Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871839
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Jogo,o tom hopsadlu jsme se zrovna doma bavili. Jestli to je dobrý nebo ne. Mně to ale připadá parádní. Budu o něm určitě přemýšlet!
    Leníku,naber síly a užij si malýho.
    Dneska měl Matouš teploty,zřejmě po tom očkování. Ale z toho počasí tady jsem trochu mimo i já.
    Tak zítra ku Praze. Chtěli by jsme navštívit aquapark Česlice,co myslíš Leníku,je vhodný tam jít i s malým? Starší syn tam byl,ale z něho nic konkrétního nedostanu 🙂 jestli to tam znáš,poraď mi.
    Holky mějte se fajn a já se vám ozvu z Čech 🙂

    #871840
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, Čestlice mám skoro u nosu, ale v aquaparku jsem ještě nebyla. Bohužel jsem
    viděla jen část tvé otázky… Asi je třeba ukončit řádek dříve, aby ho nepřekryly
    reklamy…

    Ale je mi líto, že máte teploty. Ať je brzy lépe.

    Dnes jsem měla báječný den. A stačilo jen málo – vědomí, že mne čekají 3 dny jen s N.
    (starší děti miluji, ale už je toho na mne prostě moc). Po škole jsem odvezla děti k babičce.
    Na dopoledne jsem si objednala naši studentku (výjimečně mohla, protože už měla prázdniny),
    4 hodiny hlídala N. Musela jsem se jen jednou vrátit na kojení.

    Byla jsem na step AE. Když mi hlídá manžel, musím před koncem hodiny letět domů, protože
    spěchá do práce. Nebo mi N. ke konci přiveze do fitka a pak s ním jedu domů autem (ale
    už jsem zase za matku). Dnes jsem mohla zůstat na cvičení až do konce a pak ještě
    15 minut povídat se známými. To byl úplný balzám – nehonit se!

    Po cvičení jsem nakojila a doma se v klidu osprchovala (to dělám vždy s N. a mám jen
    chvilinku). Další balzám na mou uštvanou nervózní duši.

    A pak jsem jela na oběd do restaurace a nechala o sebe pečovat (nemusela jsem si mazat housku
    se šunkou, ani uklízet stůl po snídani 5-ti osob, abych si měla kam sednout). Dokonce jsem
    ještě stihla nakoupit (ale to už jsem se trochu honila) a pořídit kytku své mámě, která měla
    dnes narozeniny.

    Připadala jsem si jako normální člověk. Doufám, že mi má radost dlouho vydrží…

    Krásné prázdniny, kdo mátě děti ve škole.

    Nevíte někdo něco o Jítě?

    #871841
    Anonym
    Host

    Nehonit se souhlasim
    Leniku cviceni bezva
    Skibino maly dnes ma premieru v tom door bouncer,ted tu skace vedle mne je to uplna bamba!!!Je to od 3mesicu,je to ale fuska skakat v tom ha ha.Sotva drzi sisu.
    Uzivejte zazraky

    #871842
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak už tu máme fest podzimní počasí!

    Dnes jsem měla jít s N. na očkování do Prahy, ale přeobjednala jsem se na příští týden. N. má rýmu a začal pokašlávat. Moc to nechápu, protože je jediný z rodiny.

    A udělala jsem dobře. Před chvílí mi volala sestřička, prý byl dnes v ordinaci takový zmatek, jako už dlouho nepamatuje – zapomněla si i napsat, jaký jsme dali jiný termín.

    Jinak tak úžasně ralaxuji!!! Včera večer jsme byla s kamarádkou v restauraci, tatínek hlídal N. a straší děti byly už tou dobou u babičky v Praze. Báječně jsme si popovídaly. Bylo mi líto po 2,5 hodinách, že už musím jet domů kvůli kojení. Ale honila jsem se zbytečně, N. v klidu spinkal.

    Ráno jsme spali do 8. hodin (u nás opravdu luxus). V klidu jsme se šla osprchovat (to obvykle dělám, až když rodině ráno zamávám ze dveří) a mezitím mi manžel přinesl snídani do postele a mé oblíbené latté (to už si ani nepamatuji, kdy jsem to zažila naposledy). Otevřela jsem paní na úklid. Manžel vyřizoval nějaké resty v pracovně a ve 12 hod. jsme vyrazili na oběd do nedaleké pizzerie (paní právě uklízela v obýváko-kuchyni, tak jsem ani nemohla vařit). Odpoledne mi dorazila zásilka kapslí do kávovaru od tchiba (posílají to bez poštovného 1x za měsíc, když si obědnám alespoň 6 balení). A za chvíli mi manžel odveze auto na přezutí zimních pneumatika (čekáme na to už 4 týdny).

    Dnes se po strašně dlouhé době nehoním a mám i radost ze života. Děti jsou do Pá u babičky a manžel má až do Pá dovolenou.

    Co je nového u vás?

    Jogo, věřím, že se Joseph Josephovi ve skákátku líbí!

    Mějte se krásně.

    #871843
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem zapomněla ukončit řádek dříve… No tak příště si snad vzpomenu 🙂

    Venku už se šeří… a prší… Zatopila jsem v krbu a uvařím si nějaký dobrý
    čaj do velkého hrnku (možná pro kojící matky od teekanne, ať z toho má
    prospěch i N.). Minulou sobotu jsme A. koupily klávesy pro nácvik hry na klavír.
    Před chvíli jsem si na ně konečně zahrála. Splnil se mi tím dávný sen 🙂

    Teď mi samy přehrávají romantické klavírní skladby, do toho praská oheň v krbu…
    Říkám si, že i podzim má něco do sebe. I melancholickou náladu si člověk může
    užít 🙂

    Jogo, omylem jsem napsala jméno tvého syna 2x – při jeho psaní jsem kýchla
    a N. se strašně lekl a rozplakal se.

    Mějte se krásně.

    #871844
    Anonym
    Host

    Leniku spat do 8.00 snidane do postele uzivej
    Dnes maly na brisku drzel krasne hlavicku je tak
    kouzelny,odpo na prochazce mne kamoska zatahla do obchodu,
    zkusila sem saty,ale maly zacal plakat,tak rikam to je fajn,
    s detmi clovek aspon neutrati ha ha,no pro saty si zitra jdu!!
    Loni sem nakupovala jen tehu veci,takze nadesel cas si udelat radost.
    Zimni saty sem jeste nikdy nemela.WAle v tehu sem nosila saty a nak sem si zvykla.
    Pleny mam jeste tak na 2mesice cerpam ze zasob.Holky
    jake pouzivate cisla ted ja 4!!Ale ten rozdil 4 a 4+je nepatrny!!!
    Zitra bazen a steam room,joga az v pondeli nemuzu se dockat,prace v nedeli!!

    #871845
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    prší prší jen se leje 🙂 už to asi lepší nebude, ale i tohle počasí je fajn.
    Mě na prázdniny onemocněla dcera, takže vařím čajíčky, dáváme kapičky a Natálka je z toho otrávená. Bártík taky, protože se druhý den nedostal moc ven.
    Včera jsme byli na očkování, je to můj malý hrdina. Bulíkoval jen když ho píchli, když jsem ho pochovala, tak se zklidnil a na odchodu rozdával úsměvy. Dneska byl trochu mrzutější, přičítám to tomu očkování.
    Holky hrůza jak to letí, Bártíkovi je zítra pět měsíců:) neuvěřitelné.
    My máme zítra rodinnou čtvrtletní oslavu, takže přijedou ségry a babí a bude plnej barák lidiček. Je nás s dětma a s rodičema 16. Slavíme čtvery narozky a patery svátky 🙂 Budem udit masíčko…mňam, těším se.
    Leni skvělé že odpočíváš a užíváš si volna. To je potřeba, načerpat sílu. Mě stačí jedna nemocná meluzína a k tomu bručící Bártík a mám toho nad hlavu 🙂 Dneska jsem ani nezvládla uvařit oběd a objednali jsme si pizzu.
    Škubino, v aquaparku jsme několikrát byli a dá se tam asi i s takto malým špuntem. Je tam jeden teplý bazén s akváriem, v něm jsem viděla, že dělají plavání miminek. Do jiného bazénu bych asi nešla, ty dětské jsou fajn, ale je tam hodně živo a ostatní jsou na caparty studené.
    Taky se rozhoduju, jestli budem chodit s malým plavat. Ale u nás je v bazénu dost studená voda a pamatuju si, jak miminka drkotala bradičkama. A vzhledem k tomu, že je Bártík zmrzlík normálně, tak to moc nadějně zatím nevidím.
    Jogo skvělé, že se Josephovi skákadlo líbí. Asi bezva změna, že neleží a má rozhled.

    Mějte se moc hezky.

    #871846
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak dnes jsme si vyzvedli děti u babičky. Nakonec nás pozvala na oběd (oslavu svých narozenin, měla být až příští týden). Ale povedla se nám dobrá věc, přijeli jsme manželovým 5 místným autem a ne mým 7 místným, takže jsme nemohli pobrat děti. Nakonec jsme J. nechali u babičky a večer jsme si dali sraz v kině Galaxii, které je z obou míst dobře dostupné. Nejmladší brácha tam J. přivezl a šel s rodinkou do kina, my ostatní mezi tím dojeli domů. Nás s N. tu nechali a jeli do kina. Doufám, že je to trochu srozumitelné 🙂

    Dnes jsem také poprvé viděla Oliverka od švagrové – je mu cca 5 týdnů. Je tak rozkošný a drobounký.

    Dny jen s N. byly báječné. Ale ty noci! Rodinka je v kině, tak studuji na http://www.kojeni.net, co s tím. Snad to vymyslím.

    Ráno jsem byla úplně „ruplá“. Ani se mi nechtělo jet na oslavu. Dala jsem si kávu, ale na mne moc nezabrala. Zato N. pak odpoledne spal asi 2x 10 minut. Najednou jsem si začala myslet, že už je neděle, představila si co vše ještě musím udělat, když bude doma kompletní rodinka a měla jsem z toho depresi. Cestou domů mi došlo, že neděle je až zítra 🙂

    Mějte se krásně. Dobře spěte.

    Vondíku, ať je Natálka brzy zdravá. Bártík je hrdina, když tak hezky zvládl očkování. Už má 5 měsíců.
    Letí to 🙂 Ať si užijete oslavy.

    Jogo, to je pravda, matky pak chodí v různých „modelech“, když nemají možnost vyrazit bez kočárku. Doufám, že už si šaty brzy pořídíš 🙂 Ať prožiješ hezký den v práci.

    #871847
    škubina
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky 🙂
    Tak už jsem zas zpátky na Moravě. Užila jsem si rodinu,kamarádky,ale když tam jedeme celá rodina,je to trochu hektičtější. Asi tak nějak jak psala Leník. Pobavila jsem se nad story s autama 🙂 u nás je to nějak podobně. Když někam jedme se čtyřmi dětmi a ještě psem,je to mazec!
    Koupání s malým v aquaparku byla paráda. Bála jsem se toho,ale nakonec jsme tam vydrželi 4 hodinky. Malej si tam i skoro hodinku schrupnul a plavalo se dál. Koupili jsme mu takový ten kruh,kde nepropadne,tak byl jak bójka.
    Jogo,už taky pomalu měním šatník a protože jsem dost zhubla,starý věci,které mi byly malý,teď objevuju a těším se,že se do nich po letech vejdu. Ale samozřejmě si taky dělám radost i novýma věcma – když ovšem zlatíčko spinká 😀
    Vondíku,oslavy u tebe snad proběhly zvesela,taky jste pěkně rozrostlá rodinka. Paráda.
    Užívejte ještě hezké počasí a opatrujte se 🙂
    Jo a hoky,koupila jsem si stepper,abych měla pěknej zadek 😀

    #871848
    Anonym
    Host

    dnes v sport centru,mam doma maleho slintala,papa si rucicky s slinta prudi pisnu later

    #871849
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Dneska to bylo náročný,malej celý den pobrekával,odpoledne vůbec nespal,pak řval a teď už jsem ho snad uspala. Chtěla jsem vydržet dýl,aby si přivyknul novýmu režimu vzhledem k posunu času,ale to se nedá 😐 uf uf
    Co vy,holky,jak to zlatíčka snáší? Nebo to už jsou ty zoubky? pro jistotu koupím nějaký ten gel na dásně. Máte s tím nějaké zkušenosti?
    Přeju klidnou noc

    #871850
    Anonym
    Host

    Leniku musis byt stale v jednom kole,lae vypadas ze jsi organizovana!!
    Skubino jak casto ted ztihas jezdit do prahy,doufam ze tam budes koncem ledna ha ha!!!
    Saty sem koupila a barevne puncochace jdeme ven na vecu s holkama 10listopadu jde nas asi 10!!Ale saty se hodi.Jiank sem koupila kalhoty na yogu 2*sem mela silny nedostatek.
    Skubino presun casu mi nikdy nevadil,ale nastesti tady v Uk zvazuji,ze by se to prestalo posouvat maji to na programu.Uz tu zrusily koureni v hospodach a restauracich tak maji obcas dobre napady.Maly to zatim snasi dobre,vcera sem s nim byla vzhuru od 7.30 a dnes po vcerejsi praci sem mela stesti ze se vzbudil pokecali jsme a usnul,takze sem vstavala v 10.30to je novy cas psany,hodila sem si tu yogu no parada.Tento tyden je nabity v cvrtek mame ockovani,v patek nam prijdou delat okna,tak razime do centra a maleho hlidaji manzela rodice,at doma nejme v pruvanu.V nedeli do prace,tam je zase trochu chaos,ale uz sem zese musela resit nake provozni veci se sefem,protoze dohodnout se je tam problem.A chci si uzivat Joseph a ne se stresovat praci jak kdysi.Z toho sem vyrostla,asi i ta yoga mi pomaha ha ha tak pa v lednu ha ha

    #871851
    Anonym
    Host

    ten gel doma mama a pouzivame to,je to ok!!

    #871852
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    vidím, že se také nezastavíte! Jogo, dobrý outfit na rande s holkami. Škubino, to ti gratuluji ke zhubnutí :-). Je dobře, že jste si plavání užili (s tím kruhem to muselo být báječné).

    Také si chci dovybavit lékarničku gelem na zuby, paralenovými čípky a nurofenovým sirupem (když ani gel nezavírá, je to druhé jediná možnost). N. také pěkně slintá, už delší dobu si cpe do pusinky pro jistotu obě tlapičky. Na krk mu dávám elegantní šátky, aby nevypadal jak slintavé mimino s bryndákem. Mám 3 a pomalu je nestíhám sušit (ale stejně tak trochu vypadá 🙂 )

    Dnes jsem si prohlížela N. dásničky, nahoře se už pěkně rýsuje jeden zub. Dole zatím není tak výrazný. Tak jsem zvědavá, kdy najdu první zoubek 🙂

    Dnes u mne byla švagrová s Oliverkem. Je to šmudlinka malinká. N. je vedle O. jako obřík – toto to letí, před 3 měsíci jsme také končili šestinedělí.

    Dnes se mi ozvali z Kenny, že příští týden začínají plavat s miminky. Tak se musím rozhodnout…

    Mějte se krásně, spěte co nejlépe 🙂

    #871853
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem myslela, že N. nespí kvůli bolesti zoubků. Ty mu samozřejmě rostou… Ale četla jsem si na http://www.kojeni.net všechny informace, které mohou souviset s nespavostí. Zjistila jsem, že na některé děti může působit kofein z kávy i několik dní (!). Rozhodla jsem se s ní přestat… a ono to zafungovalo.

    Tuto noc jsem spala celou, jen s přestávkami na kojení a jednou pomohl dudlík (předevčírem si ho N. poprvé vzal, když nemohl usnout). Přes den spal dopoledne hodinu, v poledne 2 hodiny. Pro jiné možná samozřejmost, ale pro mne zázrak!

    Doufám, že se to bude pokračovat. Pak by to znamenalo, že jsem byla v bludném kruhu – v noci jsem málo spala, ráno si dala kávu, abych se probrala – a zas jsem přes den i noc nemohla pořádně spát díky nespavému miminku. Matoucí na tom bylo, že ten vliv kávy asi opravdu trval několik dní i nocí než odezněl. To mne samozřejmě nenapadlo 🙂

    Mějte se krásně. Spěte sladce 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist