Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871914
    Anonym
    Host

    Jo A SKubino zkusila sem te najit na face a hlasi mi to ze neexistujes zkus si prosim pridat mne Jaroslava Zoula moc sice na face nechodim ale zase je to dobre do budoucna.

    #871915
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, právě jsem ti poslala žádost „o přátelsví“ přes FB 🙂 . Židličky máš super . Jsem ráda, že je ti lépe a že se o tebe doma dobře starali… Dávej na sebe pozor… Vánoční maraton je teprve před námi…

    Děti mají už dnes prázdniny. Odpoledne jsem jela s E. na ORL. Vypadalo to na angínu, ale naštěstí to je jen viróza (prý jsou teď ošklivé). A to jsme chtěli jít na Hrad za Havlem nebo alespoň zapálit svíčku na Václaváku… V pátek jsem zas plánovala návštěvu celé rodiny u naší báječné paní doktorky. A N. měl mít očkování, E. a J. 9. a 11. letou prohlídku. Tak uvidím, jak se to vyvrbí… Dnes ráno jsem lékařce zavolalal a potvrdila jí, že v pátek přijedeme i s manželem do Prahy a teď abych to pomalu rušila…

    Jogo, je super, že jsi pořídila autosedačku a ještě ve slevě . N. z té jeho čouhají nohy (ale nad hlavičkou má ještě pár cm). Chci, aby v ní byl co nejdéle. Tím, že je otočená proti směru jízdy je nejbezpečnější. Další už čeká na půdě… Jakou jsi pořídila?

    V pondělí jsem měla narozky. Přijela máma a večer hlídala všechny děti. S manželem jsme vyrazili sami do restaurace. Bylo úplně plno, ještě, že jsme měli rezervaci. A být jen ve dvou bylo úžasné. Jen jsme měli necelé 2 hodiny času mezi kojeními. Utekly mi rychle… Zase si musím v lednu babičku objednat na hlídání.

    Mějte se hezky a zase brzy napište 🙂

    #871916
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Tak už mám na FB vás obě. Máte krásný sluníčka 🙂
    Leníku,dodatečně Ti přeju vše nejlepší k narozeninám. Je fajn,že jste si s manželem vyrazili jen sami. Myslím,že pokud to jde,měli by jsme občas být jen s těma našema chlapama.
    Autosedačku taky zatím neměním,myslím,že ji máme do 13kg. To sice tak dlouho mít nebude,ale min do 10 měsíců zřejmě vydržíme.
    Dnes mám ještě školu a zítra vypukne vaření,balení dárků a chystání. Stromeček už si užíváme 2 dny.
    Zítra a v sobotu ráno dostanou kluci malýho do kočárku a do 12.hod je nechceme vidět 😀
    Docela se už na ty Vánoce začínám těšit…..
    Tak holky,ať jste vy i uzlíčci zdraví a užíváte pohody. Jo a taky ať pořádně chrupkaj – my to zas máme děs běs!:(
    Ještě se do Vánoc ozvu,papapa

    #871917
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, brouček vypadá na fotce z FB kouzelně 🙂 . Doufám, že brzy přidáš novou fotku!

    S tím spaním s tebou soucítím… Jak ti spí malý v noci? Mně se tuto budil po 1,5-2 hodinách… Ani přestěhování do postýlky mne moc nezachránilo… Je super, že máš šikovné pomocníky a můžeš jim svěřit kočárek .

    Dnes jsem s dětmi udělala bramborový salát. E. ležela a J. s A. mi dali vařit brambory, loupali kořenovou zeleninu. Pak jsme je společně protlačovali přes mřížku (brambory) a krájeli vařenou zeleninu. Letos mne potěšilo, jak dobře už dovedou pomáhat… Už také nazdobili pomeranče hřebíčkem a do jablek dali špejle s bonbóny (jeden pytlík jsem musela koupit navíc, aby při práci neujídali).

    Také jsem s J. a N. koupili kapra – už nám plave ve vaně. A. tedy tvrdila, že mne už nikdy nebude mít ráda, jestli ho koupíme a pak sníme…. Tak pak napíšu, jak to dopadlo 🙂

    Ať vám jdou vánoční přípravy od ruky a dětičky pomáhají nebo spinkají (podle věku). To moje se teď kroutí v šátku, asi se s ním málo pohybuji 🙂

    #871918
    Anonym
    Host

    Mame roddinny vecer manzel je s malym a neni v praci,zitra hodim jeste bazenek ha ha,vsichni v obchodech a ja se nalozim do prazdneho bazenu,v Cz nebudu chodit plavat tam budou lyze a joga
    autosedacka je ta Maxi cosi-TOBI byla vice bezpecnejsi a vice polohovaci!!
    Mam ji v obchode tak na jare si ji vyzvednu.
    Maly je fakt dlouhy zatim ma taky misto!!Ale aspon pak nemusim shanet
    Po novem roce budu dohanet ucivo,ted to flakam,v Praze dame s manzelem veci mamka bude vecery hlidat to bude bezva!!
    Leniku veca super,kapr super babicku objednej,
    Skubino napis pak kdy planujes v lednu Prahy at to nako dohodnem.Napisi vam na fce muj mobil nebudu chodit v Praze tak casto na pocitac!!jsem volna 19.1-30.1 2.unora se vracim zpet holky krasne vanoce s uzlicky ja se take tesim prvni vanoce kdy se nehonim,predtim jen prace a prace i na stedry den a silvestra sem byla v praci ted mi take nabidli,ale odmitla sem uzlik je nejdulezitejsi ahojky

    #871919
    škubina
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky 🙂
    Trochu nestíhám,tak zanechám jen vzkaz pohodových Vánoc. Užijte si s broučkama a s chlapama hlavně klid a pohodu. Hodně smíchu a radosti!
    Já už se těšííím…. 🙂
    Tak holky,krásné Vánoce 🙂

    #871920
    Anonym
    Host

    Stastne a vesele a zdravi uzlicci jsou tim nejvetsim darkem,uzivejte plnymi dousky a vstup do roku 2012s prvnimi krucky nasich laskonek!!!

    #871921
    Anonym
    Host

    Co u vas jak se mate??Jake byli vanoce ja tu balim ve velkem letime v nedeli a 3.1-12.1 jsem na horach takze nebudu mit pristup na net muj mobil je 07949511803 kdybys skubino byla v Praze koncem ledna po 19.1tak se ozvete a neco domluvime tady je dnes teplo 10C uzlik je v postylce ale asi bude presun k mamce no bojujem,ale u maminky krasne spinka dnes opet tradicne v 10.00 i vam pekne spani a vse nej 2012

    #871922
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    doufám, že jste prožily s dětmi krásné vánoce. Do roku 2012 přeji radost z našich dětiček, milující manžele/partnery a pevné zdraví.

    Jogo, to to uteklo, za chvíli už letíš do Čech . Jakou máte sněhovou předpověď na hory? Ať vše dobře zvládneš…

    Mějte se krásně.

    #871923
    Anonym
    Host

    Ještě jsem zapomněla…

    Dnes jsme celá rodina přijeli k naší úžasné paní doktorce.

    Natánek měl 1/2 roční prohlídku. Má 8,5 kg a 71 cm.

    Včera měl příliš častou stolici cca 8x za den, tak zůstal bez očkování. Také jsem sebou měla J. na 11-ti letou prohlídku a E. na 9.-ti letou. Bylo to moc milé setkání. Vždy na vánoce přivezu kytku a bonbónky. Měl jsem spíše pocit, že jedu za tetou na koláčky než s dětmi na trojnásobnou prohlídku.

    Jinak je N. koblížek, zatím neleze, jen zvedá zadeček jako píďalka. Ale jsem za to ráda 🙂

    #871924
    Anonym
    Host

    Ahojky maly dnes vyvadel,ma rymu no od dneska smudla teplotu nastesti nema zitra letime do oblak uz se tesim az budeme na miste prece jen extra veci na maleho opravdu zabiraji pulku mista holky vse Nej do 2012 ja se sem dostanu az v pulce ledna
    Ps Leniku maly mi taky delal do kalhot 7*za den,zadna sranda
    kolu totalne flakam,ale cvicit yogu sem ztihla tak aspon neco budu muset to pak dohnat ve velkem co ty Skubino kdy planujes Prahu??

    #871925
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Vše nej…nej…do nového roku. Byla jsem od 26.12. u Prahy a bohužel mi nešel net. Dnes jsme se vrátili.
    Leníku,malej ti krásně roste,paráda. Fotku na FB brzo dodám.
    Jogo,přeju dobrý let a užij si hory. Vůbec nevím,jak v lednu Prahu zvládnu. Mám zkouškové období,tak se to bude odvíjet od mých znalostí 🙂 což zatím moc dobře nevypadá.
    Doufám,že jste si užili silvestra v pohodě. Zítra vám napíšu víc,jdu vybalovat.
    zatím ahoooj

    #871926
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, také přeji, ať dobře zvládnete cestu letadlem. Napiš nám, jaké to bylo.

    Dnes jsem byla po dlouhé době s kamarádkou v kavárně. Měla jsem sebou N., ale byl moc hodný. Skvěle jsem si odpočinula.

    Mějte se hezky.

    #871927
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    tak dnes jsem dala Natánkovi v čase oběda první lžičku příkrmu (od Hippa – hrušku Williams-Christ). Moc mu chutnala 🙂 . Letí to… Tento týden plánuji jen jednu lžičku, ať si pomalu zvyká.

    Jak je to holky u vás? Co už drobečkové baští?

    Krásný den.

    #871928
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Leníku,tak jsme si tu „zbyly“ 🙂
    jak jste oslavili Nový rok? My měli doma asi 8 puberťáků,tak byla zábava 😀 Přes den jsme dali procházku na Malé straně a pak si doma udělali jednohubky,otevřeli vínečko a užívali si. Jen to počasí mi spíš připomíná jaro. na zahradě mi napučila i magnolie!
    Malej už baští statečně. Přesnídávky,polívčičky i zeleninu s masem. |Většinu kupuju od Hippu,ale něco i od Sunárku. Mlíko už se mi moc nedělá,tak je to tak akorát.
    Jen bojuju s tím spánkem. Matouš spí pořád neklidně a často se budí. A to musí být za celý den pěkně unavený. Pěkně leze a dokonce už se udrží i ve stoje. Na kluka je čilý až až…
    Někdy bych vrátila to sladký miminko. A voňavý 🙂
    Co vy a spánek?
    Posílám pozdrav ku Praze 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist