hezky.

    #871836
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak máme za sebou druhé očkování – to bylo křiku,ale brzo to přešlo. Vondíku,o očkování se opravdu vedou diskuze,já dám radši očkovat a budu v klidu,že jsem aspoň něco udělala a pak si to nevyčítala. Zda to má ale opravdu takový efekt,tím si nejsem tak jistá.
    Matouš má 7,05kg a 69 cm,rosteme rosteme 🙂
    Leníku,snad už se to spaní zlepší a je fajn,že máš děti kam dát na hlídání a věnovat se jen nejmladšímu. Nabereš síly a budeš spokojenější.
    Jo a ryby v sobotu nebyly 🙁 a to na to byli tři. Tak zas příště…
    Jogo,opravdu máme asi ještě pohodu,čím ty naše prackové budou větší,tím budou víc lumpačit.
    Poslední dobou mám pocit,že malej už začíná pěkně čertit. Je jak pytel blech 🙂
    Tak holky,mějte se krásně,ať děti spinkají jak Vondíkovi a ať nám nepadají vlasy 😀 mně začaly cca před 14 dni a je to pořád horší!
    Opatrujte se 🙂

    #871837
    Anonym
    Host

    Tak Leniku at se spanek brzy ustali!!
    Skubina bali do Prahy a ockovani za sebou,nas ceka za 14dni 3*ockovani s 3*vcelickami jak pise Petra uz ted na maleho myslim.Sikulka statecna.
    Vcera prace super,skoncily jsme driv tak jsme dali campari,pak se to protahlo u nas doma s kamoskou a maly byl vzornak,rano yoga,bazen a zitra znovu.
    Zitra malemu kupujem door bouncel-uz jste to meli?
    posilam obrazek
    http://www.mothercare.com/Lindam-Bounce-About-Plus-Blue/dp/B003VV2HFG?ie=UTF8&pf_rd_r=1JD8KQJN4HABQHW49WR0&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B003X2UKAW&pf_rd_p=223220727&pf_rd_s=bottom-1
    uzivejte uzliky

    #871838
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak vidím, že se texty našich příspěvků špatně formátují a překrývá je reklama.
    To je škoda, protože pak trochu uniká smysl vět…

    Vondíku, také nechápu, jak to zvládám. Někdy jsem opravdu na pokraji svých
    sil. Jak jsem vyřízená, mám i problémy komunikovat s lidmi, případně přiměřeně
    reagovat na jakékoliv změny. Mrzí mne, že máš potíže se spaní. Mám to teď podobné.
    Jak mám přerušované spaní kojením, nemohu pak kolem 3.-5. hodiny usnout, hlavou
    se mi hodí spoustu věcí, které jsem řešila nebo bych měla řešit. Tak ať je u tebe brzy
    lépe!

    Škubino, je super, že už máte za sebou očkování. Malý krásně roste 🙂 Třeba bude úlovek příště!

    Jogo, čtu, že jsi se měla dobře. Odkaz se mi nenačetl, asi kvůli té reklame, co je přes něj 🙂

    Včera jsem zvládla kontrolu kyčlí s N. v Praze, ale musela jsem si dát kávu, než jsem odjela.
    Měla jsem velké štěstí, že jsem šla hned na řadu. Kyčle jsou O.K., už nemusíme chodit
    na kontrolu. Psychicky mi to udělalo strašně dobře, prohodila jsem pár slov s maminkami
    podobně starých miminek. N. jsem cestou zpívala ukolébavky, když chtěl spát, takže bylo
    usínání v autě bez problémů – jaká úleva. Není nic horšího než miminko plačící na každé
    červené.

    Zítra mají děti ve škole halloween párty. Mají přijít už v maskách. Večer jsem holkám zkoušela
    líčení, koupila jsem fialový spray na vlasy a nějaké třpytky na obličej. Dnes ráno si musíme
    přivstat, abych je všechny stihla namalovat 🙂 Jestli budu mít čas, dám foto na FB.
    Také si na mně vyžádali, že chtějí pravé halloweenské bonbóny – nevím, jestli to znáte.
    Mají tvar zubů, oka, lebky, mozku a dalších nechutností. Opravdu bych to nestrčila
    do pusy, ale holky byly nadšené 🙂

    Zítra po škole si k nám přijede babička pro děti a odveze je autobusem k sobě
    do Prahy. Jsem šťasná, až do Pá večera, budeme mít doma jen N. Doufám,
    že se vzpamatuji.

    Mějte se krásně.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist